Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702172 вiд 2024-09-21 19:57:51Так завжди було після крупної перемоги дубля
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702171 вiд 2024-09-21 19:56:36А вааще я поражен, как скауты проебали рядом, под боком, игрока Оболони Краснопера..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702170 вiд 2024-09-21 19:54:07в створ так ні разу і не пробили толком, ну може ото Шапаренко раз. індівідуально дуже слабі :(
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702169 вiд 2024-09-21 19:53:56Козловський святкує.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702168 вiд 2024-09-21 19:51:35пасовальщики хуевы..Играть по воротам нада с первраой минуты, а не с середины второго тайма..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702167 вiд 2024-09-21 19:46:02Starik (Україна, Київ) № 1702159 --- До війни було пару крутих барів, що спеціалізувалися на коктейлях, але там також подавали чистий продукт. Деякі і тепер фунциклірують наприклад LoggerHead, Alchemist. Там теж присутній стандартний набір 30-50 видів віскі. АЛе у нас нема культури барів, щоб люди приходили випити дві порції віскі. У нас приходять пожрати (закреслено, треба написати поїсти).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702166 вiд 2024-09-21 19:37:39А де Волошин? На лавці нема.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702165 вiд 2024-09-21 19:32:232 sk№ 1702163Я уже порешал..Каманда powercfg /batteryreport разбудил, и начала заряжаться..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702164 вiд 2024-09-21 19:25:54Не удивлюсь, если седня проебут..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702163 вiд 2024-09-21 19:22:08Batyj є 1702144 з приводу батареї в ноуті. зараз, якщо перестала заряджатись, то шансів відновити - нуль. хіба можна на олх пошукати спеців які можуть попробувати…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702162 вiд 2024-09-21 19:20:38Pух нічогенька така команда. Навчена, чіпка. Михавко росте на очах.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702161 вiд 2024-09-21 19:15:26Романов дрібний фол взагалі не судить :(
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702160 вiд 2024-09-21 19:05:29Вот так вот.. Рахиты..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702159 вiд 2024-09-21 19:01:43olma № 1702152 Віскі корнер, а другий який? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702158 вiд 2024-09-21 18:57:53але усі моменти пройшли через Ярмолу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702157 вiд 2024-09-21 18:50:47Так - Ярмола, коли до нього потрапляє м'яч, ніби потужно загріба ногами, але майже завжди сповільнює атаку.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702156 вiд 2024-09-21 18:48:59Ярмолу пора снимать. Надо направо кого-то более шустрого и агрессивного, можно Брагару..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702155 вiд 2024-09-21 18:48:46під кінець Рух трохи втомився і прошло кілька атак, правда в створ так ні разу і не попали :( ну і безударний Буяльский це зло
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702154 вiд 2024-09-21 18:45:21Показували на трибуні Монзулиху, яка на керівній роботі дещо округлилася - і це загалом виглядає непогано. Так скоро можна буде її записувати до категорії MILF ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702153 вiд 2024-09-21 18:41:12Очередной пас вратарю едва не заканчивается голом в ворота Бущана.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702152 вiд 2024-09-21 18:41:08Геть (Геть) № 1702149 --- Я не знаю. певно є пару барів, котрі спеціалізуються на віски. Але цілої такої культури «віски барів» нема!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702151 вiд 2024-09-21 18:29:30Седняшний судейка поощрят тактику мелкого фола игростд Руха. Множество толчков руками в спину остаются безноказаными..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702150 вiд 2024-09-21 18:25:45У Руха Роман і Федор - це прізвища, що саме по собі цікаво. А більше поки що нема чого сказати про цю гру.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702149 вiд 2024-09-21 17:44:10olma № 1702106 вiд 2024-09-21 08:01:13 Дарма я то написав. Не колекціонувати і не п'ю віски вдома, грошей воно коштує чимало, а їх є куди направляти. Хіба що в гостях у знайомих раз на рік щось спробую ------- Мо у вас є віскі бари? Зовсім не потрібно купувати пляшку за кипу грошей, можна цидулку продегустувати
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702148 вiд 2024-09-21 17:15:12LAZY № 1702145 Ти, бачу, великий поціновувач якісних продуктів. Я знаю виробника, який робить класні соуси. і це наша людина! https://yorick.productions/avtorski-sousy/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702147 вiд 2024-09-21 17:06:33У випадку саме табаско так, там ферментація в дубових діжках кілька місяців так точно. Але це крайній випадок. Я бачив фільми про грилювання і барбекю в Техасі, так там перці (мабуть халапеньйо) в примітивному звареному з арматури решітковому барабані печуться на вогні - барабан крутиться, перці печуться, потім з цієї сировини ця ресторанна мережа для себе робить сировину і квасять пару тижнів, потім перемеллють, додають шось і вперед! А Шрірача не є таким офіційним зареєстрованим продуктом з усталеним рецептом. Тому можна робити класний продукт в домашніх умовах.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702146 вiд 2024-09-21 17:03:15Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine Сили оборони України уразили два військових арсенали збройних сил рф Сьогодні вночі завдано вогневого ураження по арсеналу «Тихорецьк», що в Краснодарському краї. Цей об’єкт входить в трійку найбільших баз зберігання боєприпасів окупантів та є одним з ключових в логістичній системі російських військ. За наявною інформацією, в момент удару на території арсеналу знаходився черговий ешелон, який доставив щонайменше 2 тисячі тон боєприпасів, зокрема і з КНДР. Атаковано також радіолокаційну станцію «Подльот», що виявляла повітряні цілі в напрямку арсеналу. Окрім цього, Служба безпеки України завдала удару по 23-му арсеналу Головного артилерійського управління міністерства оборони рф неподалік населеного пункту Октябрський Тверської області. Фіксуються пожежа та детонація в районах обох військових арсеналів. Завдання були успішно виконані у взаємодії підрозділів Сил оборони: Сил безпілотних систем, Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, Служби безпеки України та інших. Бойова робота по важливих військових цілях російських окупантів продовжується.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702145 вiд 2024-09-21 16:51:31Voxa (м. Запоріжжя) № 1702143 вiд 2024-09-21 16:27:49 olma № 1702142 наськіки я помню, Табаско витримується кілька років. а тут, тижня витримки вистачає? якось мало … Та ці всі домашні рецепти взагалі смішно читати, типу «Девачьки, Нутелла своими руками дома за полчаса, объеденье, лучше магазинной!». Хуйня це все. Якийсь продукт вийде, але уж точно не Нутелла, не табаско і не шрірачі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702144 вiд 2024-09-21 16:36:06народ, плз, подскажите, кто знает.. Перестала заряжаться батарея ноута. Китайский аналог оригинала, года еще нет, battary report показывает износ 64 %. Еще позавчера больше часа работал на батарее, все было нормально. Но не заряжал сразу потом. А сегодня не заряжается. Сразу отвечу, что зарядное устройство в порядке. На нем ноут работает, и оно заряжает старый оригинальный акумулятор, где износ уже 80%. Что может быть? Как заставить заряжаться? Автомобильные я заставлял большим током.. А тут как?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702143 вiд 2024-09-21 16:27:49olma № 1702142 наськіки я помню, Табаско витримується кілька років. а тут, тижня витримки вистачає? якось мало
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702142 вiд 2024-09-21 16:21:45Voxa (м. Запоріжжя) № 1702134 ---- Ти можеш робити без часнику або з мінімумом часнику. Крім того рекомендую поекспериментувати різні гострі перці, зелений халапеньйо. там червоні такий маленький тайський чілі, наш більший скручений. В тому відео є 2 лайфгака: Він на півлітрову банку перців додає два тоненьких слайси моркви - воно коли будеш блендувати - дасть жовтогарячого кольору. І другий, це він мішечок з застібкою на гору кладе, типа закриває самі овочі від контакту з повітрям, все під водо. Так само як коли щось в кадушці солять, то кружками деревяними закривають. Я кілька разів робив, і соус на ура. Воно так само і табаско робиться, тільки печуть або коптять димом перці перед тим як ставити на закваску. Основа всього це сама сировина - перець має бути з відкритого грунту, вирощений на сонці і т. п.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702141 вiд 2024-09-21 16:19:00ну якшо прийняти до уваги, шо попередні його звіти були про виявлені нескінчені фабрики і ботоферми порохоботів, то з високою ймовірністю і ці кацапські такі самі придумані. це холодна мівіна без води.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702140 вiд 2024-09-21 16:14:38«Цього тижня в Україні викрили російську» фабрику фейків ", якою курує заступник глави адміністрації Путіна Сергій Кирієнко.Про це повідомив на брифінгу радник керівника Офісу Президента Сергій Лещенко ".----------------------------Якщо в Україні викрили, то як мінімум слід було сказати де саме, і якою є доля підарасів, що там працювали. Хоча від такої пробляді, як лєщєнга, важко очікувати правильної подачі матеріалу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702139 вiд 2024-09-21 15:59:16Опа, знов латиниця. Дива. Перекладає на російську.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702138 вiд 2024-09-21 15:57:40Хто може пояснити, чому мій нік було перетворено з латиниці на кирилицю? Я нічого всебе не змінював.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702137 вiд 2024-09-21 15:54:0563 я хвилина, Челсі веде 3-0 , і випускають Нкунку та Феліша. А де Мишко Наймудріший?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702136 вiд 2024-09-21 15:54:0563 я хвилина, Челсі веде 3-0 , і випускають Нкунку та Феліша. А де Мишко Наймудріший?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702135 вiд 2024-09-21 15:54:0563 я хвилина, Челсі веде 3-0 , і випускають Нкунку та Феліша. А де Мишко Наймудріший?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702134 вiд 2024-09-21 15:27:27olma № 1702128 в мене шось схоже в холодильнику стоїть, тіпа Табаско але з часником. Якийсь нон-нейм, здається португальский. Не смачно. Присмак часнику перебиває навіть гіркоту перця. В мене є рецепт варення з гіркого перця, смачно, але гірко-солодке :) не до всього іде. До качки - бомба. Ну або банально замаринувать гіркий перець.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702133 вiд 2024-09-21 15:16:59olma № 1702129 а мій колишній колега з Болгарії сьогодні готує chutney з томатів та мабуть перці також буде додавати. це якась змова :)