sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702012 вiд 2024-09-19 20:16:57Batyj № 1701994 офіційно працюючі «малі» реактори до речі колись читав що той «академік ломоносов» - дуже невдалий проект. дешевше дизель-генераторами місто живити… https://en.wikipedia.org/wiki/Small_modular_reactor Operational SMRs As of 2024, only China and Russia have successfully built operational SMRs. [7] There are more than 80 modular reactor designs under development in 19 countries. [8] Russia has been operating a floating nuclear power plant Akademik Lomonosov, in Russia's Far East (Pevek) commercially, since 2020. [9] The floating plant is the first of its kind in the world. China's pebble-bed modular high-temperature gas-cooled reactor HTR-PM was connected to the grid in 2021. [8]
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702011 вiд 2024-09-19 20:13:48olma № 1701972 шукають свого Теда Лассо? :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702010 вiд 2024-09-19 20:09:45Та фпізду таку увагу
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702009 вiд 2024-09-19 20:08:04Vichny № 1702001 вiд 2024-09-19 19:27:01 Щоб «Оболонь» була постійно в центрі уваги :-)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702008 вiд 2024-09-19 19:56:29Orest Dniprovskiy № 1702007 Уйобіщний сквер. Я там поруч працюю. Зроблю якось фотку цього скверу з висоти і на пальцях тобі поясню чому дізайнера і комісію що таке узгодили треба піздити дрючком
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702007 вiд 2024-09-19 19:49:03Batyj № 1702002 Віталю звісно … Ти ще не був у сквері біля метро Героїв Дніпра. Там краще ніж у Німеччині тепер. А були такі срачі та МАФи
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702006 вiд 2024-09-19 19:47:01До речі про Мар'яну Олександра Камишіна обрано на посаду президента Федерації шахів України. Вибори відбулися на ХІІ зʼїзді ФШУ. Камишіна було обрано одноголосно.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702005 вiд 2024-09-19 19:37:13Enot № 1701990 вiд 2024-09-19 18:53:20 Там на стадіо десь в підвальчику пиво розливають - на розлив поставити. Ну і щоб жила там. В підвальчику.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702004 вiд 2024-09-19 19:31:54З останніх даних Вроцлав начебто пронесе цим разом. Річка вийшла десь з берегів, і в низинних районах підтопило, але бачу оці мости через головне річище Одри в центрі, там ще 1 метр запасу є. ПМ Дональд Туск сидить у Вроцку і сьогодні туди приїхала Урсула фон дер Ляєн. Якби Орбан не тупив, то Урсула поїхала б сьогодні до Будапешту. А Пешт притопило трохи.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702003 вiд 2024-09-19 19:29:38Почитав на сайті Полісся, що там з молоддю працюють 14 спеціалістів, включно з Литовченко, Назаренко (Назік), Сергій Краковський. Думав вони пішли разом з Каліткою.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702002 вiд 2024-09-19 19:29:28прокатился седня по Оболони, по случаю.. Это пипец. Не понятно кого благодарить, местное самоуправство или все таки Виталяна? Новенький асфальт, разметка, мост на Подол, новые развязки на Северной и Полярной через Богатырскую. Спокойно можно стать у бровки практически везде, куча Масдональдсов…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702001 вiд 2024-09-19 19:27:01Enot № 1701990 Сашко, ну ти ж до ВМФКОК наче непогано відносишся, навіть на Арену приходив, голам радів, пив за перспективи цього непересічного клубу в Лізі Чемпіонів… ну от навіщо ти таке «щастя» нам бажаєш тепер?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1702000 вiд 2024-09-19 19:22:30PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1701997 вiд 2024-09-19 19:18:25Назвуть АТБ-арена, не інакше.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701999 вiд 2024-09-19 19:20:442 PEPSI№ 1701997пока не снесете, дале лига асенизаторов не допустит стадион до змаганб..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701998 вiд 2024-09-19 19:19:29а с этим домом тока наша педерация допускает стадион до змагань.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701997 вiд 2024-09-19 19:18:25Batyj № 1701993 мечтать не вредно - вредно не мечтать. Домик за воротами сносить нет смысла, в планах есть новый мультифункциональный стадион.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701996 вiд 2024-09-19 19:18:07вааще, я хъуею.. Этож скока заломил хозяин того частного дома за западными воротами сталиона в Житомеме, что Буткевичь не может выкупить?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701995 вiд 2024-09-19 19:15:47Чисто теоретично: Волинець (ГК) Тейлор-Сарапій-Чоботенко-Б. Михайличенко Д. Бескоровайний Зіна-Маліна Макуана Назаренко Сікан
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701994 вiд 2024-09-19 19:15:452 sk№ 1701984оне уже давено НЕ НА БУМАГЕ..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701993 вiд 2024-09-19 19:13:482 PEPSI№ 1701991Пепс, уберите сначала частный дом с сектора за западными воротами, а потом будешь мечтать..
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701992 вiд 2024-09-19 19:05:21Nedopysuvach, у Вроцлаві сьогодні пік повені. Побачимо наслідки невдовзі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701991 вiд 2024-09-19 18:55:07Якби Зіна, Маліна і Сікан повернулись у Житомир, можна було б цілком замахнутись і на трійку в УПЛ, і навіть на чемпіонство. Було б майже два рівних склади, довга лавка, досвід, етсеттера. Чому ні. Агов, Буткевич, потєребі портмоне.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701990 вiд 2024-09-19 18:53:20От би Безуглу на якусь посаду в ФК «Оболонь» призначити). Будь-яку)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701989 вiд 2024-09-19 18:50:03Лунін, незважаючи на нову угоду з «Реалом», може перейти до «Баварії», яка вважає українського голкіпера чудовою заміною Мануелю Нойєру. -------------------------- То Зіну сватали, тепер Луніна. Мабуть лише хайп і плітки. Щось після Толега Тімащука Баварія ніяких українців підписувати не спішить.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701988 вiд 2024-09-19 18:48:05А я от завжди думав, чому є Вротслав, а нема Внісслава? (с) Група Kurwamatj
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701987 вiд 2024-09-19 18:47:07Вона - оболонка з діда-прадіда? Є обгрунтовані сумніви ;)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701986 вiд 2024-09-19 18:38:11Тепер: Нацбезпека, оборона, розвідка, зовнішня політика, міжпарламентське співробітництво. Пишіть ідеї, проблеми, розбиратиму. + Оболонь. Особистий WhatsApp для звернень: +380509622979. Тільки письмово. Конфіденційно. Мар'яна Безугла --------------- О, на 6й рік депутатства Мар'яна згадала звідки она обиралась
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701985 вiд 2024-09-19 18:27:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1701982 Вроцлав схильний до затоплення і повені. Фізична географія.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701984 вiд 2024-09-19 18:05:30Batyj № 1701983 вiд 2024-09-19 17:44:31 2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1701980 оті невеликі реактори SMR - вони поки що тільки на папері і купа конкуруючих фірм… чехи ж виграли тільки «пілотний» проект. десь по-моєму в канаді вже почали теж пілотний проект по таким малим реакторам тільки від конкуруючої фірми… і вестінгхаус і біл-гейтц мають свої версії таких реакторів. з різними типами палива… то довга історія. хоча в теорії малі реактори вигідніше ставити ближче до споживача, не мати поруч великі резервуари з охолоджувачами іт. п..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701983 вiд 2024-09-19 17:44:312 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1701980отож.Я бы сказал - ставте де хотите, подбирайте места по гугль мэп, мы захуячим подземные бынкера, там и ставте..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701982 вiд 2024-09-19 17:44:01«Через стихійне лихо (повінь), від якого потерпає велика частина Польщі, продаж квитків на матч Ліги націй-2024/2025 Україна – Чехія, який має відбутися 14 жовтня у Вроцлаві, призупинено до стабілізації ситуації».-------------------Гм… невже прогнозують, що ще місяць триватиме ця фуйня, чи той Вроцлав так сильно наїбнуло повінню?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701981 вiд 2024-09-19 17:41:522 klirik№ 1701976ну, во-первых, не надо путать гугеннотов и готтентотов..не КИСИшных дедов, а КПИшных дедов.. Нет, канечно.. Перегонка нефти - старинный процесс, который освоили даже ни разу не грамотные чеченцы. НО!!!!Качественная перегонка возможна тока на современных аппаратах, которые делают сосвем не в парашке.В Проектном институте по проектированию НПЗ и прочих объектов Нефтеперераьывающего комплекса, строители - рисуют и считают тока то, что задали технологи. А технологи по переработке нефти - деды ивано-Франковского института нефти и газа и КПИ, химическо-технологического факультетов. Понятно, что у них вероятно сохранился архив проекта, как тут уже верно замечено, вот оне за большое бабло, ЛИЧНО РУКОВОДСТВУ, нсделали замаскированный проект восстановления. Директора, Главного инженера - я бы расстрелял по законам военного времени..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701980 вiд 2024-09-19 17:36:51Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1701979 вiд 2024-09-19 17:29:11«Перший реактор планується побудувати поблизу південночеської атомної електростанції Темелін, і, ймовірно, він буде побудований в середині 2030-х років».-------------------Нам би якось скоріше треба. Але мабуть у чехів основний час піде на всякі узгодження, у т. ч. з Брюселя, а у нас як жОПа скаже - так одразу підірвуться будувати ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701979 вiд 2024-09-19 17:29:11Рубрика - Если бы я был Перезимдентом:это то, что нам нада позарез:https://www.epravda.com.ua/news/2024/09/19/719555/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701978 вiд 2024-09-19 17:16:31olma [Останнi 20 месаг]№ 1701972 вiд 2024-09-19 16:12:42Оскільки ті фрідкіни - фільмові пацани, спецом подивився, чи не родичі вони Вільяму Фрідкіну, який зняв «Екзорциста» і ще кілька пристойних фільмів, та мав свої корені в Україні.Але ні, це якісь інші фрідкіни, мабуть чисто по бузінєсу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701977 вiд 2024-09-19 17:09:11цілком можливо, шо цей інстітут за часів совка проектував той НПЗ. Логічно звернутись до проектувальника, у якого в архіві може знайтись копія проекта. Це швидше і дешевше ніж робить по новому.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701976 вiд 2024-09-19 16:59:39Батий А що, нпз це прям такі нанотехнології для кацапів, що окрім кісі-шних дідів тією магією перетворювати нафту в дізель в світі більше ніхто не володіє? Якась подстава
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701975 вiд 2024-09-19 16:54:37СБУ викрила керівництво українського проєктного інституту, яке допомагало рф відновлювати НПЗ після атак українських дронівСлужба безпеки викрила керівний склад провідного науково-дослідного та проєктного інституту нафтового профілю у Києві на співпраці з рф.https://x.com/servicessu/status/1836706808284778881?s=46&t=e-mQpVFkOy_ChAIi0_ZFMw
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701974 вiд 2024-09-19 16:33:56када даебаться не до чего, доебуются до фамилий с выдуманными приставками..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701973 вiд 2024-09-19 16:27:45У США чотирьох ультралівих активістів, виступаючих за права чорних, визнали винними у змові з метою діяти як агенти впливу РФ.