🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1226.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702012 вiд 2024-09-19 20:16:57

Batyj
№ 1701994
офіційно працюючі «малі» реактори
до речі колись читав що той «академік ломоносов» - дуже невдалий проект. дешевше дизель-генераторами місто живити…
https://en.wikipedia.org/wiki/Small_modular_reactor
Operational SMRs
As of 2024, only China and Russia have successfully built operational SMRs. [7] There are more than 80 modular reactor designs under development in 19 countries. [8] Russia has been operating a floating nuclear power plant Akademik Lomonosov, in Russia's Far East (Pevek) commercially, since 2020. [9] The floating plant is the first of its kind in the world. China's pebble-bed modular high-temperature gas-cooled reactor HTR-PM was connected to the grid in 2021. [8]

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702011 вiд 2024-09-19 20:13:48

olma
№ 1701972

шукають свого Теда Лассо? :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702010 вiд 2024-09-19 20:09:45

Та фпізду таку увагу

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702009 вiд 2024-09-19 20:08:04

Vichny
№ 1702001 вiд 2024-09-19 19:27:01
Щоб «Оболонь» була постійно в центрі уваги :-)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702008 вiд 2024-09-19 19:56:29

Orest Dniprovskiy
№ 1702007

Уйобіщний сквер. Я там поруч працюю. Зроблю якось фотку цього скверу з висоти і на пальцях тобі поясню чому дізайнера і комісію що таке узгодили треба піздити дрючком

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702007 вiд 2024-09-19 19:49:03

Batyj
№ 1702002

Віталю звісно …
Ти ще не був у сквері біля метро Героїв Дніпра. Там краще ніж у Німеччині тепер. А були такі срачі та МАФи

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702006 вiд 2024-09-19 19:47:01

До речі про Мар'яну

Олександра Камишіна обрано на посаду президента Федерації шахів України.
Вибори відбулися на ХІІ зʼїзді ФШУ. Камишіна було обрано одноголосно.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702005 вiд 2024-09-19 19:37:13

Enot
№ 1701990 вiд 2024-09-19 18:53:20

Там на стадіо десь в підвальчику пиво розливають - на розлив поставити. Ну і щоб жила там. В підвальчику.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702004 вiд 2024-09-19 19:31:54

З останніх даних Вроцлав начебто пронесе цим разом. Річка вийшла десь з берегів, і в низинних районах підтопило, але бачу оці мости через головне річище Одри в центрі, там ще 1 метр запасу є.

ПМ Дональд Туск сидить у Вроцку і сьогодні туди приїхала Урсула фон дер Ляєн.

Якби Орбан не тупив, то Урсула поїхала б сьогодні до Будапешту. А Пешт притопило трохи.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702003 вiд 2024-09-19 19:29:38

Почитав на сайті Полісся, що там з молоддю працюють 14 спеціалістів, включно з Литовченко, Назаренко (Назік), Сергій Краковський. Думав вони пішли разом з Каліткою.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702002 вiд 2024-09-19 19:29:28

прокатился седня по Оболони, по случаю.. Это пипец. Не понятно кого благодарить, местное самоуправство или все таки Виталяна?

Новенький асфальт, разметка, мост на Подол, новые развязки на Северной и Полярной через Богатырскую.
Спокойно можно стать у бровки практически везде, куча Масдональдсов…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702001 вiд 2024-09-19 19:27:01

Enot
№ 1701990

Сашко, ну ти ж до ВМФКОК наче непогано відносишся, навіть на Арену приходив, голам радів, пив за перспективи цього непересічного клубу в Лізі Чемпіонів… ну от навіщо ти таке «щастя» нам бажаєш тепер?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1702000 вiд 2024-09-19 19:22:30

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1701997 вiд 2024-09-19 19:18:25

Назвуть АТБ-арена, не інакше.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701999 вiд 2024-09-19 19:20:44

2 PEPSI
№ 1701997
пока не снесете, дале лига асенизаторов не допустит стадион до змаганб..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701998 вiд 2024-09-19 19:19:29

а с этим домом тока наша педерация допускает стадион до змагань.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701997 вiд 2024-09-19 19:18:25

Batyj
№ 1701993
мечтать не вредно - вредно не мечтать.
Домик за воротами сносить нет смысла, в планах есть новый мультифункциональный стадион.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701996 вiд 2024-09-19 19:18:07

вааще, я хъуею.. Этож скока заломил хозяин того частного дома за западными воротами сталиона в Житомеме, что Буткевичь не может выкупить?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701995 вiд 2024-09-19 19:15:47

Чисто теоретично:

Волинець (ГК)
Тейлор-Сарапій-Чоботенко-Б. Михайличенко
Д. Бескоровайний
Зіна-Маліна
Макуана Назаренко
Сікан

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701994 вiд 2024-09-19 19:15:45

2 sk
№ 1701984
оне уже давено НЕ НА БУМАГЕ..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701993 вiд 2024-09-19 19:13:48

2 PEPSI
№ 1701991
Пепс, уберите сначала частный дом с сектора за западными воротами, а потом будешь мечтать..

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701992 вiд 2024-09-19 19:05:21

Nedopysuvach, у Вроцлаві сьогодні пік повені. Побачимо наслідки невдовзі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701991 вiд 2024-09-19 18:55:07

Якби Зіна, Маліна і Сікан повернулись у Житомир, можна було б цілком замахнутись і на трійку в УПЛ, і навіть на чемпіонство. Було б майже два рівних склади, довга лавка, досвід, етсеттера. Чому ні.
Агов, Буткевич, потєребі портмоне.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701990 вiд 2024-09-19 18:53:20

От би Безуглу на якусь посаду в ФК «Оболонь» призначити). Будь-яку)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701989 вiд 2024-09-19 18:50:03

Лунін, незважаючи на нову угоду з «Реалом», може перейти до «Баварії», яка вважає українського голкіпера чудовою заміною Мануелю Нойєру.
--------------------------
То Зіну сватали, тепер Луніна. Мабуть лише хайп і плітки. Щось після Толега Тімащука Баварія ніяких українців підписувати не спішить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701988 вiд 2024-09-19 18:48:05

А я от завжди думав, чому є Вротслав, а нема Внісслава? (с) Група Kurwamatj

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701987 вiд 2024-09-19 18:47:07

Вона - оболонка з діда-прадіда? Є обгрунтовані сумніви ;)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701986 вiд 2024-09-19 18:38:11

Тепер: Нацбезпека, оборона, розвідка, зовнішня політика, міжпарламентське співробітництво. Пишіть ідеї, проблеми, розбиратиму.
+ Оболонь.

Особистий WhatsApp для звернень: +380509622979. Тільки письмово. Конфіденційно.

Мар'яна Безугла

---------------
О, на 6й рік депутатства Мар'яна згадала звідки она обиралась

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701985 вiд 2024-09-19 18:27:19

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1701982
Вроцлав схильний до затоплення і повені. Фізична географія.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701984 вiд 2024-09-19 18:05:30

Batyj
№ 1701983 вiд 2024-09-19 17:44:31
2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1701980
оті невеликі реактори SMR - вони поки що тільки на папері
і купа конкуруючих фірм… чехи ж виграли тільки «пілотний» проект. десь по-моєму в канаді вже почали теж пілотний проект по таким малим реакторам тільки від конкуруючої фірми… і вестінгхаус і біл-гейтц мають свої версії таких реакторів. з різними типами палива…
то довга історія. хоча в теорії малі реактори вигідніше ставити ближче до споживача, не мати поруч великі резервуари з охолоджувачами іт. п..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701983 вiд 2024-09-19 17:44:31

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1701980
отож.
Я бы сказал - ставте де хотите, подбирайте места по гугль мэп, мы захуячим подземные бынкера, там и ставте..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701982 вiд 2024-09-19 17:44:01

«Через стихійне лихо (повінь), від якого потерпає велика частина Польщі, продаж квитків на матч Ліги націй-2024/2025 Україна – Чехія, який має відбутися 14 жовтня у Вроцлаві, призупинено до стабілізації ситуації».
-------------------
Гм… невже прогнозують, що ще місяць триватиме ця фуйня, чи той Вроцлав так сильно наїбнуло повінню?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701981 вiд 2024-09-19 17:41:52

2 klirik
№ 1701976
ну, во-первых, не надо путать гугеннотов и готтентотов..

не КИСИшных дедов, а КПИшных дедов..
Нет, канечно.. Перегонка нефти - старинный процесс, который освоили даже ни разу не грамотные чеченцы. НО!!!!
Качественная перегонка возможна тока на современных аппаратах, которые делают сосвем не в парашке.
В Проектном институте по проектированию НПЗ и прочих объектов Нефтеперераьывающего комплекса, строители - рисуют и считают тока то, что задали технологи. А технологи по переработке нефти - деды ивано-Франковского института нефти и газа и КПИ, химическо-технологического факультетов. Понятно, что у них вероятно сохранился архив проекта, как тут уже верно замечено, вот оне за большое бабло, ЛИЧНО РУКОВОДСТВУ, нсделали замаскированный проект восстановления.
Директора, Главного инженера - я бы расстрелял по законам военного времени..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701980 вiд 2024-09-19 17:36:51

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1701979 вiд 2024-09-19 17:29:11

«Перший реактор планується побудувати поблизу південночеської атомної електростанції Темелін, і, ймовірно, він буде побудований в середині 2030-х років».
-------------------
Нам би якось скоріше треба. Але мабуть у чехів основний час піде на всякі узгодження, у т. ч. з Брюселя, а у нас як жОПа скаже - так одразу підірвуться будувати ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701979 вiд 2024-09-19 17:29:11

Рубрика - Если бы я был Перезимдентом:

это то, что нам нада позарез:

https://www.epravda.com.ua/news/2024/09/19/719555/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701978 вiд 2024-09-19 17:16:31

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1701972 вiд 2024-09-19 16:12:42

Оскільки ті фрідкіни - фільмові пацани, спецом подивився, чи не родичі вони Вільяму Фрідкіну, який зняв «Екзорциста» і ще кілька пристойних фільмів, та мав свої корені в Україні.

Але ні, це якісь інші фрідкіни, мабуть чисто по бузінєсу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701977 вiд 2024-09-19 17:09:11

цілком можливо, шо цей інстітут за часів совка проектував той НПЗ.
Логічно звернутись до проектувальника, у якого в архіві може знайтись копія проекта. Це швидше і дешевше ніж робить по новому.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701976 вiд 2024-09-19 16:59:39

Батий
А що, нпз це прям такі нанотехнології для кацапів, що окрім кісі-шних дідів тією магією перетворювати нафту в дізель в світі більше ніхто не володіє?
Якась подстава

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701975 вiд 2024-09-19 16:54:37

СБУ викрила керівництво українського проєктного інституту, яке допомагало рф відновлювати НПЗ після атак українських дронів

Служба безпеки викрила керівний склад провідного науково-дослідного та проєктного інституту нафтового профілю у Києві на співпраці з рф.

https://x.com/servicessu/status/1836706808284778881?s=46&t=e-mQpVFkOy_ChAIi0_ZFMw

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701974 вiд 2024-09-19 16:33:56

када даебаться не до чего, доебуются до фамилий с выдуманными приставками..

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701973 вiд 2024-09-19 16:27:45

У США чотирьох ультралівих активістів, виступаючих за права чорних, визнали винними у змові з метою діяти як агенти впливу РФ.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.