olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701972 вiд 2024-09-19 16:12:42"Де Россі звільнили «за схемою Моурінью» Італійська преса відзначає подібність звільнень Даніеле де Россі та його попередника Жозе Моурінью з посади головного тренера Роми. В обох випадках керівництво діяло рано вранці, без особистої зустрічі з гравцями. У середу Де Россі прибув на базу в Тригорії о 7:30 ранку, щоб підготуватися до тренування перед матчем Серії А проти Удінезе. Несподівано його викликали в офіс Дена та Райана Фрідкіних та повідомили про рішення клубу о 8-й ранку. Рішення клубу приголомшило тренера та гравців, як і звільнення Моурінью дев'ять місяців тому. Гравці Роми були поінформовані про звільнення Де Россі у груповому чаті WhatsApp. Пізніше розлючені таким рішенням фанати зіткнулися з гравцями Роми біля Тригорії. Схоже, що на нового тренера джалороссі Івана Юрича чекають непрості вісім місяців до закінчення його контракту з римлянами. --- Почиав я про Дена і Раяна Фрідкіних - власників АС Рома - так це каліфорнійські бізнесмени, продюсери фільмові. Короче, на кроликах вчаться керувати футбольним клубом.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701971 вiд 2024-09-19 16:01:45М’яч, забитий Олександром Піхальонком у матчі з «Ворсклою» (3:1), став 128-м для «Динамо» у баталіях із полтавцями у чемпіонатах України. Таким чином, кияни стали новими рекордсменами УПЛ за кількістю голів одному супернику. Володимир Кличко став амбасадором київського «Динамо»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701970 вiд 2024-09-19 15:35:32Так, якщо є/був маврокоїн, то чому не може бути суркоїна?)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701969 вiд 2024-09-19 15:34:58Тим часом, орбану вже підтоплює його мадярську жопу:https://ua.korrespondent.net/world/4717586-dunai-vyishov-z-berehiv-zatopluiie-parlament-uhorschyny
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701968 вiд 2024-09-19 15:33:56Не про салаку В Україні невдовзі може здорожчати хліб. Це пов’язано з підвищенням цін на зернову сировину та електроенергію. Про це розповів голова спілки «Борошномели України» Родіон Рибчинський --- Суркоїн :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701967 вiд 2024-09-19 15:23:21ProstoVlizPobalakaty № 1701966 Та це ясно. Якщо місцеві не проти, то нехай буде Шептицький.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701966 вiд 2024-09-19 15:18:13olma № 1701965 вiд 2024-09-19 15:00:11 Між полячкою Потоцькою (Любомирською) та українським митрополитом обрали митрополита.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701965 вiд 2024-09-19 15:00:11З приводу Червонограда, то незрозуміло чому назвали Шептицьким, а не повернули стару назву ще з І Rzeczypospolitej Кристинопіль Христинопіль Krystynopol https://krystynopil.com.ua/ А совети назвали Червоноградом мабуть не скільки через червону Армію, скільки місто розташоване в старомуукраїському Галицькому князівстві коронній землі, яку часто називали Червонная Русь. І цю назву витягли імперські російські плани з часів 1 св. війни.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701964 вiд 2024-09-19 14:20:44Суркіскоїн
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701963 вiд 2024-09-19 13:56:30Обмінник у якості спонсора - це камʼяний вік ;) Де власна криптовалюта та інші цифрові прибамбаси, які обіцяв свого часу розрекламований віце-прєзідєнд гінзбург?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701962 вiд 2024-09-19 13:50:39«Динамо» (Київ) та бренд Money 24/7 підписали договір про співпрацю до кінця сезону-2024/2025 в статусі «Офіційний спонсор клубу». https://money24.kiev.ua/ Кажуть власник цього обмінника Андрій П'ятов :) https://money-24.rv.ua/wp-content/uploads/2020/09/1085c66b3c3cac4_502x639-min.png https://static4.tgstat.ru/channels/_0/95/95a54b2e0fdd213c34571a7fad0ed9fe.jpg Хоча формально може бути інший власник. Водночас у Нацбанку сумніваються, що «документальні» власники окремих компаній є реальними. Наразі регулятор здійснює перевірку фінансового стану власників. Якщо вони не зможуть показати кошти або майно пропорційно до частки в капіталі, компанії не працюватимуть на ринку, попереджає він.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701961 вiд 2024-09-19 13:20:43«Страшно представить, что будет, если начнут взрываться штатные вибраторы членов Хизбаллы.»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701960 вiд 2024-09-19 13:17:33olma № 1701949 вiд 2024-09-19 12:25:32 Де Червоноград, і де Поділля?)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701959 вiд 2024-09-19 13:16:24блогери тролять :-) В россии зафиксированы массовые взрывы унитазов и стиралок спизженных из Украины
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701958 вiд 2024-09-19 13:08:14Синельникове – на Ріднопілля ех, були часи ? si=ohPQ9SVN8fYiyQjU
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701957 вiд 2024-09-19 13:02:06в м. Дніпро є Самарський район, на честь річки
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701956 вiд 2024-09-19 13:01:36Batyj № 1701954 Ну вона вже твітер почала англійською мовою вести.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701955 вiд 2024-09-19 12:54:32Vichny № 1701947 коли будь-яке слово одразу викликає кацапську пісню у голові - це тривожний дзвіночок :-). П. С. «І єті люді запрещають мне ковиряцця в носу» (с)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701954 вiд 2024-09-19 12:53:42Ну теперича безуглая расскажет всяким фондерЛяеннам, что такое внешняя политика..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701953 вiд 2024-09-19 12:41:21Хутір-Михайлівський в Сумській області, а не в Полтавській.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701952 вiд 2024-09-19 12:40:18Про «Порт-Анненталь»: --- https://dumskaya.net/news/port-anental-vmesto-yyzhnogo-eto-ved-tak-smeshno-182989/ua/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701951 вiд 2024-09-19 12:35:34«Порт-Анненталь» і «Гард» нагадують про твори кацапомовного письменника Алєксандра Гріна ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701950 вiд 2024-09-19 12:28:26Мій рідний райцентр Первомайськ (в народі Первомайка) перейменували на Сокологорівку. А насправді Первомайську большевики дали назву через те, що там були шахти Петро-Маріінских рудніков. Навіть Шахта Марія Глибока. Петро-Маріінськіє руднікі пусть будет Первомайск город рабочих шахтьоров.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701949 вiд 2024-09-19 12:25:32Червоноград треба було перейменувати на Шептицьк, бо на Поділлі люблять Монастириськ, Підволочиськ, Хмельницьк :)) казати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701948 вiд 2024-09-19 12:18:35Річка Самара є в Україні
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701947 вiд 2024-09-19 12:17:24Самар - якась стрьомна назва, хз звідки, але тут же закрутилась в голові кацапська пісня про «ах самара-гарадок» чи щось таке. Тьху, блять. Требя якийсь дезняк врубити щоб це вигнати з голови
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701946 вiд 2024-09-19 12:11:55Рада ухвалила перейменування 328 населених пунктів. Серед них: Одеська область — Южне пропонують перейменувати в Порт-Анненталь. Дніпропетровська область — Новомосковськ змінять на Самар, Павлоград – на Матвіїв, Синельникове – на Ріднопілля, Першотравенськ – на Шахтарське. Синельниківський район перейменують на Ріднопільський район. Луганська область — місто Первомайськ на місто Сокологірськ, Молодогвардійськ на Отаманівку, Сєвєродонецьк на Сіверськодонецьк. Львівська область — місто Червоноград на Шептицький. Миколаївська область — місто Южноукраїнськ на Гард, Первомайськ на Ольвіополь. Первомайський район перейменують на Ольвіопольський район. Полтавська область — місто Дружба на Хутір-Михайлівський. Харківська область — місто Красноград на Берестин, місто Первомайський на Златопіль. Черкаська область — місто Ватутіне на місто Багачеве.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701945 вiд 2024-09-19 11:04:49Глава МЗС Польщі запропонував передати Крим під мандат ООН для підготовки «чесного референдуму». Зрада? Та не особливо. Бо це лише фантазія. і далі Юрій Богданов політичний блогер продовжує: Суть: Радослав Сікорський зазначив, що Крим — «символічно» важливий для Росії і Путіна, а для України він важливий «стратегічно». Тож він не бачить, як країни зможуть домовитися без демілітаризації півострова. «Ми могли б передати Крим під мандат ООН для підготовки чесного референдуму після перевірки того, хто є законними жителями, і таке інше… І ми могли б відкласти це на 20 років», — зазначив голова МЗС Польщі. Як я можу прокоментувати цю новину? Класичним «це ж було вже». Цей сценарій такий саме гіпотетичний, як і будь які інші існуючі сценарії «компромісного врегулювання» питання війни загалом і Криму окремо. Він існує виключно в голові і нескінченно далекий від реалізації. Щоб змусити поточний режим Росії піти на такі умови, треба довести його до втратити можливість вести війну. А якщо він втратить можливість вести війну або взагалі впаде, компроміс навколо питання Криму може взагалі не знадобитися.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701944 вiд 2024-09-19 11:03:30⚡️Ізраїль створив підставну компанію для виробництва пейджерів із вибухівкою, які потім були поставлені до Лівану, — New York Times.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701943 вiд 2024-09-19 11:01:45Ну так пора міняти підарів - нехай їдуть до новоспеченого сєнатора диркача.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701942 вiд 2024-09-19 10:54:04"– Як вам у нинішніх умовах працювати пліч-о-пліч у парламенті з колишніми членами ОПЗЖ? – Не я їх обирав, тому не мені забирати в них депутатський мандат. Я з ними не співпрацюю, я з ними не перетинаюся: представників колишнього ОПЗЖ у комітеті нема. В інших робочих органах, які відвідую, чи до складу яких я входжу, теж нема. – Але ви їх бачите в сесійній залі. Чи помічаєте зміну їхньої поведінки? – Вони стали дуже смиренними. Один із них напівсерйозно сказав, що вони знаходяться в статусі «військовополонених». Гадаю, що це красномовна відповідь. " цікаве порівння
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701941 вiд 2024-09-19 10:26:17Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1701938 засмерділо орбаном. поляки є поляки. ніхуя не дивно. історія про це красномовно свідчить.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701940 вiд 2024-09-19 09:45:09Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг]№ 1701936 вiд 2024-09-19 08:57:26Мурена - воно, звичайно, хуєна, але курс обміну фу_бля до гривні у цій новині якийсь дивний.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701939 вiд 2024-09-19 09:40:57Десь писали, що на нещодавній зустрічі, також у присутності литовської делегації, Зеленський і жОПники сильно посрались із поляками.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701938 вiд 2024-09-19 09:35:32пoляки нaхaбнiють… Тимчасово окупований Росією Крим можна передати під мандат ООН та підготувати до «чесного референдуму». Таку думку висловив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський під час дискусії на 20-й щорічній зустрічі YES у Києві: «Ми могли б передати його під мандат ООН із місією з підготовки чесного референдуму після перевірки того, хто є законними жителями, і таке інше… І ми могли б відкласти це на 20 років», — сказав Сікорський.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701937 вiд 2024-09-19 08:58:50Мудрик - Хуюдрик
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701936 вiд 2024-09-19 08:57:26На території складу боєприпасів у Торопці Тверської області, де виникла масштабна пожежа після атаки безпілотників, був встановлений охоронний комплекс Мурена 1 СВ вартістю 211,6 млн рублів (544 млн грн), який має функцію захисту від дронів.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701935 вiд 2024-09-19 05:41:46Кaжуть Мудрикa вжe сплaвляють в Мaрсeль…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701934 вiд 2024-09-19 03:45:12Akela є 1701885 вiд 2024-09-18 19:59:43 ЗІ в тебе хоч з кимось в цьому світі є якесь позитивне спілкування, без гівна та жовчі? Хулі ти такий довбойоб? … Моя логіка найпростіша. Звичайне дзеркало. Нічого більшого. Якщо ти нормальна людина - я з тобою у спілкуванні є нормальною людиною. Якщо ти гівно та довбойоб - то я з такою істотою спілкуюсь відповідно. Якщо тебе щось не влаштовує - працюй з собою, вдосконалюй себе, щоб я з тобою спілкувався, як з людиною, а не гівном ;)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701933 вiд 2024-09-19 00:53:29PEPSI (Merkury) № 1701932 Ну, так, ясно.