PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701932 вiд 2024-09-19 00:35:11yagshamash № 1701927 суппорт локал тім, звична історія. Район - ФК Керамік (Баранівка) Область - ФК Полісся (Житомир) Країна - ФК Динамо (Київ) У міжпланетному міжвидовому протистоянні між ФК Обсілф та - ФК Вуудз, підтримував Обсілф. Наразі ФК Полісся неочікувано переросло обласний рівень і замахнулось на незвідані горизонти, ну що ж тепер…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701931 вiд 2024-09-19 00:17:57Valeriy № 1701930 Та це метафора. Нікому з нас не треба, думаю.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701930 вiд 2024-09-19 00:15:09yagshamash № 1701929 вiд 2024-09-19 00:06:23 А ДК програли команді, що її Спарта Прага із прокрутом виїбала 3 0 без питань. Це ж треба! -------------------------------------- Кому треба?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701929 вiд 2024-09-19 00:06:23А ДК програли команді, що її Спарта Прага із прокрутом виїбала 3 0 без питань. Це ж треба!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701928 вiд 2024-09-19 00:00:06VVV № 1701925 вiд 2024-09-18 23:51:05 блять, який гол пропустила Жирона. це катастрофа для воротаря. але у команди тупо немає нікого на лаві. заміни просадили гру. ну може Порту відносно норм. решта -пиздець. рівень сегунди. в ЛЧ так нічого не награєш --------------------------------------------- Соліс як був сладким, так і залишився слабким -повільно бігає та повільно думає. Донжума, який нападник, (чи якось його там) схожий на першого. Єдиний, хто мене сьогодні разочарував, так це Аспрілья. В попередніх іграх він виділявся, саме виходячи на заміну.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701927 вiд 2024-09-18 23:59:05Ukrainian Ranger № 1701921 Наскільки пам'ять дозволяє, не пригадую, аби пан Пепсі цікавився якось Поліссям (футбольним клюбом) у минулому (коли вони були у сраці). А, може, помиляюся. Вічного й Валлона з Оболонню пам'ятаю, а Пепсі ні. Буває всяке. Пепсі, якщо я пропустив десь тоді, вибач.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701926 вiд 2024-09-18 23:57:41да шкода Жирону.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701925 вiд 2024-09-18 23:51:05блять, який гол пропустила Жирона. це катастрофа для воротаря. але у команди тупо немає нікого на лаві. заміни просадили гру. ну може Порту відносно норм. решта -пиздець. рівень сегунди. в ЛЧ так нічого не награєш.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701924 вiд 2024-09-18 23:46:08Сфера інтересів Полісся - єврокубки. Перше місце можете брати собі :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701923 вiд 2024-09-18 23:44:10Ukrainian Ranger № 1701921 дивлюсь доку-фільм про Протасова. В принципі це був наш український ван Бастен.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701922 вiд 2024-09-18 23:31:54як жиночій статевий орган в поважному товаристві називати: піхва чи розкішниця) … Єбать, про що тут взагалі сперечатися? Розкішниця то смачно та красиво ;)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701921 вiд 2024-09-18 23:23:22А чого пан Пепсі такий тихий сьогодні? Бо перше місце в УПЛ знову вдома :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701920 вiд 2024-09-18 23:11:01Akela № 1701887 Давай ще подискутуємо - як жиночій статевий орган --- Жіночий ;) але то було не тобі, а «мовознавцю» ;) Словаччина просто за компанію :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701919 вiд 2024-09-18 23:09:28Так! Вак'юмклінер одним словом або просто вак'юм. Гувер нахуй іде. А також узагалі баклоґи, таґи-хуяґи, смайлики-хуяйлики і все таке инше.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701918 вiд 2024-09-18 23:03:21yagshamash № 1701915 не знав. випадково натрапив. чудово зайшло.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701917 вiд 2024-09-18 23:01:20VVV № 1701911 Це був просто шок, коли цього кацапа купили. Досить гучно було в новинах, бо ніхто більше не наважувався брати кацапів.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701916 вiд 2024-09-18 22:59:51На DW Кіра Рудик була дуже емоційно з надривом у голосі, але що вона з собою зробила! Схудла і губи каче-каченята. Навіщо? Була нормальною красивою жінкою. Хто не знає депутатка з Ужгорода, партія Голос
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701915 вiд 2024-09-18 22:59:49VVV № 1701903 Так, гарне кіно. Віґґо Мортенсен і той другий актор - не пам'ятаю прізвища - там просто супер-гру вчинили. Фільм набрав відзнак. Здається, Оскари були.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701914 вiд 2024-09-18 22:23:34VVV № 1701911 понятія немаю, так сказав казахский комметатор. Ти ж не подумав шо я слідкую за ПСЖ? :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701913 вiд 2024-09-18 22:22:58На Волині всі катались на роверах)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701912 вiд 2024-09-18 22:14:44у Жирони цього сезону ще більші проблеми в захисті, ніж минулого. а французи заточені на атаку.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701911 вiд 2024-09-18 22:12:11Voxa (м. Запоріжжя) № 1701910 немає ким замінити? питання: нахуя вони взагалі це чувирло купували?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701910 вiд 2024-09-18 22:08:46підміняє травмованого Доннаруму :(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701909 вiд 2024-09-18 22:03:21у псж якесь кацапидло сафонов на воротах. якого біса вони це роблять?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701908 вiд 2024-09-18 22:00:47m1919(Київ - чемпіон!) № 170190 Усі оті «проблеми» вирішуються просто і легко. Коли потрібно. І люди міняються і постанови приймаються. ну ти ж не мала дитина. Думаю все розумієш не гірше за мене. Нашо ти мені морочиш голову?
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701907 вiд 2024-09-18 21:58:12Ukrainian Ranger № 1701902 То, по твоєму, я в дитинстві ровером по штриці і райштокам у Британській Співдружності ганяв?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701906 вiд 2024-09-18 21:51:372 ironbelly№ 1701900Підтримую!Вакуум клінер словʼянизувати, як чехи з поляками 100 з гаком років тому робили.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701905 вiд 2024-09-18 21:49:522 Voxa№ 1701897а хто зараз шо робить вирішує?Самодержец і 5-6 менеджерів. Офіційно ж оголошено хто керує державою.Даси посилання на офіційне оголошення?Що до хто вирішує і робить. Київський міський голова якось не вписується у твою коньцепцію. Що наводить на думку, що оті 5-6 можуть собі що завгодно вигадувати, а трохи нижче їх поправлять, як тим хто нижче треба. А тих ще нижчі поправлять. І так до останнього охоронця чи водія в якійсь конторі.Тому й питання, хто забезпечить, щоб на відверту хуйню не витрачались?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701904 вiд 2024-09-18 21:49:11з огляду на перебіг матчу то нічією повезло, але якшо згадать незабитий пеналь, то і не дуже
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701903 вiд 2024-09-18 21:43:45хто не дивився, раджу фільм Green Book 2018 р. класний, душевний фільм. топова гра акторів. звісно, що виключно з оригінальною озввучкою. давно не було такого приємного післясмаку від перегляду.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701902 вiд 2024-09-18 21:28:42ironbelly (LMW28IF) № 1701900 Ми ще не в британській співдружності :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701901 вiд 2024-09-18 21:25:45Ukrainian Ranger № 1701898 ну ні, якраз формально вже так. Он вчорашній приклад з істерикою що до Усіка - типовий такий царьок :) Та прикладів повно. це юридично ще ні, але з огляду на суцільне беззаконня та вседозволеність, це дріб'язок. карикатурний диктатор
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701900 вiд 2024-09-18 21:25:04Має бути гувер (чи хувер), як ровер. А всі ті тяги і смокти - від лукавого.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701899 вiд 2024-09-18 21:19:342 Batyj№ 1701855а акуми перевірив? :)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701898 вiд 2024-09-18 21:16:55Voxa (м. Запоріжжя) № 1701897 Формально ще не самодержец, а просто «найвеличніший лідор».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701897 вiд 2024-09-18 21:03:47m1919(Київ - чемпіон!) № 1701896 шо значить хто? ти точно наш, місцевий? а хто зараз шо робить вирішує? Самодержец і 5-6 менеджерів. Офіційно ж оголошено хто керує державою.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701896 вiд 2024-09-18 20:59:342 Voxa№ 1701751може і нам самим надо спробувать “жить по срєдствах” мінімізувать витрати на відверту фігню?Хто це зробить?Хто визначить, що у нас відверта хуйня, а що ні?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701895 вiд 2024-09-18 20:58:41Спарта тим часом Зальцбурґ 2 0 дере.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701894 вiд 2024-09-18 20:58:22Пилосмок або порохосмок було б найбільш органічно. Але то таке. Головне, щоб кроти смоктали, і не лише пил.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701893 вiд 2024-09-18 20:55:22Слово пилосос - совковий покруч. Воно в українських совіцьких словниках є. Але українського слова сосати просто не існує. Порохотяг абсолютно природно звучить. Бо він саме тягне, втягує, а ніц не смокче.