🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1228.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701932 вiд 2024-09-19 00:35:11

yagshamash
№ 1701927
суппорт локал тім, звична історія.
Район - ФК Керамік (Баранівка)
Область - ФК Полісся (Житомир)
Країна - ФК Динамо (Київ)
У міжпланетному міжвидовому протистоянні між ФК Обсілф та - ФК Вуудз, підтримував Обсілф.

Наразі ФК Полісся неочікувано переросло обласний рівень і замахнулось на незвідані горизонти, ну що ж тепер…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701931 вiд 2024-09-19 00:17:57

Valeriy
№ 1701930

Та це метафора. Нікому з нас не треба, думаю.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701930 вiд 2024-09-19 00:15:09

yagshamash
№ 1701929 вiд 2024-09-19 00:06:23

А ДК програли команді, що її Спарта Прага із прокрутом виїбала 3 0 без питань. Це ж треба!
--------------------------------------
Кому треба?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701929 вiд 2024-09-19 00:06:23

А ДК програли команді, що її Спарта Прага із прокрутом виїбала 3 0 без питань. Це ж треба!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701928 вiд 2024-09-19 00:00:06

VVV
№ 1701925 вiд 2024-09-18 23:51:05

блять, який гол пропустила Жирона. це катастрофа для воротаря.
але у команди тупо немає нікого на лаві. заміни просадили гру. ну може Порту відносно норм. решта -пиздець. рівень сегунди. в ЛЧ так нічого не награєш
---------------------------------------------
Соліс як був сладким, так і залишився слабким -повільно бігає та повільно думає. Донжума, який нападник, (чи якось його там) схожий на першого.
Єдиний, хто мене сьогодні разочарував, так це Аспрілья. В попередніх іграх він виділявся, саме виходячи на заміну.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701927 вiд 2024-09-18 23:59:05

Ukrainian Ranger
№ 1701921

Наскільки пам'ять дозволяє, не пригадую, аби пан Пепсі цікавився якось Поліссям (футбольним клюбом) у минулому (коли вони були у сраці). А, може, помиляюся. Вічного й Валлона з Оболонню пам'ятаю, а Пепсі ні. Буває всяке. Пепсі, якщо я пропустив десь тоді, вибач.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701926 вiд 2024-09-18 23:57:41

да шкода Жирону.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701925 вiд 2024-09-18 23:51:05

блять, який гол пропустила Жирона. це катастрофа для воротаря.
але у команди тупо немає нікого на лаві. заміни просадили гру. ну може Порту відносно норм. решта -пиздець. рівень сегунди. в ЛЧ так нічого не награєш.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701924 вiд 2024-09-18 23:46:08

Сфера інтересів Полісся - єврокубки. Перше місце можете брати собі :-).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701923 вiд 2024-09-18 23:44:10

Ukrainian Ranger
№ 1701921
дивлюсь доку-фільм про Протасова.
В принципі це був наш український ван Бастен.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701922 вiд 2024-09-18 23:31:54

як жиночій статевий орган в поважному товаристві називати: піхва чи розкішниця)

Єбать, про що тут взагалі сперечатися? Розкішниця то смачно та красиво ;)

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701921 вiд 2024-09-18 23:23:22

А чого пан Пепсі такий тихий сьогодні?

Бо перше місце в УПЛ знову вдома :)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701920 вiд 2024-09-18 23:11:01

Akela
№ 1701887
Давай ще подискутуємо - як жиночій статевий орган
---
Жіночий ;) але то було не тобі, а «мовознавцю» ;) Словаччина просто за компанію :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701919 вiд 2024-09-18 23:09:28

Так! Вак'юмклінер одним словом або просто вак'юм. Гувер нахуй іде. А також узагалі баклоґи, таґи-хуяґи, смайлики-хуяйлики і все таке инше.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701918 вiд 2024-09-18 23:03:21

yagshamash
№ 1701915
не знав. випадково натрапив. чудово зайшло.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701917 вiд 2024-09-18 23:01:20

VVV
№ 1701911

Це був просто шок, коли цього кацапа купили. Досить гучно було в новинах, бо ніхто більше не наважувався брати кацапів.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701916 вiд 2024-09-18 22:59:51

На DW Кіра Рудик була дуже емоційно з надривом у голосі, але що вона з собою зробила! Схудла і губи каче-каченята. Навіщо? Була нормальною красивою жінкою. Хто не знає депутатка з Ужгорода, партія Голос

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701915 вiд 2024-09-18 22:59:49

VVV
№ 1701903

Так, гарне кіно. Віґґо Мортенсен і той другий актор - не пам'ятаю прізвища - там просто супер-гру вчинили. Фільм набрав відзнак. Здається, Оскари були.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701914 вiд 2024-09-18 22:23:34

VVV
№ 1701911
понятія немаю, так сказав казахский комметатор.
Ти ж не подумав шо я слідкую за ПСЖ? :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701913 вiд 2024-09-18 22:22:58

На Волині всі катались на роверах)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701912 вiд 2024-09-18 22:14:44

у Жирони цього сезону ще більші проблеми в захисті, ніж минулого. а французи заточені на атаку.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701911 вiд 2024-09-18 22:12:11

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1701910
немає ким замінити? питання: нахуя вони взагалі це чувирло купували?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701910 вiд 2024-09-18 22:08:46

підміняє травмованого Доннаруму :(

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701909 вiд 2024-09-18 22:03:21

у псж якесь кацапидло сафонов на воротах. якого біса вони це роблять?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701908 вiд 2024-09-18 22:00:47

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 170190
Усі оті «проблеми» вирішуються просто і легко.
Коли потрібно. І люди міняються і постанови приймаються.
ну ти ж не мала дитина. Думаю все розумієш не гірше за мене.
Нашо ти мені морочиш голову?

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701907 вiд 2024-09-18 21:58:12

Ukrainian Ranger № 1701902
То, по твоєму, я в дитинстві ровером по штриці і райштокам у Британській Співдружності ганяв?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701906 вiд 2024-09-18 21:51:37

2 ironbelly
№ 1701900
Підтримую!
Вакуум клінер словʼянизувати, як чехи з поляками 100 з гаком років тому робили.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701905 вiд 2024-09-18 21:49:52

2 Voxa
№ 1701897
а хто зараз шо робить вирішує?
Самодержец і 5-6 менеджерів. Офіційно ж оголошено хто керує державою.

Даси посилання на офіційне оголошення?
Що до хто вирішує і робить. Київський міський голова якось не вписується у твою коньцепцію. Що наводить на думку, що оті 5-6 можуть собі що завгодно вигадувати, а трохи нижче їх поправлять, як тим хто нижче треба. А тих ще нижчі поправлять. І так до останнього охоронця чи водія в якійсь конторі.
Тому й питання, хто забезпечить, щоб на відверту хуйню не витрачались?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701904 вiд 2024-09-18 21:49:11

з огляду на перебіг матчу то нічією повезло, але якшо згадать незабитий пеналь, то і не дуже

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701903 вiд 2024-09-18 21:43:45

хто не дивився, раджу фільм Green Book 2018 р. класний, душевний фільм. топова гра акторів.
звісно, що виключно з оригінальною озввучкою.
давно не було такого приємного післясмаку від перегляду.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701902 вiд 2024-09-18 21:28:42

ironbelly (LMW28IF)
№ 1701900

Ми ще не в британській співдружності :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701901 вiд 2024-09-18 21:25:45

Ukrainian Ranger
№ 1701898
ну ні, якраз формально вже так.
Он вчорашній приклад з істерикою що до Усіка - типовий такий царьок :)
Та прикладів повно.
це юридично ще ні, але з огляду на суцільне беззаконня та вседозволеність, це дріб'язок.
карикатурний диктатор

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701900 вiд 2024-09-18 21:25:04

Має бути гувер (чи хувер), як ровер. А всі ті тяги і смокти - від лукавого.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701899 вiд 2024-09-18 21:19:34

2 Batyj
№ 1701855
а акуми перевірив? :)

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701898 вiд 2024-09-18 21:16:55

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1701897

Формально ще не самодержец, а просто «найвеличніший лідор».

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701897 вiд 2024-09-18 21:03:47

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1701896
шо значить хто?
ти точно наш, місцевий?
а хто зараз шо робить вирішує?
Самодержец і 5-6 менеджерів. Офіційно ж оголошено хто керує державою.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701896 вiд 2024-09-18 20:59:34

2 Voxa
№ 1701751
може і нам самим надо спробувать “жить по срєдствах” мінімізувать витрати на відверту фігню?
Хто це зробить?
Хто визначить, що у нас відверта хуйня, а що ні?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701895 вiд 2024-09-18 20:58:41

Спарта тим часом Зальцбурґ 2 0 дере.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701894 вiд 2024-09-18 20:58:22

Пилосмок або порохосмок було б найбільш органічно. Але то таке.

Головне, щоб кроти смоктали, і не лише пил.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701893 вiд 2024-09-18 20:55:22

Слово пилосос - совковий покруч. Воно в українських совіцьких словниках є. Але українського слова сосати просто не існує. Порохотяг абсолютно природно звучить. Бо він саме тягне, втягує, а ніц не смокче.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.