Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701892 вiд 2024-09-18 20:39:11Voxa (м. Запоріжжя) № 1701891 Ахмєтка їх вирощує на плантаціях
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701891 вiд 2024-09-18 20:26:51а звідки у Шахти така кількість молодих бразил? вони хіба усі не поїхали, чи це вже якісь нові?
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701890 вiд 2024-09-18 20:17:14а «порохотяг» взагалі заборонити, зважаючи на політичну ситуацію?)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701889 вiд 2024-09-18 20:15:02пилотяг - дуже рідкісне слово, але, на мою думку, найліпше. Гарно звучить, коротке. Якби всім виробникам та інтернет-магазинам довести до відома, що треба писати саме ПИЛОТЯГ - було б чудово!
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701888 вiд 2024-09-18 20:09:33Вікіпедія: Пилосо́с, пилосмо́к, порохотя́г, пилотя́г
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701887 вiд 2024-09-18 20:08:272 Orest Dniprovskiy№ 1701886Словаччина - ок, але «пилосос» дуже широко використовується. Давай ще подискутуємо - як жиночій статевий орган в поважному товаристві називати: піхва чи розкішниця)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701886 вiд 2024-09-18 20:04:30Пилосос - > пилосмок Словакія - > Словаччина
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701885 вiд 2024-09-18 19:59:432 LAZY№ 1701880Ну лові ще, придурок))) З приводу «якби пилосос робився в Німеччині - ми б його не купили» … Авто Ніссан Кашкай (японська корпорація) ти в Україні якщо купиш (хоча ні, не ти) - виробництва Great Britain, Мазди та Форди - Голандія, купа німецьких авто - зроблені саме в Німеччини (ще буває VW зі Словакії, Туреччини). Не китай жеж? на ціну сильно вплинуло? Там де я зараз працюю - деякі лікарські препарати виробництва Німеччина в 1,5-2 рази дешевше за українські аналоги (китайська субстанція, фасована в Україні). ЗІ в тебе хоч з кимось в цьому світі є якесь позитивне спілкування, без гівна та жовчі? Хулі ти такий довбойоб?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701884 вiд 2024-09-18 19:57:03Прикол - Шахтар у жовто-синьому.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701883 вiд 2024-09-18 19:56:20Да вааще с приходом Сашо на должность, все трансферы понятно нормальные…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701882 вiд 2024-09-18 19:52:37зятьок трохи слажав канешно, але ладно
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701881 вiд 2024-09-18 19:50:45О, Акела, а можеш вивалити сюди список виробників кальос всяких, продукцію яких ні в якому разі не можна брати?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701880 вiд 2024-09-18 19:50:27Akela № 1701871 Я завжди знав, що ти - потужний король логіки. Не розчаровуєш, молодець. А що, блядь, бренд Самсунг вже купили китайці?? От коли куплять мобільний підрозділ Самсунг, зроблять його китайським, та комуняцькі підари зможуть туди свою вибухівку пхати - тоді і будеш проводити паралелі із MG. Поки що то був моцний випєрд у калюжу. Ні к сєлу ні к гораду.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701879 вiд 2024-09-18 19:50:11Судаков не забив 11 метрів Болонії
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701878 вiд 2024-09-18 19:49:22Піхальонок - чудовий трансфер!
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701877 вiд 2024-09-18 19:47:412 olma№ 1701875значна частина виробництва самсунгів (телевізори, холодильники) досі в кацапів
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701876 вiд 2024-09-18 19:46:492 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1701874так він програв верховий мʼяч не комусь, а людині з імʼям Самсон!!!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701875 вiд 2024-09-18 19:46:38Якщо смартфони, то напевно топові Galaxy S-ки зроблено в Кореї, у мене модель A54 5G цьогоріч купив - зроблено в Індії, а інші моделі - у В'єтнамі і Китаї. З планшетами не знаю. А з телевізорами скрізь по всьому світу фабрики Самсунга.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701874 вiд 2024-09-18 19:42:57У чучуркєса такий зять, що не вміє ні дать, ні взять.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701873 вiд 2024-09-18 19:36:542 Batyj№ 1701872так компанія не існувала вже років 15-25, коли китайці купляли) Бюро в Британії може відкрити хто завгодно, я знаю індійські фармкомпаніі, які виробляють повне г… але юридична особа зареєстрована в Британії (Мілі Хелскеар), в Канаді (Нортон хелскеар), власники - подружжя українське)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701872 вiд 2024-09-18 19:32:28№ 1701871Как же как же.. а конструкторское и дизайнерские бюро в Англии?
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701871 вiд 2024-09-18 19:27:47був такий легендарний автовиробник - британська компанія Morris Garage. Свого часу збанкрутували, в 2000х права на бренд купили китайці і штампують зараз MG, які до Британії взагалі відношення не мають. Це до точки зору «яка різниця де виробляється - бренд же ж англійський!»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701870 вiд 2024-09-18 19:17:39Да не надо искать коробки, на моих смартах на обороте внизу мелким очень шрифтом прямо написано, где сделано..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701869 вiд 2024-09-18 19:15:04Перелома у Бражка канечно нет, но может быть невралгия. Межреберная..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701868 вiд 2024-09-18 19:11:58Vertu це приклад коли понти - безцінні)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701867 вiд 2024-09-18 19:09:33Akela № 1701864 колись у мене був Vertu Signature. екран трохи ліпший за калькулятор. Цеглина цеглиною). Наче 100 років минуло).
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701866 вiд 2024-09-18 19:06:462 PEPSI№ 1701865телефоністку - веслом? Поруччік такий видумщік!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701865 вiд 2024-09-18 19:05:09Akela № 1701861 плескають веслом, взагалі то :-)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701864 вiд 2024-09-18 19:04:182 PEPSI№ 1701860Нокія свого часу продала свій підрозділ Vertu якимось шведам, а ті перепродали китайцям)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701863 вiд 2024-09-18 19:03:57Лейзик - сказочный мудачок :-)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701862 вiд 2024-09-18 19:01:47Akela № 1701857 Ну так і шо? Це робить Самсунг китайським брендом? Ніт! Яка нахуй різниця, де бренди розташовують свої виробничі потужності. 21 сторіччя між іншим на дворі. Це як довбойоби репетують в каментах на усіляких Розетках - «я думав цей пилосос німецький, а він в китаї зібраний, навіщо ви вводите в оману покупців?!». Довбойоб не в змозі допетрати, що якби той пилосос досі в Німеччині німці збирали, то хуй би він його купив за таку ціну.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701861 вiд 2024-09-18 19:00:062 PEPSI№ 1701859тоді вже підходити грунтовніше: садиш телефоністку, підходиш до неї - плескаєш по ж…, тобто ладонями плескаєш) і кажеш: баришня, зʼєднайте мене з Гельзенкірхеном!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701860 вiд 2024-09-18 18:58:28вся надія на свідомих непродажних фінів і Нокію 3310.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701859 вiд 2024-09-18 18:57:02пора діставати з підвалу старий бабусин телефон з диском :-)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701858 вiд 2024-09-18 18:55:48Akela № 1701857 LG? але вони, нажаль телефони вже не роблять. ахуєнні екрани у них були.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701857 вiд 2024-09-18 18:52:532 LAZY№ 1701854 звертайся, завжди радий допомогти) в Китаї значна частина виробів самсунгу абсолютно точно виробляється. І взагалі: покажить бренд який не має ніякого відношення до Китаю?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701856 вiд 2024-09-18 18:49:10Akela № 1701852 не полінився перевірити коробки от трьох різних моделей - усі Вьетнам
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701855 вiд 2024-09-18 18:48:25посмотрел на свои самсунги. Мой - Индия, жены - Вьетнам..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701854 вiд 2024-09-18 18:45:02Akela № 1701852 Так і знав, що буде цей пиздуватий «аргумент» ;) Молодець, не розчаровуєш.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701853 вiд 2024-09-18 18:43:25В новинах: «Найтитулованіший український футбольний клуб «Динамо» (Київ) та бренд Money 24/7 підписали договір про співпрацю до кінця сезону-2024/2025 в статусі «Офіційний спонсор клубу».» PS до мишей, блд… якісь обмінники валюти. Рівень спонсора міжконтинентальний)