LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701772 вiд 2024-09-18 00:38:30Цікаво, доречі, як воцерковлений немоскаль ставиться до «бабів», які з непокритою головою або голими ногами в церкву заходять? Готовий їх побивати камінням вже? Чи просто гуманно-православно харкнути на спину та обматюкати? Розкажи.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701771 вiд 2024-09-18 00:36:54yagshamash № 1701769 «Нахуя» молодій жінці одружуватись. Дійсно, «нахуя». Вибач, дратує, коли лізуть про особисте життя інших людей пиздіти.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701770 вiд 2024-09-18 00:34:43з дурним не наговоришся, з шмаркатим не наїшся… надобраніч
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701769 вiд 2024-09-18 00:33:49LAZY № 1701767 Що ти верзеш? Яка «прастітутка»? Яке паріцаніє? Якщо хочеш вигравати в теніс, то є один патерн. Не хочеш, є інший. Амбіцій нема великих, видно. А так грошей має вистачити. Чого ти кидаєшся весь час? Бля, сказати ніц не можна з тобою :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701768 вiд 2024-09-18 00:30:15та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1701766 вiд 2024-09-18 00:24:20 Да, краще платити податки своїй (типу?) країні ніж розводити фальшиву блювотну демагогію про «бога та біблію». Набагато більше користі людям та суспільству буде. Ти б краще обурився, що той хуй пиздить про «бога та біблію» в тій ситуації, але ж ти занадто тупий, щоб це зрозуміти. «ти просто в моїх очах людиноподібна істота» - запамятай собі раз і назавжди - те, як ти характеризуєш опонента, характеризує не його, а тебе в першу чергу ггг.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701767 вiд 2024-09-18 00:26:35Да, давайте ще па-камсамольскі вирішувать, кому коли одружуватись та виносити усім колективом трудящіхся апщєстввєнноє паріцаніє, якщо хтось одружився «зарано». «Могла б ще Батьківщині медалі зарабатувать, а вона вже в шлюб вскочила, прастітутка, тільки хуї на умє!!» Коли захтіла, тоді й одружилася, блядь.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701766 вiд 2024-09-18 00:24:20Лейзік, після твого висеру: «Який в сраку бог? Яка біблія? …» ти просто в моїх очах людиноподібна істота, як і всі тобі подібні … був час коли на кпин піднімали гасло «бариги» - «армія, віра, мова», дехто вже прозрів, бажаю й тобі перетворитись з істоти в людину, хоч мало вірю в позитивний результат
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701765 вiд 2024-09-18 00:18:51Якщо про теніс, то тут повний пиздець у нас. Півфіналістка Австралії Даяна Ястремська знову обісралася у першому колі якійсь абсолютній хуйні. Також була помічена у спаринґу на тренуванні з якимось кацапом. Також не може слова українською вичавити із себе. Типу, мнє нє дайотса у 24 роки. Її дають із субтитрами на тб. А Леся теж обісралася у першому колі. Цій час на пенсію. ОК, вона дає 10 відсотків преміяльних на ЗСУ. Марта виграла у першому колі, але першої подачі нема геть. Треба над цим працювати. Це вже давно проблема в неї. Це коштувало Олімпійської медалі. Може, зарано одружилася? Нахуя?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701764 вiд 2024-09-18 00:12:47Voxa (м. Запоріжжя) № 1701751 вiд 2024-09-17 22:46:51 m1919(Київ - чемпіон!) № 1701746 ну так да. я був впевнений шо нам перестануть давать такі гроші через рік, а дають досі. … Ну це зрозуміло, ти ж унилий довбойоб кисломордий. Істєрічка-параженєц. Трохи дивно, що ти не з'їбав в хуйлостан вже давно, бо «расія ета ж мощщь, куда нам, смішним хахлам, протів ніх тягаться-то! Та і Запад нас от-от сальйот! Всьо прапало, пора здавацця!»
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701763 вiд 2024-09-18 00:06:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1701751 За всієї поваги, в нас нема самим, за що жити. Допомога Заходу - єдиний шлях. Вони кажуть, що підтримуватимуть так довго, як потрібно. Нема підстав думати інакше. Принаймні я їм вірю.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701762 вiд 2024-09-18 00:05:02Баварія зробила вже переможну різницю - 9:2 в першому матчі
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701761 вiд 2024-09-18 00:03:50Баварія 9 : 2 Динамо Загреб ого, точно вирішили шо кожен мяч важливий
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701760 вiд 2024-09-17 23:52:01Enot № 1701702 Це вже якась агонія ггг. Шмарклі про якихось комуністів-комсомольців, совкові шарашки та рабів. А реальність полягає в тому, що ти просто йобаний паразит. От і все. Демагог, клоун і паразит.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701759 вiд 2024-09-17 23:47:13та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1701758 вiд 2024-09-17 23:28:07 запамятай собі раз і назавжди - те, як ти характеризуєш опонента, характеризує не його, а тебе в першу чергу.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701758 вiд 2024-09-17 23:28:07LAZY № 1701699 запамятай собі раз і назавжди - те, як ти характеризуєш опонента, характеризує не його, а тебе в першу чергу.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701757 вiд 2024-09-17 23:21:21виготовити гранату, навіть 20 гр вагою, у вигляді пейджера, чи іншого подібного девайса, здатного при спрацюванні нанести важкі поранення користувачу, технічно є абсолютно безпроблемні, так само як і подача сигналу на її спрацювання. А вже як заставити користуватись ними кучу юзерів однієї політичної спільноти водночас - то вже питання спецслужб
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701756 вiд 2024-09-17 23:12:43sk (Samsung galaxy) № 1701755 да, я теж про це подумав. Але +\- схема зрозуміла, підірвана вибухівка, яку додали в пристрій. Там і акумулятора то нема, може нічого не гріли, а разом с порошком додали капсуль с електронним підривом
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701755 вiд 2024-09-17 23:07:22Voxa (м. Запоріжжя) № 1701753 І за весь час жоден пейджер не залишився на сонці? Навіть у нас літом на сонечку будь яка чорна пластмаса розігрується до температури що яйця можна смажити… Щось там не те… До якої температури потрібно батарею «розігріти»?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701754 вiд 2024-09-17 23:05:38Усика в Кракові заарештувала поліція
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701753 вiд 2024-09-17 22:48:33sk (Samsung galaxy) № 1701748 вже все розписали. Sky News Arabia "Сообщается, что в устройствах была заложена взрывчатка PETN (пентаэритриттетранитрата) — белый порошок кристаллического вида, чувствительный к теплу и трению. Это позволило дистанционно перегревать и взрывать литиевую батарею внутри устройств. В каждое устройство было заложено по 20 граммов взрывчатки. «Хезболла» ввела эти устройства в эксплуатацию 5 месяцев назад "
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701752 вiд 2024-09-17 22:48:22ProstoVlizPobalakaty № 1701749 захист дірявий у обох команд. в Реалі позбирали самих митців. крім Вальверде немає кому рояль тягати. Але яка ж, блять, паскудна форма у Штутгарта. спиртяк якийсь їбаний.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701751 вiд 2024-09-17 22:46:51m1919(Київ - чемпіон!) № 1701746 ну так да. я був впевнений шо нам перестануть давать такі гроші через рік, а дають досі. Дяка велика. був колись давно такий анекдот з фразою: «в дорогє корміть нікто нє обєщал» може і нам самим надо спробувать «жить по срєдствах» мінімізувать витрати на відверту фігню?
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701750 вiд 2024-09-17 22:37:00m1919(Київ - чемпіон!) № 1701746 вiд 2024-09-17 22:28:20 2 Voxa № 1701690 Минулий раз, коли зе жалівся що не вистачає зброї для бригад в тилу, ми зайшли в курськ…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701749 вiд 2024-09-17 22:35:42А Штутгарт поки що володіє перевагою з Реалом, але моменти у обох воріт виникають.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701748 вiд 2024-09-17 22:35:03Voxa (м. Запоріжжя) № 1701744 На телефонах еппл, але збирають в Китаї, постачальники зап частин з усього світу Так і з пейджерами. Навряд можливість самрліквідації пейджера це фіча «бай дизайн» … а от на якому етапі вони там з'явилась - швидко повинні розкопати… При чому ті пейджери працювали довго. Жодні скани, наприклад в аеропортах їх не виявиявили… І якщо так просто це можна зробити, чи не закладені троянські коні в моб телефони?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701747 вiд 2024-09-17 22:31:49Салах 2 рази в поперечку - Мілану щастить
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701746 вiд 2024-09-17 22:28:202 Voxa№ 1701690Ні очікувані Ф16, ні довгі Хаймарси глобальних змін не пренесуть :(Всі 6 ф-16 не принесуть. І 2 довгих Хаймарси теж.Кількість багато важить, якщо нема абсолютної якісної переваги.А нам обіцяють на 14 бригад, а дають ледь на 4 і співають «хто більш-менш темі, розуміють шо на зараз це тупікова ситуація.» Хоча у нас вибору нема.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701745 вiд 2024-09-17 22:19:492 olma№ 1701681Зеленському… ніхто відверто в лице не сказав, що напористість, оригінальність - це круто, але вона не замінить базу, тил, ресурси.Це кожен другий знає і каже. А от, як доходить до того, де взяти ті «базу, тил, ресурси», виявляється, що всі стратеги і з тактикою сам розбирайся ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701744 вiд 2024-09-17 22:03:26sk (Samsung galaxy) № 1701743 так ось виробник, шо його розкривать. повно фото з шильдіками вцілілими. https://www.gapollo.com.tw/product/ap-700/
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701743 вiд 2024-09-17 21:27:15Voxa (м. Запоріжжя) № 1701741 Почекати коли виробників розкриють Ось тут малєєв розказує цікаву історію як працюють спец служби, можна сказати «та це ж вже було» (майже)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701742 вiд 2024-09-17 21:24:26https://x.com/DarthPutinKGB/status/1836101913689100733 Хуйло і гаджети навколо нього… Купа варіантів для «Буданова»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701741 вiд 2024-09-17 21:00:35sk (Samsung galaxy) № 1701740 а чекати ти шо будеш? шо Моссад, як наші ГРУ з СБУ наввипередки будуть кричать шо це ми зробили. Думаю шо ніхто нічого не взна. Там другіє рєбята. Змусить купить ворога проапгреджену ними партію девайсів дорого вартує.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701740 вiд 2024-09-17 20:38:44По пейджерам потрібно почекати. Навряд чи більше одного виробника у світі залишилось що їх збирає… І які підрядники «начинку» поставляли, якщо в батареї була вибухівка, то «мізки» ж теж потрібно було «настроїти»
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701739 вiд 2024-09-17 20:36:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1701738 В штатах колись було правило що през не повинен бути онлайн в світ. Почали змінювати коли Обама не міг жити без свого блекбері… Ну а з трампом що напряму х-уйітив постійно - «біда» для його команди… Офіс хуйла колись запостив фотку як воно щось в моніторі читало, і там було помітно що там вінХР, без мережевих шнурків. Видно на 5"дискетах новини приносять для фотосесій з компом
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701738 вiд 2024-09-17 19:54:28мєдвєд мабуть афуєнно радий, що свій айфон втопив по пʼяні. А Фуйло, десь писали, взагалі не має при собі тіліхвона - за ним його носить спеціальний підар.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701737 вiд 2024-09-17 19:07:19Явно ж щось всунули в ті пейджер, і систему спрацювання від сигналу…
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701736 вiд 2024-09-17 19:05:31А хуйлу і ко спец партію айфонів ніхто не передавав?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701735 вiд 2024-09-17 19:01:23Alphanumeric Pager (AP-900) AAA alkaline battery ну там ще повинен бути впаяний акумулятор тіпа 2032, для біоса. Як це так могло зірватись?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701734 вiд 2024-09-17 18:55:11Цікаво, що ніхто не біжить спасати підірваного. Бояться, що ще вибухне
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701733 вiд 2024-09-17 18:52:01Пишуть, що, імовірно, ці пейджери з однієї закупівельної партії, яка таємно пройшла через руки ізраїльських спецслужб