🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1232.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701772 вiд 2024-09-18 00:38:30

Цікаво, доречі, як воцерковлений немоскаль ставиться до «бабів», які з непокритою головою або голими ногами в церкву заходять? Готовий їх побивати камінням вже? Чи просто гуманно-православно харкнути на спину та обматюкати? Розкажи.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701771 вiд 2024-09-18 00:36:54

yagshamash
№ 1701769

«Нахуя» молодій жінці одружуватись. Дійсно, «нахуя».
Вибач, дратує, коли лізуть про особисте життя інших людей пиздіти.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701770 вiд 2024-09-18 00:34:43

з дурним не наговоришся, з шмаркатим не наїшся… надобраніч

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701769 вiд 2024-09-18 00:33:49

LAZY
№ 1701767

Що ти верзеш? Яка «прастітутка»? Яке паріцаніє? Якщо хочеш вигравати в теніс, то є один патерн. Не хочеш, є інший. Амбіцій нема великих, видно. А так грошей має вистачити. Чого ти кидаєшся весь час? Бля, сказати ніц не можна з тобою :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701768 вiд 2024-09-18 00:30:15

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1701766 вiд 2024-09-18 00:24:20

Да, краще платити податки своїй (типу?) країні ніж розводити фальшиву блювотну демагогію про «бога та біблію». Набагато більше користі людям та суспільству буде. Ти б краще обурився, що той хуй пиздить про «бога та біблію» в тій ситуації, але ж ти занадто тупий, щоб це зрозуміти.

«ти просто в моїх очах людиноподібна істота» - запамятай собі раз і назавжди - те, як ти характеризуєш опонента, характеризує не його, а тебе в першу чергу ггг.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701767 вiд 2024-09-18 00:26:35

Да, давайте ще па-камсамольскі вирішувать, кому коли одружуватись та виносити усім колективом трудящіхся апщєстввєнноє паріцаніє, якщо хтось одружився «зарано».
«Могла б ще Батьківщині медалі зарабатувать, а вона вже в шлюб вскочила, прастітутка, тільки хуї на умє!!»
Коли захтіла, тоді й одружилася, блядь.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701766 вiд 2024-09-18 00:24:20

Лейзік, після твого висеру:
«Який в сраку бог? Яка біблія? …» ти просто в моїх очах людиноподібна істота, як і всі тобі подібні … був час коли на кпин піднімали гасло «бариги» - «армія, віра, мова», дехто вже прозрів, бажаю й тобі перетворитись з істоти в людину, хоч мало вірю в позитивний результат

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701765 вiд 2024-09-18 00:18:51

Якщо про теніс, то тут повний пиздець у нас. Півфіналістка Австралії Даяна Ястремська знову обісралася у першому колі якійсь абсолютній хуйні. Також була помічена у спаринґу на тренуванні з якимось кацапом. Також не може слова українською вичавити із себе. Типу, мнє нє дайотса у 24 роки. Її дають із субтитрами на тб. А Леся теж обісралася у першому колі. Цій час на пенсію. ОК, вона дає 10 відсотків преміяльних на ЗСУ. Марта виграла у першому колі, але першої подачі нема геть. Треба над цим працювати. Це вже давно проблема в неї. Це коштувало Олімпійської медалі. Може, зарано одружилася? Нахуя?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701764 вiд 2024-09-18 00:12:47

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1701751 вiд 2024-09-17 22:46:51

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1701746
ну так да.
я був впевнений шо нам перестануть давать такі гроші через рік, а дають досі.

Ну це зрозуміло, ти ж унилий довбойоб кисломордий. Істєрічка-параженєц. Трохи дивно, що ти не з'їбав в хуйлостан вже давно, бо «расія ета ж мощщь, куда нам, смішним хахлам, протів ніх тягаться-то! Та і Запад нас от-от сальйот! Всьо прапало, пора здавацця!»

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701763 вiд 2024-09-18 00:06:52

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1701751

За всієї поваги, в нас нема самим, за що жити. Допомога Заходу - єдиний шлях. Вони кажуть, що підтримуватимуть так довго, як потрібно. Нема підстав думати інакше. Принаймні я їм вірю.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701762 вiд 2024-09-18 00:05:02

Баварія зробила вже переможну різницю - 9:2 в першому матчі

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701761 вiд 2024-09-18 00:03:50

Баварія 9 : 2 Динамо Загреб
ого,
точно вирішили шо кожен мяч важливий

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701760 вiд 2024-09-17 23:52:01

Enot
№ 1701702

Це вже якась агонія ггг. Шмарклі про якихось комуністів-комсомольців, совкові шарашки та рабів. А реальність полягає в тому, що ти просто йобаний паразит. От і все. Демагог, клоун і паразит.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701759 вiд 2024-09-17 23:47:13

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1701758 вiд 2024-09-17 23:28:07

запамятай собі раз і назавжди - те, як ти характеризуєш опонента, характеризує не його, а тебе в першу чергу.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701758 вiд 2024-09-17 23:28:07

LAZY
№ 1701699
запамятай собі раз і назавжди - те, як ти характеризуєш опонента, характеризує не його, а тебе в першу чергу.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701757 вiд 2024-09-17 23:21:21

виготовити гранату, навіть 20 гр вагою, у вигляді пейджера, чи іншого подібного девайса, здатного при спрацюванні нанести важкі поранення користувачу, технічно є абсолютно безпроблемні, так само як і подача сигналу на її спрацювання.
А вже як заставити користуватись ними кучу юзерів однієї політичної спільноти водночас - то вже питання спецслужб

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701756 вiд 2024-09-17 23:12:43

sk (Samsung galaxy)
№ 1701755
да, я теж про це подумав.
Але +\- схема зрозуміла, підірвана вибухівка, яку додали в пристрій.
Там і акумулятора то нема, може нічого не гріли, а разом с порошком додали капсуль с електронним підривом

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701755 вiд 2024-09-17 23:07:22

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1701753
І за весь час жоден пейджер не залишився на сонці?
Навіть у нас літом на сонечку будь яка чорна пластмаса розігрується до температури що яйця можна смажити…
Щось там не те… До якої температури потрібно батарею «розігріти»?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701754 вiд 2024-09-17 23:05:38

Усика в Кракові заарештувала поліція

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701753 вiд 2024-09-17 22:48:33

sk (Samsung galaxy)
№ 1701748
вже все розписали.
Sky News Arabia
"Сообщается, что в устройствах была заложена взрывчатка PETN (пентаэритриттетранитрата) — белый порошок кристаллического вида, чувствительный к теплу и трению. Это позволило дистанционно перегревать и взрывать литиевую батарею внутри устройств.
В каждое устройство было заложено по 20 граммов взрывчатки. «Хезболла» ввела эти устройства в эксплуатацию 5 месяцев назад "

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701752 вiд 2024-09-17 22:48:22

ProstoVlizPobalakaty
№ 1701749

захист дірявий у обох команд. в Реалі позбирали самих митців. крім Вальверде немає кому рояль тягати.
Але яка ж, блять, паскудна форма у Штутгарта. спиртяк якийсь їбаний.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701751 вiд 2024-09-17 22:46:51

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1701746
ну так да.
я був впевнений шо нам перестануть давать такі гроші через рік, а дають досі. Дяка велика.
був колись давно такий анекдот з фразою: «в дорогє корміть нікто нє обєщал»
може і нам самим надо спробувать «жить по срєдствах» мінімізувать витрати на відверту фігню?

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701750 вiд 2024-09-17 22:37:00

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1701746 вiд 2024-09-17 22:28:20
2 Voxa
№ 1701690
Минулий раз, коли зе жалівся що не вистачає зброї для бригад в тилу, ми зайшли в курськ…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701749 вiд 2024-09-17 22:35:42

А Штутгарт поки що володіє перевагою з Реалом, але моменти у обох воріт виникають.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701748 вiд 2024-09-17 22:35:03

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1701744
На телефонах еппл, але збирають в Китаї, постачальники зап частин з усього світу
Так і з пейджерами. Навряд можливість самрліквідації пейджера це фіча «бай дизайн» … а от на якому етапі вони там з'явилась - швидко повинні розкопати…
При чому ті пейджери працювали довго. Жодні скани, наприклад в аеропортах їх не виявиявили…
І якщо так просто це можна зробити, чи не закладені троянські коні в моб телефони?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701747 вiд 2024-09-17 22:31:49

Салах 2 рази в поперечку - Мілану щастить

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701746 вiд 2024-09-17 22:28:20

2 Voxa
№ 1701690
Ні очікувані Ф16, ні довгі Хаймарси глобальних змін не пренесуть :(
Всі 6 ф-16 не принесуть. І 2 довгих Хаймарси теж.
Кількість багато важить, якщо нема абсолютної якісної переваги.
А нам обіцяють на 14 бригад, а дають ледь на 4 і співають «хто більш-менш темі, розуміють шо на зараз це тупікова ситуація.» Хоча у нас вибору нема.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701745 вiд 2024-09-17 22:19:49

2 olma
№ 1701681
Зеленському… ніхто відверто в лице не сказав, що напористість, оригінальність - це круто, але вона не замінить базу, тил, ресурси.
Це кожен другий знає і каже. А от, як доходить до того, де взяти ті «базу, тил, ресурси», виявляється, що всі стратеги і з тактикою сам розбирайся ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701744 вiд 2024-09-17 22:03:26

sk (Samsung galaxy)
№ 1701743
так ось виробник, шо його розкривать.
повно фото з шильдіками вцілілими.
https://www.gapollo.com.tw/product/ap-700/

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701743 вiд 2024-09-17 21:27:15

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1701741
Почекати коли виробників розкриють
Ось тут малєєв розказує цікаву історію як працюють спец служби, можна сказати «та це ж вже було» (майже)


sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701742 вiд 2024-09-17 21:24:26

https://x.com/DarthPutinKGB/status/1836101913689100733
Хуйло і гаджети навколо нього…
Купа варіантів для «Буданова»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701741 вiд 2024-09-17 21:00:35

sk (Samsung galaxy)
№ 1701740
а чекати ти шо будеш?
шо Моссад, як наші ГРУ з СБУ наввипередки будуть кричать шо це ми зробили.
Думаю шо ніхто нічого не взна. Там другіє рєбята.
Змусить купить ворога проапгреджену ними партію девайсів дорого вартує.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701740 вiд 2024-09-17 20:38:44

По пейджерам потрібно почекати. Навряд чи більше одного виробника у світі залишилось що їх збирає… І які підрядники «начинку» поставляли, якщо в батареї була вибухівка, то «мізки» ж теж потрібно було «настроїти»

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701739 вiд 2024-09-17 20:36:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1701738
В штатах колись було правило що през не повинен бути онлайн в світ. Почали змінювати коли Обама не міг жити без свого блекбері… Ну а з трампом що напряму х-уйітив постійно - «біда» для його команди…
Офіс хуйла колись запостив фотку як воно щось в моніторі читало, і там було помітно що там вінХР, без мережевих шнурків. Видно на 5"дискетах новини приносять для фотосесій з компом

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701738 вiд 2024-09-17 19:54:28

мєдвєд мабуть афуєнно радий, що свій айфон втопив по пʼяні. А Фуйло, десь писали, взагалі не має при собі тіліхвона - за ним його носить спеціальний підар.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701737 вiд 2024-09-17 19:07:19

Явно ж щось всунули в ті пейджер, і систему спрацювання від сигналу…

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701736 вiд 2024-09-17 19:05:31

А хуйлу і ко спец партію айфонів ніхто не передавав?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701735 вiд 2024-09-17 19:01:23

Alphanumeric Pager (AP-900)
AAA alkaline battery

ну там ще повинен бути впаяний акумулятор тіпа 2032, для біоса.
Як це так могло зірватись?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701734 вiд 2024-09-17 18:55:11

Цікаво, що ніхто не біжить спасати підірваного. Бояться, що ще вибухне

Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701733 вiд 2024-09-17 18:52:01

Пишуть, що, імовірно, ці пейджери з однієї закупівельної партії, яка таємно пройшла через руки ізраїльських спецслужб


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.