Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701732 вiд 2024-09-17 18:50:57Навіщо послу Ірана в Лівані ходити з бомбою?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701731 вiд 2024-09-17 18:48:33Може, самі терористи робили зі своїх пейджерів міні-бомби, думаючи, що вчинити підрив можуть лише вони? А ізраїльські спецслужби переконливо довели, що думка хезболістів була хибною? :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701730 вiд 2024-09-17 18:46:11Може в них спеціальна батарея для своїх потреб, щоб тримала довго.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701729 вiд 2024-09-17 18:45:19так розривати руки і виривати мясо з боків, звичайна батарея? це напевно якась спеціальна партія пейджерів, «від Моссада з любовью»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701728 вiд 2024-09-17 18:42:26Тепер Хезболла знову повернеться до звичайних мобільників. І будуть їх вистежувати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701727 вiд 2024-09-17 18:40:50Ось у цього поляка я бачив відео на базарі шось вибухає і падає чувак. А в наступному твіті показано шпиталь в Бейруті. переповнений пораненими Хезболлахами. https://x.com/Wezyr12/status/1836056158127186394 пейджери не прості, спецпоставка з заводу в… Хайфі або Тель-Авіва!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701726 вiд 2024-09-17 18:40:10судя по відосам це шось дивне … нвіть якшо це сучасний девайс і там літієва батарея, її можно розігріть закоротивши шоб спалахнула, але шоб отак до вибуху? ще і дістанційно …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701725 вiд 2024-09-17 18:37:11№ 1701724Моссад нашел чему там можно взорваться..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701724 вiд 2024-09-17 18:16:27або це якась хуйня, або некоретний переклад, шо там в пейджері може вибухнути шоб комусь завдати шкоди? батарейка ААА і аккум 2032
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701723 вiд 2024-09-17 18:09:14А що це за приколи з пейджерами? Вони що, досі користуються цим?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701722 вiд 2024-09-17 18:03:17Не слабо Ізраїль показав свою технологічну перевагу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701721 вiд 2024-09-17 18:02:33Понад 1200 членів ліванської Хезболли отримали поранення в результаті вибуху їхніх пейджерів, які «хтось» зламав.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701720 вiд 2024-09-17 17:57:39Так Совети потім створили свій міф вже з літа 1941 року, що там уже совецкіє воїни оборонялі майже місяць.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701719 вiд 2024-09-17 17:30:46А про брестську фортецю мало пишуть про її захист поляками від німців, ну і потім відомий «парад» разом з совєтами і передачу тієї фортеці совєтам…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701718 вiд 2024-09-17 17:01:04Берестейський проспект. Ст. метро Берестейська. Бересте́йська у́нія (пол. Unia brzeska, біл. Берасьцейская унія) — вчинений у Римі 25 грудня 1595 року та проголошений (ратифікований) у 1596 році на церковному соборі у м. Бересті акт з'єднання частини ієрархів та вірян Київської православної митрополії Вселенського патріархату з римо-католицькою церквою на умовах виходу з-під канонічної підлеглості Константинопольському патріархату, визнання зверхності папи Римського та прийняття католицького віровчення (догматики). При цьому новостворена Руська унійна церква, згодом названа греко-католицькою, зберігала візантійську обрядовість, власні адміністративні структури, канонічний правопорядок та духовно-культурну спадщину. Проголошенням унії було засновано Українську греко-католицьку церкву.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701717 вiд 2024-09-17 16:25:21Берестя по нашому. Там на Північ від Волині, йде смуга етнічно українська
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701716 вiд 2024-09-17 16:07:58Берестовський проспект чи Брест-Литовський?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701715 вiд 2024-09-17 16:03:56Це Брест - який треба Брест, а не той, який у жопі ;)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701714 вiд 2024-09-17 15:59:56Вбив у Гугл Брест - штурм, щоб перевірити чи не білоруси в лч… А мені Гугл видав 10 посилань про штурм братської крєпості в 41му…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701713 вiд 2024-09-17 15:24:39Поки ми згадували про податки, зелена шобла проголосувала за збільшення військового збору до 5%. Тобто де-факто ПДФО в Україні вже дорівнює 23%.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701712 вiд 2024-09-17 14:10:59ProstoVlizPobalakaty № 1701710 --- Цікаво. Дякую Прошу і надалі такі нюанси нової формули тут оприлюднювати. З. І. Перепрошую за маленьку мовну ремарку. «Вірогідно» нема такого слова тут треба вживати ймовірно, ймовірний, ймовірність. Теорія ймовірності Альберта Айнштайна. Є прикметник вірогідний - означає той, що гідний довіри, віри - надійний. У польській мові є wiarygodny - надійний, гідний віри і довіри.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701711 вiд 2024-09-17 13:32:30Безкоштовний перегляд матчів ЛЧ від Мегого: Вівторок, 17 вересня 22:00 — «Спортінг» — «Лілль» (Ліга чемпіонів) Середа, 18 вересня 22:00 — «Брюгге» — «Борусія» Д (Ліга чемпіонів) Четвер, 19 вересня, 22:00 22:00 — «Брест» — «Штурм» (Ліга чемпіонів)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701710 вiд 2024-09-17 12:36:51Ukrainian Ranger № 1701704 вiд 2024-09-17 10:29:05 Основна перевага цієї системи - важливе навіть не кожне очко, а кожен забитий м'яч. У вісімку кращих дуже вірогідно будуть проходити по різниці м'ячів, і наскільки я розумію далі в плейофф буде щось типу жорсткої сітки де 1 і 2 будуть розведені до фіналу і 3 та 4 теж не гратимуть з ними раніше півфіналу, тому всі гратимуть на максимумі.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701709 вiд 2024-09-17 11:45:10Медицина - лише точковий приклад. Насправді в Україні багато випадків, коли людині простіше працювати «вчорну», аніж платити податки, ризикуючи тим, що додатково оштрафують/заберуть бізнес/посадять.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701708 вiд 2024-09-17 11:15:25Ukrainian Ranger № 1701705 Навіщо видумувати велосипед? - страхова медицина, як в Європі
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701707 вiд 2024-09-17 11:15:23Приватні клініки існують в своїй ніші, вони не можуть замінити державні, вони можуть їх доповнювати. Приватні клініки переважно заточені на короткий період госпіталізації або на амбулаторну допомогу. «Хірургія одного дня», оце все. Приватні клініки не можуть надавати допомогу важким хворим які потребують тривалої госпіталізації і дороговартісного лікування. Точніше можуть, але ті суми може потягнути лише кілька відсотків населення, тому приватні клініки займають свою нішу. У нас бідна країна, хоча і в багатих країнах це зможе оплатити невелика кількість. Вартість медичних девайсів задрана виробниками-монополістами в десятки разів, але це предмет для іншої розмови. Страхова медицина у нас не розвинута з тих самих причин. А в державних клініках важкі пацієнти можуть отримати таку допомогу, тому що пацієнт та його родичі не платять за комунальні послуги клініки, за обладнання що у ній встановлено, не платить зарплатню технікам і тому подібне. А в приватній пацієнт платить за все. Тому в державних клініках ціни є підйомними для набагато більшої кількості людей. В результаті люди можуть зберегти життя собі і своїм близьким. А так - не зможуть. Але медицина існує у сірій зоні, тому що комуністами і популістами всіх мастей блоковано її ринковий розвиток. Причому настільки блоковано, що це внесено навіть до Конституції, що є абсурдом. Намагання реформ медицини носить популістичний і комуністичний, а не ринковий характер. А отже існує чорний ринок. Це якби юристам сказали - ви усі безкоштовні адвокати чи інші юристи, зарплатню вам держава дає, а з клієнтів ви нічого брати не маєте права. Звісно, тоді б офіційно всі були б безкоштовні, а реально - було б по іншому. Тому що ринок так працює.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701706 вiд 2024-09-17 10:48:56UR № 1701705 основний споживач лікарських послуг пенсіонери, які не самий заможний класс. Тому приватні клініки не врятують. Була непогана спроба реформувати медицину, і як на мене досить вдала реформа первинної ланки. Яку після, зелені згорнули і кинули на пів дороги.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701705 вiд 2024-09-17 10:36:31Гладіаторський двобій Єнота та Lazy - норм, попкорн можна купувати. По суті, якщо виколупати суть з взаємних хуєпосилань - правда, скоріше, на боці Єнота. В Україні склалася абсолютно збочена система, коли будь-який лікар в державній установі має обирати між життям на жебрацьку зарплатню та «лівими» грошима з пацієнтів. І він не може сплатити податки з цих «лівих», навіть якщо хоче, бо його за це звільнять та посадять. А приватних клінік на всіх не вистачить, і за оренду приміщення треба платити багатенько - не всі потягнуть. І тут варіантів небагато. Або скасовувати державні клініки, робити всю медицину приватною, намагаючись «балансувати» ситуацію страховою медициною - або платити ринкові зарплати в державних клініках, збільшивши для цього податки всім нам. Але ніхто займатися цим не планує, всіх влаштовує корупційний суспільний договір - «лікарі на офіційній бомжацькій платні приватно практикують в приміщеннях державних установ, і держава з цього має велике ніхуя» …
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701704 вiд 2024-09-17 10:29:05olma № 1701703 Мені нова формула ЛЧ дуже подобається. Має бути значно цікавіше за стару «груповуху». Подивимось :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701703 вiд 2024-09-17 10:01:10Сьогодні починається черговий сезон Ліги Чемпіонів УЕФА, вперше за новою формулою гратимуть. Das Experiment, так би мовити.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701702 вiд 2024-09-17 09:36:00Взагалі я єбу з цієї лицемірної комси. Побудували країну суцільної брехні, де шахраї на довірі десятиліттями розводять мамонтів вухатих і пиздять про патріотизм. Це ж продовження комуністичного режиму, там теж номенклатура розповідала про комунізм, а сірий і убогий народ вйобував за хуй без солі. Лейзік був би парторгом в ті часи.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701701 вiд 2024-09-17 08:45:55«Хто буде президентом Міжнародного олімпійського комітету: ЗМІ назвали імена претендентів»-------------------І серед них, бля, «Хуан Антоніо Самаранч-молодший». Тобто спадковий, родинний бюрократ від спорту - присмокталася сімейка ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701700 вiд 2024-09-17 07:54:32Ти що сказати хотів, болєзний?) Ти настільки тупий що не здатен прочитати написаний текст. От такі тупі комуністичні довбойоби перетворили українців на колгоспних рабів, а атомні бомби і ракети їм зеки -раби проектували в шарашках. Але хуй вам, ці часи закінчилися. Є ринкова економіка, щоб з якогось ринка брати податки, він має бути легалізований. А до того - ні. А чому ні? Тому що ти і такі як ти - довбойоби. А керували країною комуністи і популісти всі 33 роки Це не моя проблема, це проблема кугутостана, який існує досі тільки за рахунок іноземної допомоги і кугутів-виборців і кугутів при владі
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701699 вiд 2024-09-17 06:08:29Enot № 1701556 вiд 2024-09-15 07:11:30 По податкам, кугут гнилий я тобі скажу. В будь-якій країні світу я б платив великі податки, тому що б я легально заробляв великі гроші. Але в Україні такі комсомольські кугути як ти побудували пострадянський кугутостан замість Української держави, який вважає що спеціалісти мають жити як прибиральники в офісі, а можливості легально заробляти і платити податки немає фізично. Ніде в світі немає такого приниження для нас. Тому кугутостан отримує від мене податки з офіційних доходів, як з прибиральника, а все інше це дикий ринок, на мій труд є попит, я його продаю. У Біблії Бог сказав Адаму: «В поті лиця свого будеш заробляти хліб свій». Я роблю так як сказав Бог. В поті лиця свого, своїми руками заробляю свій хліб. А ти що, кугут, робиш? … Це пиздець, яке жалюгідне скавчання від йобаного паразита. Який в сраку бог? Яка біблія? Які комсомольці? Які прибиральники? Який блядь піт та хліб, яке «приниження», чмо ти йобане? Ти просто смердючий шмат лайна, який не платить податки типу «своїй» державі під час війни. Ти порожнє місце, у тебе немає права взагалі свою смердючу пащу роззявляти з жодного питання. Ця обісцяна потвора ще тут срані простирадла свого цінного «мнєнія» висирає по проблемам галактичного масштабу, камандує, куди та як треба державі гроші витрачати, та що робити під час війни. Податки сплати, потім смердіти будеш, «спеціаліст» сраний.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701698 вiд 2024-09-17 01:14:11yagshamash № 1701679 вiд 2024-09-16 22:51:16 olma шольц же недавно сказав, коли розказував чому тауруси не дасть україні, мовляв, в україні сидять британці які вводять коди в шторм-шедов, який йібашить по криму… тобто… «дозволи» -то політичні меседжі. а «на землі» все рівно сидять «не наші» чуваки які програмують ті ракети… тому сподіватись що керченському мосту стане хуй-євато від шторм-шедов чи атакмс - взагалі шансів нуль… хіба що наш дрон-дракон долетить і «напалм» скине на міст… бажано щоб декілька… взагалі до виборів, думаю, ніяких кардинальних рішень не буде… на болота довгі ракети летіти не будуть. нпз будуть працювати… ітп… 100+ дронів запускати на хуйло-аеродроми -сенсу немає. поки дрони будуть летіти - всі цінні борти піднімуть у повітря… сирський, звичайно, краще знає, що цінніше можна йоб-нути…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701697 вiд 2024-09-17 00:15:01 Vichny № 1701696 вiд 2024-09-17 00:04:46 klirik № 1701693 вiд 2024-09-16 23:53:37 Та нє, ти шо, Усик же футбаліст! Та і кого з того, прастігоспаді, палєсья, можна реально в збірну кликати? Нєгрів їхніх чи шо? ------------------------------------- Назаренка?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701696 вiд 2024-09-17 00:04:46klirik № 1701693 вiд 2024-09-16 23:53:37 Та нє, ти шо, Усик же футбаліст! Та і кого з того, прастігоспаді, палєсья, можна реально в збірну кликати? Нєгрів їхніх чи шо?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701695 вiд 2024-09-17 00:01:01До речі, ось кому а я б Реброву точно не погрожував би зв'язками) За достовірність фото не ручаюсь, випадково трапив на просторах інету
Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701694 вiд 2024-09-16 23:54:352 PEPSI№ 1701641І знову жидко обісратися.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701693 вiд 2024-09-16 23:53:37Натякає на Усіка