Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701692 вiд 2024-09-16 23:36:28«Ця історія була трохи раніше, не зараз… Один» почесний уболівальник ", скажімо так, одного з клубів УПЛ, якого часто показують на трибунах, дзвонив головному тренеру збірної України та практично в ультимативній формі вимагав, щоб гравців цього клубу викликали до збірної. При цьому погрожував «високими зв'язками». Але був посланий Ребровим, далеко і прямо ", - розповів Циганик. о як цікаво не так то і багато в нас зараз почесних вболівальників
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701691 вiд 2024-09-16 23:29:45yagshamash № 1701687 а якшо буде? в них же колективна безпека, вступати за Англію все одно прийдеться. Чи пропетляють і тоді
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701690 вiд 2024-09-16 23:26:58olma № 1701686, бо рішення його нема. Усі там хто більш-менш темі, розуміють шо на зараз це тупікова ситуація. Ні очікувані Ф16, ні довгі Хаймарси глобальних змін не пренесуть :( Війна це гроші, великі. Наші життя їм нічого не варті, а свої гроші так, якби цинічно це не звучало :( Тому і ідеї хоч якість тіки від нас, бо в нас кожень день житті і втрати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701689 вiд 2024-09-16 23:16:24Біженці з України приносять до бюджету Чехії більше коштів, ніж на них витрачається. Зокрема, у першому півріччі 2024 року на виплати допомоги біженцям було витрачено 7,3 млрд крон ($323 млн), а дохід від їх інтеграції становив 11,7 млрд крон ($517 млн), передає ЕП із посиланням на Міністерство праці та соцзахисту Чехії. Джерело: https://biz.censor.net/n3510215
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701688 вiд 2024-09-16 23:08:55Йдеться не про самого В. Зеленського, а про Україну в цілому і ЗСУ і Генштаб і політикум.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701687 вiд 2024-09-16 23:08:10Voxa (м. Запоріжжя) № 1701683 Ну, сенс для нього може бути у тому, щоб побачити на власні очі: після англо-французьких ударів нічого з боку кацапів не буде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701686 вiд 2024-09-16 23:07:35Мене дуже дратує факт, що Кірбі чи там Леммі (до речі він Lammi, а не Lemmy 'Motorhead' Kilmister) кажуть, так ми думаємо над дозволом щодо далекобійних ракет по рашці, але це типа не вирішить результати війни. Так ви подумайте, сука, поміркуйте і запропонуйте рішення, яке Вирішить цю війну на користь України. А ви хочете, щоб Зеленський, якого натреновано в КВН на клоуна вам постійно підказки давав. Ну піздец. Тут мені аж гордо стало за Зе, який пропонує хоч би шо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701685 вiд 2024-09-16 23:06:02olma № 1701681 готовий спорить, шо ніхто ні в якій історії не згадає ніяких нестандартних рішень і ідей від Зеленського. Бо по перше їх просто нема, а по друге запам'ятають його за інше.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701684 вiд 2024-09-16 23:01:05Сергій Шищенко: «Я запросив усю «Оболонь» на обід за мій рахунок» --------- ну, хоч поїли :-).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701683 вiд 2024-09-16 23:00:39yagshamash № 1701677 та може буде і так, в цій воді каламуті багато … але тоді в чом логіка Байдена? якшо все одно ракети полетять і кацапи «воюють з НАТО». Зараз його страх зрозумілий і понятний, а тоді шо? Та і тут жеж саме головне, англійські і французькі ракети поштучні, їх мало, а довгих Хаймарсів може буть багато.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701682 вiд 2024-09-16 22:56:25Perfect, ти просто не чув сьогоднішнього обстрілу щахедами. Русня випускає 20 шахедів на Київ, які всі збиваються. і 6 шахедів на інфраструктуру по областях типа Хмельницької і там збивають 2, а 4 летить в подстанції.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701681 вiд 2024-09-16 22:54:10Voxa (м. Запоріжжя) № 1701678 ---- Ну тут просто Зеленському, який уже увійшов в історію своїми нестандартними рішеннями і ідеями, ніхто відверто в лице не сказав, що напористість, оригінальність - це круто, але вона не замінить базу, тил, ресурси. Один раз пройде, але наступний раз на блеф без бази ніхто не купиться.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701680 вiд 2024-09-16 22:52:27 olma № 1701676 в умoвaх вiйни прoпaгaндa мaє дiяти сaмe тaк. ну a пoтiм - зaрaз нe гoтoвi, a чeрeз тиждeнь будуть гoтoвi :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701679 вiд 2024-09-16 22:51:16olma, нема притомних політологів. Це - все хуйня. Просто пиздьож зі стелі на публіку. Я теж політолог такий, як і ти. Я можу висерти купу всього й удати, що маю неназвані джерела десь у сраці. Так працює «політологія».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701678 вiд 2024-09-16 22:48:21olma № 1701676 так це ж понятно :( розумний би про таке взагалі б не пиздів
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701677 вiд 2024-09-16 22:47:41Voxa (м. Запоріжжя) Я читав, що Стармер сказав, що Британія надасть сама право на удари на кацапстан, якщо Байден не погодиться. Тобто там варіянт або Байден пристає, або просто дає якусь систему визначення координат. А битимуть британськими і французькими далекобійними.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701676 вiд 2024-09-16 22:31:39Voxa (м. Запоріжжя) № 1701675 ---- Вчора один притомний політолог звернув увагу на помилкову комунікаційну тактику Зеленського. Сказав, що не можна свої пропозиції щодо кінця війни висувати і звиздіти як План перемоги. Це тільки наші українські пропозиції. І чувак реально зазначив, що це обернеться хуйово проти України. Майже так само як з контрнаступом 2023 розпіареним. На жаль Зе нічому не вчиться, просто любить він ці піаровські кампанії. Якщо твій модний проєкт провалюється, то падати з висоти Плану набагато болючише, ніж з висоти неприйнятих пропозицій…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701675 вiд 2024-09-16 22:20:15«США за підсумками переговорів Байдена та прем'єра Британії не готові оголошувати про зняття обмежень на удари ЗСУ далекобійною зброєю вглиб росії, — Держдеп» я так розумію шо Велике Планівництво, про яке так багато говорять останніми днями керманичі влади скінчилось не почавшись.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701674 вiд 2024-09-16 22:17:07«в зграї назавжди», от жеж підар цинічний
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701673 вiд 2024-09-16 22:15:44Бляяя… буткєвічь підкупає тренера Оболоні, якого до того викинув як ганчірку, своїм уйобищним бидлоперстнем. Тіпа раніше не було можливості вручити той блювотний перстень з ініціаоами своїми. От жеж підар. Пиздець. https://t.me/fcpolissya/5236
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701672 вiд 2024-09-16 22:14:31в розрізі дискусії про компанію з трьох літер: «За інформацією українського журналіста Ігоря Бурбаса, з посади голови обласної асоціації Дніпропетровщини буде усунуто Віктора Андрухіва, який був переобраний менш як рік тому. Новим головою Асоціації футболу Дніпропетровщини стане рідний брат голови правління «АТБ» Бориса Маркова Олексій.» питання чого Дніпровської, а не Житомирської? :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701671 вiд 2024-09-16 21:50:14Ви тут сперечаєтеся через дрібниці, хоча теж цікаво, я довідався, що титульний спонсор вищої французької ліги є МакДональдз Ligue 1 McDonald's Прикольна експансія фастфудів у країну слоуфудів. А пару років тому титульний спонсор наприклад, Олімпіка Марсель був Uber Eats. У мене маленький когнітивний дисонанс. До речі, про різлінги. Підписаний на чувака німця Константін Баум - Мастер ов Вайн - а цей титул насправді означає, що його носій супер-пупер експерт у вині. Так ось Костя випустив огляд німецьких Різлінгів річник 2023. Це він не просто з супермаркета Aldi куштує вина, але вина, які презентував німецький союз гранд-крю виноробів. Короче топ-ов-де-топ або крем-де-ля-крем. The Best of Riesling: My Top 6 Rieslings from the 2023 vintage.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701670 вiд 2024-09-16 21:33:57Starik (Україна, Київ) № 1701667 відбій тривоги :-) --------- Ви (20:32:14): ти мене пристрелиш, якщо не привітаюся? ChatGPT (20:32:16): Ні, звичайно, я вас не пристрелю! Я тут, щоб допомогти вам і спілкуватися в дружній манері. Якщо ви хочете поговорити або щось запитати, будь ласка, звертайтеся! Привітайтеся, якщо вам хочеться, і я з радістю відповім!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701669 вiд 2024-09-16 21:27:48Vichny № 1701668 немає вже давно ніяких вечірок :-). Диригент В. Жук по закінченні контракту перебрався до Австрії. Руско-нємєцкиє друззя залишились лише ті, які підтримують ЗСУ.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701668 вiд 2024-09-16 21:13:55Пепс, а як там твої руско-нємєцкиє друззя - ну там диригент якийсь Пєтухов чи як там його, ще там хтось? Тусуєш з ними, вечірки влаштовуєте під масовий лай?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701667 вiд 2024-09-16 21:11:17PEPSI (Merkury) № 1701666 тільки не кажи моїй страховій компанії та ПФУ, що я доживу до 2068. можуть прийти раніше за ШІ :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701666 вiд 2024-09-16 20:57:11Starik (Україна, Київ) № 1701664 уявив 2068 рік. Заходить у хату ШІ з калашом наперевес, «теекс - цей вітався, його залишити, остальних - расстрелять!» :-) Vichny № 1701665 ага, зраднік атєчєства!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701665 вiд 2024-09-16 20:50:15Єбааааать, Пепс дивиться таблиці УПЛ кацапською, спілкується з ШІ кацапською (відмазка про «ввімкнув найближчий ChatGPT який попався під руку, попався на ру.» просто смішна, вірніше - палевна, бо це означає що у тебе і пошуковик кацапською). І ще, блять, цитує підара арестовичя тут, захоплюється його «мудрістю». Тьху.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701664 вiд 2024-09-16 20:43:35PEPSI (Merkury) № 1701661 я бачив фільм про Термінатора та читав Шеклі з Азімовим. тож раджу вітатися, це збільшує шанси на виживання.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701663 вiд 2024-09-16 20:42:54Vichny № 1701662 ну, звиняйте, бананів у нас нема. Тобто інших інвесторів у футбол. Працюємо з тим хто є. З тим хто ще є. «Высшая доблесть джентльмена – иметь дело с реальностью как она есть, работа с данностями, как оно есть, без соплей, эмоций и этого «ах, ох…» (с) Люся Арестович
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701662 вiд 2024-09-16 20:34:56UR насмішив своїм «буткєвічь спілкується інтелігентніше за інгулецького зряка». Ти його чув? Москвороте, похабне, чвякає-хуякає наче обкурений. І це на публіці, перед камерами. Уявляю як воно пиздить без камер. Персонажа наче з 90-х витягли, що по стилю, що по мові. Мєнт-обехеесесник-бандюган, це так просто не викурюється, та і викурити це персонаж із себе явно не хоче, чи не розуміє. У порівнянні з ним Ігор Суркіс - то просто сама інтелігентність. А стосовно «гордості за палєсьє» - так то таке. Хтось, та й навіть сам Пепс, насправді вірить в любов дніпропетровського бандюка до поліського краю? Ага. Схопив що схопилось щоб помірятись хуями з пацанами, але після пари відсосів у олімпій то йому набридне і кине він то палєсьє як зламану іграшку
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701661 вiд 2024-09-16 20:32:40Starik (Україна, Київ) № 1701651 вiд 2024-09-16 20:19:39 Доброго вечора! Чи зможе Полісся Житомир наступного року грати в єврокубках? ---------------------------- ти завжди вітаєшся з штучним інтелектом!? Хмм, …сміливо. Jen № 1701652 так. Може таке статись, що вовки знову вийдуть в єврокубки, і знову попадуть на олімпію, і знову програють. Досвід так і набирається. По сту по во. Wallon № 1701655 Заздрість до чого? До ФК Полісся і його місця у таблиці УПЛ на сьогодні :-). У порівнянні з. Неправда? Ну, нехай.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701660 вiд 2024-09-16 20:29:45Jen № 1701656 не заперечує проти цього
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701659 вiд 2024-09-16 20:27:04Jen № 1701656 Як там ФК Львів з Добромиля поживає? :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701658 вiд 2024-09-16 20:23:45Ukrainian Ranger № 1701650 все набагато простіше, ввімкнув найближчий ChatGPT який попався під руку, попався на ру. Від того, що я введу запит українською чи німецькою результат для Оболоні все одно не зміниться.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701657 вiд 2024-09-16 20:22:57Доброго вечора! Чи зможе ФК Оболонь Київ наступного року грати в єврокубках? Chatly: GPT-4 Доброго вечора! Щоб ФК Оболонь Київ зміг грати в єврокубках наступного року, їм потрібно зайняти високе місце в українській Прем'єр-лізі. Зазвичай команди, які потрапляють до єврокубків, займають місця в першій шістці. Якщо команда продемонструє хорошу гру та набере достатню кількість очок, то є шанси на участь у єврокубках. Конкуренція з іншими командами також відіграє важливу роль. тобто PEPSI робить нечесні prompts :) шо там було про АТБ на три букви і хто кого навчив? :))
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701656 вiд 2024-09-16 20:22:32а що каже чат GPT про Оболонь в Лізі Чемпіонів?
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701655 вiд 2024-09-16 20:21:28PEPSI (Merkury) № 1701646 Заздрість до чого? До тебе? Ти дійсно йобнутий. Або просто звичайний унтерменш, який намагається знайти будь-який привід, щоб будь яким способом собі самооцінку підняти через образи інших. Я свою позицію щодо Оболоні багато разів тут пояснював, мені похуй яке місце команда займає, поки увесь український футбол в повній жопі. Піди проспись.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701654 вiд 2024-09-16 20:21:19Wallon № 1701649 Пенісов - окремий персонаж, але ж я не про кадрову політику, а взагалі про інвестиції в укрфутбол під час війни. І важко зрозуміти, як стиль бізнесу менеджерів рітейл-компанії впливає на ставлення до власника рітейлу та власне згаданих інвестицій :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701653 вiд 2024-09-16 20:20:38До речі Gemini взагалі злило це питання. Десь Гугл недопрацював