🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1237.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701572 вiд 2024-09-15 14:31:15

о, Довбик нарешті забив. Для нього це добре.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701571 вiд 2024-09-15 14:24:23

ma
№ 1701567 вiд 2024-09-15 10:47:42

Затопила вода вчора два міста Сухолази і Клодзко в Польщі на півдні. Там річка Ниса Клодзка нім.: Glatzer Neisse наповнилася вище за звичайний рівень на 6 метрів. Одна жертва.
--------------------------------------------
Після 9-го класу їздив в Клодзко до родичів … цікаво було.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701570 вiд 2024-09-15 14:20:12

І про футбол … Довбик забив, в упор з 5ти метрів, але правою.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701569 вiд 2024-09-15 13:50:44

Нажаль, гідрологічні системи та відповідні служби не впорались, після Глухолаз каскадно все обрушилось.
Там зараз жахливі кадри. Вся ця вода через Нісу акумулюється в Одру і піде на Вроцлав

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701568 вiд 2024-09-15 11:02:31

Соррі, м Глухолази Głuchołazy залило водою.

https://www.gazeta.pl/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701567 вiд 2024-09-15 10:47:42

Затопила вода вчора два міста Сухолази і Клодзко в Польщі на півдні. Там річка Ниса Клодзка нім.: Glatzer Neisse наповнилася вище за звичайний рівень на 6 метрів. Одна жертва.

А в принципі Нічого наразі аж такого катастрофічного просто пішла вода в хату

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701566 вiд 2024-09-15 09:56:32

З українського боку це теж вкид без шансів на результат. Тому що це протирічить правовим засадам які є в ЄС. Якщо, допустимо, влада в якийсь країні ЄС щось подібне зробить, то потім будуть суди, і вони будуть не на боці уряду, що буде використано проти нього.
Інша справа, якщо зараз для боротьби з міграцією змінять законодавство, тоді можуть з'явитися можливості і для позбавлення біженців соціальних виплат, і для їх депортації, хоч би і в воюючу країну. Але для цього потрібно щоб праві прийшли до влади в ключових країнах ЄС.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701565 вiд 2024-09-15 09:51:40

Зараз не ПІС у влади. Але цю тему розігнали в польському суспільстві, в зараз нинішня влада на цьому теж паразитує.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701564 вiд 2024-09-15 09:46:52

Ні. Тут входить в протиріччя. Насправді спочатку Український уряд через структуру консульств хотіли якось повернути чоловіків, навіть сам Зе десь там один раз сказав.

А проблема ексгумації вона 8-10 років вже існує, коли ПіС прийшов до влади, то польські посли в Україні постійно цим займалися.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701563 вiд 2024-09-15 09:22:11

olma
№ 1701561 вiд 2024-09-15 09:07:49
ІМХО це популістичні заяви для внутрішньої аудиторії, так само як погрози до України з вимогою ексгумації жертв т. н. «Волинської трагедії».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701562 вiд 2024-09-15 09:15:46

зазвичай правда десь посередині. Чимало 'ухилянтів' в Польщі продовжують там займатися бізнесом, зареєстрували фірми і т. п. Поширюють діяльність на інші країни.

Нещодавно гугл підкинув мені рекламу українською мовою, де українська правнича контора з Польщі, пропонувала послуги для релокації в Іспанію і робити бізнес в Іспанії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701561 вiд 2024-09-15 09:07:49

ProstoVlizPobalakaty
№ 1701545
-----
Ну з моральної точки це зрозуміло. І теоретично це можна зробити.

Але практично це неможливо. Бо це порушує всі гуманітарні принципи і законні рішення Євросоюза. Хіба що у випадку закінчення терміну дії закордонного паспорта того чи іншого чоловіка. його попросють поїхати в Україну зробити паспорт. Все.

Для інших процедур, Це треба, щоб Україна відкрила інформацію партнерам з ЄС про статус військовозобов'язаного, про придатність відстрочку свого громадянина тощо. Також теоретично можуть давати якісь гроші за самостійне повернення чоловіків призовного віку і здоров'я - (хоча це теж виглядає як малоймовірно).

А раз так, то ці всі розмови - це тупо політичні спекуляції без конкретного плану. Тому мені не сподобалися такі заяви пана міністра Сікорського, а раніше там отой їхній МінОборони з селянської партії Косіняк-Камиш про це казав.

Політичні спекуляції розраховані на польського виборця.

Тому що в польському інтернеті часто зустрінеш нарікання поляків, що дохуа чоловіків українців на класних машинах, укр. молодь-бездельники «спортсмени» сидять по ресторанах Варшави та Лодзі, коли поляки типа донатять.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701560 вiд 2024-09-15 08:59:30

sk (chromebook acer 14)
№ 1701538 вiд 2024-09-14 23:57:36

Вона не тільки була, але і зараз є - популярний дешевий продукт.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701559 вiд 2024-09-15 08:56:47

olma
№ 1701536 вiд 2024-09-14 23:30:46

Вони говорять те, що хочуть чути їхні виборці. Україна у їхніх міркуваннях на хз якому місці.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701558 вiд 2024-09-15 07:48:24

Ставлення до хліба в селянській культурі, це і результат тяжких часів, і повага до праці. Тому що ці люди знають як ніхто, що таке праця на землі і чого вартує щоб ця хлібина з'явилася. Але серед пострадянських людей, які опинилися в суспільстві масового споживання немає ані емпатії до чужих страждать, ані поваги до чужої праці. Будь-якої, не тільки селянської.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701557 вiд 2024-09-15 07:31:05

LAZY
№ 1701551

знaчить нiкoгo в тeбe нe булo… цe i пoяснює дeбiльнi думки… думaй пeрш нiж висирaти щoсь.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701556 вiд 2024-09-15 07:11:30

По податкам, кугут гнилий я тобі скажу.
В будь-якій країні світу я б платив великі податки, тому що б я легально заробляв великі гроші. Але в Україні такі комсомольські кугути як ти побудували пострадянський кугутостан замість Української держави, який вважає що спеціалісти мають жити як прибиральники в офісі, а можливості легально заробляти і платити податки немає фізично. Ніде в світі немає такого приниження для нас.
Тому кугутостан отримує від мене податки з офіційних доходів, як з прибиральника, а все інше це дикий ринок, на мій труд є попит, я його продаю. У Біблії Бог сказав Адаму: «В поті лиця свого будеш заробляти хліб свій». Я роблю так як сказав Бог. В поті лиця свого, своїми руками заробляю свій хліб.
А ти що, кугут, робиш?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701555 вiд 2024-09-15 06:47:52

Що там по податкам державі під час війни, гнида піздлива?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701554 вiд 2024-09-15 06:43:06

Мені огидно таке читати в 2024 році

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701553 вiд 2024-09-15 06:41:06

Бажаю кугуту столичному відчути на собі Війну і Голод.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701552 вiд 2024-09-15 06:40:11

«Хлєб - всєму галава!»

Дебіли сука єбануті.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701551 вiд 2024-09-15 06:37:17

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1701548

У мене мій дід залишився сиротою, коли всю його родину вислали в Сибір, а він тільки дивом врятувався, та жив по тіткам дядькам роками. Отже свою попсову хуйню про «ХЛІБ» можеш в сраку собі запхати, як я й написав раніше. Цікаво, про який взагалі Голодомор можна казати у випадку того хуєсоса, який дрочив на заході України все життя. Воно просто чмо уйобіщне, от і все, Голодомор тут ні до чого.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701550 вiд 2024-09-15 06:32:14

Enot
№ 1701547

Від такого підараса, як ти, це комплімент. Отже, дякую ;)
Податки вже платиш чи тільки смердиш в інтернетіках, як і було?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701549 вiд 2024-09-15 06:18:52

Международная федерация шахмат ФИДЕ отменила принятое в июне решение о двухлетнем исключении российской шахматной федерации за работу в Украине. Наказание заменили на штраф в 45 тысяч евро, передаёт Chessdom.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701548 вiд 2024-09-15 05:55:17

LAZY
№ 1701546

в тeбe в рoдинi хтo-нeбудь пeeйшoв чeрeз Гoлoдoмoр?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701547 вiд 2024-09-15 05:53:18

LAZY
Ти - мудак. Не ІМХО

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701546 вiд 2024-09-15 02:56:28

ХЛІБ то є ХЛІБ, то є святе для українця.

Це пиздець, який йобаний дебіл. Просто ідеал еталона. «ХЛІБ» - то просто продукт людської діяльності, один із тисяч різновідів тих продуктів, ти сплатив за нього встановлену ціну, а далі роби з ним що хочешь - хоч в сраку суй.

«Нас, малих, якщо в когось впав випадково з рук кусок хліба вчили - підніми, перехрестись, поцілуй, і скажи прости Боже…»

Ну тут можна зрозуміти, неможливо стати здоровою нормальною людиною, коли растеш в такому єбанаріумі. Багато чого пояснює. Мабуть в цьому єбанаріумі також вчили, що «баби» - то не люди, їх можна пиздити та змушувати чекати у тамбурах. «І ні адна блядь не скаржилась!»
Чмо блядь їбонуте.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701545 вiд 2024-09-15 00:57:51

olma
№ 1701536 вiд 2024-09-14 23:30:46

Ну він має на увазі лише тих, хто опинився в Європі (законно чи незаконно), хоча якби був в Україні, то не мав би права на виїзд. Але як європейцям визначати чи має законне право конкретний українець на відстрочку?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701544 вiд 2024-09-15 00:44:13

sk (chromebook acer 14)
№ 1701531

Остання справа ЛаМарки - City by the Sea.
Лісова братва - Over the Hedge

Переклади назв фільмів дійсно інколи дивні.
слово «братва» взагалі москалі дуже часто додають до назв.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701543 вiд 2024-09-15 00:36:07

PEPSI (Merkury)
№ 1701542

Думка багатющща!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701542 вiд 2024-09-15 00:14:16



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701541 вiд 2024-09-15 00:12:12

Не єврей, а йудей, звісно.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701540 вiд 2024-09-15 00:11:03

Немоскаль, а кацапський хуйовий виріб під назвою «хліб» - то теж святе?
Та й багато дешевих сортів у нас зараз - теж не фонтан.
Але чим хліб святіший за, скажімо, солоний огірок, шмат копченого сала чи банку консервів «салака в олії»? Там теж робота важка людей вкладена.
І якщо банка салаки в олії перевернется на штани, то теж треба перехреститись, поцілувати і вибачитись перед богом? А навіщо? А якщо мусульманин чи єврей, то що робити?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701539 вiд 2024-09-15 00:00:36

У 2009-му 40-річний Василь Іванчук оголосив про завершення кар’єри після поразки 16-річному Веслі Со.

Добре, що цього не сталося.

Бо у 2024-му ось зараз 55-річний Василь Іванчук обіграв супергросмейстера Веслі Со на шаховій Олімпіаді!

Україна – США – 2,5:1,5. Суперсенсація!
-----
до речі штати перші по рейтингу… так що - «порядок» поки що

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701538 вiд 2024-09-14 23:57:36

о. о речі. пригадав. звідки «спам». в штатах колись «тушонка» така була - spam. рекламувалась постійно на тв. всім набридала…
те саме як і soap opera…

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701537 вiд 2024-09-14 23:33:34

Vichny
№ 1701476 вiд 2024-09-14 16:16:28
//.. Звісно ж, хліб був прехуйовійший.. //
==========================
ХЛІБ то є ХЛІБ, то є святе для українця. Нас, малих, якщо в когось впав випадково з рук кусок хліба вчили - підніми, перехрестись, поцілуй, і скажи прости Боже…
то так, для інформації - вам лейзікам все одно того не зрозуміти

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701536 вiд 2024-09-14 23:30:46

Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський закликав країни ЄС припинити надавати допомогу українцям, які підлягають мобілізації, наголосивши, що нинішня політика багатьох столиць ЄС шкодить обороноздатності та економічній стабільності України. Джерело:

https://censor.net/ua/n3509928

--------
Я був про Радка іншої, кращої думки. Видно люди старіють і їм замулюється в голові дещо.

Ну яка блять корреляція з допомогою українцям, які зїбалися закордон від війни з обороноздатністю і економічною стабільністю???

Засмутив Радек, засмутив.
Так само Дональд Туск останнім часом не блищить. Мабуть дійсно люди в політиці бронзовіють, ржавіють і не бачать реалії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701535 вiд 2024-09-14 22:55:37

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1701529
--------
Це в нього днюха? Вітаю. Ролінг стоунз - це перекоти поле. І для ironbelly від нас пісня Ой Марічко чічері чичері

The Temptations - Papa Was A Rolling Stone



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701534 вiд 2024-09-14 22:50:46

Я не скажу, що аж так знаю кіно. Але знаю таку Леді Лог (даму з колодою) з серіалу Twin Peaks (Марк Фрост і Девід Лінч)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701533 вiд 2024-09-14 22:50:34

Тим часом, ібанішвілі малаццом… вах, ізвіняцца прішол:
-----------------------
"Почесний голова партії «Грузинська мрія» Бідзіна Іванішвілі заявив, що Грузії необхідно «знайти в собі сили» і вибачитися перед осетинами за війну 2008 року, назвавши її «братовбивчим протистояння, яке вороги Грузії розвʼязали для наших народів».


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.