VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701572 вiд 2024-09-15 14:31:15о, Довбик нарешті забив. Для нього це добре.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701571 вiд 2024-09-15 14:24:23ma № 1701567 вiд 2024-09-15 10:47:42 Затопила вода вчора два міста Сухолази і Клодзко в Польщі на півдні. Там річка Ниса Клодзка нім.: Glatzer Neisse наповнилася вище за звичайний рівень на 6 метрів. Одна жертва. -------------------------------------------- Після 9-го класу їздив в Клодзко до родичів … цікаво було.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701570 вiд 2024-09-15 14:20:12І про футбол … Довбик забив, в упор з 5ти метрів, але правою.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701569 вiд 2024-09-15 13:50:44Нажаль, гідрологічні системи та відповідні служби не впорались, після Глухолаз каскадно все обрушилось. Там зараз жахливі кадри. Вся ця вода через Нісу акумулюється в Одру і піде на Вроцлав
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701568 вiд 2024-09-15 11:02:31Соррі, м Глухолази Głuchołazy залило водою. https://www.gazeta.pl/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701567 вiд 2024-09-15 10:47:42Затопила вода вчора два міста Сухолази і Клодзко в Польщі на півдні. Там річка Ниса Клодзка нім.: Glatzer Neisse наповнилася вище за звичайний рівень на 6 метрів. Одна жертва. А в принципі Нічого наразі аж такого катастрофічного просто пішла вода в хату
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701566 вiд 2024-09-15 09:56:32З українського боку це теж вкид без шансів на результат. Тому що це протирічить правовим засадам які є в ЄС. Якщо, допустимо, влада в якийсь країні ЄС щось подібне зробить, то потім будуть суди, і вони будуть не на боці уряду, що буде використано проти нього. Інша справа, якщо зараз для боротьби з міграцією змінять законодавство, тоді можуть з'явитися можливості і для позбавлення біженців соціальних виплат, і для їх депортації, хоч би і в воюючу країну. Але для цього потрібно щоб праві прийшли до влади в ключових країнах ЄС.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701565 вiд 2024-09-15 09:51:40Зараз не ПІС у влади. Але цю тему розігнали в польському суспільстві, в зараз нинішня влада на цьому теж паразитує.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701564 вiд 2024-09-15 09:46:52Ні. Тут входить в протиріччя. Насправді спочатку Український уряд через структуру консульств хотіли якось повернути чоловіків, навіть сам Зе десь там один раз сказав. А проблема ексгумації вона 8-10 років вже існує, коли ПіС прийшов до влади, то польські посли в Україні постійно цим займалися.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701563 вiд 2024-09-15 09:22:11olma № 1701561 вiд 2024-09-15 09:07:49 ІМХО це популістичні заяви для внутрішньої аудиторії, так само як погрози до України з вимогою ексгумації жертв т. н. «Волинської трагедії».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701562 вiд 2024-09-15 09:15:46зазвичай правда десь посередині. Чимало 'ухилянтів' в Польщі продовжують там займатися бізнесом, зареєстрували фірми і т. п. Поширюють діяльність на інші країни. Нещодавно гугл підкинув мені рекламу українською мовою, де українська правнича контора з Польщі, пропонувала послуги для релокації в Іспанію і робити бізнес в Іспанії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701561 вiд 2024-09-15 09:07:49ProstoVlizPobalakaty № 1701545 ----- Ну з моральної точки це зрозуміло. І теоретично це можна зробити. Але практично це неможливо. Бо це порушує всі гуманітарні принципи і законні рішення Євросоюза. Хіба що у випадку закінчення терміну дії закордонного паспорта того чи іншого чоловіка. його попросють поїхати в Україну зробити паспорт. Все. Для інших процедур, Це треба, щоб Україна відкрила інформацію партнерам з ЄС про статус військовозобов'язаного, про придатність відстрочку свого громадянина тощо. Також теоретично можуть давати якісь гроші за самостійне повернення чоловіків призовного віку і здоров'я - (хоча це теж виглядає як малоймовірно). А раз так, то ці всі розмови - це тупо політичні спекуляції без конкретного плану. Тому мені не сподобалися такі заяви пана міністра Сікорського, а раніше там отой їхній МінОборони з селянської партії Косіняк-Камиш про це казав. Політичні спекуляції розраховані на польського виборця. Тому що в польському інтернеті часто зустрінеш нарікання поляків, що дохуа чоловіків українців на класних машинах, укр. молодь-бездельники «спортсмени» сидять по ресторанах Варшави та Лодзі, коли поляки типа донатять.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701560 вiд 2024-09-15 08:59:30sk (chromebook acer 14) № 1701538 вiд 2024-09-14 23:57:36 Вона не тільки була, але і зараз є - популярний дешевий продукт.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701559 вiд 2024-09-15 08:56:47olma № 1701536 вiд 2024-09-14 23:30:46 Вони говорять те, що хочуть чути їхні виборці. Україна у їхніх міркуваннях на хз якому місці.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701558 вiд 2024-09-15 07:48:24Ставлення до хліба в селянській культурі, це і результат тяжких часів, і повага до праці. Тому що ці люди знають як ніхто, що таке праця на землі і чого вартує щоб ця хлібина з'явилася. Але серед пострадянських людей, які опинилися в суспільстві масового споживання немає ані емпатії до чужих страждать, ані поваги до чужої праці. Будь-якої, не тільки селянської.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701557 вiд 2024-09-15 07:31:05LAZY № 1701551 знaчить нiкoгo в тeбe нe булo… цe i пoяснює дeбiльнi думки… думaй пeрш нiж висирaти щoсь.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701556 вiд 2024-09-15 07:11:30По податкам, кугут гнилий я тобі скажу. В будь-якій країні світу я б платив великі податки, тому що б я легально заробляв великі гроші. Але в Україні такі комсомольські кугути як ти побудували пострадянський кугутостан замість Української держави, який вважає що спеціалісти мають жити як прибиральники в офісі, а можливості легально заробляти і платити податки немає фізично. Ніде в світі немає такого приниження для нас. Тому кугутостан отримує від мене податки з офіційних доходів, як з прибиральника, а все інше це дикий ринок, на мій труд є попит, я його продаю. У Біблії Бог сказав Адаму: «В поті лиця свого будеш заробляти хліб свій». Я роблю так як сказав Бог. В поті лиця свого, своїми руками заробляю свій хліб. А ти що, кугут, робиш?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701555 вiд 2024-09-15 06:47:52Що там по податкам державі під час війни, гнида піздлива?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701554 вiд 2024-09-15 06:43:06Мені огидно таке читати в 2024 році
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701553 вiд 2024-09-15 06:41:06Бажаю кугуту столичному відчути на собі Війну і Голод.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701552 вiд 2024-09-15 06:40:11«Хлєб - всєму галава!» Дебіли сука єбануті.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701551 вiд 2024-09-15 06:37:17Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1701548 У мене мій дід залишився сиротою, коли всю його родину вислали в Сибір, а він тільки дивом врятувався, та жив по тіткам дядькам роками. Отже свою попсову хуйню про «ХЛІБ» можеш в сраку собі запхати, як я й написав раніше. Цікаво, про який взагалі Голодомор можна казати у випадку того хуєсоса, який дрочив на заході України все життя. Воно просто чмо уйобіщне, от і все, Голодомор тут ні до чого.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701550 вiд 2024-09-15 06:32:14Enot № 1701547 Від такого підараса, як ти, це комплімент. Отже, дякую ;) Податки вже платиш чи тільки смердиш в інтернетіках, як і було?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701549 вiд 2024-09-15 06:18:52Международная федерация шахмат ФИДЕ отменила принятое в июне решение о двухлетнем исключении российской шахматной федерации за работу в Украине. Наказание заменили на штраф в 45 тысяч евро, передаёт Chessdom.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701548 вiд 2024-09-15 05:55:17LAZY № 1701546 в тeбe в рoдинi хтo-нeбудь пeeйшoв чeрeз Гoлoдoмoр?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701547 вiд 2024-09-15 05:53:18LAZY Ти - мудак. Не ІМХО
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701546 вiд 2024-09-15 02:56:28ХЛІБ то є ХЛІБ, то є святе для українця. … Це пиздець, який йобаний дебіл. Просто ідеал еталона. «ХЛІБ» - то просто продукт людської діяльності, один із тисяч різновідів тих продуктів, ти сплатив за нього встановлену ціну, а далі роби з ним що хочешь - хоч в сраку суй. … «Нас, малих, якщо в когось впав випадково з рук кусок хліба вчили - підніми, перехрестись, поцілуй, і скажи прости Боже…» … Ну тут можна зрозуміти, неможливо стати здоровою нормальною людиною, коли растеш в такому єбанаріумі. Багато чого пояснює. Мабуть в цьому єбанаріумі також вчили, що «баби» - то не люди, їх можна пиздити та змушувати чекати у тамбурах. «І ні адна блядь не скаржилась!» Чмо блядь їбонуте.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701545 вiд 2024-09-15 00:57:51olma № 1701536 вiд 2024-09-14 23:30:46 Ну він має на увазі лише тих, хто опинився в Європі (законно чи незаконно), хоча якби був в Україні, то не мав би права на виїзд. Але як європейцям визначати чи має законне право конкретний українець на відстрочку?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701544 вiд 2024-09-15 00:44:13sk (chromebook acer 14) № 1701531 Остання справа ЛаМарки - City by the Sea. Лісова братва - Over the Hedge Переклади назв фільмів дійсно інколи дивні. слово «братва» взагалі москалі дуже часто додають до назв.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701543 вiд 2024-09-15 00:36:07PEPSI (Merkury) № 1701542 Думка багатющща!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701542 вiд 2024-09-15 00:14:16
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701541 вiд 2024-09-15 00:12:12Не єврей, а йудей, звісно.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701540 вiд 2024-09-15 00:11:03Немоскаль, а кацапський хуйовий виріб під назвою «хліб» - то теж святе? Та й багато дешевих сортів у нас зараз - теж не фонтан. Але чим хліб святіший за, скажімо, солоний огірок, шмат копченого сала чи банку консервів «салака в олії»? Там теж робота важка людей вкладена. І якщо банка салаки в олії перевернется на штани, то теж треба перехреститись, поцілувати і вибачитись перед богом? А навіщо? А якщо мусульманин чи єврей, то що робити?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701539 вiд 2024-09-15 00:00:36У 2009-му 40-річний Василь Іванчук оголосив про завершення кар’єри після поразки 16-річному Веслі Со. Добре, що цього не сталося. Бо у 2024-му ось зараз 55-річний Василь Іванчук обіграв супергросмейстера Веслі Со на шаховій Олімпіаді! Україна – США – 2,5:1,5. Суперсенсація! ----- до речі штати перші по рейтингу… так що - «порядок» поки що
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701538 вiд 2024-09-14 23:57:36о. о речі. пригадав. звідки «спам». в штатах колись «тушонка» така була - spam. рекламувалась постійно на тв. всім набридала… те саме як і soap opera…
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701537 вiд 2024-09-14 23:33:34Vichny № 1701476 вiд 2024-09-14 16:16:28 //.. Звісно ж, хліб був прехуйовійший.. // ========================== ХЛІБ то є ХЛІБ, то є святе для українця. Нас, малих, якщо в когось впав випадково з рук кусок хліба вчили - підніми, перехрестись, поцілуй, і скажи прости Боже… то так, для інформації - вам лейзікам все одно того не зрозуміти
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701536 вiд 2024-09-14 23:30:46Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський закликав країни ЄС припинити надавати допомогу українцям, які підлягають мобілізації, наголосивши, що нинішня політика багатьох столиць ЄС шкодить обороноздатності та економічній стабільності України. Джерело: https://censor.net/ua/n3509928 -------- Я був про Радка іншої, кращої думки. Видно люди старіють і їм замулюється в голові дещо. Ну яка блять корреляція з допомогою українцям, які зїбалися закордон від війни з обороноздатністю і економічною стабільністю??? Засмутив Радек, засмутив. Так само Дональд Туск останнім часом не блищить. Мабуть дійсно люди в політиці бронзовіють, ржавіють і не бачать реалії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701535 вiд 2024-09-14 22:55:37 m1919(Київ - чемпіон!) № 1701529 -------- Це в нього днюха? Вітаю. Ролінг стоунз - це перекоти поле. І для ironbelly від нас пісня Ой Марічко чічері чичері The Temptations - Papa Was A Rolling Stone
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701534 вiд 2024-09-14 22:50:46Я не скажу, що аж так знаю кіно. Але знаю таку Леді Лог (даму з колодою) з серіалу Twin Peaks (Марк Фрост і Девід Лінч)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701533 вiд 2024-09-14 22:50:34Тим часом, ібанішвілі малаццом… вах, ізвіняцца прішол:-----------------------"Почесний голова партії «Грузинська мрія» Бідзіна Іванішвілі заявив, що Грузії необхідно «знайти в собі сили» і вибачитися перед осетинами за війну 2008 року, назвавши її «братовбивчим протистояння, яке вороги Грузії розвʼязали для наших народів».