Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701452 вiд 2024-09-14 13:58:11В Італії повно стадіонів. Будувати нові під Євро це марнотратство
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701451 вiд 2024-09-14 13:55:20Італія не готова прийняти Євро – лише один стадіон відповідає стандартам УЄФА Директор УЄФА Мікеле Ува попередив італійський футбольний союз, що країна має серйозні проблеми з підготовкою п'яти стадіонів до спільного проведення ЄВРО-2032 з Туреччиною. Наразі єдиною ареною, здатною пройти перевірку, є стадіон Allianz Juventus. Нагадаємо, спочатку Італія планувала провести Євро-2032 самостійно, але відсутність прогресу в отриманні нової інфраструктури призвела до того, що було ухвалено рішення розділити обов'язки країни-господарки з Туреччиною. «Пройшов рік з моменту передачі прав на проведення і особливого прогресу не відбулося. Йдеться не лише про п'ять стадіонів, необхідних для турніру, оскільки Італії необхідно інвестувати й у дрібніші клуби. Наприклад, у Туреччині за останні кілька років збудували 13 нових стадіонів, і не лише ті, які прийматимуть Євро», - розгромив господарів Євро директор УЄФА. ------- Зате у них макарони смачні. :) Позорники. Мабуть туристичний потік влітку і так добре йде, навіщо вкладатися ще в стадіони?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701450 вiд 2024-09-14 13:40:15«Німеччина не планує відправляти далекобійні ракети Taurus дальнього радіусу дії в Україну, і це остаточне рішення. Про це німецький канцлер Олаф Шольц сказав на прес-конференції в пʼятницю, повідомляє The Guardian».---------------------------Шольц, што у мєня с етім ящіком? Ви стара сциклива жопа, Шольц!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701449 вiд 2024-09-14 13:00:39Пишуть, чогонелізе - фсьо:---------------------------"Генеральний директор київського Динамо Резо Чохонолідзе залишив київське Динамо.Про це повідомляє пресслужба «біло-синіх».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701448 вiд 2024-09-14 11:47:54Так Лермонтов і був колонізатором реальним, офіцером. А Кіплінг - журналіст.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701447 вiд 2024-09-14 11:41:03Щодо лєрмантоффа - також цікаво. Якщо почитати «Гєроя нашего врємєні» (також у школі вивчали), то це натуральний щоденник колонізатора; порівняно з ним який-небудь Кіплінг (трубадур британського імперіалізму) просто аддихаєт ;)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701446 вiд 2024-09-14 11:36:00Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1701445 з тим пушкін-хуйюшкіним ціла імперська сага… воно бухало і не дуже гарно про царя писало (інколи). тому його постійно висилали кудись на «перефирію». тобто на землі які недавно рус імперія захопила… отак той хуйюшкін побував в криму-одесі-кишеневі (в ризі, думаю, теж «на засланні») … хз. може ще десь по дорозі (десь наче в білій церкві було що він там проїжджав) … а пізніше імперія зцього зробила ціле «іпсо». клюбі любітєлєй по усьому совку і т. п… при тому що царь і свита розмовляли на французській. і той хуйюшкін став сильно відомим тому що на рус половину текстів писав… до речі пригадалось мцирі лєрмонтова. ми в школі вчили. ахуйєнний довгий вірш. але контекст такий що рус імперія захопила грузію, і от грузія після того розцвіла…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701445 вiд 2024-09-14 11:23:33"У Ризі, столиця Латвії, демонтують памʼятні обʼєкти, присвячені російському поетові Олександру Пушкіну та його музі Анні Керн. …Рада з памʼятників підтримала демонтаж памʼятного каменю, присвяченого Пушкіну, на вулиці Цитаделес, 7. Зокрема, демонтаж погруддя музи Пушкіна Анни Керн, дружини генерала Єрмолая Керна ".--------------------Щодо музи - то таке, оскільки сам пушкєнд у листах пише, що він ту музу їбав. Можливо у музи свого часу і справді був гарний бʼюст, але навіщо він у Латвії - хз.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701444 вiд 2024-09-14 10:55:17Nedopysuvach, Вона грала у гарному фільмі Вуді Аллена A Rainy Day in New York.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701443 вiд 2024-09-14 10:12:53Вчора згадували про якусь сєлєну гомес, і чомусь воно здалося знайомим. А сьогодні згадав - вона грає у серіалі разом із Стівом Мартіном і Мартіном Шортом - знатними старими пердунами.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701442 вiд 2024-09-14 09:52:41Ні, так там будували задовго до заробітчан, все життя. Звикли так. Від цього збереження життя не залежить, тому що все ж тепло. Хоча й не зовсім. Зимою там не буває великих морозів, але сиро та вітряно, особливо на півночі та заході Пиринейського півострова, де Океан близько.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701441 вiд 2024-09-14 09:49:50olma № 1701439 вiд 2024-09-14 09:39:27 Фсьо кібінєт-кібінєт… кібінєт-кібінєт (с) Але мабуть вже недовго.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701440 вiд 2024-09-14 09:46:56Enot № 1701437 вiд 2024-09-14 09:16:29 Мабуть наші заробітчани будували і за звичкою щось с3.143дили - от тепер воно і тече.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701439 вiд 2024-09-14 09:39:27Клірик - класна фотка. Саліван, Кірбі і ці жінки, яких я не знаю, це мабуть цілий кабінет безпеки в Адміністрації Байдена. ХЗ! може щось і придумають туди далі? Може хочуть ще Хуйлу передати останнє китайське попередження??
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701438 вiд 2024-09-14 09:33:20Англосакси, ескалатори, яструби війни, грізне нато?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701437 вiд 2024-09-14 09:16:29Голлівуд це дуже спеціальне місце) А так коли в Штатах торнадо іде, десь на середньому Заході, він якісь курятники зносить, а там люди живуть, ще й іпотеку по 20 років виплачують. В Іспанії, в Португалії в звичайних будинках зимою конденсат тече, холод, сирість і пліснява, тому що побудовані хуй зна як, і опалення немає, електричне, в кращому випадку. Але в Східній Європі так будувати неможливо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701436 вiд 2024-09-14 08:51:35Вот не нада мне рассказывать. Ч считал на сейсмику и оползни частные виллы в Голливуде..Как минимум, каркас, перекрытия и покрытие - железобетое, стеновое заполнение - кирпич многопустотный.., не менее 380 мм..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701435 вiд 2024-09-14 08:09:00В теплих країнах переважна більшість будинків з гімна та палок. Хоч може й дорогих.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701434 вiд 2024-09-14 08:04:052Геть (Геть) № 1701432 дім був з гівна і палок? В дуже грошовитому районі?
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701433 вiд 2024-09-14 05:22:59Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1701430 вiд 2024-09-13 22:53:35 Колись 20+ років тому мав дискусії стосовно наук фантастики, один знайомий видав, що найкраще - гра Ендера від Орсона Скотт Карда. «Тому що жукери рознесли Китай».
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701432 вiд 2024-09-14 04:51:33LAZY № 1701431 вiд 2024-09-14 03:29:08 Ще до війни, я був у Ріо раз підчас хвилі жорстких «поліцейських операцій проти наркос», або «розстрілу підприємців у фавелах». Обідав у друзів у Флуміненсе, це дуже грошовитий район. Підчас трапези залітає три кулі з крупного калібру, прошивають квартиру наскрізь і вилітають з іншого боку на вулицю. Мої друзі навіть голови не підійняли, сказали, що коли з гелікоптера гатять по бандитам, літає де завгодно і як загинув, то це акт божий. Десерт був екстра смачний по цьому. Я зараз непевний у цій статистиці, чи тільки у Ріо чи загалом у Бразилії, але десь 70-100к люду гинуть від вогнепальної зброї щороку і вже дуже довгий час.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701431 вiд 2024-09-14 03:29:08olma № 1701427 вiд 2024-09-13 21:03:45 що приїздять в Україну, де може ракета прилетіти або уламки шахеда на балькон залетіти? … З такою блядь зашуганою логікою треба взагалі з підвалу не вилазити, а сидіти там та труситись 24/7 до кінця життя.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701430 вiд 2024-09-13 22:53:35Китайці мають бути доведені до свого попереднього стану - тобто сидіти з голою жопою під червоним прапором і жерти пацюків і тарганів.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701429 вiд 2024-09-13 22:25:01Nycolas № 1701423 описано так наче в китаї пенсійна система як у розвинених країнах… якщо ти накопив офіцінй мінімальну пенсію - можеш вийти на пенсію раніше… ну хз… а у нас так можна? дуже сумніваюсь… хоча. не тема для дискусії… нехай там розбираються самі. наче прямі іноземні інвестиції в китайську економіку падають ледь не до нуля… підзайібали… подивимось далі. головне щоб хуйлостану менше допомагали…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701428 вiд 2024-09-13 21:12:55В Нетфліксі бачив комедійний серіал з ним. Метод Комінськи, The Kominsky Method Про двох дідуганів. Дуглас і Алан Аркін (той ще геній), торік відійшов у засвіти там такий тандем створили. Ну піпец, смішно, дотепно, розумно. Просто дивишся кіно, і думаєш, ну як вони майже не грають, але настільки крутий перформанс і результат на виході.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701427 вiд 2024-09-13 21:03:45Актор і кінопродюсер Майкл Дуглас приїжджав днями до Києва. Дуже люблю цього актора. Не знаю, чи це Віктор Пінчук всім їм добові добрі платить, що приїздять в Україну, де може ракета прилетіти або уламки шахеда на балькон залетіти?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701426 вiд 2024-09-13 20:02:30Геть, давай може якийсь лімерик створи на вечір п'ятницю. Розмовляв з родичами мешкають в Австрії, так там вже 3-й день +9"С і дощі ллють. Поки що стерпні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701425 вiд 2024-09-13 18:00:05Batyj № 1701424 через ФК можно спиздити любі гроші. Як думаєш, навіщо мерія в ЗП утримає футбольний клуб? причом шо попередня заводська, шо зараз дві зелених мародерів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701424 вiд 2024-09-13 17:30:18Нема куди гроши вкладать? Державна контора, з деяких часів.. ‐------ Укрнафта «вирішила фінансово підтримувати футбольний клуб» Нафтовик "з Охтирки Сумської області. https://www.epravda.com.ua/news/2024/09/13/719311/
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701423 вiд 2024-09-13 17:29:37sk (Samsung galaxy) № 1701422 https://biz.censor.net/news/3509732/kytayi_pidvyschyt_pensiyinyyi_vik
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701422 вiд 2024-09-13 17:25:31Nycolas № 1701419 Мені лінь гуглити як зараз в Китаї. Ще років 40 назад там взагалі пенсій не було (діти повинні допомагати батькам), потім з'явилась для тих хто у містах працював, а село залишилось без змін… Можливо вже зробили так як в розвинутому світі. Хз…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701421 вiд 2024-09-13 17:18:08Отож, а нафталінове кряхтіння нікого не їбе. Слухайте своїх патлатих динозаврів та не пиздіть. Від мене особисто творчість Тейлор також дуже далека, але це не має жодного значення. Вона супер-стар та великий талант та розумничка.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701420 вiд 2024-09-13 17:08:35Для чуваків нашого віку повідомляю. Ґлобально на цей момент Тейлор Свіфт - реально найбільша зірка у сучасній музиці. Я чув дві-три речі. Не зайшло. Але це реалії.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701419 вiд 2024-09-13 16:15:27sk (здалеку) № 1701416 Китай ще й піднімає пенсійний вік з 60 до 63 у чоловіків, наприклад
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701418 вiд 2024-09-13 16:12:28sk (здалеку) № 1701415 ---- Різниця така, що переважна більшість фолловерів Тейлор Свіфт, то мешканці США, в той час як у тих призерів КріРо, Селена Гомес (яка іспанською співає) фоловери розкидані по всьому світу.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701417 вiд 2024-09-13 16:09:54Yagshamash № 1701414 Або можна сказати ще простіше - «пердьож в диван». Аналітікам скучьно. Хочецця позрадойобити.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701416 вiд 2024-09-13 15:55:59богданов подивився дискусію на О про китай і народжуваність, і наклепав багато букв про китай і його перспективи якщо коротко, то дуже легко стартувати з нуля до якосгось «пристойного» рівня. і дуже важко перйти в «пристойний ++» (це до речі і нас буде стосуватись після війни). без гарно розвинених інституцій шансів 0+… -------- Після політики однієї дитини та зниження народжуваності країна стикається з дисбалансом між пенсіонерами та працездатним населенням. Вже кілька років у КНР діє програма стимулювання народжуваності, родини з 3 і більше дітьми отримують величезні бонуси, але поки особливого буму не спостерігається. https://t.me/yb_ua/6284
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701415 вiд 2024-09-13 15:51:41хто така ваша тейлор свіфт? пригадався бендер: «Кто, по-вашему, этот мощный старик? Не говорите, вы не можете этого знать. " :) а от рональду назбирав ярд фолловерів в соц мережах тейлор свіфт навіть не топ три «стісьняюсь спитати». а оті гомес-бібер -вони краще ласкового модерн токінга? хто вони такі що у них фолловерів у соц мережах як у мессі? :) ------ But off it, there is no competition for who is winning the social media contest - Messi has a mere 623 million followers. Some of the other celebrities with the biggest presence on social media are: 690m: Selena Gomez, actor/singer 607m: Justin Bieber, singer 574m: Taylor Swift, singer https://www.bbc.com/news/articles/cn5r5nk4ry6o?xtor=AL-72-%5Bpartner%5D-%5Bbbc.news.twitter%5D-%5Bheadline%5D-%5Bnews%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D&at_link_origin=BBCWorld&at_campaign=Social_Flow&at_format=link&at_link_id=6902C2B0-71C8-11EF-9A86-BDDDF39D4116&at_ptr_name=twitter&at_link_type=web_link&at_campaign_type=owned&at_medium=social&at_bbc_team=editorial
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701414 вiд 2024-09-13 15:44:06Про дозволи і брак ударів по Криму, і про взаємозв'язок, і, зокрема, навіщо бити по кацапстану, коли є Крим, це - просторікування абсолютно без жодних фактів. Ба більше, цілком очевидно, навіщо треба бити по кацапській території. Не треба вчергове роздмухувати хуйню. Особливо уміляють коментарі купера. Ви б ще Саймона Купера запостили.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701413 вiд 2024-09-13 15:18:40Nycolas № 1701412 так. по-моєму Сирський казав що під 600 тіл хуйлостанців взяли в кур-нр перший обмін був 115, зараз 46. тобто ще десь тільки третира обміняна хоча, звичайно, це не той випадок щоб «математикою» рахувати плюс, в кур-нр наші теж в полон попадали ------------ трохи більше інфи від шрайка: В Украину вернулись 15 азовцев. АПД. В Россию отправились пленные, взятые в Курской области.