Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746055 вiд 2026-04-17 11:19:53Здається, що отой пєтух Хегсет, кокс нюхає, і тому його «несе». Є такий ефект у цієї речовини. Людина вважає себе нев'єбенною, охуєнною і тому подібне. Певно спеціально взяв цитату з Тарантіно, бо вважав це дотепним. А дєдушко і без коксу єбобо.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746054 вiд 2026-04-17 10:46:55футболтам інфантіно й інші «камандіри» х-уйєфа моляться 24/7 щоб трамп не упоров якусь х-уйню…там приєднання канади, чи мексики… бо всі плани поламаєзараз інтрига у тому хто іран підмінить…поставлять італійців - весь світ не зрозуміє, то квота азії - давайте якогось «азіата» на підміну…--------For the first time in history, The World Cup Final will have a halftime show.It will be organized by Chris Martin & Coldplay and could take up to 25 minutes.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746053 вiд 2026-04-17 10:41:48- - - - - - - - - -Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1746052Дєдушко на відкритті (є) бальної зали спробує щось збацати - скажімо, камарінскава на честь друга валодьки - фуяк, і одразу до реанімації - благо вона тут же під боком.- - - - - - - - - -Проблема в тому дід оточив себе підлабузниками і родичами, а рівень цієї камарильї дуже низький і безвідповідальний. Вони не тільки не фільтрують базар діда і не пропонують тому адекватні рішення, вони використовують цей цирк як наче це таке благо для Америки і людства. Сумно на це дивитися.Ця моя улюблена сцена з Біблії:
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746052 вiд 2026-04-17 09:56:52Дєдушко на відкритті (є) бальної зали спробує щось збацати - скажімо, камарінскава на честь друга валодьки - фуяк, і одразу до реанімації - благо вона тут же під боком.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746051 вiд 2026-04-17 09:19:29Elon Musk@elonmusk · 2h Universal HIGH INCOME via checks issued by the Federal government is the best way to deal with unemployment caused by AI. AI/robotics will produce goods & services far in excess of the increase in the money supply, so there will not be inflation.-------------коли вже настануть части того «юніверсал хай інком»?щоб голова не боліла про те як гроші заробити?тоді буде ще більше часу строчити на О :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746050 вiд 2026-04-17 09:15:01по трампу у мене тільки 2 думкиабо «дід», все життя пропрацювавши поруч з шоу-бізнесом, любить світиться в телевізорі, а коли ти виліз в телевізор, ти повинен розказувати щось «веселе», «загадочне», «ахуйєватєльне» … тобто якусь хуй-ню нести. так аудиторія більше…або «дід» зовсім поганий. в кінці речення забуває що було на початку, мізки відключаються, тому несе в мікрофон шопопало…на б-які закиди можна завжди сказати - подивіться на вашого байдена… той взагалі виглядав наче скуштував «наколотих апельсинів»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746049 вiд 2026-04-17 08:47:26Плющить дідугана Трамп заявляет, что его бальный зал будет оснащён «Бомбоубежищами, ультрасовременной больницей и медицинскими учреждениями, защитными перегородками, сверхсекретными военными объектами, сооружениями и оборудованием, защитной стальной конструкцией, устойчивой к ракетным ударам, колоннами, крышами и балками, потолками и крышами, защищёнными от дронов, вентиляцией военного класса, а также пуленепробиваемым, баллистически стойким и взрывоустойчивым стеклом». «Бальный зал имеет огромное значение для нашей национальной безопасности, и ни один судья не может быть допущен к тому, чтобы остановить этот исторически значимый и военной необходимости проект», — добавляет он. Короче, Трамп строит танцевальный бункер… он там танцевать собрался или выживать?
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746048 вiд 2026-04-17 08:12:20Трамп схожий на зе в своєму упоротому «я». Але останні танці навколо релігії ну дуже схожі на косплей гундяєвщини.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746047 вiд 2026-04-17 07:41:19Стара жопа щось перднула чисто на от'єбісь:--------------------------------«Я думаю, це жахливо», – сказав президент США, коли його запитали про російську атаку. Він також зазначив, що ситуація в Україні «розвивається». «Я б хотів, щоб вони змогли домовитися. Чесно кажучи, в Україні гине багато людей. Побачимо, що буде далі. Там відбуваються певні події. Ми зосереджені на цьому».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746046 вiд 2026-04-17 06:33:00У Трампа ще простіше. Роби хуйню 24/7, от і вся робота
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746045 вiд 2026-04-17 04:33:04Тю, а що складного у «роботі» Папи Римського? Їж, молись, кохай хлопчиків катайся на папа-мобілі, читай проповіді з балкону. Думаю, у Зеленського робота поважче буде.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746044 вiд 2026-04-17 01:06:05Який яскравий хуєсос. «Майже друге пришестя». ?? Конгресмен-республіканець Трой Нельс заявив, що вважає Трампа «майже другим пришестям», зазначивши, що у нього найважча робота у світі, яку за рівнем складності можна порівняти з роботою Папи Римського.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746043 вiд 2026-04-17 00:53:28inguard Невзоров робить роботу на користь Україні. Він може бути хуй, але він наш хуй :-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746042 вiд 2026-04-17 00:15:27Olma, Портников працював на Радіо Свобода, як і я. Він був кореспондентом у Росії, а я - в Британії. А перед тим він ще працював на «Молодь України». Була така газета.
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746041 вiд 2026-04-17 00:01:00Побачив новину про тата компані, не повірив, перепитав у ші … П’єр Компані (Pierre Kompany) — батько Венсана — не просто політик, а знакова постать у бельгійській політиці. Ось кілька фактів про його кар'єру: Член парламенту: У червні 2024 року він був обраний до Палати представників Бельгії (федерального парламенту). До цього, з 2014 по 2024 рік, він був депутатом парламенту Брюссельського столичного регіону. Перший чорношкірий мер: У 2018 році він увійшов в історію як перший темношкірий мер у Бельгії, очоливши брюссельську комуну Гансхорен. Політичний біженець: Його історія вражає — він прибув до Бельгії у 1975 році як політичний біженець із Заїру (тепер ДР Конго), де його переслідували за участь у студентських протестах проти диктатора Мобуту.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746040 вiд 2026-04-16 23:01:54Trump says Iran has agreed to hand over its enriched uranium supply…о. черговий супер-діл. правда нафта була по 95, а вже майже 100
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746039 вiд 2026-04-16 22:56:552 inguard№ 1746033Все так.Якщо ж сумніви і потрібні докази - і Слєпаков, і Нєвзоров спалилися у Дудя (щє один хуй)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746038 вiд 2026-04-16 22:52:33Я Портнікова знаю ще з часів 1992 рік чи шось таке. він десь з мск робив для Німецької Хвилі або Радіо Свобода. Він працював в дуже крутій тоді Незавісімой Газєтє (кцпські ліберали робили). І спеціалізувався на СНГ.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746037 вiд 2026-04-16 22:37:15портніковя згадав його тому що ледь не щодня слухаювважаю а-хуй-єним *** хто він? журналіст-блогер-публіцист-***???привів як приклад журналістів що задають тупі питання, звичайно коли його питають що буде на фронті коли штати перестануть нам продавати зброю, він не опускається що військових справ, а розказує про схожі періоди коли так було і який контекст був навколо минулих зупинок поставок, і який контекст зараз…ладно. почув в одному подкасті що хтось згрузив в один із ші транскрипти всіх відосів портнікова з ютьюб. щоб той оцінив наскільки точні прогнозивнизу я попросив ші щоб коротко висновки аналізу накидав. можливо портніков просто видаляв свої відоси де він давав неправильні прогнози (сумніваюсь) :)---------ШІ вивів цікаву статистику, яка підтвердила репутацію Портнікова як «політичного кассандри», але з певними нюансами:Загальна точність: Рівень підтверджених прогнозів склав близько 82–85%. Це неймовірно високий показник для політичного аналітика.Геополітика: Точність у питаннях дій Росії, стратегії Путіна та майбутнього пострадянського простору наближалася до 90%. Зокрема, ШІ підкреслив, що Портніков ще у 2014-2015 роках детально описував сценарій повномасштабного нападу та логіку «війни на виснаження».Економіка та терміни: Найнижчий відсоток точності був у питаннях конкретних дат. Портніков часто вгадував що станеться, але помилявся у тому коли (наприклад, прогнози про швидкий крах певних режимів або економічні кризи).Внутрішня політика: ШІ зауважив, що в оцінках внутрішньоукраїнських процесів точність трохи нижча через велику кількість змінних (людський фактор, раптові зміни настроїв виборців).
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746036 вiд 2026-04-16 22:27:01теністак. ніка подрез - взагалі супер-успіх200+ в рейтингу. пробилась через квали. і вже дві перемоги в основі. при чому сьогодні над кочарето. 40+ в рейтингу, яка вважється «грунтовим червяком»далі кеті боутлер, гьорл-френдша де-мінара, вона на папері слабіша за кочаретозараз саша олійникова проти мадьярки боднар. 0-6, але 2й сет 6-4---------немає у франції чол турніру тому що грунтовий сезон розписаний. монте-карло 1000, барселона-500+мюнхен-500, мадрид-1000, рим-1000, ргорганізувати ще один турнір можна. але ніхто не приїде :) отой мюнхен раніше був 250. з цього сезону вже 500. звєрєв вийшов на корт у футболці баваріїне люблю німців. але в лч прийдеться топити за харі-кейна. і золотий м'яч нехай візьме
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746035 вiд 2026-04-16 21:48:26Моя теорія, тому що в Руані закінчила своє коротке але легендарна воїтельниця Жанна д'Арк. Як відомо саме в Руані був процес зрадників, і її засудили до страти і там спалили. Це моя така гіпотеза.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746034 вiд 2026-04-16 21:31:13yagshamash № 1746032 Загадка для першокласника: Скажи, чому в Руані (Франція) відбуваються саме жіночі тенісні турніри, а не чоловічі? ;)
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746033 вiд 2026-04-16 21:27:11Philus Як і Нєвзоров.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746032 вiд 2026-04-16 21:20:58sk tennis Подрез іще й Кочаретто взула в Руані. Чвертьфінал із першої спроби.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746031 вiд 2026-04-16 21:11:14Алкмаар злився. грати ще 30 хв. але Шахта за сумою двох матчів веде cztery do zera. Отже гірники напевно гратимуть в полуфіналі Ліги Конхверенцій.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746030 вiд 2026-04-16 20:59:432 sk№ 1745838Слєпаков - хуй. Там взагалі на Росії не хуїв майже нема.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746029 вiд 2026-04-16 20:42:07Якийсь ватний наступ
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746028 вiд 2026-04-16 20:01:24«Суд звільнив з-під варти підозрюваного у державній зраді народного депутата Нестора Шуфрича та призначив йому цілодобовий домашній арешт.» тут або якась держ. зрада не суттєва, лайт, або доказова база шкутильга … але шось точно відбувається.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746027 вiд 2026-04-16 19:17:06Це Зеленський хотів зробити. Хоча, можливо, Ющенко теж
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746026 вiд 2026-04-16 17:48:01«Майбутній прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр після складання присяги планує перенести офіс глави уряду в Будапешті»---------------------------Щось подібне хотів зробити Ющенко, але прокляте місце не відпустило ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746025 вiд 2026-04-16 16:43:55Enot№ 1746023Навіть у трампидлівській адміністрації, де вистачає довбойобів, цей «міністр війни» - довбойоб унікальний і можливо неперевершений (ну хіба що сам дєдушко може посперечатися).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746024 вiд 2026-04-16 16:19:24Влада Пакистану попередила про підготовку до відключень електроенергії, оскільки війна на Близькому Сході обмежує імпорт до країни зрідженого природного газу. Про це повідомляє Bloomberg. За даними міністерства енергетики Пакистану, дефіцит електроенергії в країні досяг 4500 мегават, що зазвичай відповідає піковому навантаженню. Це приблизно чверть від загального попиту. Джерело: https://censor.net/n3610842
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746023 вiд 2026-04-16 15:17:49А оце смачно, дуже смачно Хегсет, выступая в Пентагоне, призвал помолиться вместе с ним, после чего зачитал знаменитую благодаря культовой сцене из «Криминального чтива» ФЕЙКОВУЮ «цитату» из Библии.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746022 вiд 2026-04-16 14:40:57тенісрг анонсував призові цього року.наших буде 7 в основній сітці - рекордкрім еліна-марта-даяна-старо, олійникова, снігур, калініна по захищеному рейтингу (коли гравець повертається після травми, він може свій рейтинг до травми використати один раз на слемі, і це кілька разів на 1000, 500, 250ках)78к ойро за участь в основній сітці2025 singles (M/W equal): Winner: €2,550,000 RU: €1,275,000 SF: €690,000 QF: €440,000 R16: €265,000 R32: €168,000 R64: €117,000 R128: €78,000
chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746021 вiд 2026-04-16 14:19:48 Хлопці та дівчата Дуже скрутно, полізла перше листя, дуже багато замовлень В кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746020 вiд 2026-04-16 12:57:55ядєркатрамп анонсував буквально вчора що війна з іраном майже закінчилась. домовленості ось-ось-вже-всьо…і от тут виходить такий гостдєп, і - хуйяк! ще порція санкцій на іран (дивно чому раніше це на покривалось санкціями)----------США вводят новые санкции против Ирана Госдепартамент объявил о мерах, направленных против: ? «теневого флота» Ирана, используемого для нелегальной торговли нефтью ? многомиллиардной сети контрабанды, связанной с иранской элитой ? схем «нефть в обмен на золото», через которые, по данным США, финансируются «Хезболла» и подразделение «Кудс» КСИР Эти механизмы позволяли обходить санкции и направлять средства на поддержку прокси-структур на Ближнем Востоке.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746019 вiд 2026-04-16 09:55:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1746017 ну за виразом обличча, той кацап насправді трохи схожий на Ю-шин-се
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746018 вiд 2026-04-16 09:32:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1746017сподіваюсь моссад, коли бачить те саме - краще аналізує обличчя :) аналогія з тим як вони паслись в такій самій системі тегерану, і в потрібний момент знали хто де знаходиться, щоб було «достатньо однієї таблєтки»то, скоріш за все, музиканти хотіли додаткового пі-ару - і розкрутили темуможна уявити скільки таких затримань ноу-неймів щодняале «система» повинна виправдовувати сама себеце вже хуйлостан проходив в 37му… спочатку садили +- дійсно «агентів іноземних розвіток», потім своїх, потім своїх з конкурентних «органів» …раз згадали совок, то колись портніков нагадав один «штрих» життя в совку. калінін - був на якійсь супер-пупер топ посаді - глава верховного совєта. сам підписував смертні вироки… ну тобто «звичайна» «рутина» …а його дружина за якимось звинуваченнями - в гулагу…ну і пох… «дядя» продовжує працювати, як ні в чому не бувало…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746017 вiд 2026-04-16 08:44:02«… петербурзька поліція затримала місцевого музиканта, оскільки система розпізнавання облич» упізнала «в ньому оголошеного в Росії терористом засновника видання» ГОРДОН «Дмитра Гордона» -----------------------Цікаво, це у кацапів така глюкава ця система, чи є якийсь допустимий відсоток помилок.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746016 вiд 2026-04-16 01:41:10Starik (Україна, Київ) № 1746015 ну, давай, проведи серед мене роз "яснювальну роботу на тему москальська пропаганда. Уважно слухаю. Я тупий. Не помітив на фото ніякої пропаганди з Кремля. Прикинь.