Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701332 вiд 2024-09-11 20:18:03Orest Dniprovskiy № 1701322 Тобі ж надали всю інфо. Мабуть мото щось оновлювало в Андроїд глобально. Мабуть зачепили щось, що Гугл перевіряє. Випустили фікс, запрацювало. В сучасному світі стільки платформ, що без ШІ це буде поступово йти в шкереберть :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701331 вiд 2024-09-11 20:13:43Президент США Джо Байден та президент Володимир Зеленський проведуть зустріч у Вашингтоні 13 вересня. ------ бля…скільки можна «тримати інтригу»? чи спеціально чекати п'ятниця-13те - щоб оголосити що можна йібашити за порєбрик? сподіваюсь і якісь хитрі ракети для ф-16 вже є
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701330 вiд 2024-09-11 19:59:18нічого про це не чутно від наших офіційно… з чого б це? сподіваюсь ф-16 відпрацював і зазвичай файтербомбер перший новини повідомляє зі своїм вечно-польотнимі братьямі…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701329 вiд 2024-09-11 19:26:16 monitor @war_monitor_ua ✖️⚠️Вчора близько 23:40 ворожий борт тактичної авіації Су-30СМ «зник» над акваторією Чорного моря після виконання пусків ракет Х-31П по Одещині. Сьогодні на місці його зникнення (63 км від Залізний Порт) тривають рятуально-пошукові роботи. https://x.com/war_monitor_ua/status/1833873768621408720
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701328 вiд 2024-09-11 19:11:54olma № 1701326 Гарний дядько цей рабин, у фейсбучику читаю його дописи.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701327 вiд 2024-09-11 19:05:50Іменинникам вітання!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701326 вiд 2024-09-11 18:58:56 Chief Rabbi Of Ukraine Moshe Azman @RabbiUkraine Tomorrow in the Central Synagogue there will be a farewell to my son Matityagi (Anton), who died at the front defending Ukraine На фронті загинув Матітьягу (Антон) Самборський - син головного рабина України Моше Азмана. Завтра 12.09 о 13.00 в синагозі на Шота Руставелі поминальна служба і прощання. https://x.com/RabbiUkraine/status/1833857033314975793
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701325 вiд 2024-09-11 18:54:54Дякую, друзі, за привітання! Старіти ще зарано, поборсаємося ще))
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701324 вiд 2024-09-11 18:48:12Дякую всім за привітання. Залишаємось разом! Старіємо разом з ОБСІЛФом)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701323 вiд 2024-09-11 18:32:54Akela № 1701321 Нехай ґраулінгом заспіває спочатку, як Анжелка чи Аліска з Arch Enemy, тоді подумаю
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701322 вiд 2024-09-11 18:15:39Про безконтактну оплату телефоном через Гугл гаманець. № 1701098 ---- Якщо хто пам'ятає була в мене з цим проблема. Оновив застосунок. Почистив кеш і пам'ять Гаманця. Звільнив на телефоні 10 гіг. Перезавантажив. Нічого не допомогло. Подзвонив в магазин. Кажуть, що у Мото було якесь оновлення ПЗ після якого почалися скаржитися. Приїзджай подивимось. Сьогодні зранку зайшов в налаштування Гаманця. Пише: Тепер ви можете оплачувати безконтактно за допомогою телефона. Телефон відповідає вимогам безпеки. Спробував платити. Все ОК працює. Так і не зрозумів, що з ним було.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701321 вiд 2024-09-11 17:57:392 Vichny № 1701317Не ображай дівчинку - вона ж за наших!) а ще симпатична, меццо-сопрано!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701320 вiд 2024-09-11 16:57:23«Гетманцев навів приклад, що деякі» громадянки "за декілька років створення платного контенту на OnlyFans заробили по кілька мільйонів доларів.Голова податкового комітету наполегливо порекомендував таким громадянам «виконати податковий обовʼязок» - задекларувати доходи та сплатити податки ".-------------------Думаю, що тут не без заздрості. Ймовірно гєтманцев сам завів акаунт і пропонує послуги, але доходів нема, і коменти дуже фуйові.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701319 вiд 2024-09-11 15:33:26Ердогандон
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701318 вiд 2024-09-11 15:27:13Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час відеозвернення до учасників Кримської платформи в середу, 11 серпня, підтвердив, що країна виступає за повернення Криму Україні, пише Anadolu Ajansı. Ердоган запевнив, що підтримка Туреччиною територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України непохитна. «Повернення Криму Україні є вимогою міжнародного права», — заявив Ердоган у відеозверненні. ---- Одне діло говорити у відеозверненні, а інша справа з хуйлом вирішувати свої питання мовчки.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701317 вiд 2024-09-11 14:41:39Піздєйлор Хуїфт
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701316 вiд 2024-09-11 14:38:13Іменинникам - вітання! Добре, що тепер не доведеться певний час бачити збірну, тож повернемося до клубного футболу :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701315 вiд 2024-09-11 13:59:43sk (здалеку…) № 1701307 вiд 2024-09-11 13:10:09 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1701303 місяць тому у Варшаві на Народовом був концерт Тейлор Свіфт, повен стадіон. Квитки були розкуплені рік (!) тому. Зірка.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701314 вiд 2024-09-11 13:56:35sk (здалеку) № 1701311 вiд 2024-09-11 13:40:28 Начштабу Сил безпілотних систем Роман Гладкий перетинав російський кордон 26 разів у 2014—2015 роках, зʼясувало «Телебачення Торонто». ------------------- Ходив за лєнточку разом з Арестовичем?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701313 вiд 2024-09-11 13:54:50…озвучив.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701312 вiд 2024-09-11 13:53:35VVV № 1701310 вiд 2024-09-11 13:29:55 Valeriy № 1701309 то ти хочеш сказати, що нам можна втрачати окуляри? як ми без окулярів? ---------------------------------------------- Ми без окулярів ніяк. Окуляри в нашому віці неможна втрачати і нарешті хтось вдягнув окуляри і це овучив. …
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701311 вiд 2024-09-11 13:40:28Начштабу Сил безпілотних систем Роман Гладкий перетинав російський кордон 26 разів у 2014—2015 роках, зʼясувало «Телебачення Торонто». ------- у бігуса з'явились конкуренти :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701310 вiд 2024-09-11 13:29:55Valeriy № 1701309 то ти хочеш сказати, що нам можна втрачати окуляри? як ми без окулярів?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701309 вiд 2024-09-11 13:25:30Читаючи Динамоманію я часто посміхався від їх машинного перекладу. Але сьогоднішні «окуляри втрачати нам не можна» мене змусили вже навіть засміятися. ------------------------------------------------- – У мене віра у це ще є. Якщо ми обіграємо грузинську збірну та чеську, то вклинемося у боротьбу за перше місце. Усі розуміють – окуляри втрачати більше нам не можна …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701308 вiд 2024-09-11 13:23:13Тейлор Свіфт типа сама себе створила. Бізнес з 9-ма нулями, а починала як співачка на університетських збіговиськах. Використала концертний бум після коронавіруса. Правильно потегала людей і пішло… Людина Року 2023 в журналі Тайм. Її пісень я ніколи не чув, ну у нас радіо чомусь не крутять? І не впізнаю її за голосом, але їй це не шкодить :)) гроші заробляє як золота антилопа стукає копитами - і всі задоволені. Женихається з футоболістом Канзас-Сіті-Чіфс Тревісом Келсі, який теж мегапопулярний (мабуть серед реднеків). Сказати, що вона впливова політично, ну певно так. Та чи вплине це на вибори? - на молодь вплине напевно. У тих свінг-стейтах чи це допоможе завалити Трампидла. А хто його знає? За Камалу в принципі більшість Голівуду, власне вони не за Камалу скільки проти Трампа. І Джордж Клуні і Роберт Де Ніро. За Трампа - оця право-популістсько типу лібертарианська ПейПел Мафія, великі вентурні фонди, Ілон Маск. У них свої резони.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701307 вiд 2024-09-11 13:10:09Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1701303 розкажу про мої «досліди» в якийсь момент (може рік назад), її відоси постійно почали лізти в ютьюб (хоча я музику там зовсім не дивлюсь), і в х-уйітер… потім всілякі там «зе-економісти» почали строчити статєйки що її підтримка додасть скікльки-то-там % на майбутніх виборах… потім новини з і-вью мерів міст, мовляв, як тільки організовуємо її концерт, там, сука, туристичний бум і додаткові інвестиції… типу пиздець яке щастя… ну там фінал ам футболу. там клуб її бой-френда виграв. показували її на трибунах ледь не більше ніж рекламу б-якого бренду що мільйони платив за рекламу… я сам для себе «зрозумів» що то «пугачьова» для штатів. як би ала-барісавна совко-дрочєрам сказала б, так вони й проголосують… а. ще бачив десь на нетфлікс відос з її концерта… типу ціле «кіно» з концерту крутять… хоча тут нічого нового
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701306 вiд 2024-09-11 13:03:25Енот Вітаю. Всіх благ.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701305 вiд 2024-09-11 13:03:01Nedopysuvach, я не звідти, але читав, що понад 50 відсотків дорослого населення сша ідентифікують себе як фани Тейлор Свіфт.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701304 вiд 2024-09-11 13:02:59Nevropatolog № 1701294 Вітаю. Всіх благ.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701303 вiд 2024-09-11 12:57:23А от запитання до американських ацців - чому у контексті виборів постійно пишуть про те, що афуєнно важливо, кого підтримає якась там їбуча тейлор свіфт? Це справді так є, чи якась журналюжна маячня?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701302 вiд 2024-09-11 12:46:25З Днем Народження, Абати! Завтра запускають повноцінно синю гілку
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701301 вiд 2024-09-11 12:40:14Nevropatolog та Enot приєднуюсь до привітань! :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701300 вiд 2024-09-11 11:34:51Іменинникам - вітання, та всіх гараздів.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701299 вiд 2024-09-11 11:32:53Nevropatolog та Enot з Днем Народження!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701298 вiд 2024-09-11 11:32:53Nevropatolog та Enot з Днем Народження!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701297 вiд 2024-09-11 11:17:51olma № 1701283 --- https://dynamo.kiev.ua/uk/news/608493-serhii-rebrov-u-mene-nemaie-zhodnykh-zauvazhen-do-futbolistiv
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701296 вiд 2024-09-11 11:07:58Енота теж вітаю, і бажаю того самого що і Невропатологу! Тримаймося!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701295 вiд 2024-09-11 11:07:01Nevropatolog № 1701294 ---- Вітаю з Днюхою! Здоров'я і мирного неба перемоги!
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701294 вiд 2024-09-11 11:03:10Ось і я сьогодні наблизився до завершення шостого десятка… Будьмо!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701293 вiд 2024-09-11 10:56:37Щось згадалося, коли Шева подав у відставку з поста тренера ЗбУ, то УАФ Павьолка хотіли призначити одразу Реброва, але той назло Ференцу ще раніше підписав контракт Аль-Айном, і там клаузула в контракті з арабами, призначили Петракова в. о. щоб потренував Збірну поки Ребров устаканить контракт з арабами, араби пішли на принцип, і ще Петракову на «птічьіх правах» довелося працювати з першою командою. Петраков (наскільки памятаю без всяких іноземних помічників) показав себе цілком в рамках сили тієї команди. Ок. І ось прийшов довгоочікуваний контракт з Ребровим, і шось тут не так з цим рекрутингом від УАФа.