🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1243.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701332 вiд 2024-09-11 20:18:03

Orest Dniprovskiy
№ 1701322

Тобі ж надали всю інфо.
Мабуть мото щось оновлювало в Андроїд глобально.
Мабуть зачепили щось, що Гугл перевіряє.
Випустили фікс, запрацювало.

В сучасному світі стільки платформ, що без ШІ це буде поступово йти в шкереберть :)

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701331 вiд 2024-09-11 20:13:43

Президент США Джо Байден та президент Володимир Зеленський проведуть зустріч у Вашингтоні 13 вересня.
------
бля…скільки можна «тримати інтригу»?
чи спеціально чекати п'ятниця-13те - щоб оголосити що можна йібашити за порєбрик? сподіваюсь і якісь хитрі ракети для ф-16 вже є

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701330 вiд 2024-09-11 19:59:18

нічого про це не чутно від наших офіційно…
з чого б це? сподіваюсь ф-16 відпрацював
і зазвичай файтербомбер перший новини повідомляє зі своїм вечно-польотнимі братьямі…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701329 вiд 2024-09-11 19:26:16

monitor
@war_monitor_ua
✖️⚠️Вчора близько 23:40 ворожий борт тактичної авіації Су-30СМ «зник» над акваторією Чорного моря після виконання пусків ракет Х-31П по Одещині.

Сьогодні на місці його зникнення (63 км від Залізний Порт) тривають рятуально-пошукові роботи.

https://x.com/war_monitor_ua/status/1833873768621408720

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701328 вiд 2024-09-11 19:11:54

olma
№ 1701326

Гарний дядько цей рабин, у фейсбучику читаю його дописи.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701327 вiд 2024-09-11 19:05:50

Іменинникам вітання!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701326 вiд 2024-09-11 18:58:56

Chief Rabbi Of Ukraine Moshe Azman
@RabbiUkraine

Tomorrow in the Central Synagogue there will be a farewell to my son Matityagi (Anton), who died at the front defending Ukraine

На фронті загинув Матітьягу (Антон) Самборський - син головного рабина України Моше Азмана.

Завтра 12.09 о 13.00 в синагозі на Шота Руставелі поминальна служба і прощання.

https://x.com/RabbiUkraine/status/1833857033314975793

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701325 вiд 2024-09-11 18:54:54

Дякую, друзі, за привітання!
Старіти ще зарано, поборсаємося ще))

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701324 вiд 2024-09-11 18:48:12

Дякую всім за привітання. Залишаємось разом! Старіємо разом з ОБСІЛФом)))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701323 вiд 2024-09-11 18:32:54

Akela
№ 1701321

Нехай ґраулінгом заспіває спочатку, як Анжелка чи Аліска з Arch Enemy, тоді подумаю

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701322 вiд 2024-09-11 18:15:39

Про безконтактну оплату телефоном через Гугл гаманець.
№ 1701098
----
Якщо хто пам'ятає була в мене з цим проблема.
Оновив застосунок. Почистив кеш і пам'ять Гаманця. Звільнив на телефоні 10 гіг. Перезавантажив. Нічого не допомогло. Подзвонив в магазин. Кажуть, що у Мото було якесь оновлення ПЗ після якого почалися скаржитися. Приїзджай подивимось. Сьогодні зранку зайшов в налаштування Гаманця. Пише: Тепер ви можете оплачувати безконтактно за допомогою телефона. Телефон відповідає вимогам безпеки. Спробував платити. Все ОК працює. Так і не зрозумів, що з ним було.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701321 вiд 2024-09-11 17:57:39

2 Vichny
№ 1701317
Не ображай дівчинку - вона ж за наших!) а ще симпатична, меццо-сопрано!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701320 вiд 2024-09-11 16:57:23

«Гетманцев навів приклад, що деякі» громадянки "за декілька років створення платного контенту на OnlyFans заробили по кілька мільйонів доларів.

Голова податкового комітету наполегливо порекомендував таким громадянам «виконати податковий обовʼязок» - задекларувати доходи та сплатити податки ".
-------------------
Думаю, що тут не без заздрості. Ймовірно гєтманцев сам завів акаунт і пропонує послуги, але доходів нема, і коменти дуже фуйові.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701319 вiд 2024-09-11 15:33:26

Ердогандон

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701318 вiд 2024-09-11 15:27:13

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час відеозвернення до учасників Кримської платформи в середу, 11 серпня, підтвердив, що країна виступає за повернення Криму Україні, пише Anadolu Ajansı.

Ердоган запевнив, що підтримка Туреччиною територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України непохитна.

«Повернення Криму Україні є вимогою міжнародного права», — заявив Ердоган у відеозверненні.
----
Одне діло говорити у відеозверненні, а інша справа з хуйлом вирішувати свої питання мовчки.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701317 вiд 2024-09-11 14:41:39

Піздєйлор Хуїфт

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701316 вiд 2024-09-11 14:38:13

Іменинникам - вітання!

Добре, що тепер не доведеться певний час бачити збірну, тож повернемося до клубного футболу :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701315 вiд 2024-09-11 13:59:43

sk (здалеку…)
№ 1701307 вiд 2024-09-11 13:10:09
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1701303
місяць тому у Варшаві на Народовом був концерт Тейлор Свіфт, повен стадіон. Квитки були розкуплені рік (!) тому.
Зірка.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701314 вiд 2024-09-11 13:56:35

sk (здалеку)
№ 1701311 вiд 2024-09-11 13:40:28

Начштабу Сил безпілотних систем Роман Гладкий перетинав російський кордон 26 разів у 2014—2015 роках, зʼясувало «Телебачення Торонто».
-------------------
Ходив за лєнточку разом з Арестовичем?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701313 вiд 2024-09-11 13:54:50

…озвучив.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701312 вiд 2024-09-11 13:53:35

VVV
№ 1701310 вiд 2024-09-11 13:29:55

Valeriy
№ 1701309
то ти хочеш сказати, що нам можна втрачати окуляри? як ми без окулярів?
----------------------------------------------
Ми без окулярів ніяк. Окуляри в нашому віці неможна втрачати і нарешті хтось вдягнув окуляри і це овучив. …

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701311 вiд 2024-09-11 13:40:28

Начштабу Сил безпілотних систем Роман Гладкий перетинав російський кордон 26 разів у 2014—2015 роках, зʼясувало «Телебачення Торонто».
-------
у бігуса з'явились конкуренти :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701310 вiд 2024-09-11 13:29:55

Valeriy
№ 1701309
то ти хочеш сказати, що нам можна втрачати окуляри? як ми без окулярів?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701309 вiд 2024-09-11 13:25:30

Читаючи Динамоманію я часто посміхався від їх машинного перекладу. Але сьогоднішні «окуляри втрачати нам не можна» мене змусили вже навіть засміятися.
-------------------------------------------------
– У мене віра у це ще є. Якщо ми обіграємо грузинську збірну та чеську, то вклинемося у боротьбу за перше місце. Усі розуміють – окуляри втрачати більше нам не можна …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701308 вiд 2024-09-11 13:23:13

Тейлор Свіфт типа сама себе створила. Бізнес з 9-ма нулями, а починала як співачка на університетських збіговиськах. Використала концертний бум після коронавіруса. Правильно потегала людей і пішло… Людина Року 2023 в журналі Тайм. Її пісень я ніколи не чув, ну у нас радіо чомусь не крутять? І не впізнаю її за голосом, але їй це не шкодить :)) гроші заробляє як золота антилопа стукає копитами - і всі задоволені.
Женихається з футоболістом Канзас-Сіті-Чіфс Тревісом Келсі, який теж мегапопулярний (мабуть серед реднеків).

Сказати, що вона впливова політично, ну певно так. Та чи вплине це на вибори? - на молодь вплине напевно. У тих свінг-стейтах чи це допоможе завалити Трампидла. А хто його знає?

За Камалу в принципі більшість Голівуду, власне вони не за Камалу скільки проти Трампа. І Джордж Клуні і Роберт Де Ніро.

За Трампа - оця право-популістсько типу лібертарианська ПейПел Мафія, великі вентурні фонди, Ілон Маск. У них свої резони.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701307 вiд 2024-09-11 13:10:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1701303
розкажу про мої «досліди»
в якийсь момент (може рік назад), її відоси постійно почали лізти в ютьюб (хоча я музику там зовсім не дивлюсь), і в х-уйітер…
потім всілякі там «зе-економісти» почали строчити статєйки що її підтримка додасть скікльки-то-там % на майбутніх виборах…
потім новини з і-вью мерів міст, мовляв, як тільки організовуємо її концерт, там, сука, туристичний бум і додаткові інвестиції… типу пиздець яке щастя…
ну там фінал ам футболу. там клуб її бой-френда виграв. показували її на трибунах ледь не більше ніж рекламу б-якого бренду що мільйони платив за рекламу…
я сам для себе «зрозумів» що то «пугачьова» для штатів. як би ала-барісавна совко-дрочєрам сказала б, так вони й проголосують…
а. ще бачив десь на нетфлікс відос з її концерта… типу ціле «кіно» з концерту крутять… хоча тут нічого нового

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701306 вiд 2024-09-11 13:03:25

Енот
Вітаю. Всіх благ.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701305 вiд 2024-09-11 13:03:01

Nedopysuvach, я не звідти, але читав, що понад 50 відсотків дорослого населення сша ідентифікують себе як фани Тейлор Свіфт.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701304 вiд 2024-09-11 13:02:59

Nevropatolog
№ 1701294
Вітаю. Всіх благ.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701303 вiд 2024-09-11 12:57:23

А от запитання до американських ацців - чому у контексті виборів постійно пишуть про те, що афуєнно важливо, кого підтримає якась там їбуча тейлор свіфт? Це справді так є, чи якась журналюжна маячня?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701302 вiд 2024-09-11 12:46:25

З Днем Народження, Абати!

Завтра запускають повноцінно синю гілку

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701301 вiд 2024-09-11 12:40:14

Nevropatolog та Enot
приєднуюсь до привітань! :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701300 вiд 2024-09-11 11:34:51

Іменинникам - вітання, та всіх гараздів.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701299 вiд 2024-09-11 11:32:53

Nevropatolog та Enot
з Днем Народження!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701298 вiд 2024-09-11 11:32:53

Nevropatolog та Enot
з Днем Народження!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701297 вiд 2024-09-11 11:17:51

olma
№ 1701283
---
https://dynamo.kiev.ua/uk/news/608493-serhii-rebrov-u-mene-nemaie-zhodnykh-zauvazhen-do-futbolistiv

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701296 вiд 2024-09-11 11:07:58

Енота теж вітаю, і бажаю того самого що і Невропатологу! Тримаймося!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701295 вiд 2024-09-11 11:07:01

Nevropatolog
№ 1701294
----
Вітаю з Днюхою! Здоров'я і мирного неба перемоги!

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701294 вiд 2024-09-11 11:03:10

Ось і я сьогодні наблизився до завершення шостого десятка… Будьмо!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1701293 вiд 2024-09-11 10:56:37

Щось згадалося, коли Шева подав у відставку з поста тренера ЗбУ, то УАФ Павьолка хотіли призначити одразу Реброва, але той назло Ференцу ще раніше підписав контракт Аль-Айном, і там клаузула в контракті з арабами, призначили Петракова в. о. щоб потренував Збірну поки Ребров устаканить контракт з арабами, араби пішли на принцип, і ще Петракову на «птічьіх правах» довелося працювати з першою командою. Петраков (наскільки памятаю без всяких іноземних помічників) показав себе цілком в рамках сили тієї команди.
Ок.
І ось прийшов довгоочікуваний контракт з Ребровим, і шось тут не так з цим рекрутингом від УАФа.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.