sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701092 вiд 2024-09-09 15:11:45olma № 1701090 варіантів з вербовкою -мільйон вкиди в медіа інфи що такі завербовані спалені - теж, думаю, на 99% для попередження тих хто з головою погано дружить… інколи в тг канали прилітає спам, типу пропоную роботу… а робота, буде, наприклад, їздити і фотографувати рекламні щити (типу чи з ними порядок), і уточненням щоб фотографувати з «правильного» ракурсу… ну і там на задньому фоні щоб щось було видно… людина чесно робить свою роботу. і їй навіть чесно бабло на карту падає. а те що на задньому фоні щось на фотку попало - ну хз… скільки у нас авто з авторегістраторами їздять?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701091 вiд 2024-09-09 14:46:02Ризики завербованого значення не мають, вони одноразові.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701090 вiд 2024-09-09 14:45:24Зрадникам і російським диверсантам довічне ув'язнення! Треба в шапці кожної телеграм-групи писати. - у мене все з цього питання.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701089 вiд 2024-09-09 14:36:57Їх вербують не на вулиці, а в спільнотах того ж Телеграма, де люди шукають заробіток у Мережі. Ті хто заробляє у Мережі, не важливо як саме, той вміє користуватися криптовалютами.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701088 вiд 2024-09-09 14:18:26З професійними шпіонами і диверсантами напевно в криптовалюті розрахунки. Але так просто завербувати з вулиці в Україні якогось недоробленого і висилати йому етери чи шо там. Це ж треба гаманець відкрити, на гаманець кинути спочатку гроші пару тисяч гривень, щоб воно запрацювало. Так само знімати і конвертувати в гривню - це досить складно і ризиковано. Я думаю русня може платити в Україну через своїх легалізованих європейських агентів на карточку Peer 2 peer. І вуаля.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701087 вiд 2024-09-09 13:53:47olma № 1701086 вiд 2024-09-09 13:46:30 Через криптовалюти
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701086 вiд 2024-09-09 13:46:30Тут цікаво як Русня перекидує гроші своїм завербованим низовим агентам? Це ж треба номер картки або рахунку скинути русні, щоб вони через європу переказали?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701085 вiд 2024-09-09 13:09:15olma № 1701080 вiд 2024-09-09 10:50:56 Не тільки русня, і не тільки щоб когось відловлювати. Взагалі Телеграм це Всесвіт: &))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701084 вiд 2024-09-09 13:08:19Телеграм це лише інструмент, його можна використовувати різними способами.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701083 вiд 2024-09-09 12:53:46Wallon № 1701082 Лише одне питання. Чому досі ніхто не створив месенджер, який за зручністю міг би з телеграмом конкурувати?
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701082 вiд 2024-09-09 12:36:13Чого тільки через телеграм не робиться, ви собі не уявляєте навіть
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701081 вiд 2024-09-09 11:49:18olma [Останнi 20 месаг]№ 1701080 вiд 2024-09-09 10:50:56Ну так і українські спецслужби ймовірно створюють такі канали, щоб відловлювати підарасів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701080 вiд 2024-09-09 10:50:56Русня проводить свою розвідку і вербовку через Телеграм.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701079 вiд 2024-09-09 10:49:57Встановив «відеопастки» для коригування ударів по Києву: СБУ затримала агента воєнної розвідки РФ. ФОТОрепортаж У Києві затримано агента воєнної розвідки РФ, який коригував удари по столиці та здійснював підпали на об’єктах Укрзалізниці. Найбільше ворога цікавили теплові електростанції, опори ліній електропередач та енергообладнання на залізничних розв’язках. «Затриманим виявився мешканець Харкова. Для його вербування російська спецслужба використала один з Телеграм-каналів, на якому чоловік шукав пропозиції» легкого заробітку ". За вказівкою розвідки рф агент прибув до Києва, де орендував квартиру у багатоповерхівці з панорамою на місцеву ТЕС. У тимчасовому помешканні фігурант встановив відеокамеру з програмою віддаленого доступу, яка дозволяла окупантам в режимі «реального часу» стежити за енергооб’єктом ", - йдеться в повідомленні. Також чоловік обладнав «спостережний пункт» ще в одній орендованій квартирі поблизу столиці. Крім того, замасковані пристрої відеофіксації, так звані відеопастки, агент встановив для відстежування ударів по лініях електропередач. Таким чином росіяни планували зафіксувати наслідки нових повітряних ударів по Київщині та водночас виявити локації ППО. Після підготовки «спостережних постів» зловмисник повернувся до Харкова під виглядом відвідування батьків, але насправді для підпалу релейної шафи на стратегічній лінії залізничного сполучення. Чоловіка затримали в одній з орендованих квартир у Києві, коли той налаштовував нову відеокамеру для онлайн-фіксації повітряних атак на місто. Під час обшуків у нього вилучено телефони та відеопристрої із доказами розвідувально-підривної діяльності на користь РФ. СБУ повідомила зловмиснику про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Він перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Джерело: https://censor.net/ua/p3508936
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701078 вiд 2024-09-09 09:57:14За його словами, силами та засобами ППО всі російські ударні дрони, які загрожували Києву, були знищені на підступах до столиці. За попередніми даними, в місті обійшлося без руйнувань та потерпілих. -------- а от укрзалізниця запускає потяги в об'їзд білої церкви…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701077 вiд 2024-09-09 00:58:11У меня слышно стрельбу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701076 вiд 2024-09-09 00:46:12Опять шахед над нооовой и тишина.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701075 вiд 2024-09-08 23:31:35з 20 хв грати у меншості і розгромити Швейцарію на її полі то треба вміти.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701074 вiд 2024-09-08 23:30:41наче все йшло до закономірних 2:2, а тут бац - 1:3 і предгольовий пас од воротаря який
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701073 вiд 2024-09-08 23:05:07Nycolas № 1701071
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701072 вiд 2024-09-08 22:52:00Швейцарці теж грають у сучасний футбол. Іспанія не зібрана, але все одно виглядає пристойно. причому ніяких постійних розіграшів через воротаря, команди не цураються закидати м'яч на хід крайкам, у вільні зони. у що ми граємо, то велике питання. якась дичина.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701071 вiд 2024-09-08 22:33:50VVV № 1701068 Класний матч у виконанні обох команд! Як згадаю «потужну» гру від Реброва (
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701070 вiд 2024-09-08 22:04:21Та ж не москаль - йди на хуй. Сурки рано чи пізно закінчаться, а Динамо було до них, і буде після. А футбол збірних мені Не-ці-ка-вий. Второпав?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701069 вiд 2024-09-08 21:55:04цікаво чому в Швейцарії на початку вересня поле нагадує наші городи на початку весни?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701068 вiд 2024-09-08 21:51:02кому цікаво, подивіться як грає Іспанія з Швейцарією. як вони вибігають в атаки.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701067 вiд 2024-09-08 21:23:45 CNN зрoбилo чeргoвий висeр прo зрaду https://edition.cnn.com/2024/09/08/europe/ukraine-military-morale-desertion-intl-cmd/index.html
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701066 вiд 2024-09-08 20:40:11Я бачив вчора команду, точніше гравців дитячо-юнацького рівня, які вже виросли, але у дорослий футбол так і не перейшли. І ще нескоро перейдуть.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701065 вiд 2024-09-08 19:22:07Подивився сьогодні огляди деяких поєдинків Ліги Націй Маючи непоганих гравців з топових чемпіонатів і показувати таку гру Чи то тренер такий чи мотивація така у гравців
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701064 вiд 2024-09-08 17:16:31є таке москальське слово «озабочений», ніколи до кінця не розумів його значення. тепер, здається, так.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701063 вiд 2024-09-08 17:14:06от йобнуте створіння
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701062 вiд 2024-09-08 16:47:24Жах, вперше у житті згоден з коханцем узбецьких проводників.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701061 вiд 2024-09-08 16:34:57особливо потішив УР, якому й до тепер пох на збірну - головне, аби суркісівські бабки своє брали.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701060 вiд 2024-09-08 16:30:28почитав коменти - висновок: ЗБУ граэ саме так, як і заслуговують вболівальники з цього сайту.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701059 вiд 2024-09-08 16:13:00У контексті невезухи або нездатності Реброва тренер Грузії Віллі Санйоль показує класну роботу.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701058 вiд 2024-09-08 14:52:04 «У будь-якому випадку, мають працювати базові принципи атаки. Треба пришвидшувати гру. Як у контратаках, так і в позиційних. І чим ближче ти до суперника, тим швидше треба діяти. Не має бути місця монотонності. На атаку дається чотири секунди.» навіть Дем'яненко більше розуміється на сучасному футболі, ніж Ребров. мабуть таки читав вью де ла Фуенте.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701057 вiд 2024-09-08 14:40:28https://www.dynamomania.com/news/741056-jozhef-sabo-gde-mudryk-igraet-v-chelsi-na-skame-zapasnyh-dovbyk-tozhe-ne-zaigraet-v-rome а дід таки петрає у футболі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701056 вiд 2024-09-08 13:58:50VVV № 1701054 ну х. з. як там на справді. їх трое на лавці в головній збірній, шось же вони там ролять і головний тренер в 21 Напевно це не зазорно, Шеви наприклад, були італійці.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701055 вiд 2024-09-08 13:54:10Yagshamash № 1701052 тобто тебе навіть не дивує, шо людина в 29 років дебютує в збірній? :) понятно шо він слабенький, і в нормальній команді навіть на лавці б не сидів, але на вересень 2024 він найсильніший лівий півзахисник України з ЧУ, і за травми Мудрика, йому небагато альтернативи :(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701054 вiд 2024-09-08 13:49:40Voxa (м. Запоріжжя) № 1701053 а. ти про цих. так вони не рулять збірною. роблять, що каже Ребров і заробляють гроші. їм похуй у що грає ЗбУ поки Станіславович тримається у кріслі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701053 вiд 2024-09-08 13:45:46VVV № 1701050 я не про іспанців як таких, і як грають в Ла Лігі теж маю уяву :) я про іспанців які допомагають Реброву тренувать і ставить гру.