Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746015 вiд 2026-04-16 00:52:40PEPSI (Merkury) № 1746014 Знову від тебе москальська пропанганда. Так воно і працює бляха. Ну почитай та втямь у мозок про Геростртата. Так воно і працює бляха, тільки «кенсел», або навпаки.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746014 вiд 2026-04-16 00:46:15
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746013 вiд 2026-04-16 00:36:31тим часом ДК вже на 5 місці. От де проблема.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746012 вiд 2026-04-16 00:33:08VVV № 1745997 Спочатку збив Кейна, потім не віддавав мяч - 100% жовта
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746011 вiд 2026-04-16 00:24:49ProstoVlizPobalakaty № 1746005 та нічого звісно, він то сам обрав собі таку долю. просто неприємно, чисто по людськи, як на нього вішають усіх собак і коли винен і коли ні. Давно треба було йти, ще в минулому році. Але він свідомо обрав сидіти на лавці, добре розуміючи шо шанса не дадуть.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746010 вiд 2026-04-16 00:24:08Voxa№ 1746007немає зараз у «шейхів» «карт» :)чекають поки трамп з іраном їм хоч щось роздали :)якщо баварія візьме лч - всі шейхи під-а-хуй-єють
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746009 вiд 2026-04-16 00:23:14PEPSI (Merkury) № 1746003 топ 10 це ті хто грають :) він має рацію, але не має кулемета. в його віці вже потрібно стріляти
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746008 вiд 2026-04-16 00:22:21ProstoVlizPobalakaty№ 1746005так лунін досидівся на лавці що вже навіть капітаном був. а в іспанії, якщо не помиляюсь, капітанить той хто довше всіх в клубі…он нойєр в 40 стоїть. і наче непогано…так що лунін ще молодий. може ще 2-3 сезони на банці посидіти, і потім шукати собі клуб (сарказм)думаю якби хотів - минулим літом би щось знайшов. все-таки майже пів-сезону був основним у реалу і +- непогано
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746007 вiд 2026-04-16 00:21:16ну і шо, в достроковому фіналі: фарт шейхів чи німецька звитяга?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746006 вiд 2026-04-16 00:17:54olma дивись PEPSI (Merkury) № 1746002 вiд 2026-04-16 00:11:42 Quote «Половина повільно пускає коріння у європі, а половина вдосконалює свій бізнес і готується до повернення і не планує залишатись у європі. З різних причин.» -------------- Це для нас діагноз. Ми навіть близько до такої відповідальності не змогли
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746005 вiд 2026-04-16 00:17:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1746001 вiд 2026-04-16 00:08:10 Ну звинуватять, і що? На лавку посадять? Так його і при перемозі туди посадили б, і ще не ясно, який варіант образливіший. Команда, що мала купу матчів, в яких можна було б тримати в тонусі запасного голкіпера, і зменшити навантаження на основного дійшла до головних матчів з травмованим основним та розтренованим запасним воротарем. Може цей матч змусить Луніна самого задуматись і все ж знайти команду, де він буде основним.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746004 вiд 2026-04-16 00:17:43PEPSI (Merkury) № 1746002 може і так, може і так. Вам там звісно видніше …
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746003 вiд 2026-04-16 00:16:17Коли прокрутити у голові усі пропущені голи Луніна за останній рік, то виявляється що більшість голів було невідворотніх і без шансів - в 9, в 6. Це ще і невезуха. Вдобавок до того, що сам Лунін воротар добротного європейського рівня, але далеко не в топ-10.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746002 вiд 2026-04-16 00:11:42Voxa (м. Запоріжжя) № 1745966 не всі, і не основна маса. Буде 50/50. У нас тут у Німеччині є Клуб підприємців і бізнесменів, від власників перукарень і айтішників до власників малих і середніх підприємств. Біля 200 чоловік. Половина повільно пускає коріння у європі, а половина вдосконалює свій бізнес і готується до повернення і не планує залишатись у європі. З різних причин.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746001 вiд 2026-04-16 00:08:10Луніна звинуватять в поразці
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746000 вiд 2026-04-16 00:05:12попросив ші нагадати де був компані 2 роки назад якщо коротко - був тренером-лузером, що не втримався в премьєр-лізі(я так розумію що реал зараз буде шукати тренера, і компані якраз підходить) :)-------Квітень 2024-го був фінальним етапом боротьби «Бернлі» за збереження прописки в Англійській Прем’єр-лізі. Попри те, що за рік до цього Компані вивів їх у АПЛ із рекордними показниками в Чемпіоншипі, еліта виявилася занадто складною.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745999 вiд 2026-04-16 00:03:09Хотілось додатковий час подивитись. 9а це арбітру точно треба по їбалу надавати. Було б дуже цікаво.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745998 вiд 2026-04-15 23:58:39що там реал? побіг всією командою бити морду арбітру?4й гол - ямаль так буває забиває. дуже закручено. без шансівале луніна також звинуватять. хоча знову ніякий захисник не заважав бити
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745997 вiд 2026-04-15 23:58:25sk № 1745994 в Ла Лізі такі другі нікому не показують. І на 82 хвилині такого матчу теж не повинні показувати. Але поляк вирішив пограти в довбоєбічний формалізм. Це називається невідповідність рівню матчу. Зіпсував таку гру. Але це не відміняє того, що Камавінга - довбойоб.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745996 вiд 2026-04-15 23:56:57Олісе врятував честь Луніна як справжній самурай. Навіть ім'я підходить :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745995 вiд 2026-04-15 23:56:14Олісе ахуєнний гравець.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745994 вiд 2026-04-15 23:54:15камавінга - мабуть в ла-лізі за таке гравцям реалу жовті не показують. тим більше другі…гол з невеликого рикошету від мілітаов першому матчі теж схожий гол луніну забили, проста «стінка» і удар по воротах, захисники курять бамбук…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745993 вiд 2026-04-15 23:52:55саме «і» в тому слові. це була помилка системи самого Луніна, він плив за течією.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745992 вiд 2026-04-15 23:51:57Через одного довбойоба Реал вилетить нахуй. Ну плюс Лунін не рятує. Насправді такі другі картки не показують. Там затримав він на 3 секунди м'яч, але дав судді привід показати другу жовту.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745991 вiд 2026-04-15 23:51:09пізда Луніну, на жаль
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745990 вiд 2026-04-15 23:49:52Жесть, яка ця Камавнга тупа мавпа.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745989 вiд 2026-04-15 23:48:18Який же довбойоб Камавінга. Це просто фантастика.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745988 вiд 2026-04-15 23:28:55у реала в старті - жодного іспанцяот такі вони «королевські» клуби…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745987 вiд 2026-04-15 23:22:24тільки лінивий не критикував мбапе за перший матчі от у другому він найкращий в обох командах…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745986 вiд 2026-04-15 23:22:23olma № 1745985 давай не втрачати суті за технікою. у нас простіше реєстрація\видід з ФОП. у Польщі ФОПу живеться краще, ніж у нас, хоча податки у нас нижче. як все це зрозуміємо і впровадимо ми звісно не станемо Поольщею, але це якісь крок :) Власне це все крок за кроком
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745985 вiд 2026-04-15 23:04:44Starik (Україна, Київ) № 1745983 ---- Ти маєш рацію. Є вираз коли ти платиш і просиш виставити певну квітанцію, щоб все курва грало добре. А інший варіант коли тобі платять і також кажещ щоб все оформили. І в обох випадках фігурує слово фактура - що є рахунком на оплату, ВАТ накладною та квітанцією чеком 3 в 1.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745984 вiд 2026-04-15 23:03:45гарно коментатори про нойеравід кращого гравця першого матчу, до найшивдшого голу лч (я тільки не зрозумів чи за всю історію чи за сезон)якщо реал не пройде - то звинуватять лунінаале якщо барса вилетіла - то шанси що реал пройде стають набагато більшимивзагалі, якщо тема лч - то можна перефразовувати знамениту фразу лінекера: футбол у лч коли грають 22 гравці, а в наступне коло проходить реал «Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans always win.»
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745983 вiд 2026-04-15 22:46:42olma № 1745977 сексізм :) ну я «прошу на фактуру», так я дебіл, але розуміють :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745982 вiд 2026-04-15 22:46:20Судячи по рахунку, це хокей, теніс чи водне полоРеал забиває на індивідуальній майстерностіОт хто супер швидкий - це мбапе
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745981 вiд 2026-04-15 22:45:54ахуєть, ще 1 тайм, а вже 5 штуї забили
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745980 вiд 2026-04-15 22:45:43Все одно не заб'ють більше, ніж пропустять.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745979 вiд 2026-04-15 22:45:07У Реала є турок Арда Гюлер, а в Баварії є дух босняка Хасана Салікамілжича! І Венсан Компані. Який не такий вже милий і добрий бельгієць, може бути суворим фашистом.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745978 вiд 2026-04-15 22:43:22Тільки коментатори сказали що реал в захисті грає а-хуй-єно в порівнянні з першим матчем, і вони одразу почали валяти дуракаБаварія три рази в штрафні входила, контролюючи м'яч, поки не знайшли вільного кейна у штрафній
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745977 вiд 2026-04-15 22:43:11Starik (Україна, Київ) № 1745973 ---- Залишаєш свій NIP (податковий номер підриємства) і кажеш Проше пані о фактурке. А фактура в польській жечивістошьчі це типа відразу і рахунок на оплату і податкова ПДВ накладна.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745976 вiд 2026-04-15 22:43:05Мілітао вже міняти треба. Казковий їблан, ще й на нервах.