🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 126.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746015 вiд 2026-04-16 00:52:40

PEPSI (Merkury)
№ 1746014

Знову від тебе москальська пропанганда.
Так воно і працює бляха.

Ну почитай та втямь у мозок про Геростртата.
Так воно і працює бляха, тільки «кенсел», або навпаки.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746014 вiд 2026-04-16 00:46:15



PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746013 вiд 2026-04-16 00:36:31

тим часом ДК вже на 5 місці.
От де проблема.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746012 вiд 2026-04-16 00:33:08

VVV
№ 1745997

Спочатку збив Кейна, потім не віддавав мяч - 100% жовта

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746011 вiд 2026-04-16 00:24:49

ProstoVlizPobalakaty
№ 1746005
та нічого звісно, він то сам обрав собі таку долю.
просто неприємно, чисто по людськи, як на нього вішають усіх собак і коли винен і коли ні.
Давно треба було йти, ще в минулому році.
Але він свідомо обрав сидіти на лавці, добре розуміючи шо шанса не дадуть.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746010 вiд 2026-04-16 00:24:08

Voxa
№ 1746007

немає зараз у «шейхів» «карт» :)
чекають поки трамп з іраном їм хоч щось роздали :)
якщо баварія візьме лч - всі шейхи під-а-хуй-єють

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746009 вiд 2026-04-16 00:23:14

PEPSI (Merkury)
№ 1746003

топ 10 це ті хто грають :)
він має рацію, але не має кулемета.
в його віці вже потрібно стріляти

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746008 вiд 2026-04-16 00:22:21

ProstoVlizPobalakaty
№ 1746005

так лунін досидівся на лавці що вже навіть капітаном був. а в іспанії, якщо не помиляюсь, капітанить той хто довше всіх в клубі…
он нойєр в 40 стоїть. і наче непогано…
так що лунін ще молодий. може ще 2-3 сезони на банці посидіти, і потім шукати собі клуб (сарказм)
думаю якби хотів - минулим літом би щось знайшов. все-таки майже пів-сезону був основним у реалу і +- непогано

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746007 вiд 2026-04-16 00:21:16

ну і шо, в достроковому фіналі: фарт шейхів чи німецька звитяга?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746006 вiд 2026-04-16 00:17:54

olma дивись

PEPSI (Merkury)
№ 1746002 вiд 2026-04-16 00:11:42

Quote
«Половина повільно пускає коріння у європі, а половина вдосконалює свій бізнес і готується до повернення і не планує залишатись у європі. З різних причин.»
--------------
Це для нас діагноз. Ми навіть близько до такої відповідальності не змогли

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746005 вiд 2026-04-16 00:17:52

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1746001 вiд 2026-04-16 00:08:10

Ну звинуватять, і що? На лавку посадять? Так його і при перемозі туди посадили б, і ще не ясно, який варіант образливіший. Команда, що мала купу матчів, в яких можна було б тримати в тонусі запасного голкіпера, і зменшити навантаження на основного дійшла до головних матчів з травмованим основним та розтренованим запасним воротарем. Може цей матч змусить Луніна самого задуматись і все ж знайти команду, де він буде основним.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746004 вiд 2026-04-16 00:17:43

PEPSI (Merkury)
№ 1746002
може і так, може і так. Вам там звісно видніше …

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746003 вiд 2026-04-16 00:16:17

Коли прокрутити у голові усі пропущені голи Луніна за останній рік, то виявляється що більшість голів було невідворотніх і без шансів - в 9, в 6.

Це ще і невезуха. Вдобавок до того, що сам Лунін воротар добротного європейського рівня, але далеко не в топ-10.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746002 вiд 2026-04-16 00:11:42

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1745966
не всі, і не основна маса. Буде 50/50.
У нас тут у Німеччині є Клуб підприємців і бізнесменів, від власників перукарень і айтішників до власників малих і середніх підприємств. Біля 200 чоловік.
Половина повільно пускає коріння у європі, а половина вдосконалює свій бізнес і готується до повернення і не планує залишатись у європі. З різних причин.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746001 вiд 2026-04-16 00:08:10

Луніна звинуватять в поразці

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746000 вiд 2026-04-16 00:05:12

попросив ші нагадати де був компані 2 роки назад
якщо коротко - був тренером-лузером, що не втримався в премьєр-лізі
(я так розумію що реал зараз буде шукати тренера, і компані якраз підходить) :)
-------
Квітень 2024-го був фінальним етапом боротьби «Бернлі» за збереження прописки в Англійській Прем’єр-лізі. Попри те, що за рік до цього Компані вивів їх у АПЛ із рекордними показниками в Чемпіоншипі, еліта виявилася занадто складною.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745999 вiд 2026-04-16 00:03:09

Хотілось додатковий час подивитись. 9а це арбітру точно треба по їбалу надавати. Було б дуже цікаво.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745998 вiд 2026-04-15 23:58:39

що там реал? побіг всією командою бити морду арбітру?
4й гол - ямаль так буває забиває. дуже закручено. без шансів
але луніна також звинуватять. хоча знову ніякий захисник не заважав бити

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745997 вiд 2026-04-15 23:58:25

sk
№ 1745994
в Ла Лізі такі другі нікому не показують. І на 82 хвилині такого матчу теж не повинні показувати. Але поляк вирішив пограти в довбоєбічний формалізм. Це називається невідповідність рівню матчу. Зіпсував таку гру. Але це не відміняє того, що Камавінга - довбойоб.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745996 вiд 2026-04-15 23:56:57

Олісе врятував честь Луніна як справжній самурай.
Навіть ім'я підходить :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745995 вiд 2026-04-15 23:56:14

Олісе ахуєнний гравець.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745994 вiд 2026-04-15 23:54:15

камавінга - мабуть в ла-лізі за таке гравцям реалу жовті не показують. тим більше другі…
гол з невеликого рикошету від мілітао
в першому матчі теж схожий гол луніну забили, проста «стінка» і удар по воротах, захисники курять бамбук…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745993 вiд 2026-04-15 23:52:55

саме «і» в тому слові.
це була помилка системи самого Луніна, він плив за течією.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745992 вiд 2026-04-15 23:51:57

Через одного довбойоба Реал вилетить нахуй. Ну плюс Лунін не рятує. Насправді такі другі картки не показують. Там затримав він на 3 секунди м'яч, але дав судді привід показати другу жовту.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745991 вiд 2026-04-15 23:51:09

пізда Луніну, на жаль

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745990 вiд 2026-04-15 23:49:52

Жесть, яка ця Камавнга тупа мавпа.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745989 вiд 2026-04-15 23:48:18

Який же довбойоб Камавінга. Це просто фантастика.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745988 вiд 2026-04-15 23:28:55

у реала в старті - жодного іспанця
от такі вони «королевські» клуби…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745987 вiд 2026-04-15 23:22:24

тільки лінивий не критикував мбапе за перший матч
і от у другому він найкращий в обох командах…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745986 вiд 2026-04-15 23:22:23

olma
№ 1745985

давай не втрачати суті за технікою.

у нас простіше реєстрація\видід з ФОП.
у Польщі ФОПу живеться краще, ніж у нас, хоча податки у нас нижче.
як все це зрозуміємо і впровадимо ми звісно не станемо Поольщею, але це якісь крок :)
Власне це все крок за кроком

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745985 вiд 2026-04-15 23:04:44

Starik (Україна, Київ)
№ 1745983
----
Ти маєш рацію. Є вираз коли ти платиш і просиш виставити певну квітанцію, щоб все курва грало добре. А інший варіант коли тобі платять і також кажещ щоб все оформили. І в обох випадках фігурує слово фактура - що є рахунком на оплату, ВАТ накладною та квітанцією чеком 3 в 1.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745984 вiд 2026-04-15 23:03:45

гарно коментатори про нойера
від кращого гравця першого матчу, до найшивдшого голу лч (я тільки не зрозумів чи за всю історію чи за сезон)
якщо реал не пройде - то звинуватять луніна
але якщо барса вилетіла - то шанси що реал пройде стають набагато більшими
взагалі, якщо тема лч - то можна перефразовувати знамениту фразу лінекера: футбол у лч коли грають 22 гравці, а в наступне коло проходить реал
«Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans always win.»

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745983 вiд 2026-04-15 22:46:42

olma
№ 1745977

сексізм :)
ну я «прошу на фактуру», так я дебіл, але розуміють :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745982 вiд 2026-04-15 22:46:20

Судячи по рахунку, це хокей, теніс чи водне поло
Реал забиває на індивідуальній майстерності
От хто супер швидкий - це мбапе

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745981 вiд 2026-04-15 22:45:54

ахуєть, ще 1 тайм, а вже 5 штуї забили

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745980 вiд 2026-04-15 22:45:43

Все одно не заб'ють більше, ніж пропустять.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745979 вiд 2026-04-15 22:45:07

У Реала є турок Арда Гюлер, а в Баварії є дух босняка Хасана Салікамілжича! І Венсан Компані. Який не такий вже милий і добрий бельгієць, може бути суворим фашистом.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745978 вiд 2026-04-15 22:43:22

Тільки коментатори сказали що реал в захисті грає а-хуй-єно в порівнянні з першим матчем, і вони одразу почали валяти дурака
Баварія три рази в штрафні входила, контролюючи м'яч, поки не знайшли вільного кейна у штрафній

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745977 вiд 2026-04-15 22:43:11

Starik (Україна, Київ)
№ 1745973
----
Залишаєш свій NIP (податковий номер підриємства) і кажеш Проше пані о фактурке. А фактура в польській жечивістошьчі це типа відразу і рахунок на оплату і податкова ПДВ накладна.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745976 вiд 2026-04-15 22:43:05

Мілітао вже міняти треба. Казковий їблан, ще й на нервах.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.