Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701012 вiд 2024-09-07 23:19:47Я б Ваната не випускав. Він останнім часом тільки шукає як вийти на удар під ліву і робить п "яточки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701011 вiд 2024-09-07 23:18:44Засранцы. Хотя к Ребрухе то и вопросов нет. Состав теоретически луччий..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701010 вiд 2024-09-07 23:17:14Розірвали як тузік горілку (
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701009 вiд 2024-09-07 23:17:02Миколенко постійно втрачає «свого» гравця … я про це вже згадував.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701008 вiд 2024-09-07 23:16:47Так а що Станіславович? Він таку хуйню завжди грає. Йому б вью ДеЛа Фуенте почитати, може щось би і зрозумів у сучасному футболі, але ж він, мабуть, все знає от і лайноновозить команда і по 5 ївилин атаки розіграє.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701007 вiд 2024-09-07 23:15:05італійський арбітр потроху підпідорашує албанським друзям.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701006 вiд 2024-09-07 23:09:14Я б випустив в напад Ярмоленка замість Яремчука.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701005 вiд 2024-09-07 23:09:00Щось якось до «Сергія Станіславовича» питань стає все менше
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701004 вiд 2024-09-07 23:08:38ох і підар албанський на Бражку зфолив. за таке і червону можна давати, бо свідомо по ногах ззаду коліном в'їбав.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701003 вiд 2024-09-07 23:04:44Якщо привозити такі тупі кутові то і голи будуть відповідні
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701002 вiд 2024-09-07 23:04:15Але і Конопля показав, що таки у захисті він пиздець.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701001 вiд 2024-09-07 23:03:26Бражко баран. його помилка може зламати гру.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1701000 вiд 2024-09-07 23:03:24Трубін не Лунін
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700999 вiд 2024-09-07 23:02:13Стракоша обістракошився.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700998 вiд 2024-09-07 22:59:03хуї Коноплі допомогли. доводить, що не зайвий)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700997 вiд 2024-09-07 22:49:24Будуть заміни і команда збільшити швидкість. Якщо виконають, то може щось і буде. Конопля зайвий. Тимчик ін, плз.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700996 вiд 2024-09-07 22:43:42Valeriy № 1700990 вiд 2024-09-07 22:30:42 Так, я якийсь прогнозний склад перед грою переплутав з реальним, його дійсно не було на полі, що трохи дивно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700995 вiд 2024-09-07 22:43:25поки шо дуже сумно
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700994 вiд 2024-09-07 22:38:36Кабаєв здатен на більше. На нього треба грати. Дуже швидкий в ногах та і голова на місці.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700993 вiд 2024-09-07 22:35:20Всі трішки не дограють. Через низьку швидкість. Як тільки швидко - зразу момент.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700992 вiд 2024-09-07 22:32:22Конопля, Судаков - на вихід
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700991 вiд 2024-09-07 22:32:11албанці куражаться. зрозуміли, що Україна повільна і неорганізована.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700990 вiд 2024-09-07 22:30:42ProstoVlizPobalakaty № 1700979 вiд 2024-09-07 21:26:21 VVV № 1700976 вiд 2024-09-07 21:16:56 Михавко вчора грав з сербами. Відбір до U21 важливіший для тих, хто не проходить в основу, нема чого їх викликати щоб на лавці сиділи. ------------------------------------------ Михавко не грав та навіть не був в запасі. Гру дивився та читав перед грою протокол складів. Лівого центрального грав Батагов, правого Салюк.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700989 вiд 2024-09-07 22:30:23Спасибо..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700988 вiд 2024-09-07 22:29:20схоже Судаков у кротівні почав деградувати.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700987 вiд 2024-09-07 22:28:20цікаво, Ребров не бачить, як Конопля у захисті грає? от реально?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700986 вiд 2024-09-07 22:25:56Румуния -2,0 Миколенко подивився де гравець суперника і подумав собі … ну і не хай б "є, бо все одне албанці постійно мажуть.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700985 вiд 2024-09-07 22:19:55з Румунами схожа хуйня на полі була. Просто Албанці не забивають.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700984 вiд 2024-09-07 22:17:3525 хвилин - жодного моменту (((
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700983 вiд 2024-09-07 22:07:262 Batyj№ 1700974Суспільне по Т2
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700982 вiд 2024-09-07 22:01:45Конопля то діра на фланзі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700981 вiд 2024-09-07 21:57:13Ребруха молодець, що дав шанс Кабаєву. Заслужив.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700980 вiд 2024-09-07 21:32:44ProstoVlizPobalakaty № 1700979 в збірній немає зараз жодного пристойного ЦЗ на заміні. ю-21 має значення лише у контексті постачання кадрів до першої збірної. принаймні у тих же Іспанії, Франції, Англії саме так. а ці типу жертви заради хоч якихось результатів молодіжних збірних, то виключно сов'яча тема. перебування на банці першої команди, тренувальний процес з найкращими, плюс хвилин 15 на полі дасть гравцеві набагато більше аніж гра у юнацькій збірній. є одна збірна, решта - виключно допоміжні.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700979 вiд 2024-09-07 21:26:21VVV № 1700976 вiд 2024-09-07 21:16:56 Михавко вчора грав з сербами. Відбір до U21 важливіший для тих, хто не проходить в основу, нема чого їх викликати щоб на лавці сиділи.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700978 вiд 2024-09-07 21:24:06а яка нам буде корисна користь :) якшо ми йобнем по Ірану? ну крім морального задоволення?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700977 вiд 2024-09-07 21:18:33у Попова травма
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700976 вiд 2024-09-07 21:16:56Матвієнка поки немає ким замінити? Де Попов? На місці Реброва я б Михавка заохотив викликом. І Тимчик мав би грати замість Коноплі. Хоча може з Албанцями і рудий буде відносно норм.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700975 вiд 2024-09-07 21:12:11
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700974 вiд 2024-09-07 21:07:58Футбол кто-то будет показывать?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700973 вiд 2024-09-07 20:06:14sk (chromebook acer 14) № 1700971 вiд 2024-09-07 19:55:46 Ми не Ізраїль. Україна в гіршому стані ніж Ізраїль, відповідно Україна може вдаватися до крайніх засобів.. Але Україна не межує з Іраном чи його прокси-силами. Тому можлива відповідь Ірана обмежена. Якщо ж Іран направить в Україну війська, то це змусить діяти західні країни. Це - глобалізація конфлікту. Звісно, удари по Ірану можуть бути тільки після виборів в США. Ніяких «великих дядь» які вирішать наші проблеми в цьому світі немає. Сподіватися на американців чи європейців не можна. Їхні інтереси дуже далекі від українських, і це зараз очевидно.