VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700812 вiд 2024-09-05 14:17:02Voxa Вітаю! Всіх благ, міцного здоров'я і перемоги!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700811 вiд 2024-09-05 14:13:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1700809 дякую
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700810 вiд 2024-09-05 14:12:05На МЗС поставили Сибігу Андрія Івановича. Під Єрмаком працює з 2021 року. https://www.rbc.ua/rus/news/hto-takiy-sibiga-kiy-ocholit-mzs-zamist-kulebi-1725520574.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700809 вiд 2024-09-05 13:41:14VoxaМої вітання; усіляких гараздів.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700808 вiд 2024-09-05 13:40:31The Prime Minister of #Malaysia said that the country is ready to join #BRICS and «strengthen cooperation with the member countries». ------ ще одні просяться «в клуб»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700807 вiд 2024-09-05 13:38:19о. побачив що штати санкції проти сіманянши ввели ну хз, думав що проти неї з її конторою санкції повинні бути введені від початку віщання рашатудей… але. згадав що як тільки арештували дурова, вона почала кидати меседжі щоб всі видаляли повідомлення в тг, якщо там є «чутлива» інфа… і от через тиждень як взяли дурова, вводять санкції проти раша-тудей… можливо, звичайно, сов-падєніє, і перед виборами штати зачищають «площадки» щоб шум від всіляких підарасів поменше людей чуло…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700806 вiд 2024-09-05 13:36:53Ukrainian Ranger № 1700802 sk (здалеку) № 1700805 дякую! буду
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700805 вiд 2024-09-05 13:35:20Voxa будь здоров! :)
Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700804 вiд 2024-09-05 13:27:42Тривога 9 годин для нас це взагалі норма, зазвичай більше. Рекорд по місту понад 50 годин. Правда транспорт продовжує їздити, а ось усі установи (банки, ЦНАП, БТІ тощо) та більшість ТЦ закрити. І оголошують тривогу навіть коли летить на по місту.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700803 вiд 2024-09-05 12:49:07Уніан став абсолютно російським ресурсом. Половина всіх повідомлень - передруківки західної прест, же розповідають що Курська операція приведе до катастрофи, Україна програє війну, а українці змерзнуть зимою. А друга половина повідомлень - про життя російських «зірок» на кшталт Галкіна та Пугачової. Колонізаторський російсько-єврейський олігархат продовжує працювати на знищення України.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700802 вiд 2024-09-05 12:44:53Voxa, з Днем! Будь!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700801 вiд 2024-09-05 12:27:43Nycolas № 1700799 дякую!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700800 вiд 2024-09-05 12:27:16«УАФ повідомила, що нападник збірної України Артем Довбик пропустить вересневі матчі Ліги націй» погано для нього і для збірної. так би може приїхав, розвіявся. Може гол забив би, так і в клубі б пішло
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700799 вiд 2024-09-05 12:06:412Voxa З Днем Народження!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700798 вiд 2024-09-05 12:05:28olma № 1700789 дякую! буду стараться
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700797 вiд 2024-09-05 11:48:27Nycolas № 1700784 Я сьогодні їхав на роботу в таксі. Через міст. Які питання? Ми знаємо, які мости закриті, але ж є і такі, які в постійному русі. Комічний епізод. Чекаю на таксі, воно начебто має бути за 5 хвилин - і тут на екрані мені показує, що машина знаходиться в Нових Петрівцях :) Причина зрозуміла. Я вийшов, дочекався, показав скріншот водієві. Посміялися. В дорозі бачу повідомлення в стрічці: «шахед повз Бобровицю на Київ» - і за 20 секунд вже у водія в телефоні змінюється геолокація на… Бобровицю :) Саме в цей момент черговий «мопед» явно був «локаційно втрачений»:)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700796 вiд 2024-09-05 11:23:58Pryvyd Zamku № 1700778 вiд 2024-09-05 10:23:24 Питання. Якщо взяти ДБЖ для компа і підключити до нього автомобільний акум. Буде працювати? Точніше буде він заряжати акум? ------------- Якщо в обидва боки працює, то буде. Наприклад такий: https://hard.rozetka.com.ua/ua/367845666/p367845666/characteristics/ АКБ краще гелевий https://rozetka.com.ua/ua/401397459/p401397459/ або LiFePO4
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700795 вiд 2024-09-05 11:17:27Особисто я замовив комірки Lifepo4 Зроблю акум 12v 280Ah для резервного живлення зарядної станції
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700794 вiд 2024-09-05 10:59:15Pryvyd Zamku № 1700785 автоакумы бывают разные. Обычные, старого типа, заряжаются напряжением до 13 вольт, долго. Более новые, кальций-кальций, заряжаются напряжением до 16 вольт, уже быстрее. Есть и более новые, для двигателей старт-стоп. Неизвестно, какое напряжение зарядки дает твой дбж.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700793 вiд 2024-09-05 10:57:49з тривогами - так. для києва - легша по київ-обл, можуть писати що «шахед» на межі київ-чернігів області, чи десь над б-церквою по напрямку на житомир… і по всій області тривога…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700792 вiд 2024-09-05 10:50:31Pryvyd Zamku № 1700778 наче ще в 2022 всі «награлись» з авто акумами один знайомий напряму ноут заряджав. блок живлення ноута видавав 12 вольт от він напряму впаяв дроти в штекер і так працював… але писали що їх краще не тримати в не провітрюємих приміщеннях. і не люблять вони частих розрядок-зарядок… і заряджаються довго… тобто в режимі дбж - самий поганий варіант… --------- до речі про ноути. у дитини в ноуті «здохла» батарея. на алі за 1к- грн замовив (якийсь магаз що спеціалізується на продажі батарей для ноутів). зраз тримає 5-7 годин… найкраща опція, якщо питання тільки в тому щоб ноут витримував відключення світла по 7 годин… звичайно у дитини «простий» ноут. для «хитрих» ноутів батареї, можливо, в рази дорожчі…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700791 вiд 2024-09-05 10:36:08 Ukrainian Ranger № 1700780 вiд 2024-09-05 10:25:47 Якщо продублювати законом, то так. Але з іншого боку, водії транспортних засобів не є військовослужбовцями і вони теж мають право сховатися в укриття. У випадку якщо транспорт працює, у них немає вибору, який є у офісних працівників, які мають можливість піти в укриття з місця роботи чи у пасажирів, які або їдуть або не їдуть за їхнім власним вибором.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700790 вiд 2024-09-05 10:35:04Pryvyd Zamku № 1700778 Буде, але дуже довго ((( Краще щось таке придбати - https://rozetka.com.ua/ua/foxsur-fpt-200/p413656692/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700789 вiд 2024-09-05 10:32:29Voxa (м. Запоріжжя) № 1700786 ---- Є таке. При нагоді Вітаю тебе з Днюхою, усіляких гараздів в родині, бажаю москалів відігнати і потушити їх швидше. Бережіть себе!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700788 вiд 2024-09-05 10:31:45Pryvyd Zamku № 1700785 ну в жизні все може буть, подивись шо про твій ДЖБ виробник пише. ттх там тощо
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700787 вiд 2024-09-05 10:30:33В автобусі їде 50 людей. Тривога, він висадив людей… і ще шт 6… на зупинці чекають 300.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700786 вiд 2024-09-05 10:28:56ви радійте шо в вас хоча б тревогу оголошують по ділу, а так, на всю область. Правда на ту тревогу вже ніхто і уваги не зверта, але сам факт
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700785 вiд 2024-09-05 10:28:272 Voxa№ 1700781Ну може якийсь контролер стоїть. Типу на 7 Вт зарядив і зупиняє.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700784 вiд 2024-09-05 10:28:27Ukrainian Ranger № 1700779 Як це не перекривають? Не буду писати тут і так всі знають які мости Ви, пане, дуже далекі від реалій)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700783 вiд 2024-09-05 10:26:48Хоча би трамваї дозволили, це і швидкісний трамвай на з центра на Борщу і з Борщі. А також з Троєщини сюди на Дарницю Трамвайна перемичка.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700782 вiд 2024-09-05 10:26:452 olma№ 1700765Та які пару місяців? Весь рік
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700781 вiд 2024-09-05 10:26:36Pryvyd Zamku № 1700778 а чого ні? буде. тіки довго
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700780 вiд 2024-09-05 10:25:47Enot № 1700776 Як на мене, війна - це форс-мажор. І ніхто не має притягувати до відповідальності власника транспортного засобу чи закладу. Якщо це неясно - можна спеціально продублювати спеціальним законом. І нехай люди надалі самі вирішують, як їм діяти. Але в нашої влади стиль типово комуняцький - «заборонити, бо так мені буде простіше».
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700779 вiд 2024-09-05 10:24:09Але ж саме мости ніхто не перекриває. І на них стоять безкінечні черги з автівок…
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700778 вiд 2024-09-05 10:23:24Питання. Якщо взяти ДБЖ для компа і підключити до нього автомобільний акум. Буде працювати? Точніше буде він заряжати акум?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700777 вiд 2024-09-05 10:17:52Мости це можливі цілі ракетного обстрілу
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700776 вiд 2024-09-05 10:17:21Якщо людина загинула вдома, і вона не спустилася в сховище, це її відповідальність. Якщо людина загинула в транспортному засобі або в громадському закладі, це відповідальність керівників транспортних компаній чи громадських закладів. Але, звісно, транспортники не можуть гарантувати безпеку під час ракетного обстрілу. Тому логічно що транспорт в цей час не працює.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700775 вiд 2024-09-05 10:16:58Проблема не в транспорті (автобуси, тролейбуси) - є маршрутки Проблема, що закривають мости з відомих причин. А це зупинка метро та затори автомобільного транспорту
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700774 вiд 2024-09-05 10:06:35Ukrainian Ranger № 1700773 ---- Totally agree! Русня може запускати щогодини по 2 БПЛА типа Герань в напрямку Києва. І багатомільйонне місто буде паралізоване.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700773 вiд 2024-09-05 09:58:30sk (здалеку) № 1700772 Ніхто не хоче. Але на це можна поглянути й під іншим кутом: хто буде винен, якщо прилетить в дім, і там загинуть люди, які не поїхали на роботу через те, шо влада зупинила транспорт. Треба зав'язувати з цією гіперопікою громадян з боку держави. Сказати: кожен сам вирішує що робити під час тривоги: сидіти в хаті, йти до сховища чи їхати на роботу. Водій автобуса сам вирішує: їздити під час тривоги чи пошукати інше місце роботи. А поки що… Через відсутність громадського транспорту купа народу сідає на власні автівки, і вже о пів на восьму на дорогах - повна дупа.