🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1256.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700812 вiд 2024-09-05 14:17:02

Voxa
Вітаю! Всіх благ, міцного здоров'я і перемоги!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700811 вiд 2024-09-05 14:13:13

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700809
дякую

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700810 вiд 2024-09-05 14:12:05

На МЗС поставили Сибігу Андрія Івановича. Під Єрмаком працює з 2021 року.

https://www.rbc.ua/rus/news/hto-takiy-sibiga-kiy-ocholit-mzs-zamist-kulebi-1725520574.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700809 вiд 2024-09-05 13:41:14

Voxa

Мої вітання; усіляких гараздів.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700808 вiд 2024-09-05 13:40:31

The Prime Minister of #Malaysia said that the country is ready to join #BRICS and «strengthen cooperation with the member countries».
------
ще одні просяться «в клуб»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700807 вiд 2024-09-05 13:38:19

о. побачив що штати санкції проти сіманянши ввели
ну хз, думав що проти неї з її конторою санкції повинні бути введені від початку віщання рашатудей…
але. згадав що як тільки арештували дурова, вона почала кидати меседжі щоб всі видаляли повідомлення в тг, якщо там є «чутлива» інфа…
і от через тиждень як взяли дурова, вводять санкції проти раша-тудей…
можливо, звичайно, сов-падєніє, і перед виборами штати зачищають «площадки» щоб шум від всіляких підарасів поменше людей чуло…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700806 вiд 2024-09-05 13:36:53

Ukrainian Ranger
№ 1700802
sk (здалеку)
№ 1700805
дякую!
буду

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700805 вiд 2024-09-05 13:35:20

Voxa
будь здоров! :)

Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700804 вiд 2024-09-05 13:27:42

Тривога 9 годин для нас це взагалі норма, зазвичай більше. Рекорд по місту понад 50 годин. Правда транспорт продовжує їздити, а ось усі установи (банки, ЦНАП, БТІ тощо) та більшість ТЦ закрити. І оголошують тривогу навіть коли летить на по місту.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700803 вiд 2024-09-05 12:49:07

Уніан став абсолютно російським ресурсом. Половина всіх повідомлень - передруківки західної прест, же розповідають що Курська операція приведе до катастрофи, Україна програє війну, а українці змерзнуть зимою.
А друга половина повідомлень - про життя російських «зірок» на кшталт Галкіна та Пугачової.
Колонізаторський російсько-єврейський олігархат продовжує працювати на знищення України.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700802 вiд 2024-09-05 12:44:53

Voxa, з Днем! Будь!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700801 вiд 2024-09-05 12:27:43

Nycolas
№ 1700799
дякую!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700800 вiд 2024-09-05 12:27:16

«УАФ повідомила, що нападник збірної України Артем Довбик пропустить вересневі матчі Ліги націй»

погано для нього і для збірної. так би може приїхав, розвіявся. Може гол забив би, так і в клубі б пішло

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700799 вiд 2024-09-05 12:06:41

2Voxa
З Днем Народження!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700798 вiд 2024-09-05 12:05:28

olma
№ 1700789
дякую!
буду стараться

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700797 вiд 2024-09-05 11:48:27

Nycolas
№ 1700784

Я сьогодні їхав на роботу в таксі. Через міст. Які питання? Ми знаємо, які мости закриті, але ж є і такі, які в постійному русі.

Комічний епізод. Чекаю на таксі, воно начебто має бути за 5 хвилин - і тут на екрані мені показує, що машина знаходиться в Нових Петрівцях :) Причина зрозуміла. Я вийшов, дочекався, показав скріншот водієві. Посміялися. В дорозі бачу повідомлення в стрічці: «шахед повз Бобровицю на Київ» - і за 20 секунд вже у водія в телефоні змінюється геолокація на… Бобровицю :) Саме в цей момент черговий «мопед» явно був «локаційно втрачений»:)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700796 вiд 2024-09-05 11:23:58

Pryvyd Zamku
№ 1700778 вiд 2024-09-05 10:23:24

Питання. Якщо взяти ДБЖ для компа і підключити до нього автомобільний акум. Буде працювати? Точніше буде він заряжати акум?
-------------
Якщо в обидва боки працює, то буде.
Наприклад такий:
https://hard.rozetka.com.ua/ua/367845666/p367845666/characteristics/

АКБ краще гелевий https://rozetka.com.ua/ua/401397459/p401397459/
або LiFePO4

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700795 вiд 2024-09-05 11:17:27

Особисто я замовив комірки Lifepo4
Зроблю акум 12v 280Ah для резервного живлення зарядної станції

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700794 вiд 2024-09-05 10:59:15

Pryvyd Zamku
№ 1700785
автоакумы бывают разные. Обычные, старого типа, заряжаются напряжением до 13 вольт, долго. Более новые, кальций-кальций, заряжаются напряжением до 16 вольт, уже быстрее. Есть и более новые, для двигателей старт-стоп. Неизвестно, какое напряжение зарядки дает твой дбж.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700793 вiд 2024-09-05 10:57:49

з тривогами - так.
для києва - легша
по київ-обл, можуть писати що «шахед» на межі київ-чернігів області, чи десь над б-церквою по напрямку на житомир… і по всій області тривога…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700792 вiд 2024-09-05 10:50:31

Pryvyd Zamku
№ 1700778
наче ще в 2022 всі «награлись» з авто акумами
один знайомий напряму ноут заряджав. блок живлення ноута видавав 12 вольт от він напряму впаяв дроти в штекер і так працював…
але писали що їх краще не тримати в не провітрюємих приміщеннях. і не люблять вони частих розрядок-зарядок… і заряджаються довго… тобто в режимі дбж - самий поганий варіант…
---------
до речі про ноути. у дитини в ноуті «здохла» батарея. на алі за 1к- грн замовив (якийсь магаз що спеціалізується на продажі батарей для ноутів). зраз тримає 5-7 годин… найкраща опція, якщо питання тільки в тому щоб ноут витримував відключення світла по 7 годин…
звичайно у дитини «простий» ноут. для «хитрих» ноутів батареї, можливо, в рази дорожчі…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700791 вiд 2024-09-05 10:36:08

Ukrainian Ranger
№ 1700780 вiд 2024-09-05 10:25:47
Якщо продублювати законом, то так. Але з іншого боку, водії транспортних засобів не є військовослужбовцями і вони теж мають право сховатися в укриття. У випадку якщо транспорт працює, у них немає вибору, який є у офісних працівників, які мають можливість піти в укриття з місця роботи чи у пасажирів, які або їдуть або не їдуть за їхнім власним вибором.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700790 вiд 2024-09-05 10:35:04

Pryvyd Zamku
№ 1700778

Буде, але дуже довго (((
Краще щось таке придбати - https://rozetka.com.ua/ua/foxsur-fpt-200/p413656692/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700789 вiд 2024-09-05 10:32:29

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1700786
----
Є таке. При нагоді Вітаю тебе з Днюхою, усіляких гараздів в родині, бажаю москалів відігнати і потушити їх швидше. Бережіть себе!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700788 вiд 2024-09-05 10:31:45

Pryvyd Zamku
№ 1700785
ну в жизні все може буть,
подивись шо про твій ДЖБ виробник пише. ттх там тощо

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700787 вiд 2024-09-05 10:30:33

В автобусі їде 50 людей. Тривога, він висадив людей… і ще шт 6… на зупинці чекають 300.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700786 вiд 2024-09-05 10:28:56

ви радійте шо в вас хоча б тревогу оголошують по ділу, а так, на всю область.
Правда на ту тревогу вже ніхто і уваги не зверта, але сам факт

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700785 вiд 2024-09-05 10:28:27

2 Voxa
№ 1700781
Ну може якийсь контролер стоїть. Типу на 7 Вт зарядив і зупиняє.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700784 вiд 2024-09-05 10:28:27

Ukrainian Ranger
№ 1700779

Як це не перекривають? Не буду писати тут і так всі знають які мости
Ви, пане, дуже далекі від реалій)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700783 вiд 2024-09-05 10:26:48

Хоча би трамваї дозволили, це і швидкісний трамвай на з центра на Борщу і з Борщі. А також з Троєщини сюди на Дарницю Трамвайна перемичка.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700782 вiд 2024-09-05 10:26:45

2 olma
№ 1700765
Та які пару місяців? Весь рік

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700781 вiд 2024-09-05 10:26:36

Pryvyd Zamku
№ 1700778
а чого ні?
буде. тіки довго

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700780 вiд 2024-09-05 10:25:47

Enot
№ 1700776

Як на мене, війна - це форс-мажор. І ніхто не має притягувати до відповідальності власника транспортного засобу чи закладу. Якщо це неясно - можна спеціально продублювати спеціальним законом. І нехай люди надалі самі вирішують, як їм діяти.

Але в нашої влади стиль типово комуняцький - «заборонити, бо так мені буде простіше».

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700779 вiд 2024-09-05 10:24:09

Але ж саме мости ніхто не перекриває. І на них стоять безкінечні черги з автівок…

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700778 вiд 2024-09-05 10:23:24

Питання. Якщо взяти ДБЖ для компа і підключити до нього автомобільний акум. Буде працювати? Точніше буде він заряжати акум?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700777 вiд 2024-09-05 10:17:52

Мости це можливі цілі ракетного обстрілу

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700776 вiд 2024-09-05 10:17:21

Якщо людина загинула вдома, і вона не спустилася в сховище, це її відповідальність.
Якщо людина загинула в транспортному засобі або в громадському закладі, це відповідальність керівників транспортних компаній чи громадських закладів.
Але, звісно, транспортники не можуть гарантувати безпеку під час ракетного обстрілу. Тому логічно що транспорт в цей час не працює.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700775 вiд 2024-09-05 10:16:58

Проблема не в транспорті (автобуси, тролейбуси) - є маршрутки
Проблема, що закривають мости з відомих причин. А це зупинка метро та затори автомобільного транспорту

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700774 вiд 2024-09-05 10:06:35

Ukrainian Ranger
№ 1700773
----
Totally agree!
Русня може запускати щогодини по 2 БПЛА типа Герань в напрямку Києва. І багатомільйонне місто буде паралізоване.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700773 вiд 2024-09-05 09:58:30

sk (здалеку)
№ 1700772

Ніхто не хоче. Але на це можна поглянути й під іншим кутом: хто буде винен, якщо прилетить в дім, і там загинуть люди, які не поїхали на роботу через те, шо влада зупинила транспорт.

Треба зав'язувати з цією гіперопікою громадян з боку держави. Сказати: кожен сам вирішує що робити під час тривоги: сидіти в хаті, йти до сховища чи їхати на роботу. Водій автобуса сам вирішує: їздити під час тривоги чи пошукати інше місце роботи.

А поки що… Через відсутність громадського транспорту купа народу сідає на власні автівки, і вже о пів на восьму на дорогах - повна дупа.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.