Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745975 вiд 2026-04-15 22:41:16захист дозволяє розстріляти Луніна
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745974 вiд 2026-04-15 22:40:45Ну я ж кажу. З таким захистом Реалу ніхуя не світить. Це ганьба просто.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745973 вiд 2026-04-15 22:40:21olma № 1745965 знову для прикладу, якщо ти ФОП у Польщі, приходиш до Lidl, береш товари на фактуру (NIP чи РНОКПП по нашому) і тобі на кінець року порахують різницю на VAT (ПДВ по нашому). У нас такого немає, бо дійсно є проблема заниження податків підпріємств.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745972 вiд 2026-04-15 22:35:47мене колись на тренуванні поставили у ворота. і пояснювали, якщо не ловиш то вибивай кулаком..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745971 вiд 2026-04-15 22:34:29Щоб Лунін нормально стояв, його треба хоч раз на 5 ігор випускати в ЛаЛізі. А то маринують на банці і хочуть, щоб грав, як Куртуа. Він тупо не в тонусі.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745970 вiд 2026-04-15 22:33:00Нойєр був не готовий
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745969 вiд 2026-04-15 22:32:46Лунін -\+, лажа та сейв Нойєр дав -, але таке
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745968 вiд 2026-04-15 22:32:20Реал непогано граєАле кожен кутовий… чи там лунін тільки бачить гері кейна- падає?Ахуйєний штрафний
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745967 вiд 2026-04-15 22:31:57Ого Гюллер поклав.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745966 вiд 2026-04-15 22:26:21PEPSI (Merkury) № 1745957 після війни, основна масса тих хто шось може-хоче-вміє виїде звідси. По різним причинам.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745965 вiд 2026-04-15 22:25:51Starik (Україна, Київ) № 1745962 ---- Може ти і правий, шо справжній підприємець він дивиться на цей весь адміністративний шлях не як на геммор, але як на оппортюніті. Відкрив ФОПа взяв своє (пільги, кредити, програми для МСП) і потім закрився красиво. Треба мати незлий дух антрепренерський і не забивати на юридичні нюанси.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745964 вiд 2026-04-15 22:25:48sk "Я не сильно цим переймаюсь, багато продавців обладнання на пром продають з оплатою частинами Тому банківські кредити - таке собі. " Згоден, у Турції та Бразилії (для прикладу) такі кредити надають саме виробники\дістрибютори. І це не є щось нове, навіть «растрочка» у союзі мала ту саму логіку.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745963 вiд 2026-04-15 22:22:57sk № 1745961 Якщо ти про голову ОСББ, я спитаю, чи є там проблеми отримати такий кредит. Я думаю що немає, але спитаю. По фіз особі - я так розумію, що є потреба отримати підтримку саме для фіз осіб, без зобов'язань. Я не юрист, але наче на заваді питання банкрутства та вилучення активів саме по фіз особам. Я дуже можу помилятися, тут треба когось більш кваліфікованого спитати
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745962 вiд 2026-04-15 22:16:45olma № 1745958 Дія допоможе. Скільки воювали за закриття ФОП, відкриття майже одразу працювало. Блін ну я проти проти чого у владі, але я дуже проти пасивності населення, людей у впровадженні своїх інтересів. Так ФОП використовується для зниження податків підпріємств. Ну той що? Якшо ти сам маєшь те що називають ФОП і не робиш дропа, то якого хуя ти сциш? Майдан ФОПів вже був, забили. Але це є база національної (у сенсі нації) економіки. У США, у Польші (всі Жабки то ФОПи), для ІТ, нотаріусів, адвокатів, лікарів.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745961 вiд 2026-04-15 22:12:44Starik№ 1745955Є там для фізиків, але кредитна ставка щось зовсім 'не льготна'Я не сильно цим переймаюсь, багато продавців обладнання на пром продають з оплатою частинамиТому банківські кредити - таке собі. …Програма «Енергонезалежність фізичних осіб – власників домогосподарств» (активна)Процентна ставка за кредитом фізичної особи становить не більше Індексу UIRD (три місяці) плюс сім процентних пунктів.Індекс UIRD — український індекс ставок за депозитами фізичних осіб, що розраховується на основі номінальних ставок ринку депозитів фізичних осіб, які оголошуються банками України на строк три місяці.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745960 вiд 2026-04-15 22:10:09Лунін вірить в команду :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745959 вiд 2026-04-15 22:10:06Лунін - дуже груба помилка
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745958 вiд 2026-04-15 22:09:51Так йому нема смисла відкривати ФОПа це не для бізнесу. Він хоче собі хату дачу зробити автономну шоб родина виживала комфортно під час блекаутів. ФОП одкрий, ФОП закрий. Дебіт-кредіт, ЄСВ. Ну це не то.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745957 вiд 2026-04-15 22:08:38Після війни Україна буде нацією активних підприємців, де мільйони громадян вільно володіють більшістю європейських мов. І це зробить досі нечуваний прорив у економіці.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745956 вiд 2026-04-15 22:07:13про футбол :) Нойер дав фору слабакам
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745955 вiд 2026-04-15 22:06:45financed business projects to build generation capacity де тут private individuals? зроби собі private entrepreneur та бери той кредит.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745954 вiд 2026-04-15 22:01:56Starik№ 1745953Цікаво, я питав у свого банку, вони сказали що такі програми (для фізиків) не фінансують. Ну я й обламався… але багато бачив в інеті програм для осбб
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745953 вiд 2026-04-15 21:24:13sk, ну хоч це подивись :) https://bdf.gov.ua/programs/ я розумію, що для «інтелектуального сайту» потрібні «прості рішення» :)))) але ж не тупі, а прості :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745952 вiд 2026-04-15 20:51:35Хтось прочитав дискусію на О і засвітив офіційну інфу Виходить так що багато альтернативними будується…Ukrainian banks financed projects to build 112 MW of new generation in March. According to the NBU, Ukrainian banks financed business projects to build generation capacity totaling 1.517 GW from June 2024 to April 1, 2026. In March, the increase was 8% (112 MW). As of the beginning of April, energy storage and heat generation projects were also financed for 631 MW, a month-over-month increase of 7.5% (44 MW).
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745951 вiд 2026-04-15 20:46:32PM Meloni: Today, we discussed at length with President Zelenskyy how to strengthen our defence cooperation with Ukraine.Italy is very keen to develop joint production, especially in field of drones — a sector in which Ukraine has become a leading nation in recent years.…В один момент всі починають виробляти дрони. При чому ми маємо найкращу експертизу і ахуйєнні болота де можна тестувати
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745950 вiд 2026-04-15 20:34:30Dmitry Medvedev@MedvedevRussiaERussian Defense Ministry’s statement must be taken literally: the list of European facilities which make drones & other equipment is a list of potential targets for the Russian armed forces. When strikes become a reality depends on what comes next. Sleep well, European partners!…Може тоді нам мерц дасть тауруси?Вангую що рузькаізичні вийдуть в європі на демонстрації щоб заборонили збирати дрони для нас…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745949 вiд 2026-04-15 20:23:09- - - - - - - - - -Batyj№ 17459482olma Якщо людина каже, що не читае Портникова, то мне до пызди его мненіе про Ауслендера..- - - - - - - - - -:) Смішно, може логічно. Але я тобі скажу що дуже добре знаю клас Портнікова. Але зараз не підписаний ні на якоого коментатора ані політичного ані військового. Є в ТГ Ігаль Лєвін, є Resurgam - крута аналітика міжнародна. Підписаний, але не читаю. натомість я знайомий з творчістю і біографією Рози Ауслендер. Поетки, уродженки Чернівців. Дивовижної біографії жінка.Роза Ауслендер (нім. Rose Ausländer, по народженню Розалія Шерцер, Rosalie Beatrice Scherzer; 11 травня 1901, Чернівці, Україна, тоді Австро-Угорщина — 3 січня 1988, Дюссельдорф, ФРН) — німецько-австрійська поетеса єврейського походження, писала німецькою та англійською мовами. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D0%B0_%D0%90%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745948 вiд 2026-04-15 20:15:052olma Якщо людина каже, що не читае Портникова, то мне до пызди его мненіе про Ауслендера..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745947 вiд 2026-04-15 20:06:14sk № 1745902 вiд 2026-04-15 00:47:28 в Реал сьогодні не вірю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745946 вiд 2026-04-15 20:03:12Батий, Портніков чудовий публіцист, журналіст. Він знавець совкової постсовкової ментальності і стилів управління. Але Віталій Портніков не рубить в мілітарних стратегіях, не шарить у військовій справі. не розуміється на фінансах, геоекономічних розкладах. Ауслендер - це з німецького чужинець, іноземець) Може він умний, книжки читав, і не просто читав, а ретельно читав, може він має технічний бекграунд. Якщо люди, яким ти довіряєш, кажуть що Ауслендер цікавий і корисний. То може так і є?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745945 вiд 2026-04-15 19:58:55Хуйло зараз атакує Неньку крилатими ракетами. (Зокрема центр України, летять суки, дай Боже ЗСУ позбивати ту херню.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745944 вiд 2026-04-15 19:58:55людина брав інтерв'ю у Горбачова, Єфльцина, неодноразово Кравучука, Кучми, Назарбаєва та інших перших секретарів. Свідок усіх подій світової історії в найближчому минулому. Говорить без папірця, пам'ятає всі дати, всі події. ЗИ. А хто такий Ауслендер?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745943 вiд 2026-04-15 19:20:40Портніков - топ. Номер 1 у пострадянській журналістиці..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745942 вiд 2026-04-15 17:47:39воно насправді вже і за такої ціни виробництво не конкурентно здатне в Польше пошти вдвічі дешевше, в Німетчіні десь як у нас :( Ну та поки війна, зрозуміло. Але якшо хтось сподівається шо і так можно буде завжди, то наше діло труба …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745941 вiд 2026-04-15 17:41:54berehon № 1745940 спеціально перепитав бухгалтера яка вартісь електроенегрії в останньому місяці.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745940 вiд 2026-04-15 17:34:00Voxa№ 1745935Я не дуже в темі, але мій добрий товариш, який є керівником маленького заводу, казав, що 24 або 28 грн — не пам'ятаю докладно. Але я не знаю, що туди входить. Може, 12 — це без ПДВ, доставки тощо?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745939 вiд 2026-04-15 17:25:24che7№ 1745934от якраз ауслендера інколи слухаю його і-вью з ліснянською. багато контексту додає, якого я не знав
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745938 вiд 2026-04-15 17:24:27Papka № 1745937 ну і ті ваші акумулятори зараджаються од сонячних панелей чи од мержі
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745937 вiд 2026-04-15 17:04:20Voxa№ 1745935 Наш ОСББ встановив інвертори+ батареї+панелі. Крайнє відключення е/е на 4 години 4 ліфти працювали весь час. Тут було простіше, бо вже закінчився опалювальний сезон і котли в котельні не працювали. Зимою коли були відключення по 6-8 годин, то ліфти і котельню вмикали на 2-3 години, потім виникали на 2-3 години і знову вмикали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745936 вiд 2026-04-15 16:39:11ліфт це херня. Головне це подача водопостачання, і циркуляція опалення. Мій досвід зимнього блекауту, коли нема ні води, ні опалення, ні приготування іжі, ні помити посуд, нічого. То ліфт то не головне. Без ліфта важко тому хто держе на 22 поверсі аж два песика. Це жесть.