olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700572 вiд 2024-09-02 11:53:34sk (здалеку) № 1700569 ---- Ми спимо при навстіж розхристаних вікнах вночі щоб зайшла прохолода в хату, дякуючи комендантській годині. трафік по проспекту мінімальний і галасу від машин нема. Але вікна виходять на гучномовці сирени, а крім того після того як сирена з одного рупора пішла просто через площу у вікно, то за 10 секунд долітає сирена з наступного гучномовця з іншого кварталу - і таке багатоголосся нестерпне розриває тишу. Тортура ще та. Що я піднявся, зачинив вікна нах і вже роботу ППО цього разу геть не чув. Мабуть вніч з нед. на пон. треба раніше десь набігатися і лягати раніше, щоб до 3-4 ранку вже виспатися.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700571 вiд 2024-09-02 11:42:38по участі Миколки в пропущених голах дісно є питання, та там і вся команда «не блєщєт» а от Циган вчора в стартовому складі був чи не найгірший і справедливо замінений в перерві :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700570 вiд 2024-09-02 11:41:07по участі Миколки в пропущених голах дісно є питання, тай
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700569 вiд 2024-09-02 10:39:24olma № 1700568 ми тут вже для себе виробили «алогоритм». коли летить 100 ракет, то у нас є можливість спати в «підвалі» але, слідуючи лозіці шрайка, черговий великий наліт очікували через місяць… але все летіло з південної сторони. то дуже «гучна» ніч була… пару раз штори хитались на вікнах від роботи ппо… «кулеметні» черги по шахедам - то вже взагалі «не рахується» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700568 вiд 2024-09-02 10:17:42Це ж статистика не останньої ранкової ракетної атаки на Київ, але за весь добу. В Києві все збили, але в Харкові, в Сумах ті іскандери чи корейські КN23 долетіли?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700567 вiд 2024-09-02 10:08:45Збито: - 9 з 16 балістичних ракет «Іскандер-М» /KN-23; - 0 з 4 зенітних керовані ракети С-300/С-400; - 0 з 1 ракет невстановленого типу; - 13 з 14 крилатих ракет Х-101; - 20 з 23 ударних БпЛА «Shahed-131/136».
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700566 вiд 2024-09-02 10:07:04klirik № 1700565 минулий раз - тиждень назад, прилітало 100+ ракет… і той же шрайк веде «математичну аналітику» з того, що «склади пусті». скільки навиробляють, стілки й запускають… судячи з нічного обстрілу, є балістика на складах… і крилаті ж також летіли…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700565 вiд 2024-09-02 09:58:28Заявляють про збиття 9 балістих ракет з 16 Непогано, якщо правда
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700564 вiд 2024-09-02 09:42:14Там начебто сили оборони Ізраеля майже повністю знищили Хамас в Газі, принаймні вони не висовуються, і практично вже не мають авторитету серед простого населення Гази. АЛе поставити маріонеточну місцеву владу Ізраїль не може. Короче, застрягли. Ну і як написано в попередньому пості, більшість виборців в Ізраеля хочуть Бібі бачити в суді.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700563 вiд 2024-09-02 09:39:10У неділю ввечері тисячі жителів Ізраїлю протестували. Вони вимагають від Біньяміна Нетаньяху припинення вогню та досягнення угоди щодо заручників. Загальний страйк у понеділок. Нетаньяху прагне війни, бо знає, що в мирний час він втратить владу і постане перед судом.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700562 вiд 2024-09-02 02:16:15sk (chromebook acer 14) № 1700559 тi пoнтoну знoсяться рaз пo рaз
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700561 вiд 2024-09-02 02:15:06 klirik № 1700560 ну нe трeбa вiшaти всiх сoбaк нa Микoлeнкa :) в другoму гoлi в зaхистi булo дoстaтньo «синiх», якi мaють вмiти зaхищaтися нa випaдoк якщo зaхисник бeрe учaстьв aтaцi. в трeтьoму гoлi Микoлeнкo нaкривaв грaвця пo цeнтру (пoдивися зa пaру сeкунд дo пoдaчi, a щe дaлi бiг грaвeць зaхисту який мaв би тримaти Сiнiстeру.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700560 вiд 2024-09-02 00:50:55VVV № 1700555 Valeriy № 1700554 Перший гол-простріл, і нападник вискочив за спіни Миколи і замкнув дальню штангу Другий гол, Миколенко в атаці, майже в чужій штрафній, неточна переда на нього, атака суперника через його породній фланг і гол. Третій гол, останні секунди навіс в штрафний майданчик і Миколнко банально не вистачило сил щоб добігти до гравця. Матч не дивився, висновки зробив з огляду
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700559 вiд 2024-09-02 00:43:59https://x.com/kromark/status/1830353531372523911 поки деякі наші лом-и розказують як 3к хуйлостанців в «оточенні», відрізані річкою сейм… з'являються карти наведених понтонних переправ…6 штук вже…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700558 вiд 2024-09-02 00:26:26Valeriy № 1700556 Перший гол від Вальверде то щось. наразі мій улюблений гравець. Стабільний топовий боєць з неймовірним розумінням гри. При цьому жодних паскудних витівок на полі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700557 вiд 2024-09-02 00:25:05VVV № 1700555 вiд 2024-09-02 00:20:37 Valeriy № 1700554 а перший наче взагалі з іншого флангу прийшов. ---------------------------------------------- Був, здається, навіс, а тут є варіанти хто більш винен, чи хто дав подати чи хто дав пробити головою.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700556 вiд 2024-09-02 00:22:44Реал вийшов на гру з Бетісом з наміром помститися за хлопчиків в трусіках з Кривбасу … і їм це вдається.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700555 вiд 2024-09-02 00:20:37Valeriy № 1700554 а перший наче взагалі з іншого флангу прийшов.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700554 вiд 2024-09-02 00:16:09klirik № 1700552 вiд 2024-09-02 00:00:45 Евертон вчора програв вдома 2-3, виграючи 2-0 до 87 хв. Всі 3 гола залетіли з-під Миколенка. Останній, на 96й хв то взагалі жесть. Він банально не встиг за своїм гравцем через втому, роблячі останні кроки важко ------------------------------------------- При другому голі його взагалі-то не було, бо пішов в атаку, а партнери обрізались.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700553 вiд 2024-09-02 00:14:18VVV № 1700548 вiд 2024-09-01 22:39:48 Valeriy № 1700546 ти витривала людина, як можеш дивитись Серію А. то типу зоопорно: «як їбуться носороги». ------------------------------------- Мені був цікавий лиш один з носорогів - Довбик. Витримав перший тайм.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700552 вiд 2024-09-02 00:00:45Евертон вчора програв вдома 2-3, виграючи 2-0 до 87 хв. Всі 3 гола залетіли з-під Миколенка. Останній, на 96й хв то взагалі жесть. Він банально не встиг за своїм гравцем через втому, роблячі останні кроки важко дихаючи
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700551 вiд 2024-09-01 23:57:32а чому зіну ніхто не згадує? пора кудись з арсу йти щоб за основу грати?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700550 вiд 2024-09-01 23:27:542 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1700487Судило могло б додати не дві хвилини, а більше; он ВАРом як довго малювали лінії - мабуть набирали телефоном Монзулиху, узгоджували.Суркісфсьокупіл!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700549 вiд 2024-09-01 23:15:43VVV № 1700545 да, я ж тому і кажу. Але він хоч гол там забив вже.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700548 вiд 2024-09-01 22:39:48Valeriy № 1700546 ти витривала людина, як можеш дивитись Серію А. то типу зоопорно: «як їбуться носороги».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700547 вiд 2024-09-01 22:37:01Valeriy № 1700546 так а що там стара сеньора? ще не сконала?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700546 вiд 2024-09-01 22:30:31Рома возить Ювентус, але без моментів. Ювентус контратакує небезпечніше. Голосувалка. Довбика немає … бо на нього не грають? На нього не грають … бо Довбика немає?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700545 вiд 2024-09-01 21:59:02Voxa (м. Запоріжжя) № 1700544 Яремчук поки навіть у заштатних греків банку гріє.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700544 вiд 2024-09-01 21:52:09Starik (Україна, Київ) № 1700536 я не про вік як такий, а про те шо вони вже краще ніж було не зіграють. У Довбика минулий рік був піком карьєри. Можу звісно помилятись, але дуже схоже. Він же взагалі вистрелив пізнувато, а перший вояж в Данію був провальним. Ну а Яремчук схоже поїхав догравать уже.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700543 вiд 2024-09-01 21:44:39Valeriy № 1700533 Мудрик попав в ненормальний клуб. Не здивуюсь, шо якби прейшов в Арс, як планувалсь, було б все зовсім інше. Швед, не знаю, не слідкував. Коваленко непонятно, можливо якби лишився у Гасперіні шось би і вийшло, але той його відразц в аренду сплаив, а зараз взагалі вигнав. навно шось баче, або вірніше небаче чи таланту, чи бажання. Остане не обов'язкови
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700542 вiд 2024-09-01 21:38:51Jen № 1700541 та ото ж. Проти Михавка не був Мессі. Ну ок, штибу Детарі Лайош :) Але того Детарі сбірна складена з Динамо навіть не помітила, 6:0 , та й усе. Це не сильна претензія до Михавка, у нього немає досвіду. Але до Попова як завжди багато питань. Хоча … там про досвід також можна сперечатись на його користь. У ДК треба нападник та центр захисту - мабуть це висновок.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700541 вiд 2024-09-01 21:31:53Starik (Україна, Київ) № 1700539 Михавко пішов за «своїм» гравцем. Коли вінгер Зальцбурга почав зміщення в центр один з його партнерів зробив ривок по центру до воріт Бущана. І Михавко абсолютно правильно грав з ним. Інша річ що: а) Попов мав би підстрахувати зону Михавка а Тимчик зону Попова б) на вбігання суперника мав би реагувати хтось із опорних півзахисників Динамо. …ну і зрозуміло що Миколенко чи Каладзе того вінгера так легко би не пропустили.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700540 вiд 2024-09-01 21:29:09Сьогодні це наостанок. Я спати. Рано вставав на вокзал. ----------------------- Джокер (тг канал, як кажуть ОП) Друзья, помогите. Обратились знакомые с ФК Шахтер ищут в Кривом Роге гольф поле. Никто не подскажет хорошие гольф поля для ФК Шахтер в Кривом Роге? ----------------------------- як на мене непогано :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700539 вiд 2024-09-01 21:25:36Ukrainian Ranger № 1700538 Де був Михавко, коли нам забивали у Австрії? Правильно - чекав Попова. Наче й не винен, але …
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700538 вiд 2024-09-01 21:22:18 OG № 1700522 Дякую. А Михавко - так, дуже швидко росте. Може перетворитися на справжню зірку.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700537 вiд 2024-09-01 21:21:11Після ДК - ЛНЗ подивився МЮ - Ліверпуль. Все з точністю до навпаки… Кожне перехоплення на половині поля МЮ - реальний гольовий момент. Нічого складного: один протягнув віддав другому на фланг той повернув в центр. Щоправда всі передачі своєчасні та точні.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700536 вiд 2024-09-01 21:20:06Voxa (м. Запоріжжя) № 1700532 Скажи це Крістіану та Мессі. Зараз техніка бутсів, поля краща ніж раніше. Рубки штибу 80х з Яремчуком, Батістоном, Маріном (взагалі помер), та тим же Яковенком вже немає. Я пам'ятаю як Мундіаль 86 відкрився з травми з уругвайцями на другій хвилині. Зараз у них пік по швидкості та досвіду. Чому я вважаю Яремчука старшим за Довбика - бо він менше як атлет, тому думаю свої фізичні резерви вже вичерпав. Олімпіакос проти Роми все ж таки не грає :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700535 вiд 2024-09-01 21:18:16Погоджуся з Valeriy: за пару років центр захисту збірної буде Михавко - Забарний. І сподіваюся на багато років.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700534 вiд 2024-09-01 20:55:46забудьте на разі про «ВК ДК» - сприйміть, як дійсність те що є насправді з «ВК» і всім нашим українським футбольним господарством - не ноги задні на передні треба переставляти, а підтримувати той позитив, який попри все зараз є - не румуни, й не африканці, не балканці і бразилійці, а Ванати і Супряги, Піхальонки і Шапаренки - вони, які руку на серці тримають при виконанні гімну, а не ваші бажання купити правильних негрів мають бути нашою надією, і в першу чергу на збірну
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700533 вiд 2024-09-01 20:51:35До речи, якби Піх в свій час попав в нормальний іноземний клуб, до нормального тренера, то і він був и ого. Але в 27 вже хіба в ЧУ буде запалювать :( ------------------------------------------ Мудрик, Коваленко, Швед попали в НОРМАЛЬНІ чи НЕНОРМАЛЬНІ іноземні клуби до НОРМАЛЬНИХ чи НЕНОРМАЛЬНИХ тренерів? Звиняйте, якщо не назвав всіх.