🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1262.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700572 вiд 2024-09-02 11:53:34

sk (здалеку)
№ 1700569
----
Ми спимо при навстіж розхристаних вікнах вночі щоб зайшла прохолода в хату, дякуючи комендантській годині. трафік по проспекту мінімальний і галасу від машин нема. Але вікна виходять на гучномовці сирени, а крім того після того як сирена з одного рупора пішла просто через площу у вікно, то за 10 секунд долітає сирена з наступного гучномовця з іншого кварталу - і таке багатоголосся нестерпне розриває тишу. Тортура ще та. Що я піднявся, зачинив вікна нах і вже роботу ППО цього разу геть не чув.
Мабуть вніч з нед. на пон. треба раніше десь набігатися і лягати раніше, щоб до 3-4 ранку вже виспатися.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700571 вiд 2024-09-02 11:42:38

по участі Миколки в пропущених голах дісно є питання, та там і вся команда «не блєщєт»
а от Циган вчора в стартовому складі був чи не найгірший і справедливо замінений в перерві :(

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700570 вiд 2024-09-02 11:41:07

по участі Миколки в пропущених голах дісно є питання, тай

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700569 вiд 2024-09-02 10:39:24

olma
№ 1700568
ми тут вже для себе виробили «алогоритм». коли летить 100 ракет, то у нас є можливість спати в «підвалі»
але, слідуючи лозіці шрайка, черговий великий наліт очікували через місяць…
але все летіло з південної сторони. то дуже «гучна» ніч була… пару раз штори хитались на вікнах від роботи ппо… «кулеметні» черги по шахедам - то вже взагалі «не рахується» …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700568 вiд 2024-09-02 10:17:42

Це ж статистика не останньої ранкової ракетної атаки на Київ, але за весь добу. В Києві все збили, але в Харкові, в Сумах ті іскандери чи корейські КN23 долетіли?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700567 вiд 2024-09-02 10:08:45

Збито:
- 9 з 16 балістичних ракет «Іскандер-М» /KN-23;
- 0 з 4 зенітних керовані ракети С-300/С-400;
- 0 з 1 ракет невстановленого типу;
- 13 з 14 крилатих ракет Х-101;
- 20 з 23 ударних БпЛА «Shahed-131/136».

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700566 вiд 2024-09-02 10:07:04

klirik
№ 1700565
минулий раз - тиждень назад, прилітало 100+ ракет…
і той же шрайк веде «математичну аналітику» з того, що «склади пусті». скільки навиробляють, стілки й запускають…
судячи з нічного обстрілу, є балістика на складах…
і крилаті ж також летіли…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700565 вiд 2024-09-02 09:58:28

Заявляють про збиття 9 балістих ракет з 16
Непогано, якщо правда

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700564 вiд 2024-09-02 09:42:14

Там начебто сили оборони Ізраеля майже повністю знищили Хамас в Газі, принаймні вони не висовуються, і практично вже не мають авторитету серед простого населення Гази. АЛе поставити маріонеточну місцеву владу Ізраїль не може.

Короче, застрягли. Ну і як написано в попередньому пості, більшість виборців в Ізраеля хочуть Бібі бачити в суді.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700563 вiд 2024-09-02 09:39:10

У неділю ввечері тисячі жителів Ізраїлю протестували. Вони вимагають від Біньяміна Нетаньяху припинення вогню та досягнення угоди щодо заручників.

Загальний страйк у понеділок. Нетаньяху прагне війни, бо знає, що в мирний час він втратить владу і постане перед судом.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700562 вiд 2024-09-02 02:16:15

sk (chromebook acer 14)
№ 1700559

тi пoнтoну знoсяться рaз пo рaз

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700561 вiд 2024-09-02 02:15:06

klirik
№ 1700560

ну нe трeбa вiшaти всiх сoбaк нa Микoлeнкa :)

в другoму гoлi в зaхистi булo дoстaтньo «синiх», якi мaють вмiти зaхищaтися нa випaдoк якщo зaхисник бeрe учaстьв aтaцi.

в трeтьoму гoлi Микoлeнкo нaкривaв грaвця пo цeнтру (пoдивися зa пaру сeкунд дo пoдaчi, a щe дaлi бiг грaвeць зaхисту який мaв би тримaти Сiнiстeру.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700560 вiд 2024-09-02 00:50:55

VVV
№ 1700555

Valeriy
№ 1700554

Перший гол-простріл, і нападник вискочив за спіни Миколи і замкнув дальню штангу
Другий гол, Миколенко в атаці, майже в чужій штрафній, неточна переда на нього, атака суперника через його породній фланг і гол.
Третій гол, останні секунди навіс в штрафний майданчик і Миколнко банально не вистачило сил щоб добігти до гравця.

Матч не дивився, висновки зробив з огляду

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700559 вiд 2024-09-02 00:43:59

https://x.com/kromark/status/1830353531372523911
поки деякі наші лом-и розказують як 3к хуйлостанців в «оточенні», відрізані річкою сейм…
з'являються карти наведених понтонних переправ…6 штук вже…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700558 вiд 2024-09-02 00:26:26

Valeriy
№ 1700556
Перший гол від Вальверде то щось. наразі мій улюблений гравець. Стабільний топовий боєць з неймовірним розумінням гри. При цьому жодних паскудних витівок на полі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700557 вiд 2024-09-02 00:25:05

VVV
№ 1700555 вiд 2024-09-02 00:20:37

Valeriy
№ 1700554
а перший наче взагалі з іншого флангу прийшов.
----------------------------------------------
Був, здається, навіс, а тут є варіанти хто більш винен, чи хто дав подати чи хто дав пробити головою.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700556 вiд 2024-09-02 00:22:44

Реал вийшов на гру з Бетісом з наміром
помститися за хлопчиків в трусіках з Кривбасу …
і їм це вдається.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700555 вiд 2024-09-02 00:20:37

Valeriy
№ 1700554
а перший наче взагалі з іншого флангу прийшов.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700554 вiд 2024-09-02 00:16:09

klirik
№ 1700552 вiд 2024-09-02 00:00:45

Евертон вчора програв вдома 2-3, виграючи 2-0 до 87 хв.
Всі 3 гола залетіли з-під Миколенка. Останній, на 96й хв то взагалі жесть. Він банально не встиг за своїм гравцем через втому, роблячі останні кроки важко
-------------------------------------------
При другому голі його взагалі-то не було, бо пішов в атаку, а партнери обрізались.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700553 вiд 2024-09-02 00:14:18

VVV
№ 1700548 вiд 2024-09-01 22:39:48

Valeriy
№ 1700546
ти витривала людина, як можеш дивитись Серію А. то типу зоопорно: «як їбуться носороги».
-------------------------------------
Мені був цікавий лиш один з носорогів - Довбик.
Витримав перший тайм.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700552 вiд 2024-09-02 00:00:45

Евертон вчора програв вдома 2-3, виграючи 2-0 до 87 хв.
Всі 3 гола залетіли з-під Миколенка. Останній, на 96й хв то взагалі жесть. Він банально не встиг за своїм гравцем через втому, роблячі останні кроки важко дихаючи

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700551 вiд 2024-09-01 23:57:32

а чому зіну ніхто не згадує?
пора кудись з арсу йти щоб за основу грати?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700550 вiд 2024-09-01 23:27:54

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700487
Судило могло б додати не дві хвилини, а більше; он ВАРом як довго малювали лінії - мабуть набирали телефоном Монзулиху, узгоджували.
Суркісфсьокупіл!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700549 вiд 2024-09-01 23:15:43

VVV
№ 1700545
да, я ж тому і кажу. Але він хоч гол там забив вже.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700548 вiд 2024-09-01 22:39:48

Valeriy
№ 1700546
ти витривала людина, як можеш дивитись Серію А. то типу зоопорно: «як їбуться носороги».

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700547 вiд 2024-09-01 22:37:01

Valeriy
№ 1700546
так а що там стара сеньора? ще не сконала?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700546 вiд 2024-09-01 22:30:31

Рома возить Ювентус, але без моментів. Ювентус контратакує небезпечніше.
Голосувалка.
Довбика немає … бо на нього не грають?
На нього не грають … бо Довбика немає?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700545 вiд 2024-09-01 21:59:02

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1700544
Яремчук поки навіть у заштатних греків банку гріє.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700544 вiд 2024-09-01 21:52:09

Starik (Україна, Київ)
№ 1700536
я не про вік як такий, а про те шо вони вже краще ніж було не зіграють. У Довбика минулий рік був піком карьєри. Можу звісно помилятись, але дуже схоже. Він
же взагалі вистрелив пізнувато, а перший вояж в Данію був провальним.
Ну а Яремчук схоже поїхав догравать уже.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700543 вiд 2024-09-01 21:44:39

Valeriy
№ 1700533
Мудрик попав в ненормальний клуб. Не здивуюсь, шо якби прейшов в Арс, як планувалсь, було б все зовсім інше.
Швед, не знаю, не слідкував.
Коваленко непонятно, можливо якби лишився у Гасперіні шось би і вийшло, але той його відразц в аренду сплаив, а зараз взагалі вигнав. навно шось баче, або вірніше небаче чи таланту, чи бажання.
Остане не обов'язкови

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700542 вiд 2024-09-01 21:38:51

Jen
№ 1700541

та ото ж.
Проти Михавка не був Мессі.
Ну ок, штибу Детарі Лайош :)
Але того Детарі сбірна складена з Динамо навіть не помітила, 6:0 , та й усе.

Це не сильна претензія до Михавка, у нього немає досвіду. Але до Попова як завжди багато питань.
Хоча … там про досвід також можна сперечатись на його користь.

У ДК треба нападник та центр захисту - мабуть це висновок.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700541 вiд 2024-09-01 21:31:53

Starik (Україна, Київ)
№ 1700539

Михавко пішов за «своїм» гравцем.
Коли вінгер Зальцбурга почав зміщення в центр один з його партнерів зробив ривок по центру до воріт Бущана.
І Михавко абсолютно правильно грав з ним.
Інша річ що: а) Попов мав би підстрахувати зону Михавка а Тимчик зону Попова б) на вбігання суперника мав би реагувати хтось із опорних півзахисників Динамо.
…ну і зрозуміло що Миколенко чи Каладзе того вінгера так легко би не пропустили.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700540 вiд 2024-09-01 21:29:09

Сьогодні це наостанок.
Я спати. Рано вставав на вокзал.
-----------------------
Джокер (тг канал, як кажуть ОП)

Друзья, помогите.
Обратились знакомые с ФК Шахтер ищут в Кривом Роге гольф поле.
Никто не подскажет хорошие гольф поля для ФК Шахтер в Кривом Роге?
-----------------------------
як на мене непогано :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700539 вiд 2024-09-01 21:25:36

Ukrainian Ranger
№ 1700538

Де був Михавко, коли нам забивали у Австрії?
Правильно - чекав Попова.

Наче й не винен, але …

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700538 вiд 2024-09-01 21:22:18

OG
№ 1700522

Дякую.

А Михавко - так, дуже швидко росте. Може перетворитися на справжню зірку.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700537 вiд 2024-09-01 21:21:11

Після ДК - ЛНЗ подивився МЮ - Ліверпуль.
Все з точністю до навпаки…
Кожне перехоплення на половині поля МЮ - реальний гольовий момент.
Нічого складного: один протягнув віддав другому на фланг той повернув в центр.
Щоправда всі передачі своєчасні та точні.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700536 вiд 2024-09-01 21:20:06

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1700532

Скажи це Крістіану та Мессі.
Зараз техніка бутсів, поля краща ніж раніше.
Рубки штибу 80х з Яремчуком, Батістоном, Маріном (взагалі помер), та тим же Яковенком вже немає. Я пам'ятаю як Мундіаль 86 відкрився з травми з уругвайцями на другій хвилині.

Зараз у них пік по швидкості та досвіду.
Чому я вважаю Яремчука старшим за Довбика - бо він менше як атлет, тому думаю свої фізичні резерви вже вичерпав.
Олімпіакос проти Роми все ж таки не грає :)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700535 вiд 2024-09-01 21:18:16

Погоджуся з Valeriy: за пару років центр захисту збірної буде Михавко - Забарний.
І сподіваюся на багато років.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700534 вiд 2024-09-01 20:55:46

забудьте на разі про «ВК ДК» - сприйміть, як дійсність те що є насправді з «ВК» і всім нашим українським футбольним господарством - не ноги задні на передні треба переставляти, а підтримувати той позитив, який попри все зараз є - не румуни, й не африканці, не балканці і бразилійці, а Ванати і Супряги, Піхальонки і Шапаренки - вони, які руку на серці тримають при виконанні гімну, а не ваші бажання купити правильних негрів мають бути нашою надією, і в першу чергу на збірну

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700533 вiд 2024-09-01 20:51:35

До речи, якби Піх в свій час попав в нормальний іноземний клуб, до нормального тренера, то і він був и ого. Але в 27 вже хіба в ЧУ буде запалювать :(
------------------------------------------
Мудрик, Коваленко, Швед попали в НОРМАЛЬНІ чи НЕНОРМАЛЬНІ іноземні клуби до НОРМАЛЬНИХ чи НЕНОРМАЛЬНИХ тренерів?
Звиняйте, якщо не назвав всіх.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.