Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700532 вiд 2024-09-01 20:41:33Яремчуку і Довбику 28 і 27 відповідно. Для футбола це така собі молодість :)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700531 вiд 2024-09-01 20:41:21olma № 1700526 до шляхетного вина, якщо й потрібно щоь додавати, то хіба що, гарних друзів і доброго сиру
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700530 вiд 2024-09-01 20:41:04 Центра захисту в збірній вже нема, не знаю як Ребров те витягне, може бути як у СаШо - план є, виконання нема --------------------------------------------------- Я б Михавка в пару до Забарного поставив замість Матвієнка. Забарного в збірну взяли ж в 18 років. Можна і Михавка спробувати бо матеріє на очах.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700529 вiд 2024-09-01 20:37:53Starik (Україна, Київ) № 1700527 ну да. Як казала одна зелен депутка «треба якісні діти» але Піх це реальне підсилення, удар, бачення поля, а шо тіки для ЧУ, так з усієї команди якшо б хто і грав би в нормальном, пристойном клубі, то тіки глубоко на замені. Шапаренко, Бражко, ну може Бущан. До речи, якби Піх в свій час попав в нормальний іноземний клуб, до нормального тренера, то і він був и ого. Але в 27 вже хіба в ЧУ буде запалювать :(
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700528 вiд 2024-09-01 20:30:27До речі як завжди після невдалого ЧЄ (ЧС) кар'єра гравців збірної йде вниз. Лунін, Мудрик, Яремчук, Довбик ще молоді, окрім Яремчука, шанси є, але небагато. І ці шанси в збірній. Хоча у них у всіх непогані гроші, просто могли б бути більші. Забарний, Миколенко набагато краще їх, тож витягнуть. Шапа, Судаков - всі все вже бачать, їм треба рвати в збірній. Бражко поки що по віку проскочив, але :) також як Шапа. Конопля туди ж. Бущан ще може і маю надію буде першим. Центра захисту в збірній вже нема, не знаю як Ребров те витягне, може бути як у СаШо - план є, виконання нема.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700527 вiд 2024-09-01 20:20:09Voxa (м. Запоріжжя) № 1700525 копирсаємось у субстанції :) Тому ж і думаю СаШо просто був занадто оптимистичний щодо класу виконавців як ВВЛ проти Німеччини. Але звинуватити його не можу, бо якщо не обігравати Ред Булл як показав тренер, то проти команд у ЛЧ робити нічого. На жаль. Хоча станом на зараз, враховуючи війну у нас дуже непогана команда, потрібні нападники і хтось замість Попова. Навіть нелюбимий мною Піх приносить користь в ЧУ та проти слабких суперників. Це все ж таки підсилення та плюс до стабільності результатів, що критично для турнирів, де зараз Динамо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700526 вiд 2024-09-01 20:15:43Valeriy № 1700523 Цукор додавали? Треба додати … довше простоїть без закисання. ---- Якщо додати цукор - вийде звичайне нешляхетне домашнє любительське вино з ефектом печії і проблемами ШКТ для споживачів. Нехай вже буде так як є.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700525 вiд 2024-09-01 20:13:17здається шо саме Дубінчак то взірець тупості на полі а Волошин, так же безтолково бігає по полю, як і в минулому сезоні, але тоді від нього залітало майже все - везло дуже. А зараз ні.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700524 вiд 2024-09-01 19:49:29Valeriy № 1700518 Ні, він навіть до Піха нагадував більш технічного Дмитруліна. Навіть Дубінчак краще бачить поле.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700523 вiд 2024-09-01 19:20:54Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1700521 вiд 2024-09-01 19:04:44 Хай ще трохи підросте у ціні… Яце як витримане вино. --------------------------------------------------- То його зараз не подають до столу бо ще досі витримують? Цукор додавали? Треба додати … довше простоїть без закисання.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700522 вiд 2024-09-01 19:20:43Пономаренко травмований, саме тому Супряга на заміні…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700521 вiд 2024-09-01 19:04:44Хай ще трохи підросте у ціні… Яце як витримане вино.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700520 вiд 2024-09-01 19:02:56olma № 1700519 вiд 2024-09-01 18:57:53 Сьогодні 29 лет Кабаєву. Написали великий празник. -------------------------------------------------- Вже на часі його продати в МЮ чи ще можна почекати?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700519 вiд 2024-09-01 18:57:53Сьогодні 29 лет Кабаєву. Написали великий празник.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700518 вiд 2024-09-01 18:50:52Starik (Україна, Київ) № 1700513 вiд 2024-09-01 18:25:40 Valeriy № 1700511 По Волошину згоден, але його перспективи також туманні. Справа не лише в психології, але й в майстерності. Насправді він швидший за Піха в ногах, але повільніший в голові. ------------------------------------------------------- Весною в нього голова була відчутно швидша … зараз вона гальмує, бо до неї заходять всередину ЗАДНІ думки.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700517 вiд 2024-09-01 18:48:32Щодо Пономаренка, то таки бажано, щоб він виходив хоча б на заміну, бо Ванат без конкуренції починає вважати себе вже сформованим майстром ;). А від Супряги - не конкуренція, а один лише пердячий пар.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700516 вiд 2024-09-01 18:45:11Щено прочитав, що Кабаєв хотів зіграти з МЮ та Тотенхемом, а їм випало … сьогодні зіграти з ЛНЗ.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700515 вiд 2024-09-01 18:41:09Он у кротівні нєгри дорогі, придбані за валюту, яку ахмєтка закрисив на закордонних рахунках, а у кривбаса - куплені за якийсь вагон залізорудного концентрату. І хз, навіщо платити більше.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700514 вiд 2024-09-01 18:28:15якщо тут хтось буде писати під моїм ніком, але без «але» в кожному реченні, то це точно зламаний аккаунт :))
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700513 вiд 2024-09-01 18:25:40Valeriy № 1700511 По Волошину згоден, але його перспективи також туманні. Справа не лише в психології, але й в майстерності. Насправді він швидший за Піха в ногах, але повільніший в голові.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700512 вiд 2024-09-01 18:17:25Мені цікаво, що з Матвієм Пономаренко. Цей хлопчина вже на порядок кращий за ніякого Супрягу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700511 вiд 2024-09-01 18:17:13Jen № 1700506 вiд 2024-09-01 17:40:29 І так - Андрієвський в другому таймі зовсім не був би зайвим. Ще з вмінням інколи вдарити з дистанції. Волошин вийшов просто жахливо. І от питання: а де Самба Діалло? ---------------------------------------------- Волошина підкосила внутрішня нервозність, що приводить до ментальних помилок. Він в цьому сезоні втратив впевненість, бо пришйло троє нових гравців в півзахист, і тепер він не перший на заміні.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700510 вiд 2024-09-01 18:04:40а взагалі є стовідсоткова прикмета ;) Чим легше виграє ю-19 - тим важче грає основа.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700509 вiд 2024-09-01 18:02:22Цей матч мені підказав, де «дуже прорахувався» СаШо з РедБуллом. Насправді він не прорахувався, хоча й програє тренер. Так само прорахувався ВВЛ з Німеччиною, коли випустив Гусіна в першому таймі після розгрому. Але тут було навпаки, перший матч показав, що РБ можна пробити у старому стилі ДК - швидкі вертикальні атаки, просто в першому матчі їх було мало, та ще й Ярмола грає повільно. Тому на другий матч були Кабаєв, Тимчик. Але прорахувався СаШо в Піхі та Шапі. Вони не швидкі, не вміють розганяти, а точніше не вміюсть у вертикальний футбол. Тож на відміну від ВВЛ вийшли обидва та почали грати в контроль м'яча в надії на швидкість Кабаєва. Він також не забив, єдина нормальна вертикаль призвела до голу Ваната. Але мабуть це не зовсім проблема СаШо, незважаючи на 31 гравця немає набору тактик саме тому, що якість гравців м'яко кажучи не дуже. З одним посереднім Ванатом буде дуже важко. Давайте вже хоч кого, хто може забивати.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700508 вiд 2024-09-01 17:58:38Ukrainian Ranger № 1700507 Може просто не пробіг тест Купера? :)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700507 вiд 2024-09-01 17:49:14Jen № 1700506 Тут дехто негрів не любить. Може, Сашо його порадами користується? :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700506 вiд 2024-09-01 17:40:29І так - Андрієвський в другому таймі зовсім не був би зайвим. Ще з вмінням інколи вдарити з дистанції. Волошин вийшов просто жахливо. І от питання: а де Самба Діалло?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700505 вiд 2024-09-01 17:38:47Хто б ото покарав деяких вболівальників Динамо за якусь зверхність, зневагу до вболівальників інших клубів?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700504 вiд 2024-09-01 17:38:34Вочевидь не відновилися повноцінно після РБ. Катастрофічно бракує вміння завершити атаку в один-два дотики. Ну але це вже клас наявних гравців. Рубчинський за годину зробив більше корисного ніж Лонвейк від початку сезону ;)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700503 вiд 2024-09-01 17:31:43Огидна гра. Ніяка реалізація моментів, дуже часто замість удару відбувався непотрібний та незрозумілий пас. І взагалі здалося, що мала місце якась зверхність, якась зневага до суперника. Добре, що суперник не спрмігся за це покарати…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700502 вiд 2024-09-01 17:30:34ЛНЗ - це для Динамо щось страшне … тягнули в кінці гри час як проти Реала.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700501 вiд 2024-09-01 17:25:32Присутність Шапаренка таки надає осмисленості атакам. А от присутність Супряги навпаки цю осмисленість руйнує.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700500 вiд 2024-09-01 17:21:22Не хватає мізків … бьють коли треба паснути і навпаки.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700499 вiд 2024-09-01 17:19:31не солідно Динамо грає. хаос.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700498 вiд 2024-09-01 17:18:16нахуй вам ті нєгри в Динамо?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700497 вiд 2024-09-01 17:14:49ЛНЗ мабуть розраховується насінням із країнами Африки, охопленими продовольчою кризою.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700496 вiд 2024-09-01 17:14:23Якісь безтолкові дії … все не так.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700495 вiд 2024-09-01 17:11:45ЛНЗ та Полясся здатні купити якісних негрів, а Динамо ні. Чому? Питання риторичне.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700494 вiд 2024-09-01 17:10:28Супрягго - це -1 гравець. Чи не зарано?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700493 вiд 2024-09-01 17:08:49В перший раз в житті хочу вихід Андрієвького в центр.