Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700372 вiд 2024-08-30 17:27:56В захваті від Поль Манондіз (Paul Manandise), хто це? &list=RDMM1TBWPJmnJ2Q&index=2
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700371 вiд 2024-08-30 16:31:58Улюблена робота європузанів з міста Нйон - складати pivot tables в Екселі, фінансові кластери 'видовищності'футболу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700370 вiд 2024-08-30 16:13:15Класичний кластерфак))
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700369 вiд 2024-08-30 15:36:01ProstoVlizPobalakaty № 1700368 вiд 2024-08-30 15:33:15 A proper clusterfuck
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700368 вiд 2024-08-30 15:33:15До речі Црвена звезда двічи поїде в Мілан, а Леверкузен прийме обидва міланські клуби вдома. На перший погляд жеребкування дало завелику кластерність, тобто ситуацій, коли у двох клубів або багато спільних суперників, або взагалі їх немає, але це треба завести в Ексель і проаналізувати детально, бо кластери кидаються в очі, а скільки їх реально має бути - хз, треба по формулам нормального розподілу вираховувати. З підбору суперників для МанСіті стає трохи смішно - практично найлегший можливий варіант з врахуванням реальної сили команд.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700367 вiд 2024-08-30 15:25:41olma № 1700366 вiд 2024-08-30 15:09:15 В жеребкуванні умова - не більше двох суперників з одної країни, те що одна гра в Римі, інша на полі Динамо, це ще пощастило, були б вони в різних корзинах - можна було б за сліпим жеребом двічі поїхати в Рим.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700366 вiд 2024-08-30 15:09:15Невропатолог, так. Вже зрозумів що в ЛЄ такє сама формула. Якось тупо. Динамо зіграє як з Розою Довбика, так і з 'фашистами' Лаціо, які теж в Римі живуть. Х-ня якась виходить.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700365 вiд 2024-08-30 14:58:40Мені здається, що жеребкування цілком прийнятне. Проти більшості з цих команд шанси є. Була б гра.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700364 вiд 2024-08-30 14:58:12olma № 1700359 вiд 2024-08-30 14:01:53 Ні, тут теж 8 команд і по одній грі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700363 вiд 2024-08-30 14:44:11Поки що ББС українська версія дає найбільш релевантну і актуальну інфу: https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c23lze2lzdlo Тут детально описується новий формат ЛЧ. Для чого реформували (спойлер: для заробляння великих бабок). Виглядає на пілотний проєкт. Час покаже
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700362 вiд 2024-08-30 14:30:40Зненацька цікавий матеріал про Дурова, тільки брата. Судячи з картинок, типовий російський ботан nerd і geek. Старший брат Павла Дурова відіграв ключову роль у запуску соцмережі «Вконтакте» та створенні месенджера Telegram. Він був автором концепту власної криптовалюти та блокчейн-платформи месенджера. Попри участь у міжнародних бізнес-проєктах, він не залишив науку, якою займався все життя. Живучи в Росії, він критикував окупацію Донбасу та Криму та корупцію. Про нього знають не так багато людей і він переважно перебуває у тіні свого брата. ВВС розбиралася, що відомо про Миколу Дурова - старшого наукового співробітника Математичного інституту Академії наук, який опинився у французькому розшуку. https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c5ylq2p42peo?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700361 вiд 2024-08-30 14:10:13«Это звучит, как шутка, но так получается, что самолёты и небо РФ лучше защищены западными гарантиями, чем украинские», — глава МИД Литвы
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700360 вiд 2024-08-30 14:06:12Foreign Minister of Hungary Szijjártó has arrived in St. Petersburg, Russia «to secure energy supplies» https://russia.liveuamap.com/en/2024/30-august-foreign-minister-of-hungary-szijjrt-has-arrived Published the following images on his FB page https://x.com/Liveuamap/status/1829459030386921742 ------------ орбана на видно. зате сіярто в ролі «клоуна» … мільйон варіантів у кого купити нафту-газ, але ці все рівно «лізуть на кактус» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700359 вiд 2024-08-30 14:01:53Жеребкування Ліги Європи починається. Сподіваюся тут ігри в групах будуть у звичному форматі. Я ще насправді не вирішив чи добре чи погано, що ЛЧ груповий турнір зреформували. Час покаже.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700358 вiд 2024-08-30 11:56:17Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1700347 вiд 2024-08-30 01:54:37 Якщо розпочати збірну з якісного тренера, то за неї не буде стидно. Звичайно, залежно від наявного набору гравців буде якась стеля по результатам, але сюрпризи будуть в приємну сторону, а не розчарування.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700357 вiд 2024-08-30 11:40:02Nevropatolog № 1700356 Курва, теж чеченців вбивав? "У період 2015—2016 років очолював управління надводних та підводних сил Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України. З липня 2016 року начальник штабу — перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України. "
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700356 вiд 2024-08-30 11:05:57Курва, теж чеченців вбивав? "У мережі з'явилася інформація про призначення начальником штабу Командування сил безпілотних систем ЗСУ Романа Гладкого, який не лише не має жодного досвіду роботи з БПЛА, але й був підозрюваний у державній зраді, шпигунстві та корупції, а також має дружину з російським паспортом, донька виступала на змаганнях за росію”, - написала Безугла.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700355 вiд 2024-08-30 09:48:57Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1700353 вiд 2024-08-30 09:27:46 olma [Останнi 20 месаг] № 1700351 «дивну» постать відправили на переговори салліван від самого початку «топив» за те що основний ворог штатів - китай. а україна-росія - тільки відволіка є штатів від основної загрози. з натяком що хуйлостан краще мати в союзниках… якби хотіли якихось проривів в комунікаціях - то відправляли б блінкіна чи когось більш позитивно налаштованого до китаю… але все-таки з самим сі зустрівся, з якимось топ-генералом… скоріш за все основна тема зустрічі - економіка китай-штати, та розрулювання потенційних конфліктів які китай в може згенерувати (типу пряма лінія між військовими і т. п…) сі зараз відчуває себе царьом всього китаю і навколишніх територій, що з ним про щось домовлятись - така собі справа… все рівно як трамп з ин-ом домовлявся… нічого не змінилось після перемовин. пн корея спокійно собі будує ракети. мають ядерні боєголовки… «всьо харашо». пд корея та японія дуже «раді» …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700354 вiд 2024-08-30 09:29:26Щодо безуглої, то їй давно пора заткнути рота чим завгодно, хоч фуєм (хоча краще йти за парламентською процедурою).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700353 вiд 2024-08-30 09:27:46olma [Останнi 20 месаг]№ 1700351 вiд 2024-08-30 09:04:50Цей персонаж по-любому останні місяці на своїй посаді доживає. Хоча піднасрати ще встигне.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700352 вiд 2024-08-30 09:22:49теніс поки юс-оупен потроху просувається у нас в третьому колі еліна-марта еліна далі проти коко-гауф. шансів дуже мало. хіба що коко «провалиться» … марта проти емми наваро. у американки батьки 10*ярдери. але нічого. останні 2 роки супер-прогрес у грі робить. 50-на-50. більше від марти залежить. якщо буде всю гру грати на своєму рівні - то 60-на-40 із цікавого - виліт алькараза. при чому легко, в 3х сетах від чувака 70+ в рейтингу… знову, як і на олімпіаді, алькараз програє «на рівному місті». на олімпіаді на пресусі казав що «показав найгіршу свою гру в кар'єрі». думаю що і зараз таке скаже… сінера з допінгом тенісна федерація пробує «відбілювати». купа інфи з його тренувань з усіма топ-10 тенісистами (типу ніхто не звертає увагу), журналісти на пресухах постійно питання задають, сінер відповідає фразами які йому написала пі-ар команда… таке собі… немає за кого вболівати в чоловічій сітці…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700351 вiд 2024-08-30 09:04:50Як США переконують Китай не допомагати Росії у війні проти України| Ефір ВВС Тут докладніше про візит Салівана до Пекіна
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700350 вiд 2024-08-30 08:51:37США та Китай не змогли погодити конкретний план щодо переговорів про завершення війни в Україні, - Салліван Радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван заявив, що Сполучені Штати та Китай не змогли погодити конкретний план щодо переговорів про завершення війни в Україні. Джерело: https://censor.net/ua/n3507412
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700349 вiд 2024-08-30 06:34:10Коренєво ніколи не було захоплене, ЗСУ стояли на південній околиці. А тепер відійшли.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700348 вiд 2024-08-30 01:56:05Мoскaлi вiдбили Кoрeнeвe нa Курщинi…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700347 вiд 2024-08-30 01:54:37VVV № 1700332 якiсну збiрну трeбa пoчинaти з вoрoтaрa i зaхисту. Дaлi пiвзaхист, ну i нa oстaтoк - нaпaдник :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700346 вiд 2024-08-29 23:51:04Я дивним чином не знав про нововведення і заразх лише читаю про це. — У Лізі чемпіонів та Лізі Європи буде зіграно 8 турів, а у Лізі конференцій залишиться 6 ігрових днів.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700345 вiд 2024-08-29 22:47:48Карабас в кінці тайму просто змяли :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700344 вiд 2024-08-29 22:46:41Vichny № 1700341 за тієї кількості випущених ракет та шахедів і щильності роботи ППО, напевно шо є ракети з звичайною інфрочервоною головкою, ну незнаю, якась Стріла наприклад.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700343 вiд 2024-08-29 22:45:47Vichny № 1700341 вiд 2024-08-29 22:26:36 Думаю, що там не пряме влучання по літаку, а ситуація за участі ворожої ракети, по якій ПВО попало так, що осколки збили літак. Навіть якщо це було якось не так, то саме ця версія зняла б відповідальність з усіх, і треба було б щось подібне відразу озвучувати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700342 вiд 2024-08-29 22:28:34помилка пілота з втратою літака в перших же вилітах черевата забороною польотів і усіх на переатестацію. Тому френдіфаєр тактично може бути вигиднішим. Звісно краще було б замовчать взагвлі, але шо вже є.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700341 вiд 2024-08-29 22:26:36Дивно, а що, систему свій-чужий вже не ставлять?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700340 вiд 2024-08-29 22:07:41klirik № 1700337 вiд 2024-08-29 22:00:14 Ну це може бути аргументом, але тоді це не Безугла мала казати, і все одно слід було роз'яснити так, щоб це не було перекладання з пілота на оператора Петріота.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700339 вiд 2024-08-29 22:03:08klirik № 1700337 хиба це робиться таким чином?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700338 вiд 2024-08-29 22:01:16Я до того, що у цій конкретній ситуації така публічна заява деструктивна на 100%. Крім технічних спеціалістів, які мають цю проблему знати і усунути, ця інформація в суспільстві нікому не несе користі, а шкоди від неї багато.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700337 вiд 2024-08-29 22:00:14ProstoVlizPobalakaty № 1700335 Не все так однозначно. Я так розумію це навмисно винесли в ефір щоб зняти звинувачення з пілота. Бо йобані wsj написали про «помилку пілота» і всі це підхопили
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700336 вiд 2024-08-29 21:58:58klirik № 1700334 йобнута.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700335 вiд 2024-08-29 21:56:54klirik № 1700334 вiд 2024-08-29 21:54:09 А можна за таке її притягнути або за розголошення державної таємниці, якщо правда, або за наклеп?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700334 вiд 2024-08-29 21:54:09Мар'яна написала що f16 помилково збили нашим Патріотом, ну тобто френдліфайер
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700333 вiд 2024-08-29 21:53:04LAZY № 1700310 дуже цінна порада віт такого їблана, як ти. хоч би одну бочку своїм сракорилом не заткнуло. якийся, блядь, фікалоїд.