🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1270.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700252 вiд 2024-08-28 19:24:51

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1700251 вiд 2024-08-28 18:59:56

Окремий канал, який є в кабельних мережах та у інтернет-ОТТ операторів.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700251 вiд 2024-08-28 18:59:56

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1700250

цe спрaвдi кaнaл чи прoстo прoклaдкa?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700250 вiд 2024-08-28 18:57:01

"Українська Прем’єр-ліга з радістю інформує уболівальників та футбольну громадськість, що разом із ФК «Динамо» та ФК «Зоря» нам вдалося зробити ще два кроки до об’єднання усіх клубів УПЛ в рамках єдиного телепулу.
Відтепер абсолютно всі матчі VBET Української Прем’єр-Ліги будуть транслюватися на UPL. TV. "

мнда.
а шо ж тепер Лейкер з Цигаником робить будуть?
та і взагалі на Ютубі їх було дивитись зручніше :(

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700249 вiд 2024-08-28 18:51:21

OG
№ 1700247 вiд 2024-08-28 18:29:04

Так, набір з 8 суперників буде псевдозбалансованим відносно початкового рейтингу для всіх учасників незалежно від кошику жеребкування.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700248 вiд 2024-08-28 18:37:02

2 olma
№ 1700243

Якщо закрили, а потім випустили - означає, що все що хотіли від нього отримали :)
Тому тепер на болотах мають напружитись через те, що французька розвідка отримала доступ до переписок в Телеграмі :)
А чи отримала насправді - хто знає :)

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700247 вiд 2024-08-28 18:29:04

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700221 вiд 2024-08-28 09:18:39

Sauron
№ 1700223 вiд 2024-08-28 09:28:09

Як на мене, за новим форматом майже байдуже, у якому кошику команда сіяна, бо все отримають по 2 суперники з кожного з чотирьох. Можу бути неправим, але не бачу суттєвої різниці. Може хтось бачить? Поділіться думками, будь ласка.

Матчастина: https://www.uefa.com/news-media/news/028f-1b7f80216368-4c26e95cc15b-1000--uefa-club-competitions-2024-25-onwards-new-league-phase-/

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700246 вiд 2024-08-28 18:24:41

olma
№ 1700244
на https://sport.ua/uk/football
таке теж є, як на мене більш зручніше

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700245 вiд 2024-08-28 18:18:35

Відео на пошану Войцеха Щенсного, який щойно завершив кар'єру (зробив інфо-сервіс Нова Польща)

https://www.facebook.com/watch/?v=8794236047270667

Якось забув, що він грав в Арсеналі ще за часів Арсена (Венгера).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700244 вiд 2024-08-28 18:06:15

Заходжу регулярно на кротівський портал Терикон. Чому? Та тому що там реалізована дуже охуєнна зручна опція: в горі подають інфа які актуальні матчі (релевантні) сьогодні грають, хто транслює, і які матчі вже зіграні, який рахунок etc.

Так ось заходжу, і пише Колос - Шахтар 3:0 )). Думаю, ну Ковалівка шкварить! Тиць туди, а це. виявляється 2024-25, Чемпіонат України (жінки) 4-й тур.

Теж непогано.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700243 вiд 2024-08-28 17:56:06

https://m.censor.net/ua/news/3507145/zatrymannya_durova_zasnovnyka_telegram_zvilnyly_zpid_varty. Дуріка звільнили з-під варти. Якась хитро-мудра комбінація вочевидь розігруєцця.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700242 вiд 2024-08-28 14:47:13

sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]
№ 1700237 вiд 2024-08-28 12:31:24

Тому і думаєцца, що кацап або йобнувся, або хайпує. Ліками від хайпу має стати гумовий дрючок у кацапську сраку ;)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700241 вiд 2024-08-28 14:07:12

москалі вже публікують відоси
щось там «хлопнуло» і «задимілось»
-------------
Рязанская ГРЭС занимает шестую позицию в списке мощнейших теплоэлектростанций России, в европейской части России она уступает только Костромской ГРЭС. В составе станции 7 энергоблоков. Четыре из них (первая очередь строительства) — блоки с турбоагрегатами типа К-300-240. Два блока (вторая очередь) — К-800-240-3. Для охлаждения конденсаторов турбин используется вода из водохранилища сооружённого на реке Проня. Установленная электрическая мощность ГРЭС — 3 020 МВт[1], установленная тепловая мощность — 212,5 Гкал/час.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700240 вiд 2024-08-28 14:05:11

ввс статєйку накатало про наші атаки на нпз та нафтобази
якщо коротко - «не помітно» на загальному фоні
так що потрібно «піднажати»
----------
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c4gewv91l8ro?xtor=AL-73-%5Bpartner%5D-%5Bmeta.ua%5D-%5Bheadline%5D-%5Bukrainian%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D&at_link_type=web_link&at_medium=social&at_campaign=Social_Flow&at_ptr_name=twitter&at_link_id=F2410B24-6528-11EF-B5B9-DFE57A4146A3&at_campaign_type=owned&at_bbc_team=editorial&at_link_origin=BBC_ua&at_format=link
«Поблизу [російсько-українського] кордону є, умовно, два десятки об'єктів, де військові можуть забирати великі обсяги дизелю, — сказав він. — Це логічні цілі, оскільки [ЗСУ] треба перервати постачання російської армії».

Загальні збитки для внутрішнього російського ринку нафтопродуктів у зв'язку з атаками безпілотників експерт називає незначним.

«Теоретично спалили [об'єкт] у Пролетарську, це близько 20-30 тисяч тонн дизельного палива, пояснює він. — Найближчий завод - у Волгограді, відповідно, волгоградському треба дістати цей обсяг і направити на компенсацію того, хто випав. Але це копійки, один експортний танкер — це 30 тисяч тонн».

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700239 вiд 2024-08-28 13:52:33

до речі
на нпз так нічого не прилітає. поки що горять тільки нафто-бази…
сьогодні наче нато збирається (після обстрілу нашої інфраструктури) … пожливо «пересунуть червоні лінії» і нпз почнуть підгорати також?
хоча заборона на прильоти по нпз наче від штатів приходила. типу перед виборами не портібно лякати ринок такими подіями, а то «на нєрвах» ціна на нафту полізе вверх… байден-харіз будуть «недовольні» …

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700238 вiд 2024-08-28 12:33:09

Российское продвижение в зоне Нью-Йорк - Авдеевка - Старомихайловка - Покровск.

По месяцам в км²
• январь: 5
• февраль: 95
• март: 19
• апрель: 60
• май: 74
• июнь: 49
• июль: 83
• август: 207
---------
від шрайка

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700237 вiд 2024-08-28 12:31:24

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700236 вiд 2024-08-28 12:21:01
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг]
№ 1700234
а макрон підтвердив що дуров летів на зустріч до нього?
в принципі лідери країн часто зустрічаються з «модними» бізнесменами. маск до мерлоні приїжджав десь пів-року назад. мєдвєдєв з джобсом зустрічався (якщо я не помиляюсь) і тп…
але хто такий дуров? у маска тесла, космос… купа ярдних проектів. дуров - власник тг, і якоїсь крипти…
при чому тг намбер-ван меседжінг аплікуха буквально в 5-10 країнах… тобто хз що макрон міг з дуровим обговорювати…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700236 вiд 2024-08-28 12:21:01

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг]
№ 1700234 вiд 2024-08-28 10:39:17

Спецом подивився - з Фуйлом у жабопрезидента остання зустріч була 7 лютого 2022 року - тобто тоді, коли Фуйло ще не вважалося міжнародним злочинцем.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700235 вiд 2024-08-28 11:52:52

2 ProstoVlizPobalakaty
2 sk,

Дякую за інфу про Барсу. Цікаво. Доперва почався сезон, отже подивимося яким чиному вони собі думають перемагати, яка в них стратегія на сезон.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700234 вiд 2024-08-28 10:39:17

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700231 вiд 2024-08-28 10:02:40

Тобто з реальними вбивцями типу хуйла президенту нормально зустрічатись, а з людиною, яку підозрюють лише у невиконанні законодавства з розкриття інформації (хоча й з тяжкими наслідками), навіть хоча б щоб пояснити позицію Франції щодо його діяльності - не комільфо?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700233 вiд 2024-08-28 10:31:20

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1700232
ок. там барса десь футболістів 5 роздавала/продавала щоб ольмо підписати…
страшно подумати, якби ще й ніко-вільямся вдалось підписати… у них і так з фінансами проблеми. якось «хаотично» ті всі покупки-продажі гравців виглядають…
ну подивимось. 3 перемоги в 3х матчах

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700232 вiд 2024-08-28 10:13:37

sk (здалеку…)
№ 1700219
Гюндоган наче вільним агентом приходив, так само і назад пішов.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700231 вiд 2024-08-28 10:02:40

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг]
№ 1700226 вiд 2024-08-28 09:47:53

Якщо кацап проходить по справах щодо педофілії, наркоти тощо, то зустрічатися з ним для президента - мабуть що не комільфо ;)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700230 вiд 2024-08-28 10:01:22

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700229 вiд 2024-08-28 09:54:00
Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1700228 вiд 2024-08-28 09:48:47
паспорт йому ж дали за «прискореною» процедурою
як можна дати паспорт москалю, який проживає постійно десь «на дубайщині»?
значить він розказав з ким планував зустрічатись у франції, а з ким зустрічався в баку, чи чого 1500 раз літав в мск - не розказує?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700229 вiд 2024-08-28 09:54:00

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1700228 вiд 2024-08-28 09:48:47

Вечеряв асабісто, чи у складі групи грошовитих буратін?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700228 вiд 2024-08-28 09:48:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700224

вiн вжe з ним вeчeряв в 2018…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700227 вiд 2024-08-28 09:47:57

Правительство Грузии решило установить в Тбилиси новый памятник царю Картли-Кахетинского царства Ираклию II Багратиону, заключившему «Георгиевский трактат» о переходе страны под протекторат России.

як стaрaються…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700226 вiд 2024-08-28 09:47:53

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700224 вiд 2024-08-28 09:43:59

А що дивного у зустрічі одного з найбагатших громадян Франції з президентом держави? Може його так до речі і заманили у Францію, щоб потім затримати.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700225 вiд 2024-08-28 09:44:04

olma
№ 1700220 вiд 2024-08-28 09:14:32

Флік, і у мене таке враження, що Гюндоган і Флік не дуже між собою ладять, хоч публічно здається нічого такого не було. Але провал Фліка у збірній означає, що щось у нього було не так у відносинах з ключовим гравцем.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700224 вiд 2024-08-28 09:43:59

«Засновник месенджера Telegram Павло Дуров під час затримання у французькому аеропорту» Ле Бурже «заявив поліцейським, що в нього мала відбутися зустріч із президентом Франції Еммануелем Макроном».
----------------------
У кацапа мабуть манія величі. Жабоментам треба було полікувати резиновим дрючком.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700223 вiд 2024-08-28 09:28:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700221

Я б хотів бути в 4му кошику, щоб суперники були найсильніші.
Хай команда зростає.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700222 вiд 2024-08-28 09:22:42

Valeriy
№ 1700206

я про Піха питав, якщо що.
але й Шапа учора був також ніякий.

Десь недопрацював СаШо, дуже сильно недопрацював.
але зараз якось ніколи це аналізувати, а вночі треба було спати :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700221 вiд 2024-08-28 09:18:39

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1700217 вiд 2024-08-28 08:42:52

«Своїх суперників підопічні Олександра Шовковського дізнаються у п’ятницю, 30 серпня. Початок жеребкування о 14:00 за київським часом».

Але при цьому нашу кулю покладуть до якогось фуйового третього кошика.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700220 вiд 2024-08-28 09:14:32

2 sk
А хто тренером зараз в Барсі?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700219 вiд 2024-08-28 09:03:43

до речі вчора за барсу олмо вийшов і одразу забив
трохи подивився в кінці матчу… досить якісно грав. але ніфіга неясні «маневри» барси з гюндоганом (купили в сіті, продали в сіті), який грав на тій же позиції. і наче в минулому сезоні був кращим в лч по к-ті розпочатих гольових атак…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700218 вiд 2024-08-28 09:01:21

без світла легше сидіти коли зранку гарні новини…
чергова нафтобаза загорілась, літак над донеччиною збили…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700217 вiд 2024-08-28 08:42:52

А коли жеребкування Ліги Європи?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700216 вiд 2024-08-28 01:57:42

2 PEPSI
№ 1700212
Тю, ромацев? ;)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700215 вiд 2024-08-28 01:51:29

LAZY
№ 1700214 вiд 2024-08-28 01:37:21

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1700211

Угу. Коли ж цей «оркестр» вичавить з себе хоча б нотку?!
------------------------------------------------
Я зауважив для себе вже досить давно, щоб оркестр грав, його саджають до оркестрової ями.
Якась вільна яма на базі Динамо є?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700214 вiд 2024-08-28 01:37:21

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1700211

Угу. Коли ж цей «оркестр» вичавить з себе хоча б нотку?!

У мене на все життя залишилась психологічна травма після кутових Ювентусу проти Динамо, блядь.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700213 вiд 2024-08-28 01:30:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700188 вiд 2024-08-28 00:01:49

У Зальцбурга, як вже неодноразово відмічено, добре навчена команда, і при кутових біля власних воріт всі знають свій маневр
------------------------------------
Зальцбургу Твенте ДВІЧІ забив з кутових …
Чому? А тому що гравці Зальцбургу добре навчені та при кутових біля власних ворот всі знають свій маневр.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.