🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 128.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745935 вiд 2026-04-15 16:19:55

sk
№ 1745933
може дизель?
ну уявить акум такий напевно можно, непонятно ськіки тіки воно буде стоїть.
та і кого врятує, якшо його вистачить с десяток раз туда-обратоно проїхать. Сумнівна бізнес-схема.

berehon
№ 1745928
12.99 грн зараз ціна для бізнеса.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745934 вiд 2026-04-15 16:08:38

sk
№ 1745926 вiд 2026-04-15 15:01:20

1. я Портнікова перестав слухати. важко. хоча мабуть дуже розумна людина.

2. якщо вже слухаєш Шарпа, щоб приблизно розуміти, що коїться на бл. Сході, тоді імхо зайве слухати Ауслендера. можу порадити Д. Ліснянську або Бородкіна, вони іноді приходять до Ауслендера. іраністи.

3. є дуже високоякісна аналітика по війні з Іраном/Хізбаллой, але тільки на івріті, на платформах без перекладу.
в умовах жорсткого надлишку інформації та купи відвертого сміття важко робити скрінінг та фільтрувати. а по Україні перейшов у телеграм та читаю лише Бабченко, Фашика (адмін якого, падло, мене забанив, за ніщо), та спілкування із родичами біля лініі зіткнення, та зображень дохлої русні.

4. якщо ми на півночі отримаємо рої fpv від Хізбалли на оптоволокні і не буде діючого лазера/дешевої та ефективної протидії, то мабуть українцї можуть брати попкорн, цілком виправдано. бо у нас було багато часу роздивлятися, що робиться у вас.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745933 вiд 2026-04-15 16:03:15

Voxa
№ 1745931

чув що в києві деякі осбб встановили батареї від яких живляться ліфти… можливо, якщо хтось має інфу з першо-джерел - то напишуть
зараз три-фазні інвертори на 20+ квт продаються. батареї на 16-32 квт-г - теж
можливо ємності акума такого не вистачить катати ліфт всі 5-7 годин блек-ауту, але одна поїздка на 10 хв, для тих кому на 20+ поверх - ок…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745932 вiд 2026-04-15 15:56:34

Ліфт не від сонячної батареї, а від акумулятора, який заряджає сонячна батарея.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745931 вiд 2026-04-15 15:49:50

sk
№ 1745925
ліфт? от сонячної батареї?
уявляєш її розмір і який акумулятор на потрібен на пусковий струм 10-15 кВт двигуна? :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745930 вiд 2026-04-15 15:28:09

sk
№ 1745926
Портніков завжди каже, що він не є військовим експертом, і уникає таких питань.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745929 вiд 2026-04-15 15:14:36

berehon
№ 1745928
----
Я не в курсі конкретних цифр тарифів еtс.

Але концептуально треба зробити систему яка забеспечувала на кільканадцять років стабільну електрику без блекаутв і відключень, а вже темщики, заробітчани - роздрібні інвестори - темщики - ні. Зараз ні. Це не добре.

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745928 вiд 2026-04-15 15:10:31

olma
№ 1745923
Зелений тариф прибирати не доведеться, якщо зараз його ставка 0,122 євро за 1 кВт·год. Бо вже зараз електрика продається бізнес-споживачам по 0.5 євро за 1 кВт·год.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745927 вiд 2026-04-15 15:04:25

теніс
такс. саша олійникова молодець. почався «її сезон». європейський червоний грунт, де вона планує грати всі тижні без відпочинку, і по-моєму казала що після рг буде декілька турнірів на грунті, заявилась там
виграла 1й матч 250ки. для неї дуже важливо. так як в топ-100 пробивалась виключно через 125ки. а турніри 250 - це зовсім інший рівень. об це «обламалась» минулого сезону юля стародубцева. коли приїжджала на 250ку. вилітала в першому колі, і, як вона казал, не могла знайти ритм. тому що коли грала турніри нижчого рівня, там +- доходила до пів-фіналу - фіналів. мала купу ігрової практики. а у турнірах де грають топ-100 - після вильотів в преших колах - ігрової практики немає…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745926 вiд 2026-04-15 15:01:20

che7
№ 1745924

десь через день слухаю шарпа. коли він сам «наговорює» текст у своєму каналі - ок. коли десь його запрошують - видно що його питання дратують. інколи невпевнено говорить. наче сам не вірить в текст що вимовляє…
інколи «бісить» коли, наприклад портрікова, питають, штати обіцяють зупинити військову підтримку україни, як зміниться лінія фронту (ситуація на фронті) з такими змінами?
і портніков починає щось умнічати. замість того щоб сказати що він не є військовим експертом, і не може коментувати суто військові справи
до речі той же шарп і ауслендер так прямо і кажуть коли до них з «економічними» питаннями приходять…
тому і слідкуємо за вашою війною з іраном, екзистенціна загроза. те що у нас спільне, в нашій війні з хуйлостаном…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745925 вiд 2026-04-15 14:56:15

olma
№ 1745923

пільги є для осбб. і на ввезення енерго-обладнання податків немає. так що тут - ок
мені здається що дуже просто осбб чи жеки можуть встановити панелі на дах+батареї, щоб мінімум ліфти їздили та освітлення в під'їздах було

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745924 вiд 2026-04-15 14:53:33

sk
№ 1745915 вiд 2026-04-15 14:17:50

так, згоден, що останнім часом політична (не військова, sic) інтерпритація подій Шарпом викликає питання. Шарпа питають, іноді днбільні питання, він інколи не тікає від відповіді, а відповідає, як вміє. не я, не він не знаємо планів, є вони, чи нема їх. ' у нас немає мети, тільки путь'. чи як вірніше сказати - ' тільки шлях'?
я повтрюю- Шарп кваліфікований саме військовий експерт
і цікаво, що вийде із його заочним протимтоянням із Солоніним із приводу лазера. чи то розпіл грошей, чи щось вартн уваги.
і Іран для нас екзистенціальна небезбека, без зайвих доповнень. так само, як для вас кацапи. із усіма витікаючими

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745923 вiд 2026-04-15 14:43:06

Зелений тариф треба прибирати, але пільги на енергообладнання, на інвертори, акуми і всякий хардвер залишити.
Щоб у інвестора була мотивація забеспечувати себе автономно і при надлишку щось там віддавати іншим в мережу за копійки.

Якщо ти хочеш професійно займатися енергогенерацією зеленою, то реєструй ТОВ, чи АТ, реєструй осн. вид діяльності підприємства виробництво електричної енергії, дозволи, співробітники кваліфіковані на трудових книжках і вперед. - Для цих треба виписати окремі положення.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745922 вiд 2026-04-15 14:35:28

Voxa
№ 1745921

хто платить? ну це ж риторично
от всі ми, хто не на зеленому тарифі, платимо тим хто на зеленому тарифі, включаючи «юриків» що встановили промислові сонячні станції
можливо якісь статті в бюжеті під це з наших податків
добре що воно закінчується скоро…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745921 вiд 2026-04-15 14:31:03

sk
№ 1745918
я питаю: Чиї гроші яки платять тобі за «зелений тариф»
хто оплачує банкет.
І у відповіді - все :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745920 вiд 2026-04-15 14:31:02

+100500

Тренд. Нічого не робити і ні за що не відповідати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745919 вiд 2026-04-15 14:28:41

сучасні міжнародні договори про безпеку, дуже нагадують анекдот про пожежника:
«так то робота класна, але як пожежа - то хоч звільняйся»

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745918 вiд 2026-04-15 14:24:32

Voxa
№ 1745916

купа об'яв - встановимо сес під зелений тариф. кредит на 10 років. тобто ті хто хоче встановити і заплатять
їм покажуть такі розрахунки - народ повірить
ніхто ж не каже що 1 січня 2030 зеленого тарифу вже не буде. а борг за встановлення ти будеш віддавати ще 5+ років, якщо сьогодні на це підпишешся…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745917 вiд 2026-04-15 14:21:51

Enot
№ 1745912

ну і якщо зима така як остання. сніг випав. примерз до панелей. + немає. панелі генерують нуль
у кума таке. каже обламався лазити при -20 на дах чистити. тим більше світло відключають. тому 2 місяця генерація нуль (майже)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745916 вiд 2026-04-15 14:20:38

sk
№ 1745914
тут більше цікаво, хто і з чийого гаманця оплачується цей «бізнес» …

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745915 вiд 2026-04-15 14:17:50

che7
№ 1745913

ти не троль. ми спостерігаємо «вашу» війну із сторони
шарп розказує що все йде по плану. розкажи який план?
те що меле трамп - не налазить на голову, тому у всіх розуміння що плани на завтра ми пишемо сьогодні
про зупинку договору італія-ізраїль - то просто приклад того що жодна міжнародна угода нічого не варта. в б-який момент одна сторона може вийти. «арбітражу» немає. немає третьої «сили» як б могла наказати одну із сторін за невиконання

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745914 вiд 2026-04-15 14:13:27

Enot
№ 1745912

це ти накопі-пастив рекламний буклет встановщиків сес під зелений тариф? :)
по-перше, начеб-то обл-енерго приватні домогосподарства коли підключає - максимум 20 квт дає, нє?
30 квт панелей - це, десь так площа міні-футб поля повинна займати
у мене у брата 20 квт - то обвішано ними весь дах будинку + здоровий навіс під авто
так. на широті києва 10 квт паленей за рік згенерують 10000 квт-г електрики +-
далі, своє споживання з бойлером гарячої води (можливо електро-плита) - десь 10 квт-день. тобто одразу мінус 3500 на власне споживання
ну і далі питання, як ти будеш грітись взимку? навіть якщо у тебе газ, то двигуни що гарячу воду гонять по трубам беруть скільки? 200 ватт? 2к в день? пів-року їх роботи це ще мінус 3-3500квт. якщо будеш «догріватись» радіаторами/тепловими насосами - то… окремий розрахунок…
у брата з 20к панелей виходило так що 2 місяці на рік він платив за електрику. 10 місяців йому доплачували. в літні місяці виходило десь 5-10к грн
--------
ця вся математика працює коли немає відключень електрики

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745913 вiд 2026-04-15 13:51:27

шось ви тут зовсім, того… не того.

1. Мелоні призупинила військову угоду з Ізраїлем. Ви читали зміст тієї угоди? нє, чукча нє чітатель?
2. Вірю, що наші бюрократи могли напортачити із судном із укр. вкраденим сбіжжям. не від великого розуму. рівень державних бюрократів у еас поганий, імхо. нажаль.
3. знову, імхо, слухати/цітувати Барака Равіда-себе не поважати.
4. Нетаньяху втягнув Трампа у іранську авантюру. блядь, Зеленський втягнув Трампа/Байдена/Трампа/Джонсона/Мелоні кого там ще у кацапську авантюру. Але Орбан встояв, не повівся на разводняк галімтй, бо розумний.
5. Ну, полковник Світан теж віщає за Ізраїль. чьотко лазером рассєкаєть, все бачить/розуміє.
Ауслендер -для домохозяєк, тільки все ж таки не Арестович. Галямов- імхо лівак, іноді цікаво, але не маю власної думки. Шарп-можотво єдиний кваліфікований військовий експерт, не робить розумний вираз обличчя коли розмовляє за Україну. втік від бляді латиніної, незабаром сподіваюсь втече від блядєй із дождя.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745912 вiд 2026-04-15 12:17:17

До вчорашньої розмови
Оформлення «зеленого» тарифу в Україні для приватних домогосподарств (до 30 кВт) передбачає встановлення СЕС, подання заяви до Обленерго, встановлення двонаправленого лічильника та підписання договору купівлі-продажу. Процес займає від 2 до 6 місяців, а ставка зафіксована в євро до 2030 року.
Фінансові показники на 2026 рік
Для стандартної мережевої СЕС потужністю 30 кВт:
Сума інвестицій: Від $9 350 за бюджетні рішення до $15 000+ за преміальне обладнання з монтажем. Гібридні системи з акумуляторами коштують на $4 000 – $6 000 дорожче.
Ставка тарифу: Для станцій, введених в експлуатацію у 2026 році, ставка становить 0,122 євро за 1 кВт·год (або приблизно 5,02 – 6,04 грн/кВт·год без ПДВ залежно від курсу та дати введення).
Річна генерація: Станція на 30 кВт виробляє від 30 000 до 42 000 кВт·год на рік, залежно від регіону та орієнтації панелей.
Податки: З нарахованого доходу автоматично утримується 19,5% – 23% (18% ПДФО + підвищений військовий збір 1,5% – 5%).
Чистий прибуток (нетто) оцінюється в 145-150 тисяч гривень на рік. Вкладання в станцію відбиваються на 4-6 років. Менш потужні станції, наприклад 20 кВ, хоча коштують дешевше, відбиваються довше і загалом менш вигідні, тому що всі інші затрати лишаються тими самими, а товару на продаж менше.
Багато людей майнило бітноїни і вкладали в це діло приблизно ті самі суми. А тепер можна «майнити» електроенергію :-)))

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745911 вiд 2026-04-15 11:36:50

хтось порахував скільки нафти проходить через протоки
от данські та турецькі протоки можна закривати легко
або допомогти «малюку-буданову» щоб «зменшили нагрузку»
-----------
World’s Largest Oil Chokepoints?

1.???? Strait of Malacca - 23.2 Mn B/D

2.???? Strait of Hormuz - 20.9 Mn B/D

3.?? Cape of Good Hope - 9.1 Mn B/D

4.?? Danish Straits - 4.9 Mn B/D

5.?? Suez Canal - 4.9 Mn B/D

6.???? Bab El-Mandeb - 4.2 Mn B/D

7.?? Turkish Straits - 3.7 Mn B/D

8.?? Panama Canal - 2.3 Mn B/D

Note: Average daily transit measured in million barrels per day; total global oil flow ~80 Mn B/D

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745910 вiд 2026-04-15 11:24:43

Оточення Трампа - крашений підар, нелегал і імбецил.
Це має назву США. Амінь.

І про бокс.
Усику пиздець. Він на вьюсі відповів:
- Що для вас бокс?
- Бокс для мене все. Я люблю бокс більше ніж дружину.

Тепер Усику хана. Катерина його вдома уб "є.
Ще 2-3 роки назад Усик казав, що єлина людина у світі кого він боїться - це Катерина Усик :-))

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745909 вiд 2026-04-15 11:00:03

sk
№ 1745906

Вигляда, що в спонсорів респів зараз паніка. Вони бачать, що трамп тягне їх до ями, а Венса серйозно не розглядають. Багато хто зробив би ставку на Рубіо, але надто багато ще часу до нових виборів.

Якісь контури почнуть вимальовуватись після листопадових виборів до конгресу. В разі серйозної поразки республіканців можливі цікаві сценарії.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745908 вiд 2026-04-15 08:49:03

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1745907

про що б не домовились - оголосять то бьютіфул-діл імені трампа. там наче ізраїль домовився з ліваном з приводу хезболи. а це був один пунктів вимог ірану
нафта стабільно 100-. так що принципово поки що нічого не змінилось…
але… оті всі будапештські меморандуми й інший папір де стоїть підпис сша зараз прирівнюються до підпису хуйлостану. тобто нічого не варте
наче мерлоні вчора наїжджала на трампа з приводу ядерної програми ірану, натякаючи що єдина країна у світі яка ярєрку використала «по прямому призначенню» - були штати… так от. подумалось. європа повинна сама задуматись над своєю ядєркой. якісь там пакістани-індія-пн_корея мають ядєрку. а європа що?
все що має франція - гуд. але повинна бути загальна програма з «ядєркой єс». тому що французи теж хитро-зроблелі. виходили з нато, можуть завтра і з єс вийти. завжди мають свою позицію…
раніше європа ядєрку не мала тому що їм штати гарантували захист. а зараз? з трампом-венсом можна забути. вони скоріш хуйла захистять
а хуйло, тільки десь смаженим запахло - одразу починає свою риторику - не чіпайте мене, я нєрвний і у мене є ярєрка… і все…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745907 вiд 2026-04-15 08:09:23

Бородатий підар хай спочатку успішно завершить переговори з Іраном, а потім вже думає про верховне підерство ;)

sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745906 вiд 2026-04-15 07:55:00

JD Vance: Stopping funding for Ukraine is one of the things I’m proudest we’ve done in this administration.
https://x.com/RpsAgainstTrump/status/2044195439008739777?s=20

Чувак на зараз готується бути лідером респів після трампа

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745905 вiд 2026-04-15 06:28:12

Семен Слєпаков - неймовірно талановитий і практично геніальний чувак. Який рве кацапські пердаки своєю творчістю.

Цей ваш 'sk' - просто бездарний тупуватий ноунейм.

Все просто.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745904 вiд 2026-04-15 01:13:10

атлєтіко-хуєтіко

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745903 вiд 2026-04-15 00:55:58

ПСЖ - Полісся сюр Житомир

Як Виллафранш сюр Меер.

Зараз ще й ЛМ поставлю, якщо будуть незадоволені :-)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745902 вiд 2026-04-15 00:47:28

та який там псж?
завтра ніякий реал зробить камбек і виграє лч :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745901 вiд 2026-04-15 00:46:50

песеже-хуєсеже. барса-хуярса.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745900 вiд 2026-04-15 00:26:01

найсмішніше, шо мутно-незрозумілий ПСЖ має цілком реальний шанс виграти ЛЧ вдруге поспіль

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745899 вiд 2026-04-15 00:14:05

шкода шо Барса втомилась.
Ще до вилучення було видно шо бензин скінчується, а після то взагалі стали.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745898 вiд 2026-04-15 00:06:37

справедливості заради
атлетіко міг забити більше в 2му ніж барса
у барси по-моєму взагалі моментів не було крім удару араухо, якого випустили за пару хв до кінця основного часу щоб стояв у штрафній і чекав на навіси
рашфорд був майже не помітним, один дриблінг +- напів-небезбечний. ямаль «потух» в 2му…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745897 вiд 2026-04-15 00:05:01

Краще б Барсі ПСЖ випав. Атлетико був найгіршим варіантом.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745896 вiд 2026-04-15 00:03:17

Нє, ну топ матч. Питань немає. Араухо міг врятувати Барсу, але не судилося.
Атлетико заслужено пройшов далі.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.