🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1271.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700212 вiд 2024-08-28 01:25:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700188 вiд 2024-08-28 00:01:49

У Зальцбурга, як вже неодноразово відмічено, добре навчена команда, і при кутових біля власних воріт всі знають свій маневр
--------------------------------------
ну, ще трошки, на Р. прізвище :-)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700211 вiд 2024-08-28 01:20:13

LAZY
№ 1700208

цe вжe вiдрoбляється пiд чaс трeнувaнь. чaстинa грaвцiв мусить рухaтися тaк щoб вiдвoдити зaхисникiв, iншi - щoб блoкувaти зaхисникiв i т. д. тaм цiлий «oркeстр» :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700210 вiд 2024-08-28 01:14:50

LAZY
№ 1700208 вiд 2024-08-28 01:11:05

Valeriy
№ 1700205
Як подату в певну точку знають майже всі, але як зробити мінімальною імовірність перехоплення, га?

Мабуть що адресатам м'яча треба відриватись від захисників, або вверх або вперед. А не стояти та чекати, коли в лоба прилетить.
------------------------------------
Це зрозуміло … вся товпа несеться вперед, їм заважає нестись ще більша товпа захисників, назустріч летить воротар, в результаті утворюються куча мала з цих мас … але я про дії подаючого питав.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700209 вiд 2024-08-28 01:11:11

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1700204 вiд 2024-08-28 00:49:55

2 Starik
№ 1700202
Зараз корону поправить і розсіче лазером для лошків ;)
---------------------------------------------------
Я нікого не ображаю і не називаю ні лошками ні якось по іншому, і навпаки, з розумінням ставлюсь до нерозуміння декотрих моментів футболу декотрими дописувачами … тому і пояснюю ці моменти.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700208 вiд 2024-08-28 01:11:05

Valeriy
№ 1700205
Як подату в певну точку знають майже всі, але як зробити мінімальною імовірність перехоплення, га?

Мабуть що адресатам м'яча треба відриватись від захисників, або вверх або вперед. А не стояти та чекати, коли в лоба прилетить.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700207 вiд 2024-08-28 01:08:48

Valeriy
№ 1700205

1. всi нe вмiють i Динaмo яскрaвий приклaд.
2. рoбити тaк, щoб пeрeхoплeння булo мoжливим лишe у вузьких мeжaх вiднoснo тoї тoчки. скaжeм тaк +/- дiaмeтр мячa :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700206 вiд 2024-08-28 00:58:34

Starik (Україна, Київ)
№ 1700202 вiд 2024-08-28 00:36:55

Valeriy
№ 1700200

ну напиши як мав грати півзахисник з потенціалом пасу та дальнього удару
----------------------------------------
Не зрозумів, який такий півзахисник, і що це таке «потенціалом пасу та дальнього удару» ?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700205 вiд 2024-08-28 00:55:46

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1700203 вiд 2024-08-28 00:43:54

Valeriy
№ 1700200

тaкa пoдaчa яку грaвeць мoжe пoвтoрити з дужe вeликoю ймoвiрнiстю в пeвну тoчку з мiнiмaльнoю ймoвiрнiстю пeрeхoплeння. Зa нaявнoстi тaких грaвцiв мoжнa гoвoрити прo нaгрaвaння вaрiaнтiв кутoвих i штрaфних удaрiв.
------------------------------------------------------
Як подату в певну точку знають майже всі, але як зробити мінімальною імовірність перехоплення, га?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700204 вiд 2024-08-28 00:49:55

2 Starik
№ 1700202
Зараз корону поправить і розсіче лазером для лошків ;)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700203 вiд 2024-08-28 00:43:54

Valeriy
№ 1700200

тaкa пoдaчa яку грaвeць мoжe пoвтoрити з дужe вeликoю ймoвiрнiстю в пeвну тoчку з мiнiмaльнoю ймoвiрнiстю пeрeхoплeння. Зa нaявнoстi тaких грaвцiв мoжнa гoвoрити прo нaгрaвaння вaрiaнтiв кутoвих i штрaфних удaрiв.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700202 вiд 2024-08-28 00:36:55

Valeriy
№ 1700200

ну напиши як мав грати півзахисник з потенціалом пасу та дальнього удару

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700201 вiд 2024-08-28 00:34:42

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1700199

концентрований Like.
маю надію на СаШо.
але невелику, у ньго не дуже гарний матеріал.
і досвіду у нього небагато.
а досвід гравця тут не дуже в тему.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700200 вiд 2024-08-28 00:33:31

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1700199 вiд 2024-08-28 00:27:43

якщо 35 років тому Динамо випереджало час, чверть віку тому було на рівні, то зараз ми безнадійно відстаємо. Здавалося, що австрійці дивились на Шапаренка, на те, як він пднімає руку, і вже знали як і на кого піде мʼяч. те, що повинен бути мінімум тренер по стандартам, це вже аксіома.
Якщо при Луческу кутовий тупо розігрували, то зараз одноманітна подача, яку австрійці читали на раз.
СаШо треба ці матчі дивитися і думати над помилками (і не те, що Караве не захисник, це зрозуміло; хоча на останні 10-15 хвилин можно було його випустити замість Тимчика, бо треба забивати, а там він корисний)
Що не так із захистом (австрійсткий гол, коли Бражко дивився футбол), шо робити зі стандартами, що з реалізацієй?
-----------------------------------------------
Подача з кутового потребує якісної передачі.
І що це таке, якісна подача?
Я знаю … і може ще знає крім мене, то не встидайтесь, напишіть тут.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700199 вiд 2024-08-28 00:27:43

якщо 35 років тому Динамо випереджало час, чверть віку тому було на рівні, то зараз ми безнадійно відстаємо. Здавалося, що австрійці дивились на Шапаренка, на те, як він пднімає руку, і вже знали як і на кого піде мʼяч. те, що повинен бути мінімум тренер по стандартам, це вже аксіома.
Якщо при Луческу кутовий тупо розігрували, то зараз одноманітна подача, яку австрійці читали на раз.
СаШо треба ці матчі дивитися і думати над помилками (і не те, що Караве не захисник, це зрозуміло; хоча на останні 10-15 хвилин можно було його випустити замість Тимчика, бо треба забивати, а там він корисний)
Що не так із захистом (австрійсткий гол, коли Бражко дивився футбол), шо робити зі стандартами, що з реалізацієй?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700198 вiд 2024-08-28 00:23:35

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700191 вiд 2024-08-28 00:03:33

Пара Михавко-Попов - це мабуть оптимальний варіант на сьогодні, бо Дячук дещо вайлуватий і не дуже розумний, а Зять - також незграбний і при цьому поганенько виглядає у єдиноборствах.
----------------------------------------
Підтримую …плюс 100.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700197 вiд 2024-08-28 00:21:55

VVV
№ 1700181 вiд 2024-08-27 23:57:41

хоча грали б так у першому матчі - пройшли б австріяків. вони під тиском сипляться. але треба забивати. і окремий пиздець це нуль небезпеки після такої кількості кутових. з цим треба щось робити.
---------------------------------------------------
«В футболе мелочей не бывает» сказал когда-то Валерий.
Коли в першій грі я побачив, що йде дощ, то подумав, що це дуже для нас погано та зразу згадав дощову гру з Уельсом, коли Ярмоленко красиво головою забив … але в свої.
Не хотів тоді про це тут писати, бо більшість людей забобонні.
Я давно замітив для себе, що нашим треба (це дивно?) для хорошої гри треба якісне поле.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700196 вiд 2024-08-28 00:15:59

треба нарешті припинити знущання, випиздить Супрягу кудись - в аренду, на вільні хліба, пох куди, і на заміну випускать хочь якогось нападника, а не оце вот …

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700195 вiд 2024-08-28 00:15:20

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700191

гм.
Я б Дячука не відкидав, але Михавко давав непогані паси, один гольовий.
Хоча у захисті по центру був жах, що з Партизаном, що з ГлазгоЮ що сьогодні. І це також питання до СаШо.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700194 вiд 2024-08-28 00:10:21

Jen
№ 1700184

так.
в тому ж проблема - не можемо забивати.
Це не лише тому що Ванат низький та одноногий та залежний.
Це тому що у СаШо (як тренера) не було досвіду проти команд за межами країни, в т. ч. на стандартах.
Піх - непогано для ЧУ, навіть перевага для ЧУ, але для Євро він буде (або не буде) готовий наступного року проведеного в системі. На жаль у нас немає гравців «одразу» у країні, ще й вторгнення явно працює не на нашу користь.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700193 вiд 2024-08-28 00:09:44

І 16 кутових з нульовим ефектом.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700192 вiд 2024-08-28 00:06:53

В другому таймі цілком могли покласти парочку.

Але мати два десятки ударів, і з них лише один у «рамкку» - це за межами пристойності :(

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700191 вiд 2024-08-28 00:03:33

Пара Михавко-Попов - це мабуть оптимальний варіант на сьогодні, бо Дячук дещо вайлуватий і не дуже розумний, а Зять - також незграбний і при цьому поганенько виглядає у єдиноборствах.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700190 вiд 2024-08-28 00:03:11

ну не все так і погано було.
Да трохи слабі індивідуально, і більш ніж половині складу навіть в запас команди ЛЧ не потрапити, да не так добре навчані і командна гра шкутильга, але при трохи більшому везінні і сьогодні могли перемогти, та і загалом моги пройти. Нічого особливого цей Зальцбург з себе не уявляв теж.
Таке.
Подивися далі хто шо покаже.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700189 вiд 2024-08-28 00:02:34

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700180

Досить трусити їбалом, бо майстерність така собі. На рівні, сердючки

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700188 вiд 2024-08-28 00:01:49

У Зальцбурга, як вже неодноразово відмічено, добре навчена команда, і при кутових біля власних воріт всі знають свій маневр - але з такої кількості стандартів все одно щось треба витискати.

Чомусь майже не було дальніх ударів від Бражка, і те, що його замінили, також прикметно - може СаШо щось побачив (чи навпаки не побачив того, на що розраховував).

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700187 вiд 2024-08-28 00:01:14

з Михавка таки можуть бути люди. перший матч то був таки мандраж.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700186 вiд 2024-08-28 00:00:13

2 Starik
№ 1700171
не знаюз чим ви не згідні, але Шапаренко, Ванат, здається Попов повинні були забивати

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700185 вiд 2024-08-27 23:59:46

VVV
№ 1700181

а що, є кому забивати?
Ваната прошу не пропонутати, навіть після голу та тому що після дохуя просраних шансів

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700184 вiд 2024-08-27 23:59:39

Все вирішили дві індивідуальні помилки в першій грі.
За команду не соромно, але рівень майстерності особливо при завершенні дуже посередній.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700183 вiд 2024-08-27 23:58:20

Початок євро сезону обнадійливий.
Подивимось що буде далі, але дуже приємно спостерігати за грою.
Багато емоцій, є прогрес майже в кожного гравця.
І є відчуття, що ми можемо успішно зіграти проти сильної команди.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700182 вiд 2024-08-27 23:57:42

LAZY
№ 1700172

Like

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700181 вiд 2024-08-27 23:57:41

хоча грали б так у першому матчі - пройшли б австріяків. вони під тиском сипляться. але треба забивати. і окремий пиздець це нуль небезпеки після такої кількості кутових. з цим треба щось робити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700180 вiд 2024-08-27 23:57:36

Сьогодні точно вже не було соромно за команду, а якщо виправити певні моменти, то хз - у ЛЄ можна і наробити шороху.

Хоча тому ж Шапаренку досить вже продавати себе хз куди, а варто зосередитися на грі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700179 вiд 2024-08-27 23:56:54

Nycolas
№ 1700163 вiд 2024-08-27 23:43:48

Sauron
№ 1700160
На 90+ мейбі
Хто це й форвард Ванат? Він форвард?
---------------------------------------
Це все порівнювальне … Супряга взагалі не зміг зачепитися за м "яч жодного разу.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700178 вiд 2024-08-27 23:56:41

Головко
Для того, щоб вийти в Лігу Чемпіонів цього замало. (с)

власне треба це прийняти

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700177 вiд 2024-08-27 23:55:50

Заміни мʼяко кажучи, не підсилили

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700176 вiд 2024-08-27 23:55:32

Михавко - монстр. Браво.
Ванат - дуже добре.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700175 вiд 2024-08-27 23:54:56

Гра ногами Бущана - це насолода рівня Супряга-форвард. :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700174 вiд 2024-08-27 23:54:45

Nycolas
№ 1700169

Не жах.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700173 вiд 2024-08-27 23:54:28

Михавко - гут.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.