PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700212 вiд 2024-08-28 01:25:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1700188 вiд 2024-08-28 00:01:49 У Зальцбурга, як вже неодноразово відмічено, добре навчена команда, і при кутових біля власних воріт всі знають свій маневр -------------------------------------- ну, ще трошки, на Р. прізвище :-)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700211 вiд 2024-08-28 01:20:13LAZY № 1700208 цe вжe вiдрoбляється пiд чaс трeнувaнь. чaстинa грaвцiв мусить рухaтися тaк щoб вiдвoдити зaхисникiв, iншi - щoб блoкувaти зaхисникiв i т. д. тaм цiлий «oркeстр» :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700210 вiд 2024-08-28 01:14:50LAZY № 1700208 вiд 2024-08-28 01:11:05 Valeriy № 1700205 Як подату в певну точку знають майже всі, але як зробити мінімальною імовірність перехоплення, га? … Мабуть що адресатам м'яча треба відриватись від захисників, або вверх або вперед. А не стояти та чекати, коли в лоба прилетить. ------------------------------------ Це зрозуміло … вся товпа несеться вперед, їм заважає нестись ще більша товпа захисників, назустріч летить воротар, в результаті утворюються куча мала з цих мас … але я про дії подаючого питав.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700209 вiд 2024-08-28 01:11:11Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1700204 вiд 2024-08-28 00:49:55 2 Starik № 1700202 Зараз корону поправить і розсіче лазером для лошків ;) --------------------------------------------------- Я нікого не ображаю і не називаю ні лошками ні якось по іншому, і навпаки, з розумінням ставлюсь до нерозуміння декотрих моментів футболу декотрими дописувачами … тому і пояснюю ці моменти.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700208 вiд 2024-08-28 01:11:05Valeriy № 1700205 Як подату в певну точку знають майже всі, але як зробити мінімальною імовірність перехоплення, га? … Мабуть що адресатам м'яча треба відриватись від захисників, або вверх або вперед. А не стояти та чекати, коли в лоба прилетить.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700207 вiд 2024-08-28 01:08:48 Valeriy № 1700205 1. всi нe вмiють i Динaмo яскрaвий приклaд. 2. рoбити тaк, щoб пeрeхoплeння булo мoжливим лишe у вузьких мeжaх вiднoснo тoї тoчки. скaжeм тaк +/- дiaмeтр мячa :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700206 вiд 2024-08-28 00:58:34Starik (Україна, Київ) № 1700202 вiд 2024-08-28 00:36:55 Valeriy № 1700200 ну напиши як мав грати півзахисник з потенціалом пасу та дальнього удару ---------------------------------------- Не зрозумів, який такий півзахисник, і що це таке «потенціалом пасу та дальнього удару» ?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700205 вiд 2024-08-28 00:55:46Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1700203 вiд 2024-08-28 00:43:54 Valeriy № 1700200 тaкa пoдaчa яку грaвeць мoжe пoвтoрити з дужe вeликoю ймoвiрнiстю в пeвну тoчку з мiнiмaльнoю ймoвiрнiстю пeрeхoплeння. Зa нaявнoстi тaких грaвцiв мoжнa гoвoрити прo нaгрaвaння вaрiaнтiв кутoвих i штрaфних удaрiв. ------------------------------------------------------ Як подату в певну точку знають майже всі, але як зробити мінімальною імовірність перехоплення, га?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700204 вiд 2024-08-28 00:49:552 Starik№ 1700202Зараз корону поправить і розсіче лазером для лошків ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700203 вiд 2024-08-28 00:43:54Valeriy № 1700200 тaкa пoдaчa яку грaвeць мoжe пoвтoрити з дужe вeликoю ймoвiрнiстю в пeвну тoчку з мiнiмaльнoю ймoвiрнiстю пeрeхoплeння. Зa нaявнoстi тaких грaвцiв мoжнa гoвoрити прo нaгрaвaння вaрiaнтiв кутoвих i штрaфних удaрiв.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700202 вiд 2024-08-28 00:36:55Valeriy № 1700200 ну напиши як мав грати півзахисник з потенціалом пасу та дальнього удару
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700201 вiд 2024-08-28 00:34:42Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1700199 концентрований Like. маю надію на СаШо. але невелику, у ньго не дуже гарний матеріал. і досвіду у нього небагато. а досвід гравця тут не дуже в тему.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700200 вiд 2024-08-28 00:33:31Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1700199 вiд 2024-08-28 00:27:43 якщо 35 років тому Динамо випереджало час, чверть віку тому було на рівні, то зараз ми безнадійно відстаємо. Здавалося, що австрійці дивились на Шапаренка, на те, як він пднімає руку, і вже знали як і на кого піде мʼяч. те, що повинен бути мінімум тренер по стандартам, це вже аксіома. Якщо при Луческу кутовий тупо розігрували, то зараз одноманітна подача, яку австрійці читали на раз. СаШо треба ці матчі дивитися і думати над помилками (і не те, що Караве не захисник, це зрозуміло; хоча на останні 10-15 хвилин можно було його випустити замість Тимчика, бо треба забивати, а там він корисний) Що не так із захистом (австрійсткий гол, коли Бражко дивився футбол), шо робити зі стандартами, що з реалізацієй? ----------------------------------------------- Подача з кутового потребує якісної передачі. І що це таке, якісна подача? Я знаю … і може ще знає крім мене, то не встидайтесь, напишіть тут.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700199 вiд 2024-08-28 00:27:43якщо 35 років тому Динамо випереджало час, чверть віку тому було на рівні, то зараз ми безнадійно відстаємо. Здавалося, що австрійці дивились на Шапаренка, на те, як він пднімає руку, і вже знали як і на кого піде мʼяч. те, що повинен бути мінімум тренер по стандартам, це вже аксіома.Якщо при Луческу кутовий тупо розігрували, то зараз одноманітна подача, яку австрійці читали на раз.СаШо треба ці матчі дивитися і думати над помилками (і не те, що Караве не захисник, це зрозуміло; хоча на останні 10-15 хвилин можно було його випустити замість Тимчика, бо треба забивати, а там він корисний)Що не так із захистом (австрійсткий гол, коли Бражко дивився футбол), шо робити зі стандартами, що з реалізацієй?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700198 вiд 2024-08-28 00:23:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1700191 вiд 2024-08-28 00:03:33 Пара Михавко-Попов - це мабуть оптимальний варіант на сьогодні, бо Дячук дещо вайлуватий і не дуже розумний, а Зять - також незграбний і при цьому поганенько виглядає у єдиноборствах. ---------------------------------------- Підтримую …плюс 100.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700197 вiд 2024-08-28 00:21:55VVV № 1700181 вiд 2024-08-27 23:57:41 хоча грали б так у першому матчі - пройшли б австріяків. вони під тиском сипляться. але треба забивати. і окремий пиздець це нуль небезпеки після такої кількості кутових. з цим треба щось робити. --------------------------------------------------- «В футболе мелочей не бывает» сказал когда-то Валерий. Коли в першій грі я побачив, що йде дощ, то подумав, що це дуже для нас погано та зразу згадав дощову гру з Уельсом, коли Ярмоленко красиво головою забив … але в свої. Не хотів тоді про це тут писати, бо більшість людей забобонні. Я давно замітив для себе, що нашим треба (це дивно?) для хорошої гри треба якісне поле.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700196 вiд 2024-08-28 00:15:59треба нарешті припинити знущання, випиздить Супрягу кудись - в аренду, на вільні хліба, пох куди, і на заміну випускать хочь якогось нападника, а не оце вот …
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700195 вiд 2024-08-28 00:15:20Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1700191 гм. Я б Дячука не відкидав, але Михавко давав непогані паси, один гольовий. Хоча у захисті по центру був жах, що з Партизаном, що з ГлазгоЮ що сьогодні. І це також питання до СаШо.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700194 вiд 2024-08-28 00:10:21Jen № 1700184 так. в тому ж проблема - не можемо забивати. Це не лише тому що Ванат низький та одноногий та залежний. Це тому що у СаШо (як тренера) не було досвіду проти команд за межами країни, в т. ч. на стандартах. Піх - непогано для ЧУ, навіть перевага для ЧУ, але для Євро він буде (або не буде) готовий наступного року проведеного в системі. На жаль у нас немає гравців «одразу» у країні, ще й вторгнення явно працює не на нашу користь.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700193 вiд 2024-08-28 00:09:44І 16 кутових з нульовим ефектом.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700192 вiд 2024-08-28 00:06:53В другому таймі цілком могли покласти парочку. Але мати два десятки ударів, і з них лише один у «рамкку» - це за межами пристойності :(
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700191 вiд 2024-08-28 00:03:33Пара Михавко-Попов - це мабуть оптимальний варіант на сьогодні, бо Дячук дещо вайлуватий і не дуже розумний, а Зять - також незграбний і при цьому поганенько виглядає у єдиноборствах.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700190 вiд 2024-08-28 00:03:11ну не все так і погано було. Да трохи слабі індивідуально, і більш ніж половині складу навіть в запас команди ЛЧ не потрапити, да не так добре навчані і командна гра шкутильга, але при трохи більшому везінні і сьогодні могли перемогти, та і загалом моги пройти. Нічого особливого цей Зальцбург з себе не уявляв теж. Таке. Подивися далі хто шо покаже.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700189 вiд 2024-08-28 00:02:34Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1700180 Досить трусити їбалом, бо майстерність така собі. На рівні, сердючки
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700188 вiд 2024-08-28 00:01:49У Зальцбурга, як вже неодноразово відмічено, добре навчена команда, і при кутових біля власних воріт всі знають свій маневр - але з такої кількості стандартів все одно щось треба витискати.Чомусь майже не було дальніх ударів від Бражка, і те, що його замінили, також прикметно - може СаШо щось побачив (чи навпаки не побачив того, на що розраховував).
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700187 вiд 2024-08-28 00:01:14з Михавка таки можуть бути люди. перший матч то був таки мандраж.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700186 вiд 2024-08-28 00:00:132 Starik№ 1700171не знаюз чим ви не згідні, але Шапаренко, Ванат, здається Попов повинні були забивати
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700185 вiд 2024-08-27 23:59:46VVV № 1700181 а що, є кому забивати? Ваната прошу не пропонутати, навіть після голу та тому що після дохуя просраних шансів
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700184 вiд 2024-08-27 23:59:39Все вирішили дві індивідуальні помилки в першій грі. За команду не соромно, але рівень майстерності особливо при завершенні дуже посередній.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700183 вiд 2024-08-27 23:58:20Початок євро сезону обнадійливий. Подивимось що буде далі, але дуже приємно спостерігати за грою. Багато емоцій, є прогрес майже в кожного гравця. І є відчуття, що ми можемо успішно зіграти проти сильної команди.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700182 вiд 2024-08-27 23:57:42LAZY № 1700172 Like
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700181 вiд 2024-08-27 23:57:41хоча грали б так у першому матчі - пройшли б австріяків. вони під тиском сипляться. але треба забивати. і окремий пиздець це нуль небезпеки після такої кількості кутових. з цим треба щось робити.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700180 вiд 2024-08-27 23:57:36Сьогодні точно вже не було соромно за команду, а якщо виправити певні моменти, то хз - у ЛЄ можна і наробити шороху. Хоча тому ж Шапаренку досить вже продавати себе хз куди, а варто зосередитися на грі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700179 вiд 2024-08-27 23:56:54Nycolas № 1700163 вiд 2024-08-27 23:43:48 Sauron № 1700160 На 90+ мейбі Хто це й форвард Ванат? Він форвард? --------------------------------------- Це все порівнювальне … Супряга взагалі не зміг зачепитися за м "яч жодного разу.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700178 вiд 2024-08-27 23:56:41Головко Для того, щоб вийти в Лігу Чемпіонів цього замало. (с) власне треба це прийняти
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700177 вiд 2024-08-27 23:55:50Заміни мʼяко кажучи, не підсилили
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700176 вiд 2024-08-27 23:55:32Михавко - монстр. Браво. Ванат - дуже добре.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700175 вiд 2024-08-27 23:54:56Гра ногами Бущана - це насолода рівня Супряга-форвард. :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700174 вiд 2024-08-27 23:54:45Nycolas № 1700169 Не жах.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700173 вiд 2024-08-27 23:54:28Михавко - гут.