LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700172 вiд 2024-08-27 23:54:25Блядь така купа кутових і ніхуя, навіть натяку на небезпеку! Якого хуя їх не тренують? В інших клубах окремі тренери навіть для вкидування м'яча є, а в Україні десятиріччями всі кладуть хуй на роботу над стандартами. Тільки всиратись з кутових вміють, блядь.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700171 вiд 2024-08-27 23:52:28Ukrainian Ranger № 1700168 категорично не згоден. жовта свіжому «родичу» це доводить
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700170 вiд 2024-08-27 23:52:15за цей матч можна лише подякувати. але не дотягує ДК поки до ЛЧ.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700169 вiд 2024-08-27 23:50:02Найкраще в цьому матчі - це патріотична форма команди а інше - жах (
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700168 вiд 2024-08-27 23:49:37Starik (Україна, Київ) № 1700166 Моменти створюємо. І в Зальцбурга фізуха теж не ідеальна
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700167 вiд 2024-08-27 23:47:44Valeriy № 1700164 ha-ha
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700166 вiд 2024-08-27 23:46:55Ukrainian Ranger № 1700162 не бачу навіть натяку на непоганий матч. Глазго був фарт. Бездумно бігати 90+ хв не є непоганий матч. Тим більше після 30ї хв сіли фізично. Багато питань до Сашо, стандарти особливо.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700165 вiд 2024-08-27 23:45:20Супряга з першого свого дотику відпускає далеко м "яч … це його системна вада.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700164 вiд 2024-08-27 23:43:49Дивна заміна Попова … може Шовковький бачить ситуацію з нашим захистом краще ніж я.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700163 вiд 2024-08-27 23:43:48Sauron № 1700160 На 90+ мейбі Хто це й форвард Ванат? Він форвард?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700162 вiд 2024-08-27 23:43:12З такою реалізацією права на ЛЧ не маємо. Хоча в цілому непоганий матч хлопці видають.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700161 вiд 2024-08-27 23:42:41Не лізе
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700160 вiд 2024-08-27 23:42:13Шанс Супрязі
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700159 вiд 2024-08-27 23:41:33Шапа відібрав у Ваната мега асист. :( Це мав бути гол.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700158 вiд 2024-08-27 23:38:47Дубінчаку треба настукати в роздягальні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700157 вiд 2024-08-27 23:34:00Незважаючі на професійні скілли, треба мати дохуя татуажів на грішному тілі. І мене це триггерить (як кажуть ці злиденні діти покоління Зет) Попов околотий красиво. а в підсумку пропускає так само як не обколотий.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700156 вiд 2024-08-27 23:33:23Перша «користь» від Піха. імітував захист, до нього відлетів м'яч. суперники не чекали черепахи, жовта. p. s. на мені так само був зелений трикутник (гугл у поміч) у першому офіційному матчі на 5й хвилині. Але ж блін, у мене це було коллектив фізкультури :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700155 вiд 2024-08-27 23:26:57Попову треба влучати м «ячем в голову і він тоді може й заб» є.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700154 вiд 2024-08-27 23:25:47Якість картинки зіпсувалася.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700153 вiд 2024-08-27 23:24:13Шапаренко в другому таймі першого матчу таскав австрійців, а в цьому матчі він непомітний.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700152 вiд 2024-08-27 23:16:34Одноногий Ванат - це звучить як Чинганчук Зорке Око.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700151 вiд 2024-08-27 23:14:16одноногий Ванат (
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700150 вiд 2024-08-27 23:13:49до речі Шапа сьогдні також ніяк. Краще ніж Піх, але також ніяк
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700149 вiд 2024-08-27 23:07:18Valeriy № 1700147 Like але там були нюанси від півзахисту
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700148 вiд 2024-08-27 23:05:57Vichny № 1700146 ну знову Likе :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700147 вiд 2024-08-27 23:05:12Jen № 1700137 вiд 2024-08-27 22:52:46 До СаШо єдине питання: чому не випустити в старті Волошина чи Брагару, а свіженького Ярмоленка на останні 30-40 хвилин? --------------------------------------------- Перша гра показала, що Волошин зліва, а Брагару справа є кращим варантом пілсилення в кцнці гри. Волошин при цьому набагато майстерніший в завершальній стадії. Брагару ж грає передбачувано для вороторя суперника.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700146 вiд 2024-08-27 23:01:57Starik (Україна, Київ) № 1700142 Цю пісню ПУР (підараси-у-руля) забанили. Здогадайся за що? За РАСИЗМ!!! Світ йобнувся.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700145 вiд 2024-08-27 23:01:12> Ванат в кінці тайму знов «Знов» - це я про минулі ігри Ваната. :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700144 вiд 2024-08-27 23:00:21Це насолода дивитись таке Динамо. Хоча хочеться і рез-т гарний. :) Ванат в кінці тайму знов намагається знайти партнера в кращій позиції, хоча сам вже може бити. Треба його брутально пиздити за це.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700143 вiд 2024-08-27 23:00:18Сьогодні, до речі, УАФ Шеви оголосила новий набір збірної україни. І туди вперше запрошено Кабаєва і Піхальонка. Щось хуйове твориться в УАФ
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700142 вiд 2024-08-27 22:59:12Vichny № 1700136 от блін, на О. лайків немає :) а то б можна було лайкнути, реально
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700141 вiд 2024-08-27 22:58:10Jen № 1700137 бо інші будуть втомлені.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700140 вiд 2024-08-27 22:57:14Valeriy № 1700138 та помилки Кабаєва на поверхні, навіть дилетантам помітні. Як пан оцінює гру Піха? Скільки він виграв єдиноборств? І нахрін СаШо його випускає не в ЧУ?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700139 вiд 2024-08-27 22:56:49VVV № 1700135 вiд 2024-08-27 22:48:57 поки не соромно, але виконавської відверто не вистачає. ------------------------------------------------------- Абсолютно згідний … не вистачає якісного завершального удару, а це і є майстерність яку треба вдлсконалювати.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700138 вiд 2024-08-27 22:53:51Всі інші, як їм ЗДАЄТЬСЯ, що вони ненудні, можуть тільки прокоментовати змарнований момент …як імярек міг незабити в такій ситуації, і це в кращому разі. а в гіршому вигукнути типу такого - кривоногий каліка (баран, козел та таке інше).
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700137 вiд 2024-08-27 22:52:46До СаШо єдине питання: чому не випустити в старті Волошина чи Брагару, а свіженького Ярмоленка на останні 30-40 хвилин?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700136 вiд 2024-08-27 22:51:42Valeriy № 1700134 Третя нога є у Ромелу Лукаку, кінчиком її, яка називається bellend він і забиває всі голи. Про це навіть є пісня: Oh Romeeelu, Loukakouuu! He's our belgian scoring genius He's got 24 inch penis Scoring all the goooooals By bellend to his toes!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700135 вiд 2024-08-27 22:48:57поки не соромно, але виконавської відверто не вистачає.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700134 вiд 2024-08-27 22:47:17Nycolas № 1700133 вiд 2024-08-27 22:42:47 Valeriy № 1700132 А ти занудний як петросян) Ми вже всі знаємо про робочі і не робочі ноги. Давай щось нове))) ---------------------------------------- Як скажеш …тільки но до робочої та неробочої ноги додасться хоч третя нога і нею хтось вдало/невдало проб "є, то я зразу дам кваліфіковану фахову оцінку цім діям.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700133 вiд 2024-08-27 22:42:47Valeriy № 1700132 А ти занудний як петросян) Ми вже всі знаємо про робочі і не робочі ноги. Давай щось нове)))