🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1272.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700172 вiд 2024-08-27 23:54:25

Блядь така купа кутових і ніхуя, навіть натяку на небезпеку! Якого хуя їх не тренують? В інших клубах окремі тренери навіть для вкидування м'яча є, а в Україні десятиріччями всі кладуть хуй на роботу над стандартами. Тільки всиратись з кутових вміють, блядь.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700171 вiд 2024-08-27 23:52:28

Ukrainian Ranger
№ 1700168

категорично не згоден.
жовта свіжому «родичу» це доводить

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700170 вiд 2024-08-27 23:52:15

за цей матч можна лише подякувати. але не дотягує ДК поки до ЛЧ.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700169 вiд 2024-08-27 23:50:02

Найкраще в цьому матчі - це патріотична форма команди
а інше - жах (

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700168 вiд 2024-08-27 23:49:37

Starik (Україна, Київ)
№ 1700166
Моменти створюємо.
І в Зальцбурга фізуха теж не ідеальна

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700167 вiд 2024-08-27 23:47:44

Valeriy
№ 1700164

ha-ha

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700166 вiд 2024-08-27 23:46:55

Ukrainian Ranger
№ 1700162

не бачу навіть натяку на непоганий матч.
Глазго був фарт.
Бездумно бігати 90+ хв не є непоганий матч.
Тим більше після 30ї хв сіли фізично.

Багато питань до Сашо, стандарти особливо.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700165 вiд 2024-08-27 23:45:20

Супряга з першого свого дотику відпускає далеко м "яч … це його системна вада.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700164 вiд 2024-08-27 23:43:49

Дивна заміна Попова … може Шовковький бачить ситуацію з нашим захистом краще ніж я.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700163 вiд 2024-08-27 23:43:48

Sauron
№ 1700160
На 90+ мейбі
Хто це й форвард Ванат? Він форвард?

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700162 вiд 2024-08-27 23:43:12

З такою реалізацією права на ЛЧ не маємо.
Хоча в цілому непоганий матч хлопці видають.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700161 вiд 2024-08-27 23:42:41

Не лізе

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700160 вiд 2024-08-27 23:42:13

Шанс Супрязі

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700159 вiд 2024-08-27 23:41:33

Шапа відібрав у Ваната мега асист. :(
Це мав бути гол.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700158 вiд 2024-08-27 23:38:47

Дубінчаку треба настукати в роздягальні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700157 вiд 2024-08-27 23:34:00

Незважаючі на професійні скілли, треба мати дохуя татуажів на грішному тілі. І мене це триггерить (як кажуть ці злиденні діти покоління Зет) Попов околотий красиво. а в підсумку пропускає так само як не обколотий.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700156 вiд 2024-08-27 23:33:23

Перша «користь» від Піха.

імітував захист, до нього відлетів м'яч.
суперники не чекали черепахи, жовта.

p. s. на мені так само був зелений трикутник (гугл у поміч) у першому офіційному матчі на 5й хвилині. Але ж блін, у мене це було коллектив фізкультури :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700155 вiд 2024-08-27 23:26:57

Попову треба влучати м «ячем в голову і він тоді може й заб» є.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700154 вiд 2024-08-27 23:25:47

Якість картинки зіпсувалася.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700153 вiд 2024-08-27 23:24:13

Шапаренко в другому таймі першого матчу таскав австрійців, а в цьому матчі він непомітний.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700152 вiд 2024-08-27 23:16:34

Одноногий Ванат - це звучить як Чинганчук Зорке Око.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700151 вiд 2024-08-27 23:14:16

одноногий Ванат (

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700150 вiд 2024-08-27 23:13:49

до речі Шапа сьогдні також ніяк.
Краще ніж Піх, але також ніяк

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700149 вiд 2024-08-27 23:07:18

Valeriy
№ 1700147

Like

але там були нюанси від півзахисту

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700148 вiд 2024-08-27 23:05:57

Vichny
№ 1700146

ну знову Likе

:)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700147 вiд 2024-08-27 23:05:12

Jen
№ 1700137 вiд 2024-08-27 22:52:46

До СаШо єдине питання: чому не випустити в старті Волошина чи Брагару, а свіженького Ярмоленка на останні 30-40 хвилин?
---------------------------------------------
Перша гра показала, що Волошин зліва, а Брагару справа є кращим варантом пілсилення в кцнці гри.
Волошин при цьому набагато майстерніший в завершальній стадії. Брагару ж грає передбачувано для вороторя суперника.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700146 вiд 2024-08-27 23:01:57

Starik (Україна, Київ)
№ 1700142

Цю пісню ПУР (підараси-у-руля) забанили.
Здогадайся за що?
За РАСИЗМ!!!

Світ йобнувся.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700145 вiд 2024-08-27 23:01:12

> Ванат в кінці тайму знов

«Знов» - це я про минулі ігри Ваната. :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700144 вiд 2024-08-27 23:00:21

Це насолода дивитись таке Динамо.
Хоча хочеться і рез-т гарний. :)

Ванат в кінці тайму знов намагається знайти партнера в кращій позиції, хоча сам вже може бити.
Треба його брутально пиздити за це.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700143 вiд 2024-08-27 23:00:18

Сьогодні, до речі, УАФ Шеви оголосила новий набір збірної україни. І туди вперше запрошено Кабаєва і Піхальонка. Щось хуйове твориться в УАФ

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700142 вiд 2024-08-27 22:59:12

Vichny
№ 1700136

от блін, на О. лайків немає :)
а то б можна було лайкнути, реально

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700141 вiд 2024-08-27 22:58:10

Jen
№ 1700137

бо інші будуть втомлені.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700140 вiд 2024-08-27 22:57:14

Valeriy
№ 1700138

та помилки Кабаєва на поверхні, навіть дилетантам помітні.

Як пан оцінює гру Піха?
Скільки він виграв єдиноборств?
І нахрін СаШо його випускає не в ЧУ?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700139 вiд 2024-08-27 22:56:49

VVV
№ 1700135 вiд 2024-08-27 22:48:57

поки не соромно, але виконавської відверто не вистачає.
-------------------------------------------------------
Абсолютно згідний … не вистачає якісного завершального удару, а це і є майстерність яку треба вдлсконалювати.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700138 вiд 2024-08-27 22:53:51

Всі інші, як їм ЗДАЄТЬСЯ, що вони ненудні, можуть тільки прокоментовати змарнований момент …як імярек міг незабити в такій ситуації, і це в кращому разі.
а в гіршому вигукнути типу такого - кривоногий каліка (баран, козел та таке інше).

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700137 вiд 2024-08-27 22:52:46

До СаШо єдине питання: чому не випустити в старті Волошина чи Брагару, а свіженького Ярмоленка на останні 30-40 хвилин?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700136 вiд 2024-08-27 22:51:42

Valeriy
№ 1700134

Третя нога є у Ромелу Лукаку, кінчиком її, яка називається bellend він і забиває всі голи.
Про це навіть є пісня:

Oh Romeeelu, Loukakouuu!
He's our belgian scoring genius
He's got 24 inch penis
Scoring all the goooooals
By bellend to his toes!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700135 вiд 2024-08-27 22:48:57

поки не соромно, але виконавської відверто не вистачає.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700134 вiд 2024-08-27 22:47:17

Nycolas
№ 1700133 вiд 2024-08-27 22:42:47

Valeriy
№ 1700132

А ти занудний як петросян)
Ми вже всі знаємо про робочі і не робочі ноги. Давай щось нове)))
----------------------------------------
Як скажеш …тільки но до робочої та неробочої ноги додасться хоч третя нога і нею хтось вдало/невдало проб "є, то я зразу дам кваліфіковану фахову оцінку цім діям.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700133 вiд 2024-08-27 22:42:47

Valeriy
№ 1700132

А ти занудний як петросян)
Ми вже всі знаємо про робочі і не робочі ноги. Давай щось нове)))


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.