Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700132 вiд 2024-08-27 22:40:23Головко банальний як двері.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700131 вiд 2024-08-27 22:40:05фізуха швах
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700130 вiд 2024-08-27 22:39:52цікаво, а оцей Бідструп с Зальцбурга, родич тому чи однофамілєц?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700129 вiд 2024-08-27 22:39:11Кабаєву треба було різко вправо на пенальті або бити нерідною лівою. Ванат забив в подібній ситуації, бо бив робочою.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700128 вiд 2024-08-27 22:37:49Хлопці, що можна сказати. Вище х-я не плигнеш. Але підхід ст. тренера СаШо мені подобається. Дупи супернику свідомо не даємо. Воно буде і так в підсумку.))
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700127 вiд 2024-08-27 22:36:29обидва ЦЗ на картці, причом друга по дурості :(
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700126 вiд 2024-08-27 22:35:16Піхальонка при пропущеному голі оббігли і він тільки подивився вслід не намагаючись побігди за австрійцем …і пішов розрив центра.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700125 вiд 2024-08-27 22:34:22два цз вже на жовтих. вилучать за нєхуй. турок не буде панькатися.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700124 вiд 2024-08-27 22:33:37о, нарешті залетіло
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700123 вiд 2024-08-27 22:33:31Ну нарешті залетів
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700122 вiд 2024-08-27 22:30:46Михавко молодець
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700121 вiд 2024-08-27 22:28:12olma № 1700085 ГПОН від «Павутини».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700120 вiд 2024-08-27 22:27:35проти швидхих, індивідуально сильніших гравців така тактика до пизди.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700119 вiд 2024-08-27 22:27:19olma № 1700084 It's about fucking time.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700118 вiд 2024-08-27 22:24:39sk (chromebook acer 14) № 1700105 у нас зараз явно не вистачає генерації після втрати ЗАЕС і зруйнованих теплових. Тому якісь станції будувати буде потрібно, чому б і не АЕС. Власного газу мало, угля вже нема, тому все одно пальне прийдеться купувати, а АЕС це економічно вигідно в перспективі. Ну і їх банально не бомблять.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700117 вiд 2024-08-27 22:23:54нах Піха. поверніть повільного старого Буя.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700116 вiд 2024-08-27 22:23:21Зальцбург можна душити інтенсивністю, щильністю, самовіддачею. але це не про Динамо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700115 вiд 2024-08-27 22:23:14Повтор голу від австрійців показує, що захист ДК, зокрема колективна гра в захисті - це явно не Ліга Чемпіонів.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700114 вiд 2024-08-27 22:18:58Йожеф Сабо: «Якщо «Динамо» буде високо пресингувати, то «Зальцбург» швидко покарає»
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700113 вiд 2024-08-27 22:18:21щоб хоч розгрому не було.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700112 вiд 2024-08-27 22:16:26мнда це якось :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700111 вiд 2024-08-27 22:15:56Так щось льогко пробили. Перший удар в створ і гол. дали пробити, а Бущана закрили. Змотуй вудочки - пішли ми додому… В Лігу Європи.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700110 вiд 2024-08-27 22:15:39VVV № 1700106 вiд 2024-08-27 22:14:01 Непогано і без моментів І зразу гол Захист жахливий (
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700109 вiд 2024-08-27 22:15:17Це ж вже було (с)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700108 вiд 2024-08-27 22:15:04Чувак пішов в центр під удар і там нікого нема щоб завадити, ніхто не страхує
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700107 вiд 2024-08-27 22:14:11перед матчем віддавали шану свену-горану еріксону помер від невиліковної версії раку за тиждень до смерті записав відео
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700106 вiд 2024-08-27 22:14:01типу непогано почали, але захист ніякий. класу катастрофічно не вистачає.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700105 вiд 2024-08-27 22:06:35olma № 1700099 депутат залізняк дуже «любить» енергоатом… один блок 10 ярдів баксів і 5 років «роботи» (мінімум, зазвичай 10 років) вони ж ще й на хмельницькій хочуть добудувати декілька блоків… якщо порахувати потенційні «ярди» на то все… то… як у тому анекдоті: тато, а слон може з'їсти цілий вагон сіна? - може, але хто ж йому стільки дасть? -------- приєднання до єс - це «вирівнювання» стратегій розвитку. у тому числі й у енергетиці. якщо «візія» єс така що купа атомних блоків в україні - це ок. тоді, можливо, ідея нормальна там же й польща дуже активно атомку хоче розвивати. але там приватні інвестори хочуть в це вкладатись… але там поруч «безядерні» німці, що готові то все купувати…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700104 вiд 2024-08-27 22:04:062 Nycolas 2 Sauron Дуже правильний прямокутник.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700103 вiд 2024-08-27 21:39:472Sauron
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700102 вiд 2024-08-27 21:34:17NATO Secretary General Jens Stoltenberg has called for a meeting of the NATO-Ukraine Council on August 28 at Ukraine's request. ------- цікаво… поговорять, чи все-таки дозволять йібошити по аеродромах-складах не тільки дронами?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700101 вiд 2024-08-27 20:11:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1700095 там з ними ще ж тоді був Арестовіч, с захованим РПГ за шторой, чомусь не згадав.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700100 вiд 2024-08-27 20:10:37Сьогодні придбав Дельта 2 у офіціалів на додачу до Рівер2
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700099 вiд 2024-08-27 19:40:46«Енергоатом» отримав землю під будівництво нової АЕС у Черкаській області Депутати Чигиринської міської ради надали дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування «Енергоатома». Про це йдеться в повідомленні «Енергоатому». Так, депутати схвалили передачу земельних ділянок загальною площею 38,15 га в постійне користування компанії. «Енергетична стратегія України на період до 2050 року передбачає збільшення потужності вітчизняної атомної генерації. Тож команда» Енергоатома «активно працює над пошуком нових майданчиків для будівництва. Найбільш перспективним з них є Чигиринський, поблизу містечка Орбіта на Черкащині», – повідомили в компанії. Зокрема, там планується зведення чотирьох нових енергоблоків за технологією AP1000. «Енергоатом» має намір відродити Орбіту, зробивши її одним із найсучасніших містечок на кшталт Нетішина, Южноукраїнська чи Вараша. Успішна реалізація цих планів, безумовно, є вагомою інвестицією у повоєнне відновлення та підтримку енергетичної безпеки держави «, – наголосив керівник» Енергоатома "Петро Котін. Джерело: https://biz.censor.net/n3506970
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700098 вiд 2024-08-27 19:36:26Світло ввечері дали раніше ніж обіцяли. Завтра анонсують короткі відключки за 2 чергами. Схоже ситуація виправляється. Молодці енергетики.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700097 вiд 2024-08-27 19:11:542 Orest Dniprovskiy № 1700096 Я купляв Ecoflow Delta 2 зимою 2022 в штатах, бо локально неможливо було замовити. Тому в мене американська модель (на 110 вольт). Відповідно, Я купляв індукційну плиту в штатах, що б можна було напряму без трансформатора використовувати. Купляв ось таку модель: Nuwave Flex Precision Induction Cooktop
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700096 вiд 2024-08-27 18:40:14Papka № 1700092 вiд 2024-08-27 15:43:25 2 olma № 1700075 А які моделі Екофлоу та ідукційної плитки (переносна на 1 комфорку)?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700095 вiд 2024-08-27 18:00:18«Олег Татаров разом із Василем Малюком вбивали чеченців в Україні, в Києві. Замало? Вигнати його, щоб його вбили руські?» - додав він ".-----------------------татаров убивав чєчєнцев; чєчєнцев убивав татаров; одним словом, хтось когось замочив.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700094 вiд 2024-08-27 16:13:54«С одной жопой на сємь свадєб», як сказали б кацапи.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700093 вiд 2024-08-27 16:01:35о. моді, виявляється, і з байденом по телефону розмовляв… «продуктивний» день… --------- В телефонном разговоре с Премьер-министром Индии Моди Президент Байден высоко оценил исторические визиты Премьер-министра в Польшу и Украину. Он также отметил послание мира Премьер-министра Моди и продолжающуюся гуманитарную помощь Индии Украине. Лидеры?? и?? подтвердили неизменную поддержку мирного урегулирования конфликта в соответствии с международным правом и на основе Устава ООН. И подчеркнули неуклонную приверженность совместной работе, в том числе в рамках региональных групп, таких как «четверка» – для содействия миру и процветанию в Индо-Тихоокеанском регионе.