🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1274.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700092 вiд 2024-08-27 15:43:25

2 olma
№ 1700075

Екофлоу зарядило 1.5 КВт десь за 1.5 години.
Використовува його для живлення ідукційної плитки (переносна на 1 комфорку).

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700091 вiд 2024-08-27 15:36:34

2 sk (здалеку)
№ 1700090

Всі ці комунікації про Паляницю і про балистичну - схоже на операцію прикриття для використання західної зброї по болотах.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700090 вiд 2024-08-27 15:25:08

Україна успішно випробувала першу балістичну ракету вітчизняного виробництва, – Зеленський
⬇️
https://novynarnia.com/2024/08/27/ukrayina-uspishno-vyprobuvala-pershu-balistychnu-raketu-vitchyznyanogo-vyrobnycztva-zelenskyj/
---------
цікаво наскільки довгий шлях від випробування до повідомлень від речника зсу?
в принципі можна тихенько у байдена попросити щось балістичне щоб йобнути кудипотрібно… завжди можна сказати що то наша розробка…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700089 вiд 2024-08-27 15:21:39

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1700087
якось як пропав орбан, повилазили лі-хуй-і і моді, знову з мирними планами
індуси відкрито кажуть що будуть і далі хуйло-нафту купувати (типу так вони тримають ціну нафти на світових ринках низькою), і розказують що ті ярди що колись платили хуйлостану за їх зброю, тепер витрачають на нафту (а зброю потихеньку у штатів починають купувати) …
хоча там скоріш за все набагато складніше все…
до речі і зе ж сьогодні сказав що ніяких переговорів не було і заход в курськ «нічого не зривав» …

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700088 вiд 2024-08-27 15:18:23

до речі сирський офіційно назвав к-ть «курських»
полонених. майже 600
до речі на подкасті у притули недавно був стаховський, який зараз в ссо служить
то він сказав що та операція, коли захопили на курщині укріп-район і за раз взяли 102 полонених - він приймав участь в тій операції…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700087 вiд 2024-08-27 15:08:44

Та нарендра-фуєндра - насправді не тихий індійський мрійник, а хитрожопе індійське падло.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700086 вiд 2024-08-27 15:05:14

Narendra Modi
@narendramodi
Spoke with President Putin today. Discussed measures to further strengthen Special and Privileged Strategic Partnership. Exchanged perspectives on the Russia-Ukraine conflict and my insights from the recent visit to Ukraine. Reiterated India’s firm commitment to support an early, abiding and peaceful resolution of the conflict.
----------
моді (таке враження) живе у своєму власному світі…
хуйлостан 2 дні підряд йібошить ракетами-шахедами по україні…
він телефонує хуйлу і обговорює мирні плани…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700085 вiд 2024-08-27 15:02:15

Lazy, a інтернет в тебе який провайдер постачає?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700084 вiд 2024-08-27 15:00:43

2 Lazy, ти правий. Треба замовляти

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700083 вiд 2024-08-27 14:52:55

Що ж це коїться, у братів скінчилися гроші і одразу пішла й ворожнеча? :)

https://ua.korrespondent.net/showbiz/music/4711867-Oasis-oholosyv-pro-vozziednannia-ta-svitove-turne

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700082 вiд 2024-08-27 13:19:27

olma
№ 1700079

Ну а шо мало змінитись з червня-липня, коли були пиздецькі блекаути? Все працює, все живить що треба. Не уявляю, як можна зараз існувати без цих штук.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700081 вiд 2024-08-27 12:19:58

Li Hui, China's special representative on Eurasian affairs, believes that increased support for this plan would enhance the prospects for de-escalation and peace.
https://t.co/8rIVhyFPuK
давно лі-хуя не було чутно…
там салліван від байдена полетів в китай…
тому лі-хуй вийшов «в ефір»

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700080 вiд 2024-08-27 12:11:46

Омский НПЗ, крупнейший в РФ, остановил почти половину мощностей после взрыва.
Получила повреждения и была остановлена установка первичной переработки нефти АВТ-11 — наиболее производительная на заводе
---------
шрайк писав що цей нпз намбер ван з точки зору об'ємів переробки нафти…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700079 вiд 2024-08-27 12:05:57

Так, питання? Як показує себе техніка?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700078 вiд 2024-08-27 11:34:57

olma
№ 1700075 вiд 2024-08-27 10:39:35

Шановні екофловники, ну шо там? Вдається зарядити станцію за 2-2.5 години.

Це питання чи шо?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700077 вiд 2024-08-27 11:20:37

olma
№ 1700075

Bluetti заряджений, інет працює, холодильник холодить, вода є, хуйло і кацапам сасать

Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700076 вiд 2024-08-27 11:12:44

2 olma
№ 1700075
Від ємності залежить. 0,5 кВт за годину

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700075 вiд 2024-08-27 10:39:35

Шановні екофловники, ну шо там? Вдається зарядити станцію за 2-2.5 години. Що холодильник? мнясо вже до кінця розморозилося? Пора нарізати і готувати по-бургундськи тушити з цибулейю і червоним вином (піно нуар тільки десь недорогий знайти?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700074 вiд 2024-08-27 10:14:09

Заграніца нам паможет!

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700073 вiд 2024-08-27 10:09:48

Президент США Байден: "Сполучені Штати й надалі очолюватимуть коаліцію країн на підтримку України і спрямовуватимуть в Україну енергетичне обладнання для відновлення її систем і енергомережі.

Скажу чітко: Росія ніколи не досягне успіху, а дух українського народу ніколи не буде зламаний ".
https://x.com/POTUS/status/1828228484826599712

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700072 вiд 2024-08-27 10:08:06

https://t.me/USApoRusski/2353
байден зробив заяву про вчорашній обстріл…
якщо коротко: ми вам дадім парабеллум - будите отстреливаться (с)

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700071 вiд 2024-08-27 09:24:07

2 Fozzey
№ 1700070

Автозаміна Google подумала так само :)

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700070 вiд 2024-08-27 04:21:15

2 Papka
№ 1700065
Злиття ракети звучить навіть красивіше.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700069 вiд 2024-08-26 22:29:02

Світло дали на 3 години
4а група

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700068 вiд 2024-08-26 21:23:32

olma
№ 1700067
в першому колі юс-оупен, еліна+марта повинні проходити (і далі 2,3тє коло)
даяна теж повинна проходити… (але якось по дурості вилетіла)
решта - ящко пройдуть перше коло - буде успіх… якщо два - то - супер

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700067 вiд 2024-08-26 21:09:12

https://champion.com.ua/ukr/tennis/ukrajinka-svitolina-proyshla-pershe-kolo-turniru-us-open-2024-1009064/

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700066 вiд 2024-08-26 19:46:01

Спочатку заявляли що збивали x22, потім через місяць інший речник від ПС це заперечував. Цю діскусію на О. в 2022 році я ще пам'ятаю

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700065 вiд 2024-08-26 19:37:23

злиття=збиття.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700064 вiд 2024-08-26 19:36:56

2 Nycolas
№ 1700063

Це перший раз, як заявили про злиття Х-22. Раніше заявляли, що збивати ці ракети неможливо.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700063 вiд 2024-08-26 19:07:49

❗️Наймасованіша повітряна атака: захисники українського неба збили 102/127 ракет та 99/109 «шахедів», — ПС.

Загалом по ракетах:
• 1/3 «Кинджалів»
• 1/6 балістичних «Іскандерів-М» /KN-23
• 99/115 Х-101, «Калібрів» та КАР Х-59/Х-69
• 1/3 Х-22.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700062 вiд 2024-08-26 18:57:10

Це вигадали американці альтернативний дрінк до Вімблдону. У Вімблдоні споконвіку пили Піммз і їли полуниці з вершками. Піммз дуже свіженький напій.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700061 вiд 2024-08-26 18:55:44

Перебільшують. Бо вдарила русня сьогодні вночі вперше.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700060 вiд 2024-08-26 18:33:09

з житомирщини пишуть, світла немає 1 добу

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700059 вiд 2024-08-26 18:01:05

Але тут візуально дуже круто. Як ти розумієш - кульки замороженої дині нанизані на шпажку в коктейлі - це алюзія на тенісні мнячики!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700058 вiд 2024-08-26 17:58:25

2 sk (здалеку)
№ 1700056
-----
Забув сказати. Garnish - це Не гарнір і добавки в коктейль. Це декоративний акцент. Наприклад в коктейль мартіні драй кидають вишенку, або оливку на зубочистці.
А тут мається на увазі гарніш - те що на шклянку зверху прикрашають, Лемон твіст, вишенька, скибочка півкруг лайма зачеплена за гайбол-гласс. Оце називається garnish

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700057 вiд 2024-08-26 17:54:57

У нас 6 годин не було світла, доперва 20 хв. тому дали. Тяжко звісно сидіти в тауері на верхотурі для літніх людей у таку жарищу. Але буває і гірше. Захисники в шанцях сидять під кабами.

2 sk (здалеку)
№ 1700056

Я подивися рецепт. В принципі просто, але є нюанси 1) має бути добрий лимонад (ситро) і якісний малиновий лікер. Горілку преміальню Грей Гусь чи що там це х=йня. Можна залити Немірофф де люкс чи якусь іншу топову.
Але лід, шклянка-хайбол то маст хев.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700056 вiд 2024-08-26 17:14:41

теніс
такс. тут була дискусія про пиво-вина на пару днів…
от вам рецепт основного коктейлю на юс-оупен
бай-зе-вей, «стакан» - хайболл :)
зі: ніколи не думав що «добавки» в коктейль називаються «гарнір» :)
22 бакса ціна питання
-----------
the GREY GOOSE® Honey Deuce™ blends the flavours of lemonade, raspberry liqueur and honeydew with the pure, smooth nature of GREY GOOSE® Vodka. Enjoy the official cocktail of the US Open Tennis Championships.

Difficulty
Easy

Ice
Cubed

Glass
Highball

Garnish
Honeydew Melon Balls

https://www.greygoose.com/en-gl/cocktails/grey-goose-vodka/honey-deuce.html

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700055 вiд 2024-08-26 14:34:33

Former England manager Eriksson dies aged 76

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700054 вiд 2024-08-26 14:28:32

з приводу дамби…
дамбу розрушити важко… але ж там є шлюзи?
так, відоси з прильотом по дамбі (а також одна ракета просто в воду впала недалеко) …
такесобі…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700053 вiд 2024-08-26 14:09:42

Відоси з дамби - де військові і охорона??? Це якийсь сюр (


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.