Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700012 вiд 2024-08-25 23:47:55якшо в минулому матчі у Довбика був хоч момент гарний, гольовий, то сьогоді взагалі сумно. Десь він, десь команда, в шо грають непонятно.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700011 вiд 2024-08-25 23:34:14VVV № 1700004 вiд 2024-08-25 22:43:15 в нормальну командочку Довбик перейшов. великий клуб, блядь. разом з ДеРоссі вони там наварять каші. це ж треба бути таким їбанатом. --------------------------------------------------- Як я і передбачав, так все і виходить … багато Довбик в сезоні не заб "є.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700010 вiд 2024-08-25 23:30:32 PEPSI (Merkury) № 1700008 вiд 2024-08-25 23:23:32 Valeriy № 1699993 селекція вовків зараз веде ше одного Макуана. З двома Макуана можна наводити шороху, буде весело в халабуді УПЛ. Та навіть без Макуана, це добротна команда, яка росте і будується. Розпрощались з трьома заробітчанами, які вкрай ахуєлі після першого сезону, перестали пахати нарівні з усіма і стали ставити вимоги. ОБС. Підібрали в центр поля гравців, розставили правильно, баланс непоганий, суперникам буде непросто ломати центр, там буде пристойна заруба, також підписали пару атакуючих молодих цікавих вперед, які будуть рвати жоппо. У захисті відмовились слава богу від Шабанова, він якийсь невезучий і недостатньо якісний. Кіпера шукають. Бойко був досвідчений, але підсліпуватий старий лев. Зараз віддувається дублер. Єврочашка показала, що загальної якості для чашки ще немає, що не дивно. Сирі і неготові. Якість набирати треба через ігри УПЛ. Крок за кроком. З 10 перших кроків, Калітка зробив одразу три замість одного. Це добре і погано одночасно. Тепер буде крок за кроком, повільно, зате надійно. ІМГО. -------------------------------- Макуана у вовків не надовго. Ахмєтов перекупить.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700009 вiд 2024-08-25 23:28:07Дурова просто багатий довбойоб як Маск той же. Повірив в свою особливість і безкарність і полетів у Францію на зустріч, хоча знав що на нього там кримінальна справа відкрита.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700008 вiд 2024-08-25 23:23:32Valeriy № 1699993 селекція вовків зараз веде ше одного Макуана. З двома Макуана можна наводити шороху, буде весело в халабуді УПЛ. Та навіть без Макуана, це добротна команда, яка росте і будується. Розпрощались з трьома заробітчанами, які вкрай ахуєлі після першого сезону, перестали пахати нарівні з усіма і стали ставити вимоги. ОБС. Підібрали в центр поля гравців, розставили правильно, баланс непоганий, суперникам буде непросто ломати центр, там буде пристойна заруба, також підписали пару атакуючих молодих цікавих вперед, які будуть рвати жоппо. У захисті відмовились слава богу від Шабанова, він якийсь невезучий і недостатньо якісний. Кіпера шукають. Бойко був досвідчений, але підсліпуватий старий лев. Зараз віддувається дублер. Єврочашка показала, що загальної якості для чашки ще немає, що не дивно. Сирі і неготові. Якість набирати треба через ігри УПЛ. Крок за кроком. З 10 перших кроків, Калітка зробив одразу три замість одного. Це добре і погано одночасно. Тепер буде крок за кроком, повільно, зате надійно. ІМГО.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700007 вiд 2024-08-25 23:09:56olma № 1700006 хз що насправді там може бути дуже «підозріла» «втеча» у францію… подивимось далі. зараз же тільки «теоретичні думки» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700006 вiд 2024-08-25 22:56:01Інтєрєсно дєвкі пляшут з цим Дуровим. Ти думаєш Павлік злився навмисно французам щоб як той Ед. Сноуден злити всі явки паролі??
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700005 вiд 2024-08-25 22:51:44ще 5 коп про дурова він же такий «скритий» завжди був. не відсвічував ніде… і тут - хуяк. інтерв'ю у карлсона… нах воно йому? це у підтвердження теорії про те що його «пресували», і він вийшов «на публіку», щоб «хтось» побоявся труси новічком намазати… ну і зовсім же недавно в хуйлостані був збій тг. пару годин не працювало. писали що то хуйлостан пробує блокувати (чи зменшувати швидкість ютьюб), але зачепило і тг
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700004 вiд 2024-08-25 22:43:15в нормальну командочку Довбик перейшов. великий клуб, блядь. разом з ДеРоссі вони там наварять каші. це ж треба бути таким їбанатом.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700003 вiд 2024-08-25 22:28:29Veleriy, Хай говорить по-людськи. Бо там суцільні бабка с фєфом.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700002 вiд 2024-08-25 22:18:48Yagshamash № 1700000 вiд 2024-08-25 22:01:04 Дивлюся дурова. Фєфочка. Фєфєкти фікциї. Она на кііфской, а она на кііфской. Как газ на газних! Пролєтахского пісатєля максіма кой-коґо. -------------------------------------------- Поки не навчиться нормально говорити - не випускати.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700001 вiд 2024-08-25 22:04:04Це його заарештували? Правильно зробили.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1700000 вiд 2024-08-25 22:01:04Дивлюся дурова. Фєфочка. Фєфєкти фікциї. Она на кііфской, а она на кііфской. Как газ на газних! Пролєтахского пісатєля максіма кой-коґо.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699999 вiд 2024-08-25 21:56:07Дивлюсь на Довбика в Ромі. Коментар каже - «домашня заготівка». Це що? Домашнє за готівку?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699998 вiд 2024-08-25 21:22:05по дурову, дійсно, вой на болотах якось дуже «підозріло» виглядає особливо після візиту азербайджану, де він, з дуже великою вірогідністю, зустрічався з «фсб» (які віджали у ньго в-кантактє, як писали на момент віджиму ціна була під 10 ярдів, я йому 220 млн баксів заплатили, але він ні разу не сказав що фсб - підараси) … була ж стара історія коли хуйлостан хотів тг заблокувати, але якось дивно «домовились» моя теорія заговору така, що в азербайджані дурову зробили пропозицію, від якої він не зміг відмовитись, і єдине що він міг зробити щоб врятувати свою жопу від випадіння з вікна, зробити ривок на прайвет-джеті у францію, де в місцевій тюрязі безпечніше… маск вписався, тому що європа вже й так ярди штрафів з соц мереж+гугл+еппл зідрала за погану модерацію «трешаків» у вигляді продажу наркоти чи дитячого порно… маск черговий на черзі на штрафи і відключення в європі якщо модерацію не зробить нормлальну… ------- до речі, а де пан Wallon? цікаво послухати думку профі з цього приводу :) зі: думки про сам тг у Фоззі, думаю, всі прослухали :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699997 вiд 2024-08-25 21:06:22З Оболоні до Житомира 1 год 40 хв. їзди на автобусі. Це ж не Єврокупки.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699996 вiд 2024-08-25 20:55:19Vichny № 1699995 В мене немає негативу до Оболоні. Я просто хочу, щоб якнайбільше міст були представлені в першості, а не як в Лондоні. Тому я - за виліт Оболоні, Лівого Берега та Руха.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699995 вiд 2024-08-25 19:52:37УР, твоя і деяких інших дописувачів «любов» до Оболоні зрозуміла, але почекайте. Сьогодні був не то щоб жах. Полісс перемогла по ділу, але не на 4:0. при 3:0 у них було реально 3 удари… Оболонськомк менеджменту треба дати пизди, бо після суперважкої гри в середу, піднімати гравців сьогодні о 6й ранку, пиздувати автобусом в Житомир і грати з коліс тим чамим складом - було мегатупо
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699994 вiд 2024-08-25 19:46:57PEPSI (Merkury) № 1699984 вiд 2024-08-25 17:23:46 А шо стало ясно? На заробітчанина будківського дрочило багато, в т. ч. і ти. І тут взяли і послали нахуй таланта
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699993 вiд 2024-08-25 19:41:35PEPSI (Merkury) № 1699984 вiд 2024-08-25 17:23:46 Vichny № 1699973 В єврочашці не пішло, бо досвіду нуль. Зате стало ясно хто потрібен, а хто ні. Почистили склад. Перегрупувались. Нормальний процес будівництва. ------------------------------------------------- Досвіду нуль - це просто стандартна, універсальна майже на всі випадки в житті, відмазка і не більше того … просто не було Макуана були неконкурентни. Без нього Полісся це команда середини та нижче в УПЛ.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699992 вiд 2024-08-25 19:31:47Щодо паппо, то хай їбеться в жоппо. До речі, наскільки розумію, наші греко-католики підтримали новий закон.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699991 вiд 2024-08-25 19:13:49Пролєтаріату цистерни ні до чого - йому нема чого втрачати, крім своїх кайданів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699990 вiд 2024-08-25 19:09:40https://x.com/Artur_Micek/status/1827737273166627300 Пролетарск, Ростовська область. Восьмые сутки пылают цистерны!
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699989 вiд 2024-08-25 18:38:37Схоже, що в Банку Ватикану дуже багато кацапських грошей…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699988 вiд 2024-08-25 18:22:35Папа Франциск іде лісом.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699987 вiд 2024-08-25 18:09:59Папа Франциск засудив заборону кацапоцеркви в Україні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699986 вiд 2024-08-25 17:27:36Макуана скоро набере форму і можна буде кусатись по дорослому, кусаючи за ляжки претендентів і перекусюючи нижню частину таблиці. Вовки.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699985 вiд 2024-08-25 17:26:08Рух з 11 українцями в старті вграв Зорю з її сімома легіонерами. Теж файно, хоч і на гроші від контрафактних папірос :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699984 вiд 2024-08-25 17:23:46Vichny № 1699973 В єврочашці не пішло, бо досвіду нуль. Зате стало ясно хто потрібен, а хто ні. Почистили склад. Перегрупувались. Нормальний процес будівництва.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699983 вiд 2024-08-25 17:17:05Мудрик 45 хв - дупель-пусто. Замінили в переві
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699982 вiд 2024-08-25 17:06:48Щось наш чемпіонат стає цікавим. Двічі взйобані на старті кроти - це просто казково. Ротаню респект, Полісся не дивує, бо з таким складом має давати солідний результат. Оболонь - просто жах…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699981 вiд 2024-08-25 16:00:16VVV № 1699980 Але ж які шифри!!! Он навіть в рашці «подумували» банити той хуєграм, ггг
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699980 вiд 2024-08-25 15:54:50Vichny № 1699979 так типу і так всі все знають. фсбшна хуйня.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699979 вiд 2024-08-25 15:52:46Але рашка зовсім не палиться, піднявши такий вий на болотах стосовно цього тіпа абіженого владою підарка
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699978 вiд 2024-08-25 15:24:30Ну недарма ж воно припхалося до Баку у той самий час, коли там було Фуйло зі своїми підарасами. Мабуть про щось домовилося, чи навпаки було послане нафуй.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699977 вiд 2024-08-25 15:22:49Ну, бажаю щоби французи побіоьше витягнули з цього підарка. Кацапи збудилися не просто так, «абіжений владою», блядь.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699976 вiд 2024-08-25 15:20:55Vichny № 1699975 да, ну може. вчора ввечері хтось передруковував французский TF1, так з контексту було шо ордер на обшук є давно і наче він про це знав точно. а ще сьогодні з'явилась версія, шо він сам прелетів, шоб заховатись від когось там.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699975 вiд 2024-08-25 15:09:23Voxa (м. Запоріжжя) № 1699974 вiд 2024-08-25 15:05:31 Кажуть, що ордер на арешт за пару годин до приземлення намалювався
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699974 вiд 2024-08-25 15:05:31olma № 1699971 тут лише одне питання, нашо він сам добровольно туди прилетів, знаючи шо заарештують?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699973 вiд 2024-08-25 14:59:58Ну шо, Пепс, вітання. Ваші були сильнішими, без питань, але не на 4:0. Дикий фарт - 4 удари в ствір воріт - 4 ноли (може 5, там Назік взяв один). Непогана команда Полісся, але чому так обісралися в єврокубках? І ще респект Імаду Ашуру - цей арабоукраїнець на гравців кричить українською, на відміну від інших мегапатріотичних тренерів (я не про Оболонь). Але буткєвічь - поц, обехеесесник йобаний