🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1276.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700012 вiд 2024-08-25 23:47:55

якшо в минулому матчі у Довбика був хоч момент гарний, гольовий, то сьогоді взагалі сумно.
Десь він, десь команда, в шо грають непонятно.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700011 вiд 2024-08-25 23:34:14

VVV
№ 1700004 вiд 2024-08-25 22:43:15

в нормальну командочку Довбик перейшов. великий клуб, блядь. разом з ДеРоссі вони там наварять каші. це ж треба бути таким їбанатом.
---------------------------------------------------
Як я і передбачав, так все і виходить … багато Довбик в сезоні не заб "є.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700010 вiд 2024-08-25 23:30:32

PEPSI (Merkury)
№ 1700008 вiд 2024-08-25 23:23:32

Valeriy
№ 1699993
селекція вовків зараз веде ше одного Макуана. З двома Макуана можна наводити шороху, буде весело в халабуді УПЛ.
Та навіть без Макуана, це добротна команда, яка росте і будується. Розпрощались з трьома заробітчанами, які вкрай ахуєлі після першого сезону, перестали пахати нарівні з усіма і стали ставити вимоги. ОБС.
Підібрали в центр поля гравців, розставили правильно, баланс непоганий, суперникам буде непросто ломати центр, там буде пристойна заруба, також підписали пару атакуючих молодих цікавих вперед, які будуть рвати жоппо.
У захисті відмовились слава богу від Шабанова, він якийсь невезучий і недостатньо якісний. Кіпера шукають. Бойко був досвідчений, але підсліпуватий старий лев. Зараз віддувається дублер.
Єврочашка показала, що загальної якості для чашки ще немає, що не дивно. Сирі і неготові. Якість набирати треба через ігри УПЛ. Крок за кроком.
З 10 перших кроків, Калітка зробив одразу три замість одного. Це добре і погано одночасно. Тепер буде крок за кроком, повільно, зате надійно. ІМГО.
--------------------------------
Макуана у вовків не надовго. Ахмєтов перекупить.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700009 вiд 2024-08-25 23:28:07

Дурова просто багатий довбойоб як Маск той же. Повірив в свою особливість і безкарність і полетів у Францію на зустріч, хоча знав що на нього там кримінальна справа відкрита.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700008 вiд 2024-08-25 23:23:32

Valeriy
№ 1699993
селекція вовків зараз веде ше одного Макуана. З двома Макуана можна наводити шороху, буде весело в халабуді УПЛ.
Та навіть без Макуана, це добротна команда, яка росте і будується. Розпрощались з трьома заробітчанами, які вкрай ахуєлі після першого сезону, перестали пахати нарівні з усіма і стали ставити вимоги. ОБС.
Підібрали в центр поля гравців, розставили правильно, баланс непоганий, суперникам буде непросто ломати центр, там буде пристойна заруба, також підписали пару атакуючих молодих цікавих вперед, які будуть рвати жоппо.
У захисті відмовились слава богу від Шабанова, він якийсь невезучий і недостатньо якісний. Кіпера шукають. Бойко був досвідчений, але підсліпуватий старий лев. Зараз віддувається дублер.
Єврочашка показала, що загальної якості для чашки ще немає, що не дивно. Сирі і неготові. Якість набирати треба через ігри УПЛ. Крок за кроком.
З 10 перших кроків, Калітка зробив одразу три замість одного. Це добре і погано одночасно. Тепер буде крок за кроком, повільно, зате надійно. ІМГО.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700007 вiд 2024-08-25 23:09:56

olma
№ 1700006
хз що насправді там може бути
дуже «підозріла» «втеча» у францію…
подивимось далі. зараз же тільки «теоретичні думки» …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700006 вiд 2024-08-25 22:56:01

Інтєрєсно дєвкі пляшут з цим Дуровим.

Ти думаєш Павлік злився навмисно французам щоб як той Ед. Сноуден злити всі явки паролі??

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700005 вiд 2024-08-25 22:51:44

ще 5 коп про дурова
він же такий «скритий» завжди був. не відсвічував ніде…
і тут - хуяк. інтерв'ю у карлсона… нах воно йому?
це у підтвердження теорії про те що його «пресували», і він вийшов «на публіку», щоб «хтось» побоявся труси новічком намазати…
ну і зовсім же недавно в хуйлостані був збій тг. пару годин не працювало. писали що то хуйлостан пробує блокувати (чи зменшувати швидкість ютьюб), але зачепило і тг

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700004 вiд 2024-08-25 22:43:15

в нормальну командочку Довбик перейшов. великий клуб, блядь. разом з ДеРоссі вони там наварять каші. це ж треба бути таким їбанатом.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700003 вiд 2024-08-25 22:28:29

Veleriy,

Хай говорить по-людськи. Бо там суцільні бабка с фєфом.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700002 вiд 2024-08-25 22:18:48

Yagshamash
№ 1700000 вiд 2024-08-25 22:01:04

Дивлюся дурова. Фєфочка. Фєфєкти фікциї. Она на кііфской, а она на кііфской. Как газ на газних! Пролєтахского пісатєля максіма кой-коґо.
--------------------------------------------
Поки не навчиться нормально говорити - не випускати.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700001 вiд 2024-08-25 22:04:04

Це його заарештували? Правильно зробили.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1700000 вiд 2024-08-25 22:01:04

Дивлюся дурова. Фєфочка. Фєфєкти фікциї. Она на кііфской, а она на кііфской. Как газ на газних! Пролєтахского пісатєля максіма кой-коґо.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699999 вiд 2024-08-25 21:56:07

Дивлюсь на Довбика в Ромі.
Коментар каже - «домашня заготівка».
Це що? Домашнє за готівку?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699998 вiд 2024-08-25 21:22:05

по дурову, дійсно, вой на болотах якось дуже «підозріло» виглядає
особливо після візиту азербайджану, де він, з дуже великою вірогідністю, зустрічався з «фсб» (які віджали у ньго в-кантактє, як писали на момент віджиму ціна була під 10 ярдів, я йому 220 млн баксів заплатили, але він ні разу не сказав що фсб - підараси) …
була ж стара історія коли хуйлостан хотів тг заблокувати, але якось дивно «домовились»
моя теорія заговору така, що в азербайджані дурову зробили пропозицію, від якої він не зміг відмовитись, і єдине що він міг зробити щоб врятувати свою жопу від випадіння з вікна, зробити ривок на прайвет-джеті у францію, де в місцевій тюрязі безпечніше…
маск вписався, тому що європа вже й так ярди штрафів з соц мереж+гугл+еппл зідрала за погану модерацію «трешаків» у вигляді продажу наркоти чи дитячого порно… маск черговий на черзі на штрафи і відключення в європі якщо модерацію не зробить нормлальну…
-------
до речі, а де пан Wallon?
цікаво послухати думку профі з цього приводу :)
зі: думки про сам тг у Фоззі, думаю, всі прослухали :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699997 вiд 2024-08-25 21:06:22

З Оболоні до Житомира 1 год 40 хв. їзди на автобусі. Це ж не Єврокупки.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699996 вiд 2024-08-25 20:55:19

Vichny
№ 1699995

В мене немає негативу до Оболоні. Я просто хочу, щоб якнайбільше міст були представлені в першості, а не як в Лондоні. Тому я - за виліт Оболоні, Лівого Берега та Руха.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699995 вiд 2024-08-25 19:52:37

УР, твоя і деяких інших дописувачів «любов» до Оболоні зрозуміла, але почекайте.
Сьогодні був не то щоб жах.
Полісс перемогла по ділу, але не на 4:0. при 3:0 у них було реально 3 удари…
Оболонськомк менеджменту треба дати пизди, бо після суперважкої гри в середу, піднімати гравців сьогодні о 6й ранку, пиздувати автобусом в Житомир і грати з коліс тим чамим складом - було мегатупо

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699994 вiд 2024-08-25 19:46:57

PEPSI (Merkury)
№ 1699984 вiд 2024-08-25 17:23:46

А шо стало ясно?
На заробітчанина будківського дрочило багато, в т. ч. і ти.
І тут взяли і послали нахуй таланта

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699993 вiд 2024-08-25 19:41:35

PEPSI (Merkury)
№ 1699984 вiд 2024-08-25 17:23:46

Vichny
№ 1699973
В єврочашці не пішло, бо досвіду нуль.
Зате стало ясно хто потрібен, а хто ні.
Почистили склад. Перегрупувались. Нормальний процес будівництва.
-------------------------------------------------
Досвіду нуль - це просто стандартна, універсальна майже на всі випадки в житті, відмазка і не більше того … просто не було Макуана були неконкурентни.
Без нього Полісся це команда середини та нижче в УПЛ.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699992 вiд 2024-08-25 19:31:47

Щодо паппо, то хай їбеться в жоппо.

До речі, наскільки розумію, наші греко-католики підтримали новий закон.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699991 вiд 2024-08-25 19:13:49

Пролєтаріату цистерни ні до чого - йому нема чого втрачати, крім своїх кайданів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699990 вiд 2024-08-25 19:09:40

https://x.com/Artur_Micek/status/1827737273166627300

Пролетарск, Ростовська область. Восьмые сутки пылают цистерны!

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699989 вiд 2024-08-25 18:38:37

Схоже, що в Банку Ватикану дуже багато кацапських грошей…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699988 вiд 2024-08-25 18:22:35

Папа Франциск іде лісом.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699987 вiд 2024-08-25 18:09:59

Папа Франциск засудив заборону кацапоцеркви в Україні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699986 вiд 2024-08-25 17:27:36

Макуана скоро набере форму і можна буде кусатись по дорослому, кусаючи за ляжки претендентів і перекусюючи нижню частину таблиці.
Вовки.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699985 вiд 2024-08-25 17:26:08

Рух з 11 українцями в старті вграв Зорю з її сімома легіонерами. Теж файно, хоч і на гроші від контрафактних папірос :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699984 вiд 2024-08-25 17:23:46

Vichny
№ 1699973
В єврочашці не пішло, бо досвіду нуль.
Зате стало ясно хто потрібен, а хто ні.
Почистили склад. Перегрупувались. Нормальний процес будівництва.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699983 вiд 2024-08-25 17:17:05

Мудрик 45 хв - дупель-пусто. Замінили в переві

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699982 вiд 2024-08-25 17:06:48

Щось наш чемпіонат стає цікавим. Двічі взйобані на старті кроти - це просто казково. Ротаню респект, Полісся не дивує, бо з таким складом має давати солідний результат. Оболонь - просто жах…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699981 вiд 2024-08-25 16:00:16

VVV
№ 1699980

Але ж які шифри!!! Он навіть в рашці «подумували» банити той хуєграм, ггг

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699980 вiд 2024-08-25 15:54:50

Vichny
№ 1699979
так типу і так всі все знають. фсбшна хуйня.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699979 вiд 2024-08-25 15:52:46

Але рашка зовсім не палиться, піднявши такий вий на болотах стосовно цього тіпа абіженого владою підарка

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699978 вiд 2024-08-25 15:24:30

Ну недарма ж воно припхалося до Баку у той самий час, коли там було Фуйло зі своїми підарасами. Мабуть про щось домовилося, чи навпаки було послане нафуй.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699977 вiд 2024-08-25 15:22:49

Ну, бажаю щоби французи побіоьше витягнули з цього підарка. Кацапи збудилися не просто так, «абіжений владою», блядь.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699976 вiд 2024-08-25 15:20:55

Vichny
№ 1699975
да, ну може.
вчора ввечері хтось передруковував французский TF1, так з контексту було шо ордер на обшук є давно і наче він про це знав точно.

а ще сьогодні з'явилась версія, шо він сам прелетів, шоб заховатись від когось там.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699975 вiд 2024-08-25 15:09:23

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1699974 вiд 2024-08-25 15:05:31

Кажуть, що ордер на арешт за пару годин до приземлення намалювався

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699974 вiд 2024-08-25 15:05:31

olma
№ 1699971
тут лише одне питання, нашо він сам добровольно туди прилетів, знаючи шо заарештують?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699973 вiд 2024-08-25 14:59:58

Ну шо, Пепс, вітання.
Ваші були сильнішими, без питань, але не на 4:0. Дикий фарт - 4 удари в ствір воріт - 4 ноли (може 5, там Назік взяв один).
Непогана команда Полісся, але чому так обісралися в єврокубках?
І ще респект Імаду Ашуру - цей арабоукраїнець на гравців кричить українською, на відміну від інших мегапатріотичних тренерів (я не про Оболонь).
Але буткєвічь - поц, обехеесесник йобаний


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.