Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699972 вiд 2024-08-25 14:17:26Очень плохая новость из Крыма. Диверсанты убили 18 военных По данным источников в Минобороны и среди военных, которые находятся на полуострове, ЧП произошло в субботу, 24 августа. Неизвестные атаковали полевой лагерь недалеко от Симферополя. Там бойцы готовились к отправке на Запорожское направление фронта. «Неизвестные убили ножами 18 военных. Все погибли во сне. Как диверсанты пробрались в лагерь и как скрылись оттуда, мы пока до конца не понимаем. Эти гады были очень хорошо подготовлены», - рассказал один из наших собеседников. По словам другого, среди жертв нападения были как опытные военные, так и те, которые недавно подписали контракты и готовились к отправке на фронт. В ФСБ нам факт атаки подтвердили и сказали, что надеются выйти на след преступников в ближайшие дни. К сожалению, это не первая подобная атака против наших военных в Крыму. Прошлым летом похожие ЧП происходили недалеко от Евпатории и в Севастополе. Тогда, насколько нам известно, преступников так и не нашли. Почему нападения диверсантов повторяются, а наши военные от них не защищены? Надеемся, в Минобороны и ФСБ дадут ответ на этот вопрос. Получается, что в Крыму, чтобы защитить армию, нужно усиливать не только ПВО. Надеемся, после выхода этого поста ситуация будет исправлена. И мы будем получать меньше плохих новостей из Крыма. Кремлевская табакерка
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699971 вiд 2024-08-25 13:53:21 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699969 У мене є така (конспіративна) теорія, що Дурова французи прийняли, щоб він через телеграм не міг впливати на вибори в США. А в Штатах більше десяти мільйонів користувачів ТГ. І тому Маск може бухтіти проти цього.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699970 вiд 2024-08-25 13:49:41Вже 3:0. Якось нецікаво, без опору :-). Тимчасова таблиця упл: 1. Олександрія. 2. Полісся. Можна закінчувати чемпіонат :-).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699969 вiд 2024-08-25 13:42:01Мазг уже репетує про свободу павлуше - вірна ознака того, що кацапського підара закрили недарма.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699968 вiд 2024-08-25 13:30:50Полісся - оболонь 2:0 Йде 30-а хв. матчу. :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699967 вiд 2024-08-25 12:22:57 Tomasz Fit @Fitek69 Ця РУС паніка не через це. Проблема в тому, що зараз Telegram став чи не основним способом управління підрозділами в зоні РУС Північного військового округу. Так триває не менше півтора року. Секретні чати RUS мають наскрізне шифрування Дуров керував усім цим і його арештом як громадянина Франції та висунутими проти нього звинуваченнями. Його могли посадити на 20 років. Проте не можна заперечувати, що головним звинуваченням французької (і, ширше, європейської) влади проти засновника Telegram є зашифровані повідомлення в месенджері, до яких силовики цих країн не мають доступу. Напевно і в УКР… РУСІ просто бояться, що Дуров все розкриє і вони засунуть руку в горщик… Тепер, після арешту, Буткін заволодів усім і починається боротьба з часом.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699966 вiд 2024-08-25 12:02:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699963 так зробити унікальний інтерфейсний кабель це улюблена фішка відомих брендів. Потім його можно продати за любі гроші, бо альтернативи нема. Або придумують хитрі головки на саморізах, які для звичайної викрутки не підходять :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699965 вiд 2024-08-25 10:59:09Кристоф Даум всьо
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699964 вiд 2024-08-25 10:10:10Taras Mishchenko @tarasmi · 1 год А взагалі добре, що навіть на формально етнічного російського мільярдера в Європі вже всім настільки похуй, що його готові арештувати. Складно уявити, що таке могло б статися з Цукербергом. Росіяни втратили субʼєктність. Сподіваюсь, що наступними це відчує «російська опозиція».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699963 вiд 2024-08-25 09:39:00Причому кабель, через який відбувається заряджання додаткової батареї - це якась їхня власна розробка, бо раніше не бачив ні таких гнізд, ні таких штекерів.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699962 вiд 2024-08-25 08:59:012 Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1699957 Купив собі таку рік тому. Все вірно - вона підключається до головної Delta 2 і головна керує додатковою (зарядка / використання).
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699961 вiд 2024-08-25 08:37:16Fozzey № 1699850 мeнi здaється ти рoбиш ширoкi узaгaльнeння… тaм є i гaрнi мiсця. a кримiнaл - у тoiй жe Нiмeччинi рiжуть всюди i дeпрeснякa нeмaє…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699960 вiд 2024-08-25 08:29:40 Мaбуть Зaхaрoвiй в пiдсвiдoмaстi вiдклaвся вiдoмий фiльм:
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699959 вiд 2024-08-25 08:24:45«Говорящая голова» МИД РФ Захарова объявила, что жители «стран НАТО» рвутся переехать в Россию: «Знаете, какое количество граждан стран НАТО приходят к нам в посольства и консульства, чтобы получить вид на жительство, визу, любые формы документов? По некоторым странам - тысячи. Кто-то просто приходит с семьями и говорит: «Мы не уйдем, делайте что хотите».
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699958 вiд 2024-08-25 08:16:282Pryvyd zamku
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699957 вiд 2024-08-25 02:16:152 LAZY№ 1699956Шо це ти заговорив як технарь?Там зарядка відбувається через материнську батарею? чи що?нічого не бачу, нічого не напейсано
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699956 вiд 2024-08-25 01:53:48Так у Рівер ж взагалі навіть немає порту для додаткової батареї, там і втикати нема куди. У неї додаткова батарея ставиться в корпус. Для Дельти 2 Екстра батареї треба щось з сімейства Дельта як мінімум, але й там треба дивитись. До Рівер вона точно не підійде.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699955 вiд 2024-08-25 01:52:33Один з найкращих творів нашої музики для мене. Всім добраніч.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699954 вiд 2024-08-25 01:45:222 LAZY№ 1699952ЕкоФлоу рівер
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699953 вiд 2024-08-25 01:30:39Yagshamash № 1699949 вiд 2024-08-25 00:39:06 Так, а можна про побутові якісь речі, філософські поговорити, а не про ігри якісь, бубе і про якісь ігрища? Це потім, коли вже всі роздупляться … Про блекаути пиздецькі чув колись, нє? Харашо живеться, бачу, про філософію хочеться терти, а не про енергетику.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699952 вiд 2024-08-25 01:29:09Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1699948 А куди ти її встромляти зібрався?
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699951 вiд 2024-08-25 00:52:41З днем незалежності!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699950 вiд 2024-08-25 00:39:54Іграшка-хуїграшка
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699949 вiд 2024-08-25 00:39:06Так, а можна про побутові якісь речі, філософські поговорити, а не про ігри якісь, бубе і про якісь ігрища? Це потім, коли вже всі роздупляться
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699948 вiд 2024-08-25 00:31:54Питання. Є ось така іграшкаhttps://rozetka.com.ua/ua/ecoflow-zmr330eb/p397869288/не розумію - чому вона підходить саме під модель дельта2яка в жопу різниця до чого її підключати?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699947 вiд 2024-08-25 00:27:31Не Москаль, у Львові ніколи. Це правда.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699946 вiд 2024-08-25 00:25:48https://x.com/christogrozev/status/1827455453787516952 тг запустив свою версію «біткоїна» … почався «спуск на дно»
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699945 вiд 2024-08-25 00:24:56Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699892 ніколи ізиг не було частіше чути у Львлові, ніж мову.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699944 вiд 2024-08-25 00:23:29Voxa, пойняв, норм пояснив. Але все таки не скигли. Більше оптимізму, бо сам заїбешся. Ти стбі життя просто вкорочуєш. Все, мої губи на замку. Вже все сказав.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699943 вiд 2024-08-25 00:23:21В то же время ранее сообщалось, что Дуров получил французское гражданство в 2021 году. «На своей платформе он позволил совершить неисчислимое количество правонарушений и преступлений, он ничего не сделал для модерации или сотрудничества. Нет сомнений, что после предъявления обвинения он будет заключен под стражу, так как у него [есть множество возможностей скрыться от следствия]», - прокомментировал телеканалу источник, близкий к следствию. ------- за які заслуги французське громадянство видають? і взагалі - нах воно йому? та тенісистка грачьова, що перед рг отримала французський паспорт (як писали) -подалась 5 років назад. і от зараз отримала (зараз вона намбер ван в тенісі від франції) … типу (можливо), «преференції» отримала на прискорене отримання паспорту…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699942 вiд 2024-08-25 00:14:22Yagshamash № 1699938 найдурніше шо ти можеш почати робити в житті, це намагатись виховувати кожного дописувача в інтернеті :) не цікаво - скроль, не подобається - скроль, несеться якась дичина - ігноруй, сумно і не весело - читай веселе і радісне. в когось хуйово, а в тебе все ок, радісно і свіже пиво у кухлі - радій життю, і не зайобуй оточуючих :) Інтернет великий і безмежний :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699941 вiд 2024-08-25 00:11:08до речі дуров летів з азербайджану що він там робив? у них там офіс є? чи хуйло заїжджало туди, то дурову робили зустріч «штірліца з йєго женой», як в кіно?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699940 вiд 2024-08-25 00:06:57Pavel Durov, the young Russian tech billionaire who founded VK and Telegram, and is the current CEO of Telegram, has reportedly been arrested in France. Durov has French citizenship, in addition to his native Russian citizenship. https://x.com/EHunterChristie/status/1827444562903667035 ----- цікаво… якось так синхнонно з «проблемами» у маска з х-уйітером…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699939 вiд 2024-08-25 00:04:57«Павлу Дурову грозит до 20 лет тюрьмы во Франции. Скоро Павел предстанет перед судом как гражданин Франции — телеканал TF1» однако …
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699938 вiд 2024-08-25 00:04:33Voxa, я, чесно кажучи, маю згідну опінію із чуваком, що називається Лейзі. Чому? Пояснюю. У тебе є звичка скиглити з будь-якого приводу. Не скигли! Більше оптимізму. А так ти класний хлопець! Нема про шо взагалі!
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699937 вiд 2024-08-24 23:55:49Voxa (м. Запоріжжя) № 1699934 я пізніше пост Прокопенка прочитав він все правильно написав. його задача «витягнути» всіх своїх людей асоціація захисників азовсталі робить дуже вилику медійну компанію постійно але, ж, не все в їх руках добре що «курськ» нам обмінний фонд поповнив. тепер потрібно чекати щоб переговори по обміну закінчились максимально позитивно для нас писали що ми додатково набрали під 1к полонених. зараз звільнили тільки 115… почекаємо
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699936 вiд 2024-08-24 23:54:53до № 1699933 доречі, сучасне ЗП це не тіки ота Олєсксандівська фортеця, і невідомо точно на честь якого Олесксандра названа, а ше три менонітських селеща.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699935 вiд 2024-08-24 23:52:00Voxa, я до тебе не маю взагалі жодних питань. До Прокопенка я не маю жодних питань. Чому мав би? Єдина штука, виграти цю війну. Це все.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699934 вiд 2024-08-24 23:41:03Yagshamash № 1699911 ні не беру. так і претензії не від мене, в мене взагалі нема, а від Азова. Денис Прокопенко написав пост. Розумієш? до мене взагалі яке питання? я sk прояснив, бо перед цим почитав, чому у частини суспільства є питання до обміну. персональні претензії тут не дуже доречні, ну так мені здається.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699933 вiд 2024-08-24 23:32:27m1919(Київ - чемпіон!) № 1699919 меноніти привнесли багато. Ну а про те шо наш улюблений Авто ЗАЗ, це колишнє підприємство німецького меноніта шо робило косарки та інше, сподіваюсь знав.