🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1278.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699932 вiд 2024-08-24 23:31:03

Полісся і Олександрія передають баттл челендж «Дай кроту за щоку» іншим клубам УПЛ.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699931 вiд 2024-08-24 23:05:28

Це всі забули, бо він довбойоб. Але це реальність. Він, як це не парадоксально, врятував Україну в перші дні війни.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699930 вiд 2024-08-24 22:57:28

Я ще можу про Маска написати, але не буду. Він допоміг із старлінками на початку війни.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699929 вiд 2024-08-24 22:52:56

Yagshamash
№ 1699927

++
:)

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699928 вiд 2024-08-24 22:50:43

почитав що пишуть про х-уйітер…
список «інвесторів» - під 50 різних контор
https://www.newsweek.com/full-list-investors-elon-musks-x-revealed-court-filing-1942970
одна з них пов'язана з москалями (авєн і ще хтось)
https://www.8vc.com/team
не думаю що там «зрада». нехай йі-буться з питанням «дє дєньгі». якщо москалі на цьому втратили бабло - отігуд!

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699927 вiд 2024-08-24 22:47:07

Sauron. Тут є багато нюансів. Я не хочу сказати багато чи мало. Просто пам'ятай, що ти завжди тут, у тому, про що я думаю. У тому, що є найважливіше у серці. Ти розумієш?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699926 вiд 2024-08-24 22:43:28

та що там автомобілебудування…
в унр були свої літаки (в києві ж навіть збирали)
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%84%D0%BB%D0%BE%D1%82_%D0%A3%D0%9D%D0%A0
------
колись читав досить розгорнуто. але швидко не знайшов нічого. тому тільки вікі…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699925 вiд 2024-08-24 22:38:52

yagshamash
№ 1699918

Та ну, припини це, бо мені незручно. :)
Ще навіть в штатку не включили, бо підрозділ сильно виріс і є бюрократичні затримки.
Іноді навіть зʼявляється думка, що цивільним я був кориснішим, бо добре заробляв і майже все йшло на фронт, а зараз - тільки проїдаю. :)
Скоро виправлюсь і буду приносити користь.

Радий зустріти тут чудових людей (причому не лише військових, а й багато місцевих).
В мене командир групи - донеччанин.
На війні з 2014-го, в 2022 під Мощуном був поранений, але повернувся.
Такі люди - живі легенди.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699924 вiд 2024-08-24 22:36:18

Не служать в армії принципово і взагалі нічого не мають спільного із державою.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699923 вiд 2024-08-24 22:34:56

Sauron
№ 1699917
везіння і успіхів…

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699922 вiд 2024-08-24 22:34:33

m1919

Це дуже цікаво. Я добре знаю, хто такі меноніти. Ніколи не чув, що були меноніти в Україні. Я їх бачив у Параґваї. Вони шукають країн, де їм дозволяють вільно існувати, без податків й іншої цивілізації. Вони отримують ділянки землі, у країнах, що їх приймають і вирощують фрукти й овочі.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699921 вiд 2024-08-24 22:30:23

yagshamash
№ 1699916
добвойібізм - довбойібізмом
але та ж халєп працювала з муратоглу
сінер з дареном кахелом й ще купою топ тренерів…
ну, тобто, всі десь «ходять на межі» …
і навіть топ тренерські команди що мають «історію» успіху, от так «провалюються» …

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699920 вiд 2024-08-24 22:21:06

Sauron, якщо це взагалі цікаво тобі у цей час, то вся ця кацапня н Донбасі, головним чином, була через совкову індустріялізацію. Кацапи надіслали тисячі урок з хімії розвивати промисловість. Це були реальні кацапські вбивці. Вони зсполонили Донбас. Їх потім повипускали. Вони просто зламали хребет там націоналістам. Час їх виїбати звідти.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699919 вiд 2024-08-24 22:16:09

2 Voxa
Про Токмакський трактор знав, а про Гальбштадтські авто і тачанки для Махна - ні.
https://www.autocentre.ua/news/retro/zbyraty-avtomobili-opel-v-ukrayini-pochaly-shhe-110-rokiv-tomu-1509445.html

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699918 вiд 2024-08-24 22:13:34

Sauron, тримайся там. Там усе наше. Це наша земля. Ти наш герой. Слава тобі!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699917 вiд 2024-08-24 22:07:12

Якось так вийшло, що не був на Донеччині до повномасштабки, а зараз дивлюсь - дуже красива природа тут.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699916 вiд 2024-08-24 22:06:40

О, ну, ти й написав! Зіннер виїбав калінскую й підчепив допінґ. Довбойоб. У шарапової росли вуса від наркотиків, я сам бачив. Галеп хотіла всіх наїбати. В неї наркотики на їблі написані. Ястремська єдина з наших тенісисок, що досі не може говорити українською. Хоча вже всі найтупіші говорять. Тобто треба брати поправку на несусвітню тупість.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699915 вiд 2024-08-24 22:05:47

yagshamash
№ 1699906

100%, про Донбас теж знаю.
Хоча туди переїжджало багато руських протягом 20го і навіть 19го сторіччя, він був україномовним.
Мабуть, лише після 2ї світової там вичавили українську в містах.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699914 вiд 2024-08-24 22:00:33

Yagshamash
№ 1699909
«політика» у наших тенісисток така що якщо ти була безпрапорна на початку війни - руку не тиснуть
зараз грачьова і аванесян отримали «прапори». але пох…
грачьова в одному клубі з мєдвєдєвим і сестрами андрєєвими. думаю що й менеджмент один… цікаво поспостерігати… особливо за андєєвими…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699913 вiд 2024-08-24 21:57:41

теніс
такс… поки клавіатура під рукою
юс-оупен
основна інтрига - допінг сінера
з допінгами, повна хуй-ня…
правил - немає. суди щось там вирішують…
відмазки придумують різні
шарапова сказала що «не прочитала е-мейл», а так вона взагалі всю кар'єру приймала мєльдоній (від таких заяв прихуйіли взагалі всі, хоча, я тут писав що українка що остання піднімалась на еверест в і-вью казала що в останньому таборі всі приймають мельдоній, як чашку кави зранку) …
гаске, у якого колись знайшли кокс, сказав що в засос цілувався з проституткою, і від неї кокс перейшов до нього
ястремська сказала що її бой-френд ходив в качалку. приймав щось, трахнув її, і от допінг у неї в крові
сара ерані - не пам'ятаю яка відмазка була
але всі ці мали мінімалку допінгу в крові. тому відбулись баном в 6 міс і все…
халєп пару років «боролась» в судах. ті хто слідкував за її кейсом казали що там взагалі трешак був з дозами. особливо «цікаво» що в крові були кінські дози якихось речовин що повинні були замаскувати прийом допінгу…
і як через два роки суд її виправадав - всі в ахуйі до сих пір. організатори не хочуть халєп давати вайлд-карти навіть на турніри 250ї серії…
ну, а серена, яка програла халєп фінал вім-ну - взагалі «щаслива» … череез пару місяців халєп якраз «спіймали» …
сінер придумав відмазку що його масажист поранив пальчик. замазав якоюсь «мазью спасатєль». яку в кожному військовому (соррі, аптечному) кіоску в італії можна купити… і от той допінг передався сінеру в кров…
цимєс ситуації у тому що два рази у сінера брали допінг тести - і два рази було позитивно…
так багато пишу, тому що я реально останні роки топив за яніка… після того як кіріос пішов в «сабатікал» чекати коли його травми загояться - сінер найбільш цікавий і універсальний тенісний чувак. з ідеальною технікою і позитичним по життю… пиздець коротше…
хз за кого топити в чоловічому тенісі зараз…
в алькараза не віру в довгу перспективу… «коротиші» можуть вистрілювати декілька сезонів, але від них потрібна купа фізухи, людське тіло не витримає таких навантажень в довгій перспективі… для тенісу ти повинен бути зросту вище середнього, щоб мати «ричаг» для гарної подачі, а також довгі руки щоб трохи економити енергію і робити на «пів крока» менше рухів в довгих розіграшах…
жінки
у нас знову рекорд. сім нашиї в основній сітці…
плюс добре що багато з наших заявляються в парах і мікстах… будемо спостерігати
звичайно що еліна-марта наші «топи». повинні проходити мінімум три кола… для решти буде добре щоб отримали хоча б одну перемогу
і так за попадання в основну сітку 100к баксів…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699912 вiд 2024-08-24 21:57:16

Очевидно, повернули, кого могли.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699911 вiд 2024-08-24 21:55:12

Voxa, Ти ж не береш участь у перемовах з кацапами? Чи береш? Тоді дай знати. Як не береш, там є багато речей, що їх нікому з посполитих не можна знати

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699910 вiд 2024-08-24 21:47:04

sk (chromebook acer 14)
№ 1699907
не усі хто обороняв під кінець Азовсталь і попав там в полон, бійці полку Азов. А мова саме про них.
претензія проста - за кацапських строковиків, можно було когось з них поміняти.
Бо саме їх кацапи не міняють :(

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699909 вiд 2024-08-24 21:46:18

Цікаво, що у Монтерреї Еліна вз'їбала кацапку, що зараз за Вірменію почала грати. Еліна навіть не подивилася в її бік після матчу. Судді руку потисла і пішла. Ґуд ґерл!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699908 вiд 2024-08-24 21:15:22

https://www.newsweek.com/full-list-investors-elon-musks-x-revealed-court-filing-1942970

Де в цьому списку наданому суду хоч якісь сліди росіян, я не побачив.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699907 вiд 2024-08-24 21:13:56

по сьогоднішньому обміну, наче ж написали що є там оборонці азовсталь
------
Зокрема, вдалося визволити 9 незаконно засуджених оборонців, військових моряків, 3 прикордонників, 82 оборонців Маріуполя (з них пів сотні боронили «Азовсталь»).

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699906 вiд 2024-08-24 21:07:17

Sauron. Донбас був цілком україномовним до кінця Другої світової. В мене маминої мами родина із Соледару, що був україномовним до 2 світової. Я читав мемуари Миколи Руденка, що народився і в юні роки мешкав на Донбасі. Він пише, що всі навколо говорили українською. Я не кажу вже про наш безцінний літературний фонд: Сосюра, той таки Руденко, Стус, Голобородько, ну й Жадан, звичайно. Це все Донбас. Україна стовідсоткова.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699905 вiд 2024-08-24 21:00:24

по маску і його х-уйітеру…
моє розуміння таке. чувак купив х-уітер за 43 ярди
такі великі угоди зазвичай роблять за допомогою декількох банків, у яких реально є таке бабло «в кеші» щоб «закрити» угоду
далі, зазвичай, банки «передають» свої долі різним фондам чи приватним інвесторам в подальше управління (зазвичай, так, вони отримують якийсь % голосів в наглядовій раді чи інші методи в управлінні компанією) …
але… фінансова ситуація в х-уйітері така хуй-ова, що потенційні отримувачі тих «пакетів» в х-уйітері від банків, відмовляються їх «приймати» …
не таке «щастя» вони очікували коли підписувались в можливі інвестори…
ну от можливо маск тепер вимушений розкривати частково інформацію про тих хто «у нього за спиною» …
думаю що тема з заводами тесла в китаї пізніше вспливе…
містер сі навряд би чи просто так з якимось американським підприємцем зустрічався б персонально…
потрібно трохи почекати. скоро більше інфи про справи х-уйітерські буде від аналітиків…
добре що воно почало спливати перед виборами в сша…

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699904 вiд 2024-08-24 20:58:48

Vice President Kamala Harris
@VP
·
Читати
On Ukraine’s Independence Day, we join in celebrating the shared values that the Ukrainian people are bravely defending every single day: independence, sovereignty, and freedom.

We will continue to stand with Ukraine in its fight for freedom against Russia’s aggression.
4:30 пп ·

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699903 вiд 2024-08-24 20:40:08

Valeriy
№ 1699899

Та це ясно.
До розвалу імперії 100 років тому, Харків був повністю україномовним.
Тоді ж народився слоган «Слава Україні» саме в Харкові.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699902 вiд 2024-08-24 19:57:24

2 yagshamash
№ 1699843
Пишу тобі велику подяку!
Бач, як твій бенефіс по Шахтьору влупив :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699901 вiд 2024-08-24 19:25:24

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №582/2024

Путін - хуйло.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699900 вiд 2024-08-24 19:14:42

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1699894 вiд 2024-08-24 16:41:50

Yagshamash
№ 1699891 вiд 2024-08-24 16:27:05

Пишуть, що зустрічається з якоюсь кацапкою, але то вже справи інтимні.
-----------------------------------------------------
Коли вона кацапською щось при своємму оргазмі волає, він каже: Ukrainian or English.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699899 вiд 2024-08-24 19:11:18

Мій дід родом з Харківщина розмовляв тільки українською.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699898 вiд 2024-08-24 19:09:33

Yagshamash
№ 1699891 вiд 2024-08-24 16:27:05

Ну, ви пишете Бойко із Чернівців, хоча це не має значення. Я там на першій Червоній Руті був. Там більше чути кацапську тоді було. От Мудрик - з Донбасу. Він у публічному просторі кацапську похерив. Йому в хуїтері, коли хтось кацапською комент залишає, він пише: Ukrainian or English.
-------------------------------------------------
Тобі треба отримувати більше інформації про Україну в твоєму закордонні - Мудрик з Луніним з Краснограду, Харківщина.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699897 вiд 2024-08-24 18:44:25

Кацапи швидко ініціювали і виміняли своїх строковиків. Видно тиск і резонанс не сподобався. А ось чому ми не вперлись і не витягнули азовців? Строковиків тільки на азовців і крапка. Куди б ділися кацапи…
Шкода втраченого шансу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699896 вiд 2024-08-24 16:53:30

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №580/2024
Про присвоєння військового звання

Присвоїти військове звання генерала генерал-полковнику СИРСЬКОМУ Олександру Станіславовичу - Головнокомандувачу Збройних Сил України.

Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

23 серпня 2024 року

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699895 вiд 2024-08-24 16:45:55

Хвала Олександрії за перфоманс

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699894 вiд 2024-08-24 16:41:50

Yagshamash
№ 1699891 вiд 2024-08-24 16:27:05

Пишуть, що зустрічається з якоюсь кацапкою, але то вже справи інтимні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699893 вiд 2024-08-24 16:36:44

Enot
№ 1699889 вiд 2024-08-24 16:19:02

Фуйловські мільярдери скажуть, що не беруть безпосередньої участі у діяльності Хє, а лише отримують дивіденди. А щоб це спростувати, треба знати, яку частку в акціонерному капіталі компанії має ця 3.143дота.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.