PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699932 вiд 2024-08-24 23:31:03Полісся і Олександрія передають баттл челендж «Дай кроту за щоку» іншим клубам УПЛ.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699931 вiд 2024-08-24 23:05:28Це всі забули, бо він довбойоб. Але це реальність. Він, як це не парадоксально, врятував Україну в перші дні війни.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699930 вiд 2024-08-24 22:57:28Я ще можу про Маска написати, але не буду. Він допоміг із старлінками на початку війни.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699929 вiд 2024-08-24 22:52:56Yagshamash № 1699927 ++ :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699928 вiд 2024-08-24 22:50:43почитав що пишуть про х-уйітер… список «інвесторів» - під 50 різних контор https://www.newsweek.com/full-list-investors-elon-musks-x-revealed-court-filing-1942970 одна з них пов'язана з москалями (авєн і ще хтось) https://www.8vc.com/team не думаю що там «зрада». нехай йі-буться з питанням «дє дєньгі». якщо москалі на цьому втратили бабло - отігуд!
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699927 вiд 2024-08-24 22:47:07Sauron. Тут є багато нюансів. Я не хочу сказати багато чи мало. Просто пам'ятай, що ти завжди тут, у тому, про що я думаю. У тому, що є найважливіше у серці. Ти розумієш?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699926 вiд 2024-08-24 22:43:28та що там автомобілебудування… в унр були свої літаки (в києві ж навіть збирали) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%84%D0%BB%D0%BE%D1%82_%D0%A3%D0%9D%D0%A0 ------ колись читав досить розгорнуто. але швидко не знайшов нічого. тому тільки вікі…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699925 вiд 2024-08-24 22:38:52yagshamash № 1699918 Та ну, припини це, бо мені незручно. :) Ще навіть в штатку не включили, бо підрозділ сильно виріс і є бюрократичні затримки. Іноді навіть зʼявляється думка, що цивільним я був кориснішим, бо добре заробляв і майже все йшло на фронт, а зараз - тільки проїдаю. :) Скоро виправлюсь і буду приносити користь. Радий зустріти тут чудових людей (причому не лише військових, а й багато місцевих). В мене командир групи - донеччанин. На війні з 2014-го, в 2022 під Мощуном був поранений, але повернувся. Такі люди - живі легенди.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699924 вiд 2024-08-24 22:36:18Не служать в армії принципово і взагалі нічого не мають спільного із державою.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699923 вiд 2024-08-24 22:34:56Sauron № 1699917 везіння і успіхів…
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699922 вiд 2024-08-24 22:34:33m1919 Це дуже цікаво. Я добре знаю, хто такі меноніти. Ніколи не чув, що були меноніти в Україні. Я їх бачив у Параґваї. Вони шукають країн, де їм дозволяють вільно існувати, без податків й іншої цивілізації. Вони отримують ділянки землі, у країнах, що їх приймають і вирощують фрукти й овочі.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699921 вiд 2024-08-24 22:30:23yagshamash № 1699916 добвойібізм - довбойібізмом але та ж халєп працювала з муратоглу сінер з дареном кахелом й ще купою топ тренерів… ну, тобто, всі десь «ходять на межі» … і навіть топ тренерські команди що мають «історію» успіху, от так «провалюються» …
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699920 вiд 2024-08-24 22:21:06Sauron, якщо це взагалі цікаво тобі у цей час, то вся ця кацапня н Донбасі, головним чином, була через совкову індустріялізацію. Кацапи надіслали тисячі урок з хімії розвивати промисловість. Це були реальні кацапські вбивці. Вони зсполонили Донбас. Їх потім повипускали. Вони просто зламали хребет там націоналістам. Час їх виїбати звідти.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699919 вiд 2024-08-24 22:16:092 VoxaПро Токмакський трактор знав, а про Гальбштадтські авто і тачанки для Махна - ні.https://www.autocentre.ua/news/retro/zbyraty-avtomobili-opel-v-ukrayini-pochaly-shhe-110-rokiv-tomu-1509445.html
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699918 вiд 2024-08-24 22:13:34Sauron, тримайся там. Там усе наше. Це наша земля. Ти наш герой. Слава тобі!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699917 вiд 2024-08-24 22:07:12Якось так вийшло, що не був на Донеччині до повномасштабки, а зараз дивлюсь - дуже красива природа тут.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699916 вiд 2024-08-24 22:06:40О, ну, ти й написав! Зіннер виїбав калінскую й підчепив допінґ. Довбойоб. У шарапової росли вуса від наркотиків, я сам бачив. Галеп хотіла всіх наїбати. В неї наркотики на їблі написані. Ястремська єдина з наших тенісисок, що досі не може говорити українською. Хоча вже всі найтупіші говорять. Тобто треба брати поправку на несусвітню тупість.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699915 вiд 2024-08-24 22:05:47yagshamash № 1699906 100%, про Донбас теж знаю. Хоча туди переїжджало багато руських протягом 20го і навіть 19го сторіччя, він був україномовним. Мабуть, лише після 2ї світової там вичавили українську в містах.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699914 вiд 2024-08-24 22:00:33Yagshamash № 1699909 «політика» у наших тенісисток така що якщо ти була безпрапорна на початку війни - руку не тиснуть зараз грачьова і аванесян отримали «прапори». але пох… грачьова в одному клубі з мєдвєдєвим і сестрами андрєєвими. думаю що й менеджмент один… цікаво поспостерігати… особливо за андєєвими…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699913 вiд 2024-08-24 21:57:41теніс такс… поки клавіатура під рукою юс-оупен основна інтрига - допінг сінера з допінгами, повна хуй-ня… правил - немає. суди щось там вирішують… відмазки придумують різні шарапова сказала що «не прочитала е-мейл», а так вона взагалі всю кар'єру приймала мєльдоній (від таких заяв прихуйіли взагалі всі, хоча, я тут писав що українка що остання піднімалась на еверест в і-вью казала що в останньому таборі всі приймають мельдоній, як чашку кави зранку) … гаске, у якого колись знайшли кокс, сказав що в засос цілувався з проституткою, і від неї кокс перейшов до нього ястремська сказала що її бой-френд ходив в качалку. приймав щось, трахнув її, і от допінг у неї в крові сара ерані - не пам'ятаю яка відмазка була але всі ці мали мінімалку допінгу в крові. тому відбулись баном в 6 міс і все… халєп пару років «боролась» в судах. ті хто слідкував за її кейсом казали що там взагалі трешак був з дозами. особливо «цікаво» що в крові були кінські дози якихось речовин що повинні були замаскувати прийом допінгу… і як через два роки суд її виправадав - всі в ахуйі до сих пір. організатори не хочуть халєп давати вайлд-карти навіть на турніри 250ї серії… ну, а серена, яка програла халєп фінал вім-ну - взагалі «щаслива» … череез пару місяців халєп якраз «спіймали» … сінер придумав відмазку що його масажист поранив пальчик. замазав якоюсь «мазью спасатєль». яку в кожному військовому (соррі, аптечному) кіоску в італії можна купити… і от той допінг передався сінеру в кров… цимєс ситуації у тому що два рази у сінера брали допінг тести - і два рази було позитивно… так багато пишу, тому що я реально останні роки топив за яніка… після того як кіріос пішов в «сабатікал» чекати коли його травми загояться - сінер найбільш цікавий і універсальний тенісний чувак. з ідеальною технікою і позитичним по життю… пиздець коротше… хз за кого топити в чоловічому тенісі зараз… в алькараза не віру в довгу перспективу… «коротиші» можуть вистрілювати декілька сезонів, але від них потрібна купа фізухи, людське тіло не витримає таких навантажень в довгій перспективі… для тенісу ти повинен бути зросту вище середнього, щоб мати «ричаг» для гарної подачі, а також довгі руки щоб трохи економити енергію і робити на «пів крока» менше рухів в довгих розіграшах… жінки у нас знову рекорд. сім нашиї в основній сітці… плюс добре що багато з наших заявляються в парах і мікстах… будемо спостерігати звичайно що еліна-марта наші «топи». повинні проходити мінімум три кола… для решти буде добре щоб отримали хоча б одну перемогу і так за попадання в основну сітку 100к баксів…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699912 вiд 2024-08-24 21:57:16Очевидно, повернули, кого могли.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699911 вiд 2024-08-24 21:55:12Voxa, Ти ж не береш участь у перемовах з кацапами? Чи береш? Тоді дай знати. Як не береш, там є багато речей, що їх нікому з посполитих не можна знати
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699910 вiд 2024-08-24 21:47:04sk (chromebook acer 14) № 1699907 не усі хто обороняв під кінець Азовсталь і попав там в полон, бійці полку Азов. А мова саме про них. претензія проста - за кацапських строковиків, можно було когось з них поміняти. Бо саме їх кацапи не міняють :(
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699909 вiд 2024-08-24 21:46:18Цікаво, що у Монтерреї Еліна вз'їбала кацапку, що зараз за Вірменію почала грати. Еліна навіть не подивилася в її бік після матчу. Судді руку потисла і пішла. Ґуд ґерл!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699908 вiд 2024-08-24 21:15:22https://www.newsweek.com/full-list-investors-elon-musks-x-revealed-court-filing-1942970 Де в цьому списку наданому суду хоч якісь сліди росіян, я не побачив.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699907 вiд 2024-08-24 21:13:56по сьогоднішньому обміну, наче ж написали що є там оборонці азовсталь ------ Зокрема, вдалося визволити 9 незаконно засуджених оборонців, військових моряків, 3 прикордонників, 82 оборонців Маріуполя (з них пів сотні боронили «Азовсталь»).
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699906 вiд 2024-08-24 21:07:17Sauron. Донбас був цілком україномовним до кінця Другої світової. В мене маминої мами родина із Соледару, що був україномовним до 2 світової. Я читав мемуари Миколи Руденка, що народився і в юні роки мешкав на Донбасі. Він пише, що всі навколо говорили українською. Я не кажу вже про наш безцінний літературний фонд: Сосюра, той таки Руденко, Стус, Голобородько, ну й Жадан, звичайно. Це все Донбас. Україна стовідсоткова.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699905 вiд 2024-08-24 21:00:24по маску і його х-уйітеру… моє розуміння таке. чувак купив х-уітер за 43 ярди такі великі угоди зазвичай роблять за допомогою декількох банків, у яких реально є таке бабло «в кеші» щоб «закрити» угоду далі, зазвичай, банки «передають» свої долі різним фондам чи приватним інвесторам в подальше управління (зазвичай, так, вони отримують якийсь % голосів в наглядовій раді чи інші методи в управлінні компанією) … але… фінансова ситуація в х-уйітері така хуй-ова, що потенційні отримувачі тих «пакетів» в х-уйітері від банків, відмовляються їх «приймати» … не таке «щастя» вони очікували коли підписувались в можливі інвестори… ну от можливо маск тепер вимушений розкривати частково інформацію про тих хто «у нього за спиною» … думаю що тема з заводами тесла в китаї пізніше вспливе… містер сі навряд би чи просто так з якимось американським підприємцем зустрічався б персонально… потрібно трохи почекати. скоро більше інфи про справи х-уйітерські буде від аналітиків… добре що воно почало спливати перед виборами в сша…
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699904 вiд 2024-08-24 20:58:48 Vice President Kamala Harris @VP · Читати On Ukraine’s Independence Day, we join in celebrating the shared values that the Ukrainian people are bravely defending every single day: independence, sovereignty, and freedom. We will continue to stand with Ukraine in its fight for freedom against Russia’s aggression. 4:30 пп ·
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699903 вiд 2024-08-24 20:40:08Valeriy № 1699899 Та це ясно. До розвалу імперії 100 років тому, Харків був повністю україномовним. Тоді ж народився слоган «Слава Україні» саме в Харкові.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699902 вiд 2024-08-24 19:57:242 yagshamash№ 1699843Пишу тобі велику подяку!Бач, як твій бенефіс по Шахтьору влупив :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699901 вiд 2024-08-24 19:25:24УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №582/2024 Путін - хуйло.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699900 вiд 2024-08-24 19:14:42Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699894 вiд 2024-08-24 16:41:50 Yagshamash № 1699891 вiд 2024-08-24 16:27:05 Пишуть, що зустрічається з якоюсь кацапкою, але то вже справи інтимні. ----------------------------------------------------- Коли вона кацапською щось при своємму оргазмі волає, він каже: Ukrainian or English.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699899 вiд 2024-08-24 19:11:18Мій дід родом з Харківщина розмовляв тільки українською.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699898 вiд 2024-08-24 19:09:33Yagshamash № 1699891 вiд 2024-08-24 16:27:05 Ну, ви пишете Бойко із Чернівців, хоча це не має значення. Я там на першій Червоній Руті був. Там більше чути кацапську тоді було. От Мудрик - з Донбасу. Він у публічному просторі кацапську похерив. Йому в хуїтері, коли хтось кацапською комент залишає, він пише: Ukrainian or English. ------------------------------------------------- Тобі треба отримувати більше інформації про Україну в твоєму закордонні - Мудрик з Луніним з Краснограду, Харківщина.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699897 вiд 2024-08-24 18:44:25Кацапи швидко ініціювали і виміняли своїх строковиків. Видно тиск і резонанс не сподобався. А ось чому ми не вперлись і не витягнули азовців? Строковиків тільки на азовців і крапка. Куди б ділися кацапи… Шкода втраченого шансу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699896 вiд 2024-08-24 16:53:30УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №580/2024 Про присвоєння військового звання Присвоїти військове звання генерала генерал-полковнику СИРСЬКОМУ Олександру Станіславовичу - Головнокомандувачу Збройних Сил України. Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ 23 серпня 2024 року
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699895 вiд 2024-08-24 16:45:55Хвала Олександрії за перфоманс
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699894 вiд 2024-08-24 16:41:50Yagshamash № 1699891 вiд 2024-08-24 16:27:05 Пишуть, що зустрічається з якоюсь кацапкою, але то вже справи інтимні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699893 вiд 2024-08-24 16:36:44Enot № 1699889 вiд 2024-08-24 16:19:02 Фуйловські мільярдери скажуть, що не беруть безпосередньої участі у діяльності Хє, а лише отримують дивіденди. А щоб це спростувати, треба знати, яку частку в акціонерному капіталі компанії має ця 3.143дота.