sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699852 вiд 2024-08-24 08:50:39Зі святом, Як модно останніми роками казати: Слава нації, пиздець російській федерації!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699851 вiд 2024-08-24 07:42:26Зі Святом! Українці всіх країн єднаймося!
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699850 вiд 2024-08-24 04:56:462 Perfect Stranger№ 1699733Та депресивні регіони. А у Вінніпезі індіанці нападають на українців. Кількох зарізали насмерть. Нам казали - не можна спиною повертатися в конфлікті.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699849 вiд 2024-08-24 04:31:02З Днем Незалежності!! Шануймося, бо ми, українці, того більше, ніж варті.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699848 вiд 2024-08-24 01:17:592 Starik№ 1699833треба лише приплюсувати одиничку :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699847 вiд 2024-08-24 01:14:46Ок, не сплю досі. На телефоні досить хуйово все писати. Тобто після 4 пляшок пероні не дуже писати без відповідей. Тут навіть не можна перевірити, що написав. Окей, усього найкращого.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699846 вiд 2024-08-24 01:08:22Я забув, як постити відео. Тарас Петриненко сьогодні дав концерт у Києві. Мені переслали відео. Зорепадо летять роки!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699845 вiд 2024-08-24 00:35:40Із днем! Ми визволилися з-під кацапського чобота 1991 року. Хай вони всеруться. Ми переможемо, без жодних сумнявів. Окупанти всеруться, їбані.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699844 вiд 2024-08-24 00:27:35З Днем Незалежності усіх! Сподіваюсь, доживемо ми до сильної, процвітаючої України в НАТО, Євросоюзі і Шенгені, а в кацапії за великим парканом буде точитися громадянська війна - чечени проти кізяків, кізяки проти дагестанців, всі разом проти кацапур.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699843 вiд 2024-08-24 00:27:02Напишіть щось, бо вигляда, що я тут бенефіс улаштував. Вічний, Лейзі, Бухтій? Щоб не було мене забагато.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699842 вiд 2024-08-24 00:25:30yagshamash № 1699840 Не п'ю, бо славабо в Україні інших достойних сортів пива (і в т. ч. і лаґерів) вистача
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699841 вiд 2024-08-24 00:23:42Інших, як вони заїбали тицяннями для людей, що не завжди влучають у клявіші!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699840 вiд 2024-08-24 00:21:29Вічний, нах тобі той 1664 всерся? Не пий його! Якщо не у критичній ситуації. Я іноді п'ю, бо нема янших варіянтів.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699839 вiд 2024-08-24 00:19:10Staryk, а де я міг названий тобою 1715 пити? Це Львівське?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699838 вiд 2024-08-24 00:15:28Почитав. Виявляються, цей кроненбург у всьому світі вариться на заводах хуялсберга (в Україні також), а лише в UK - на заводах хуяйнекена.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699837 вiд 2024-08-24 00:14:21Vichny, цікаве підтвердження від тебе, Кроні 1664 в Англії, справді, було одним з найкращих ляґерів. Я його брав, коли було на кранику.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699836 вiд 2024-08-24 00:11:00Бля, тут РАІ Уно таке враження, що до совка повернувся. Фелічіта і пиздець. Люди, 40? років минуло. Цей підар, Альбано на третій захід пішов. Це така руританія зайобана, ця італія.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699835 вiд 2024-08-24 00:10:48Yagshamash № 1699834 нє, то не я писав про 1664. Цікаво, не знаю, як зараз, але на французському ринку був Kronenburg і був окремо 1664, другк - більші сцяки ніж перше. А от в Британії - Kronenurg 1664, і (дуже відносно) непогане
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699834 вiд 2024-08-24 00:05:34Vichny, френчі захищають ринок. В останні роки витіснили все німецьке пиво навіть із супермаркетів. Раніше було в Альді, Ліддлі, Ю. Зараз хуй. Лише френчові сцяки нондискрипт. Я не перебільшую. А 1664, про яке ти написав, це вода, перемішана з лопатою цукру. Фу, ну їх нах :((((
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699833 вiд 2024-08-24 00:02:03Vichny № 1699831 кращого пива ніж 1715 у масовому сегменті просто немає. тож yagshamash просто не любить пиво :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699832 вiд 2024-08-23 23:57:53m1919(Київ - чемпіон!) № 1699806 вiд 2024-08-23 22:55:52 мій друг та колега БОМ відповів на цю фотку просто: «кусаються» :) мабуть це найкраща реакція, бо він там був :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699831 вiд 2024-08-23 23:57:30Та люби що хочеш, мені шо, аби в кайф тобі було, але от польські масові лагери - живець, тискє, варка, хуярка, зубр - то ж треш трешовий. Я то можу пити коли в закладі якомусь польському їм, а пива більш ніякого крім живця нема, ну то я можу їбанут келих (але не більше, бо більше таке не лізе) того живця їбучого. Якщо французське така хуйня, то там шо - невже німецького у вас нема?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699830 вiд 2024-08-23 23:54:10Я люблю IPA у Британії.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699829 вiд 2024-08-23 23:52:25Vichny, за всієї поваги, не розповідай мені про пиво :) Або розповідай обережно). Та ні, старий, тут багато нюансів. У Франції пиво треба польське або портуґальське. Нема виходу, я щиро кажу. Гості, як ти, йдуть до Нінказі. Я на пиво норм до Чехії й Німеччини щороку. Тільки не ображайся!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699828 вiд 2024-08-23 23:50:21Ось: https://unepetitemousse.fr/produit/brasserie-ninkasi-biere-ninkasi-blonde
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699827 вiд 2024-08-23 23:48:22Бля, то американський сайт, але піхуй, думаю що на французському ринку лагер теж є в асортименті
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699826 вiд 2024-08-23 23:44:24Шоб ти довго не шуав, ось тобі прямий лінк на лаґер. Можна замовити доставку, здається :) https://ninkasibrewing.com/beverage/gold-premium-lager/ Тож які фпізду живці.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699825 вiд 2024-08-23 23:43:06yagshamash, Ну яка ж хуйня. Дякую шо нагадав назву, а то я забуфф (с) :) Я зрозумів, ти не дуже любиш айпіей-піздіплей і стаут-хуяут. Ну ок, але ось «в асортімєнтє» є ж лагер, 5%, всьо як ти любиш, але зварено не для мега-масового вжитку, і без туристичних зайобів. Ввечері тоді після матчу в тому їхньому великому закладі біля Велодрому дохуя саме французів було і були черги. Ось дивись асортимент. Не дякуй :) https://ninkasibrewing.com/beers/
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699824 вiд 2024-08-23 23:41:28мені кайфово заходив Grolsch, Budweiser Budvar. попсово але ахуєнно. в принципі все чеське, німецьке пиво теж. та й іспанське норм. не люблю солодкувате та міцніше за 5.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699823 вiд 2024-08-23 23:36:34Так, Вічний, не пизди, я любя! Нінказі це окей, де ми сиділи. Пиво пити можна, але хуйня. У Франції пробз із пивом. Вони або 4 або 8 градусів. Йоб вашу, пиво має бути 5. Ок, від 4,8 до 5,5. 6 це максимум з натяжкою. Далі це лопата цукру. Ти зрозумів? Без образ! Друже. Бля, тут уже Умберто Тоцці. Охуїти, 17 гурттжиток, бикотека, 1982 рік.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699822 вiд 2024-08-23 23:33:29yagshamash № 1699820 ну кому шо, хтось любе кавун, а хтось свинячий хрящик :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699821 вiд 2024-08-23 23:31:54Vichny № 1699815 у згаданому музеї Карсберга, вже на виході, стоять стелажі з різноманітним пивом різних країн, так була там і пляшка чи дві Оболонь Преміум
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699820 вiд 2024-08-23 23:29:29Voxa, 1664 це суцільна хуйня порівняно до живця. Брррр
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699819 вiд 2024-08-23 23:28:06Pepsi, я зроблю вигляд. Я ж не довбойоб! :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699818 вiд 2024-08-23 23:26:36ну пиво у Франціїї … незнаю чи є :) я пив вино, тому звісно шо польське буде популярним. Знову ж - ціна. Хоча у нас в супермаркетах помню колись було французьке пиво, така цікава синя пляшка, щось там 1664 написано здається. Так нічого.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699817 вiд 2024-08-23 23:22:28yagshamash № 1699813 Ну як жеж?! Своє треба засирати та чморити, тоді будеш казацця модним та саврємєнним. На Євро-2012 іноземні туристи хуярили 1715 розливне декалітрами та хвалили, чудово йшло під футбол та хмизок і німцям і шведам і англійцям і навіть чилійцям :). Але ж ніт. Треба утончьонно скиглити, що в Україні найхуйовіше пиво в світі, асліная мочя із (загадкового) порошка. Інакше вважатимуть лохом.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699816 вiд 2024-08-23 23:20:59Старпьори :-). Отак підійде якась панянка, скаже а пам'ятаєш кіпрський лагер і мальтійське крафтове, і менует у парку в 90-х. А ти: Забуфф)). Не помню :-))).
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699815 вiд 2024-08-23 23:17:05О, я теж пам'ятаю Оболонь Преміум в укрклубі на Актоні. По 2 фунти!! Привозили воділи бусів, контрабанда. Але дійсно - нектар
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699814 вiд 2024-08-23 23:15:17Yagshamash, Та ну, в Ліоні є мережа охуєнних пабів, де ми сиділи до і після матчу Євро-2016 з П. Ірландцями, шо, там хіба хуйове пиво? Voxa, Ну то трохи різний тип людей п'є Живець і Дювель, наприклад, хоча по градусам той Дювель вставляє Живець льохко (є версії 9% і 6.66), але ж його п'ють не тому що там градус) Живці і жупільє всякі п'ють алкаші ну чи просто low class ppl, чи зовсім молодь на паті. А зовсім кінчені алкаші бухають там пиво таке із закосом під Шотландію, хоча шотландці, напевно, і не знають про це пиво. Є різні версії, самий пиздець - то веосія з 14% алкоголю!!! Я купив з цікавості. Налив вдома в бокал. Зробив три ковтки, з паузою, щоб розпробувати. Вилив нахуй в унітаз. Ось воно: https://belgianmart.com/products/gordon-finest-carbon-14-14-1-500ml-can Це пиздець, хоча я куштував і більш міцні сорти пива
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699813 вiд 2024-08-23 23:15:11Voxa, ти не маєш рації. Не тому. Названі тобою пива абсолютно питні. Тим паче, за умов Франції це майже намбер 1. Це мені нагадує, коли в Англії в укрклюбі я скуштував Оболонь Маґнат. Це був нектар. А довбойоби з України писали скрізь: укрпиво сцяки, Маґнат сцяки. Як на мене, тупі дебіли це писали, що ніц не знають про пиво геть.