🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 129.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745895 вiд 2026-04-14 23:57:54

Атлетико після того, як забив гол, так само почав душити Барсу, як в першому матчі. Дуже схоже.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745894 вiд 2026-04-14 23:46:58

VVV
№ 1745892

ну тут 100%. просто у мессі дриблінг «бейбі-степами». завдяки малому зросту, міг робити «клоунами» всіх на низькій швидкості. а ямаль це робить на відносно швидкості. і змінювати різко напрям руху - травмонебезпечно
але, подивимось. сподіваюсь за ним слідкують лікарі і у нього порода «бігова». зайвий жир не прилипає

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745893 вiд 2026-04-14 23:43:25

бля. червоні не 100% і в першій грі і в другій, але справедливі

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745892 вiд 2026-04-14 23:38:07

sk
№ 1745891
Я маю на увазі саме швидкість роботи з м'ячем. Голова+ноги.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745891 вiд 2026-04-14 23:35:13

VVV
№ 1745887

мессі по швидкості був чемпіон на перших 3-5 кроках
йшов пішки і моментально 100 км-г і вискакував на пусте місце куди прилітав м'яч
у ямаля дриблінг феноменальний. але… «дитинка» почне рости, набере вагу і може статись що стало з рональдо-феномено. полетять коліна чи полізуть інші травми

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745890 вiд 2026-04-14 23:33:46

Кривавий матч, гідний фіналу ЛЧ. Таким має бути футбол.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745889 вiд 2026-04-14 23:32:44

рашфорда чекав від початку
останні пару матчів які я бачив (і коли він грав) - він був кращим за ямаля

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745888 вiд 2026-04-14 23:31:04

Valeriy
№ 1745886

ок. залишимось при своїх думках

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745887 вiд 2026-04-14 23:29:55

Ямаля за швидкістю в ногах можна мабуть лише з Мессі порівняти. Цікаво, що з нього вийде, якщо не зламається.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745886 вiд 2026-04-14 23:16:23

2sk
Ти знов плутаєш, але вірю, що не спеціально, а лиш через власну короткозорість.
«Путін, ввєді вайска» це було від українців Крима та Донецько-Луганських регіонів.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745885 вiд 2026-04-14 23:14:43

2sk
Ти знов плутаєш, але вірю, що не спеціально, а лиш через власну короткозорість.
«Путін, ввєді вайска» це було від українців Крима та Донецько-Луганських регіонів.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745884 вiд 2026-04-14 23:05:02

по футболу поки що один шок
як після такої кровяхи з носа чи хз звідки, фермін лопес продовжив грати наче нічого не сталося (ну там «бандана» на лобі і все) … :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745883 вiд 2026-04-14 23:03:06

Valeriy
№ 1745866

соррі що не про футбол :)
ми трохи про різні речі. шарп служить (чи служив в армії ізраїля)
просто якщо хтось сам слухає слєпакова, читає томіки лєніна чи пушкіна - ок. не потрібно «рузька-ізичним» що живуть за кордоном робити рекламу
це біла руська іміграція. їсть французські булки, бухає в ресторанах. коли в їх країні коммі вбивають мільйони
оті рузька-мовні артісти просто годують рузька-мовний плєбєс за болотним кордоном. а хуйло готує плани приходити їх «спасати». ми це проходили починаючи з 2014
чому немає французско-мовних артистів у вигнанні? чи ще якихось? тілкьки от рузька-мовних до-хуйя
спочатку заробили мільйони співаючи оди хуйлу. коли побачили що не моужть (з хз яких причин) заробляти достатньо в хуйлостані - звалили. і тепер годуються з рузька-мовних по ту сторону болот…
про ізраїль колись хуйло казало що «наших там окала 2х міліонав» … якщо не помиляюсь… почнеться якась заруба, зрадять «нову родіну» тільки так… стануть на коліна будуть нити «путін, ввіді вайська»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745882 вiд 2026-04-14 22:54:56

гарний футбол в Мадриді …

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745881 вiд 2026-04-14 22:32:39

класика першої гри копа-дель-рей
правий фланг атлетіко тікає у відрив. захист барси - тихоходи. ніфіга не встигають
хз чому кунде біг за центр-нападником?
де були два центр-захисники?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745880 вiд 2026-04-14 22:31:49

Крутий матч. Що буде далі, майже неможливо передбачити.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745879 вiд 2026-04-14 22:29:48

дві обрізки в центрі і два голи на конрах…
несподівано…
при чому голи - однакові
там ті хто за тактичними побудовами слідкує - повинен розписати що не так в побудові атлетіко, що дало змогу барсі запресувати центрального пів-захисника…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745878 вiд 2026-04-14 22:28:11

я б вводив правило. навіть за нанесення «ненавмисно» травми. якщо травмованого гравця міняють. міняють і того хто травму наніс
міг воротнік ногу прибрати
подобається показ футолу. в б-якому іншому спорті показ кровяхи заборонений (ну там можливо бокс виключення)
а тут прямо ріка крові ллється - а камера підлазить ближче щоб всі краще змогли роздивитись…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745877 вiд 2026-04-14 22:25:15

В цьому весь Атлетико. Я про це і казав.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745876 вiд 2026-04-14 22:22:32

sk
В мене на дачі генератор, старий, номінально 5квт, але ми його переробили під газ, з мережі. Тобто, палити дровами стало вигідніше, на генераторі все електричне працює, крім духовки

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745875 вiд 2026-04-14 22:16:53

очікування перед матчем:
автобус, атлетіко ловить барсу на обрізці в центрі, контра, гол…
і тут «автобус» сам обрізався…
ні на що гол не впливає…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745874 вiд 2026-04-14 22:05:47

Барса забила на виїзді …Ямаль, але я за Атлетіко.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745873 вiд 2026-04-14 21:56:05

ось якраз свіжі новини з болот
--------
Госдума приняла в первом чтении законопроект об экстерриториальном применении Вооружённых сил РФ. Официально - для «защиты российских граждан за рубежом». Однако последствия этого закона в слуае принятия могут обернуться новой агрессией против любого государства.

Согласно законопроекту, президент получает юридически оформленное право применять армию на территории иностранного государства в случае ареста, удержания и иного преследования гражданина России, в том числе по решению «международного судебного органа, компетенция которого не основана на международном договоре с РФ». К примеру, Международный уголовный суд, выдавший ордер на арест Путина, - именно такой орган.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745872 вiд 2026-04-14 21:53:21

То Pepsi
Я бачив навіть голу Меркель …нібито була блідою.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745871 вiд 2026-04-14 21:52:33

Valeriy
№ 1745862

+100500

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745870 вiд 2026-04-14 21:51:34

Футбол через 9 хвилин …нагадую.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745869 вiд 2026-04-14 21:50:57

ви бачили бліду Меркель? А я бачив :-)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745868 вiд 2026-04-14 21:50:28

…а потім памятаю взяв слово Ердоган, на площі у Берліні, перед турками: «Шановні співвітчизники. Вас 8 млн., не розчиняйтеся, бережіть свою культуру, традиції та звички. Все буде добре і слава Аллаху. Дякуємо Німеччині за розуміння і допомогу! Крокуємо разом!».

Меркель аж перекособочило.

Перед цим вона виступала з промовою про інтерграцію іноземців і мультикультурність у Німеччині.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745867 вiд 2026-04-14 21:49:07

Я не юдофоб, але вперше був злий на євреїв через дії Нетаньяху, який втягнув Трампа в авантюру в Ірані.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745866 вiд 2026-04-14 21:45:51

Ауслендер, Шарп і Галямов часті гості на наших медіа- площадках.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745865 вiд 2026-04-14 21:44:21

цитую Меркель «Реджіп, у мене зараз 8 млн турків у країні. Якщо прийняти вас у ЄС - у мене буде одразу на другий день 16 млн. Розумієш? Тому вибачай, такі реалії».

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745864 вiд 2026-04-14 21:43:20

Я ділю людей на розумних і не зовсім розумних.
Хау …я все сказав.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745863 вiд 2026-04-14 21:42:06

sk
№ 1745860
ердогану меркель при мені сказала ще у далекому 2008 му році, шо турцію ніколи не приймуть в ЄС, але запрошувати і обіцяти будуть. :).
Тому ердоган в курсі, злий і має добру пам "ять.
І йому повинно бути все одно кого там приймуть до ЄС незабаром.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745862 вiд 2026-04-14 21:41:26

То SK
Слєпаков розірвав всі контакти з Росією і втратив багато по грошах. Це раз. І по друге, він дуже талановитий та юморний. . Я його виділяв ще з КВН до 2014 року, коли я ще дивився. Його та Мартиросяна, який як раз і став путіністом і зетніком.
Якщо в тебе немає почуття гумору, то мені тебе шкода, бо ти втрачаєш багато в світовідчутті.
Стосовно просуванні російської мови, то вплив пісень
Слєпакова виносить одну мільйонну!!!, якщо не меншу, частину від впливу на українців російськомовних серіалів, мультфільмів та дурнуватого репу.
Не туди ти дивишся, що дуже характерно для борців за чистоту будь чого.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745861 вiд 2026-04-14 21:41:10

Valeriy
№ 1745857

що таке російськомовні в ізраїлі?
схуялі вони там живуть і на місцевій мові не розмовляють?
вважають це нижче свого рівня?
розмовляти на якомусь там «нарєчії»?
це ж не тільки стосується руськомовних в ізраїлі а кругом по світу?
цей термін - руськоізичнийє, хуйлостан сам ввів щоб потім виставляти претензії всім кому не попадя. типу «рузьскамовних абіжають»
всі руськамовні не на болотах, якщо піднімають десь голос, починають об'єднуватись щоб качати свої права - одразу нах на болота і там нехай ходять на демонстраціях..
не повинно бути рузькаізичних в інших країнах (пафосних), на кухнях нехай розмовляють… а як «частини суспільства» в інших країнах - ідуть одразу нах

і не потрібно їх згадувати

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745860 вiд 2026-04-14 21:35:08

PEPSI
№ 1745858

так наче спочатку була тема що «пришвидшений» це до кінця 2026…
тут в країнах з законодавством «вирівняним» під вимоги єс - вилазять орбани та фіцо…
зараз пришвидшено приймуть нас (ердоган ахуйєє, якщо захоче, звичайно) … і всі країни що в черзі стоять з балкан…
і на наст виборах перемагає юля і полетить до хуйла цілуватись, розказувати про «мазуріків» …

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745859 вiд 2026-04-14 21:32:47

от нах це ізраїлю потрібно?
думав що якась мутна історія. «прийняли» груз зерна з окупованих територій…
але ж ні…
--------
According to Barak Ravid, citing a senior Ukrainian official, Ukraine lodged a complaint with Israel following the docking of a Russian shadow-fleet wheat-laden vessel in Israel’s northern port of Haifa. Per the official, the vessel originated from areas seized by Russia from Ukraine in the ongoing Russo-Ukrainian War and Ukraine is requesting that Israel hold the vessel, as it is subject to international sanctions against Russia.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745858 вiд 2026-04-14 21:25:08

Франція, Німеччина, Нідерланди та Італія виступили проти пришвидшеного вступу України до Євросоюзу.

шо знову не так?!
а то путін нападе? чи шо?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745857 вiд 2026-04-14 21:23:37

В основному російськомовних з Ізраїлі, але нікому моя думка не прийшла в голову. Хтось крім мене про таке згадав? Я не історик, але це мене ці дії Цезаря в свій час здивували.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745856 вiд 2026-04-14 21:21:37

VVV
№ 1745853

ну після меседжів в сторону папи римського…
як вона буде мовчати…
але тут більше питання ізраїль-італія. б-які міжнародні угоди можна розірвати в односторонньому порядку і б-який момент…
ми тут колись згадували. україна підписувала мирні договори ледь не з половиною країн світу. так би мовити договори імері єрмака…
вже всі забули. ще от сьогодні з німцями нові підписує з іншою назвою…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.