🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1282.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699772 вiд 2024-08-23 20:53:58

Ukrainian Ranger
№ 1699767
---
А я не то що багато пив бельгів (ніколи не був в цьому королівстві), але скажу свою опінію. Бельгіське (зокрема абатське) пиво, це абсолютно інший вид напою ніж інші пива.

Взяти якийсь амбер, або тріпл якогось траппіста і порівняти з німецьким пілс - ну це як вино і сидр порівнювати.

Hoegaаrden розливне спробував у Києві 20+ років тому в бельг ресторані на Володимирській проти Золотих Воріт. Ну це було класно. І саме тоді я зрозумів, що Бельгійське пиво - це не пиво в сенсі чеський лежак. Це трошки інший трунок.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699771 вiд 2024-08-23 20:34:42

PEPSI (Merkury)
№ 1699768
-------
Пепсі, ми ж вже тут всім кагалом вирішили, шо Швепс це концерновий шайссдрек - вони на рекламу видають в рази більше, ніж на виробництво і пошук здорових складників до своїх продуктів. Шукай локальні продукти!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699770 вiд 2024-08-23 20:29:54

Чехія -Франція 8:0.
:-)))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699769 вiд 2024-08-23 20:29:12

По пиву:
Німеччина- Бельгія 2:0.
Чехія- Німеччина 1:1.
Бельгія -Чехія 1:2.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699768 вiд 2024-08-23 20:27:13

Повернувся з німецького супермаркету. Відділ швепсів порадував присутністю широкої лінійки. Не порадував відсутністю Тангарін, він же мандарин. Нема попиту, зняли з продажу. Німці його тупо не купляють.
Довелось купити швепс-білий персик, і швепс-гранат. Розпаковка ввечері.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699767 вiд 2024-08-23 20:20:45

О, пивна тема :) Тут я однозначно за Бельгію

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699766 вiд 2024-08-23 20:05:16

OLMA Я цілком згідний, що треба окреслювати вихідні дані чітко. Проте ми ж із Валлоном зійшлися на тому, що говоримо про Праздрой, Будвар і подібне. Про крафтове писав Вічний. Крафтове це не моє. Єдине, що я люблю англійський бітер з маленьких броварень й IPA. Але це лише в Англії, коли туди повертаюся. У Франції таке є, але мало. І жалюгідна підробка. Іноді просто кортить якийсь Бодінґтонз або Ландон Прайд, але нема.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699765 вiд 2024-08-23 19:43:35

Yagshamash
-----
Тут може бути не дуже коректна дискусія, де сліпий з глухим балакають.

оскільки Ти можеш розглядати масові пива, які належать 4-6 світовим глобальним концернам, які скупили регіональні локальні стильні пива, нехай навіть це буде розливне в пабах в кегах.

А Валону йдеться, про регіональні, крафтові, ремісничі або з характерним стилем місцеві традиційні, але які теж можуть продаватися як в пляшковій формі так і вичепні з кегів в пабах.

Хоча є винятки.

Ми зараз жиємо в такій епосі, що в майже кожній країні можуть зробити заєбісте вино, пиво, горілку, джин, ром, граппу-чачу, сливовіцу, абрикосівку та інший пиздатий фруктовий дистилят.

Але, але, але. Насправді цінується традиція і локальна присутність, і туристична атракція.

француз скаже ми придумали сидр і кальвадос в Нормандії, а прийде гішпан з Астурії, і скажи ти шо їбанутий? Астурійській сидри найкращі на світі, у нас там в кожному селі ти отримаєш гай-енд сидр

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699764 вiд 2024-08-23 18:47:12

Адзурро

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699763 вiд 2024-08-23 18:46:51

Wallon, Ну, ти ж сам згадав тут італійське пиво. Супер Бок краще за Настро Абзурро, просте Пероні із червоною лейбою, Ікнузою і навіть Сан Сусі, що було моїм улюбленим італійським, але десь зникло в останні роки.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699762 вiд 2024-08-23 18:45:43

Ну й пшеничне, звісно, то інша категорія.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699761 вiд 2024-08-23 18:44:36

Зараз спеціалісти почнуть кидатись сцяними ганчірками, але лаґер (або пільз німецькою) може бути тільки двох сортів: якісний й неякісний. Ель, стаут та інші не-лаґери то інші напої :-)

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699760 вiд 2024-08-23 18:19:08

Yagshamash
№ 1699747

Не міряй Супер Бок та Естреллу з Праздроєм і Будваром будь ласка :-) це різні ліги

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699759 вiд 2024-08-23 18:04:22

- кормят хорошо?
- да, еще и остается
- а остаток куда деваете?
- сьедаем, еще и не хватает

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699758 вiд 2024-08-23 16:59:11

Oh kurwa! Надлишок пішов.

Україна відновить експорт електроенергії до Європи з 25 серпня через профіцит потужності в енергосистемі.

Про це повідомляє пресслужба НЕК «Укренерго».

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699757 вiд 2024-08-23 16:39:29

Окей, якщо ми вже за пиво-вино взялися, я хочу уточнити панству, що під пивом я маю на увазі суто ляґер (лежак). Я тут не зачіпаю Індіан пейл або стаути, чи бітери. Йдеться суто про клясичне світле.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699756 вiд 2024-08-23 16:26:23

PEPSI (Merkury)
№ 1699755 вiд 2024-08-23 14:01:55

Знову за рибу гроші :-).
Вино і пиво - справа власного смаку, про які не сперечаються. Щоправда іспанці, у Іспанії, під час застілля, вчили мене після пива випити ще і червоного вина з бодеги. І казали що так правильно. :-)
Тобто після Ештрели (пиво), дістається каністерка вина (1/4 мускатель + 3/4 тінто) з бодеги, і все це полірується з користю для організму і кишково-шлункового тракту. Не знаю чи це науково правильно, але заїбісь :-).
-------------------------------------------
Прошу, не треба поціновувачам напоїв рота. Їх і так тут дуже представлено малою кількісті різновидів … тільки пива, вина та деколи віскі. Може поціновувачів інших напоїв я не назвав, то звиняйте.
Але де поціновивачи горілки, яка може бути дуже смачною, просто смачною та не дуже смачною, але ніколи не може бути несмачною?
Де всі ці самельє які здатні відрізнити бурячанку з південних схилів річки Хорол врожаю 1977 року від бурячанки з схилів біля Південного Бугу того ж року?
Чекаємо коли вже нарешті ці спеціалісти розкриють нам непізнанні чесноти та фарби всіх існуючих алькогольних напоїв нашої планети.
Тобто перед тим як скоштувати непізнанні для себе (хто ще не вситиг це зробити в свому житті) ці дивовижні (а хто заперечить? ) алкогольні рідини, бажано вислухати теорію від всіх тутейших спеціалістів та простих і не простих поціновувачів.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699755 вiд 2024-08-23 14:01:55

Знову за рибу гроші :-).
Вино і пиво - справа власного смаку, про які не сперечаються. Щоправда іспанці, у Іспанії, під час застілля, вчили мене після пива випити ще і червоного вина з бодеги. І казали що так правильно. :-)
Тобто після Ештрели (пиво), дістається каністерка вина (1/4 мускатель + 3/4 тінто) з бодеги, і все це полірується з користю для організму і кишково-шлункового тракту. Не знаю чи це науково правильно, але заїбісь :-).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699754 вiд 2024-08-23 11:54:29

sk (здалеку…)
№ 1699753
або йобнути вночі про кримському мосту, і на фоні великих фоток розрушеного моста давати підсумкову конференцію…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699753 вiд 2024-08-23 11:53:27

ну і зе повинен його зустріти в охмадит-і

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699752 вiд 2024-08-23 11:52:46

sk (здалеку)
№ 1699751
пара відосів _прибуття_

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699751 вiд 2024-08-23 11:52:24

olma
№ 1699749
дивився пара відосів «пробуття»
перше - вихід з поїду. прикид моді по останній моді (сорі за тафталогію (ніхуя не знаю що це слово значить)) :)
ну тобто одягнений як звичайний попрошайка в делі. білі підштаники і чорні мешти на босу ногу…
ну і прийом моді в хаяті. куди індійська діаспора прийшла - на рівні зустріча ліаніда-ільіча.
що за скандування моді-моді!
пиздець дикунство… я ще розумію приїздив би так ин чи сі… там «традиція» така - цілувати жопу лідєру…
але в принципі пох. головне щоб про щось позитивне для нас домовились…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699750 вiд 2024-08-23 11:52:00

Зеля йому вручить папочку з усіма пожежами на московії і той поїде показувати її хуйлу

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699749 вiд 2024-08-23 11:33:44

Нарендра прибув на потязі на Київ Пас.

Усі наші зустрічальники ручки склали для намасте, а високоповажний пан міністр Моді тупо протягує руку для звичайного європейського рукостискання.

Це велика подія. Чи був колись ПМ Індії в Україні? не пригадаю.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699748 вiд 2024-08-23 11:18:26

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1699743
да, навіть Мудрика випустили. Правда той як був інорідним тілом в команді, так і лишився

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699747 вiд 2024-08-23 10:55:50

Ну, не категорично :), але скажу, що Super Bock португальський - одне з найкращих класичних лаґерів, які я пив. В Іспанії купа гарних пив. Естрея Дам, Естрея де Ґалісія, Сан Міґель, Мау. В обох країнах чудова винна культура. Арґентинський Кілмес одне з найкращих пив, а вина там суперові. Раджу винарню Нортон біля Мендоси. Я теж люблю Будвар, зокрема, за те, що він має 5 обертів. І не п'ю Праздрой у пляшках. Лише розливний. Це зовсім інший турнір.

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699746 вiд 2024-08-23 09:56:20

Перепрошую, з помилкою перше запостилось

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699745 вiд 2024-08-23 09:55:43

Jen
№ 1699742

А Німеччина не розвивалася як єдина країна або нація. Ти гарне Баварське вино знаєш (Франконію не рахувати)? Воно можливо є, але на пиво більший фокус.
Там є цілі регіони, де немає ні нормального пива, ні вина (Гамбург и все навколо аж до Фленсбурга).

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699744 вiд 2024-08-23 09:53:33

Jen
№ 1699742

А Німеччина не розвивалася як єдина країна або нація. Ти гарне Баварське вино знаєш (Франконію не рахувати)? Воно можливо є, Там є цілі регіони, де немає ні нормального пива, ні вина (Гамбург и все навколо аж до Фленсбурга).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699743 вiд 2024-08-23 09:53:23

Виявляється, Челсі грає у кваліфікації Ліги конференцій. Довели абрамовичі до цугундера.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699742 вiд 2024-08-23 09:47:21

Wallon
№ 1699738 вiд 2024-08-23 08:27:42
В усіх країнах, де є вино непогане, пива по факту гарного дуже мало

Як щодо Німеччини?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699741 вiд 2024-08-23 09:44:37

Канал Baza пишет, что в 5 утра горящая нефтебаза в Ростовской области снова была атакована беспилотниками. Судя по всему, сгорит целиком. (видео сняты несколько дней назад)
-------------
«буданов» домомагає хуйлостанцям. нафіг воно їм потрібно щоб горіло тиждень+?
підірвіть решту резервуварів - швидше згорить.
з таким успіхом по цій базі пального, прямо цікаво де ще є схожі бази… хтось би карту намалював…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699740 вiд 2024-08-23 08:50:19

Дійсно. Вміють чехи варити, знаються на секретах і мають свою сировину знамениту, наприклад, жатецький хміль, типа світовий стандарт. Но і мають кілька своїх унікальних стилів напр., 4.0% ABV. Výčepní 10° Десітка екстракт- легко п'ється, нахмелена гірчинка. За це ми і любимо.))

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699739 вiд 2024-08-23 08:32:56

Yagshamash
№ 1699725

Я давно тебе читаю, і знаю твою категоричність :-). Але не розкидався будь ласка термінами «найкращий в світі» там, де цей вибір зробити принципово неможливо. Мені особисто набагато краще заходить Будвар, ніж Праздрой.
Взагалі у чехів, як і у німців, повно геніального пива з маленьких броварень. На Лоренці є місце, Пивоварський Дім називається, здається. Там колись була колекція пива з 200+ невеликих чеських броварень. От там були такі лежаки, що і Будвару, і Праздрою срать і срать ще.

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699738 вiд 2024-08-23 08:27:42

Yagshamash
№ 1699716 вiд 2024-08-22 23:02:59

Справа не в воді. Є така штука, водопідготовка називається, перший крок в процесі пивоваріння, там можна з будь-якої води зробити нектар небесний під будь який тип пива. Справа в доступі до інгредієнтів та культури пиття навколо. В усіх країнах, де є вино непогане, пива по факту гарного дуже мало (крім Італії, де пивна культура ну дуже круто розвинулася)

Vichy
№ 1699714

Крафти в Угорщині є непогані. Є зруйновані крафтові бари теж непогані.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699737 вiд 2024-08-23 07:43:58

За рік після цього його заб'ють до смерті…

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699736 вiд 2024-08-23 07:37:29

Василь Симоненко
Біографія
Творчість
Голос
Фото
Вшанування
Крамниця
Про проект
Де зараз ви, кати мого народу?..
narodДе зараз ви, кати мого народу?
Де велич ваша, сила ваша де?
На ясні зорі і на тихі води
Вже чорна ваша злоба не впаде.

Народ росте, і множиться, і діє
Без ваших нагаїв і палаша.
Під сонцем вічності древніє й молодіє
Його жорстока й лагідна душа.

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди
І орди завойовників-заброд!

Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде:
Народ мій є! В його волячих жилах
Козацька кров клекоче і гуде!

24.12.1962

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699735 вiд 2024-08-23 04:26:25

Fozzey
№ 1699731 вiд 2024-08-23 02:33:34

Бгггг це вам не Торонто :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699734 вiд 2024-08-23 03:03:20

є щe укрaїнский вaрiaнт вiдoмoї хoрвaтськoї пiснi чaсiв їх вiйни зa нeзaлeжнiсть … слoвeнцi її впiзнaють :)



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699733 вiд 2024-08-23 03:00:42

Fozzey
№ 1699731

a щo тaм тaкoгo пoгaнoгo?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.