🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1283.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699732 вiд 2024-08-23 02:59:24

Jen
№ 1699723

тaк вiзьми oцe



aбo oцe



мoжнa i з вiдeo

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699731 вiд 2024-08-23 02:33:34

2 Vichny
№ 1699712
Хуєбрітіз.

Ми зараз в Саскатуні, концерт буде. Пройшовся до клубу і з жахом уявив себе біженцем, якого війна сюди занесла.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699730 вiд 2024-08-23 01:57:43

Українська народна пісня «Горіла нафта, палала»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699729 вiд 2024-08-23 00:23:32

"Apple запатентовала технологию считывания мыслей с наушников
Наушники в дизайне AirPods с помощью датчиков, соприкасающихся с ухом, анализируют активность мозга. Это можно отслеживать и с помощью электродов, размещённых на коже головы или в ухе.
Cлежка за мозговой активностью помогает продать вам то, что вы хотите — какую-то вещь или услугу. Вам покажут рекламу, которая основана на ваших мыслях. "

один чіп у мізки інтегрує, інші через навушники думки «читають» :)
цікаві часи настають

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699728 вiд 2024-08-23 00:11:36

Окей розмова завершилася. Іду спати. Як завжди, всі всерлися. Чому, хуй вас знає. Варто якось доводити до кінця розмови, якщо вони вам цікаві. А ні, то не варто розпочинати.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699727 вiд 2024-08-22 23:40:03

Джен, як серйозно, тобі мабуть ідеться про щось традиційне і патріотичне. Візьми щось із Симоненка або Стуса. Подивися.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699726 вiд 2024-08-22 23:33:35

Jen, ти не зрозумів. Є дуже багато класних віршів. Я спитав, про що йдеться. Бо є просто купа всього. Ти можеш узяти текст Фоззі, наприклад. Ну, багато дуже є речей. Український вірш це дуже розтягнуте поняття. Ти українською чи в перекладі хочеш, чи як?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699725 вiд 2024-08-22 23:27:40

Vichny, ти ж розумієш, що скрізь можна щось відшукати. Але у Празі ти не шукаєш ніхуя, а просто п'єш найкраще у світі пиво, (Prazdroj - відоме як Пілзнер Урквел міжнародно якогось хуя). А потім ідеш до У Старего Вола і п'єш найкраще чорне пиво у світі. А тоді ти їдеш до орбана і п'єш сцяки гірші, ніж в Еквадорі (найгірше пиво, я будьколи пив).

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699724 вiд 2024-08-22 23:26:33

Yagshamash
№ 1699709

українською звичайно

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699723 вiд 2024-08-22 23:24:56

Yagshamash
№ 1699709

Мітинг присвячений дню Незалежності України, центральна площа європейської столиці, учасники переважно українці.
Щось таке що було би в тему

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699722 вiд 2024-08-22 23:19:41

Vichny

Так, це саме воно і є. Нектар!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699721 вiд 2024-08-22 23:17:15

Yagshamash,

Blaufrankisch?
В Австрії досить популярне вино з цього винограду

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699720 вiд 2024-08-22 23:15:43

Та вистачає в мадярщині варіантів по пиву, якщо не брати його в першому ліпшому пабі чи магазі.
Ось, хоча б: https://www.ratebeer.com/breweries/hungary/0/94/

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699719 вiд 2024-08-22 23:14:10

Vichny, Там єдине супервино Кекфранкош, червоне. Але знов-таки, це не їхній винахід, а Австро-угорської імперії. У Чехії називається просто Франковка. Є, звісно, а Австрії, і навіть у Німеччині.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699718 вiд 2024-08-22 23:09:24

немає в мадярів свого нормального пива, може десь і є якесь крафтове, але я його не зустрічав, пілснером плзенським там тамую спрагу

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699717 вiд 2024-08-22 23:05:24

Токай у нх ніхуйовий і сухі мускати.
Але зараз, звісно. нічого мадярського не купую.
Пішли вони нахуй, кацапські хуєсоси

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699716 вiд 2024-08-22 23:02:59

Vichny, там ще вода має значення. Але у тому реґіоні мадяри абсолютно тупі, бо у чехів, словаків, австріяків топ пиво, а в тих кочівників тупість. І мені ригати від їхнього пива хочеться. Крафт не куштував. Вино окей червоне.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699715 вiд 2024-08-22 22:57:19

Vichny, словенською не можу. Міг би спробувати хорватською, алетвсе одно вийшла б якась херня. Але є Дарія Лисенко, дочка Юрка Позаяка. Вона відома хорватська й українська поетка. Вона може.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699714 вiд 2024-08-22 22:50:18

yagshamash
№ 1699711

Тому треба ходити в паби, де наливають крафт, а не масові сцяки типу дрехера. Угорська сцена крафт-пивоваріння, як на мене, досить таки потужна, хоча Валлон може і не погодитись, він, думаю, глибше ту тєму вивчав

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699713 вiд 2024-08-22 22:50:00

Palacsinta

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699712 вiд 2024-08-22 22:48:04

Фоззі, дякую!
Від селебріті особливо приємно отримати вітання!

Yagshamash, а можеш словенською вірша написати для Jena, щоби там у всіх слухачів волосся на ногах і на руках дибки стало!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699711 вiд 2024-08-22 22:47:17

Vichny, З тими гуляшами й бечі селед й ортобадь хушош палачінке лише вітаю, але угорське пиво це такі найгірші сцяки я будь-коли пив. Там допомагає, що скрізь є австрійський Ґессер. Інакше вдавитися тим пивом можна.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699710 вiд 2024-08-22 22:44:11

2 Vichny
№ 1699697
Фахово. Вітання!

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699709 вiд 2024-08-22 22:40:41

Jen, А який вірш треба? Пафосний, тадиційний? Якийсь менш традиційний, зовсім нетрадиційний? Клвсичний, сучасний, зовсім новий?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699708 вiд 2024-08-22 22:39:36

Вино у них достойне є.
А от міцне (сливовиця) в Румунії і на Балканах, ІМХО, краща.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699707 вiд 2024-08-22 22:38:13

Гуляш угорський - ахуєнна тєма!
Хоч у вигляді супу, хоч у вигляді печені.
Ну орбан - підар, і тамтешні імбецили які ведуться на популізм цього підара, а так цілком мадярщина - збс!
А культура ruin pubs в Будапешті - взагалі ахуєннійша тєма!
Ми в такому якось потягнули там 400 гр місцевого крафтового пива під назвою «сто тисяч мегаватт», так там такий вибух хмелю був у роті, що таке враження що досі тримає.
А масове пиво мадярське - хуйня нереальна. Навіть наше Чернігівське краще

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699706 вiд 2024-08-22 22:33:45

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1699690
абсолютно не єбануто - там тих гуляшів, як у нас вареників - я особисто декількох знаю

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699705 вiд 2024-08-22 22:33:06

Nycolas
№ 1699699
Дякую, супер!
Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1699702
Ну який там офіціоз: мітинг на центральній площі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699704 вiд 2024-08-22 22:31:51

sk (Samsung galaxy)
№ 1699701

Дуже схожі симптоми.
Завтра перевірюсь

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699703 вiд 2024-08-22 22:31:43

olma
№ 1699689
Пишуть наче по «порту Кавказ» і все що поруч, працює Нептун. Який, бай дизайн, летить низенько. Над водою, чи над степом…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699702 вiд 2024-08-22 22:29:36

Jen
№ 1699694
якшо у вас пафосний офіціоз, то можно і Шевченко чи Сосюру :)
а якшо шось для людей, то краще вибери якусь ліріку Ліни Костенко

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699701 вiд 2024-08-22 22:29:13

Vichny
№ 1699697
Приєднуюсь до привітань
З приводу болячки. Дружина робила тест на ковід тиждень назад. Позитивно
У мене боліло горло плюс насморк. Три дні
Ну і постійне відчуття в горлі наче щось потрібно випити щоб «не дерло»
Видно так зараз ковід проходить…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699700 вiд 2024-08-22 22:09:13

Jen
№ 1699694

Вірш.

«Смерть москалям! Смерть москалям! Смерть москалям, смерть москааляяяяяям! Смерть москаляяям, смерть москаляяяяям, смерть москалям, смерть мо-ска-лям!»

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699699 вiд 2024-08-22 22:00:48

2Jen
(ще раз)

«І мертвим і живим…» (фрагмент)

І смеркає, і світає,
День божий минає,
І знову люд потомлений,
І все спочиває.
Тілько я, мов окаянний,
І день і ніч плачу
На розпуттях велелюдних,
І ніхто не бачить,
І не бачить, і не знає –
Оглухли, не чують;
Кайданами міняються,
Правдою торгують.
І Господа зневажають,
Людей запрягають
В тяжкі ярма. Орють лихо,
Лихом засівають,
А що вродить? побачите,
Які будуть жни ва!
Схаменіться, недолюди,
Діти юродиві!
Подивіться на рай тихий,
На свою країну,
Полюбіте щирим серцем
Велику руїну,
Розкуйтеся, братайтеся,
У чужому краю
Не шукайте, не питайте
Того, що немає
І на небі, а не тілько
На чужому полі.
В своїй хаті своя й правда,
І сила, і воля.
Нема на світі України,
Немає другого Дніпра,
А ви претеся на чужину
Шукати доброго добра,
Добра святого. Волі! волі!
Братерства братнього! Найшли,
Несли, несли з чужого поля
І в Україну принесли
Великих слов велику силу,
Та й більш нічого. Кричите,
Що Бог создав вас не на те,
Щоб ви неправді поклонились!..
І хилитесь, як і хилились!
І знову шкуру дерете
З братів незрящих, гречкосіїв,
І сонця-правди дозрівать
В німецькі землі, не чужії,
Претеся знову!.. Якби взять
І всю мізерію з собою,
Дідами крадене добро,
Тойді оставсь би сиротою
З святими горами Дніпро!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699698 вiд 2024-08-22 21:56:54

2Jen

«І мертвим і живим…» (фрагмент)

І смеркає, і світає,
День божий минає,
І знову люд потомлений,
І все спочиває.
Тілько я, мов окаянний,
І день і ніч плачу
На розпуттях велелюдних,
І ніхто не бачить,
І не бачить, і не знає –
Оглухли, не чують;
Кайданами міняються,
Правдою торгують.
І Господа зневажають,
Людей запрягають

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699697 вiд 2024-08-22 21:52:54

Всім дякую за привітання з ДН, на Обсілфі це рідко трапляється останнім часом, раніше ж - постійно. І ці всі привітання всіх з усіма ДН трохи навіть зайобували :)

Так що ще раз дякую, воно, канєшно, десь приємно, але я не вартую тієї всієї уваги.

Щодо «томагавка війни», як висловився УР, так блін, у мене особисто війни (!!!) тут ні з ким немає і бути не може, війна з кацапами. Так шо. лисбан, крівой і хто там ще читає звідта - ідіть нахуй, підари. Москаляку - на гілляку.
Ми, звісно, можемо розходитися думками з дописувачами цього сайту, з ким більше, з ким менше. Але називати це війною - таке собі. А сайт цей досить великий вплив на моє життя дав, тож мені він особисто реально дорогий, незважаючи на то, що дохера дописувачів змінилося з 2000 чи 2001 року, коли я тут вперше вирішив щось натицяти жовтим по синьому.
Всім нашим - добра!

Вибачаюсь, що відписав тільки зараз - мене трохи скосила якась їбанута болячка - першить у горлі, тече ніс, болить голова, і взагалі - загальна слабість.
І це не тому, що я вчора накидався з приводу епічної перемоги Оболоні, бо перші симптоми ще вчора почались.
Ну, слава нам, смерть ворогам і шануймося, бо ми того варті!

До речі, сьогодні ДН у реальної легенди цього сайту - Бориса Bor_G!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699696 вiд 2024-08-22 21:52:22

Starik (Україна, Київ)
№ 1699692

Дійсно не зрозуміло, навіщо це братам-унітазникам і звідки вони отримують зиск на зарплати всім гравцям та менеджменту команди
У «гудка» працює все набагато ефективніше - але він не сидить на трибуні останнім часом

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699695 вiд 2024-08-22 21:51:46

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1699691

Це більше схоже на той кацапський анекдот про Пєтьку та Чапаєва коли «Надо ж чтото дєлать!»

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699694 вiд 2024-08-22 21:51:40

Кажуть що ОБСІЛФ знає набагато більше ніж AI :)
Готуємо захід на День Незалежності.
Хто би порадив який вірш можна би було продекламувати під час святкування?
ЗИ Декламуватиму не я.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699693 вiд 2024-08-22 21:44:03

olma
№ 1699689

Вона летить низенько-низенько і дуже швидко


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.