Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699732 вiд 2024-08-23 02:59:24Jen № 1699723 тaк вiзьми oцe aбo oцe мoжнa i з вiдeo
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699731 вiд 2024-08-23 02:33:342 Vichny № 1699712Хуєбрітіз. Ми зараз в Саскатуні, концерт буде. Пройшовся до клубу і з жахом уявив себе біженцем, якого війна сюди занесла.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699730 вiд 2024-08-23 01:57:43Українська народна пісня «Горіла нафта, палала»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699729 вiд 2024-08-23 00:23:32"Apple запатентовала технологию считывания мыслей с наушников Наушники в дизайне AirPods с помощью датчиков, соприкасающихся с ухом, анализируют активность мозга. Это можно отслеживать и с помощью электродов, размещённых на коже головы или в ухе. Cлежка за мозговой активностью помогает продать вам то, что вы хотите — какую-то вещь или услугу. Вам покажут рекламу, которая основана на ваших мыслях. " один чіп у мізки інтегрує, інші через навушники думки «читають» :) цікаві часи настають
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699728 вiд 2024-08-23 00:11:36Окей розмова завершилася. Іду спати. Як завжди, всі всерлися. Чому, хуй вас знає. Варто якось доводити до кінця розмови, якщо вони вам цікаві. А ні, то не варто розпочинати.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699727 вiд 2024-08-22 23:40:03Джен, як серйозно, тобі мабуть ідеться про щось традиційне і патріотичне. Візьми щось із Симоненка або Стуса. Подивися.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699726 вiд 2024-08-22 23:33:35Jen, ти не зрозумів. Є дуже багато класних віршів. Я спитав, про що йдеться. Бо є просто купа всього. Ти можеш узяти текст Фоззі, наприклад. Ну, багато дуже є речей. Український вірш це дуже розтягнуте поняття. Ти українською чи в перекладі хочеш, чи як?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699725 вiд 2024-08-22 23:27:40Vichny, ти ж розумієш, що скрізь можна щось відшукати. Але у Празі ти не шукаєш ніхуя, а просто п'єш найкраще у світі пиво, (Prazdroj - відоме як Пілзнер Урквел міжнародно якогось хуя). А потім ідеш до У Старего Вола і п'єш найкраще чорне пиво у світі. А тоді ти їдеш до орбана і п'єш сцяки гірші, ніж в Еквадорі (найгірше пиво, я будьколи пив).
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699724 вiд 2024-08-22 23:26:33Yagshamash № 1699709 українською звичайно
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699723 вiд 2024-08-22 23:24:56Yagshamash № 1699709 Мітинг присвячений дню Незалежності України, центральна площа європейської столиці, учасники переважно українці. Щось таке що було би в тему
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699722 вiд 2024-08-22 23:19:41Vichny Так, це саме воно і є. Нектар!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699721 вiд 2024-08-22 23:17:15Yagshamash, Blaufrankisch? В Австрії досить популярне вино з цього винограду
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699720 вiд 2024-08-22 23:15:43Та вистачає в мадярщині варіантів по пиву, якщо не брати його в першому ліпшому пабі чи магазі. Ось, хоча б: https://www.ratebeer.com/breweries/hungary/0/94/
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699719 вiд 2024-08-22 23:14:10Vichny, Там єдине супервино Кекфранкош, червоне. Але знов-таки, це не їхній винахід, а Австро-угорської імперії. У Чехії називається просто Франковка. Є, звісно, а Австрії, і навіть у Німеччині.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699718 вiд 2024-08-22 23:09:24немає в мадярів свого нормального пива, може десь і є якесь крафтове, але я його не зустрічав, пілснером плзенським там тамую спрагу
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699717 вiд 2024-08-22 23:05:24Токай у нх ніхуйовий і сухі мускати. Але зараз, звісно. нічого мадярського не купую. Пішли вони нахуй, кацапські хуєсоси
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699716 вiд 2024-08-22 23:02:59Vichny, там ще вода має значення. Але у тому реґіоні мадяри абсолютно тупі, бо у чехів, словаків, австріяків топ пиво, а в тих кочівників тупість. І мені ригати від їхнього пива хочеться. Крафт не куштував. Вино окей червоне.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699715 вiд 2024-08-22 22:57:19Vichny, словенською не можу. Міг би спробувати хорватською, алетвсе одно вийшла б якась херня. Але є Дарія Лисенко, дочка Юрка Позаяка. Вона відома хорватська й українська поетка. Вона може.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699714 вiд 2024-08-22 22:50:18yagshamash № 1699711 Тому треба ходити в паби, де наливають крафт, а не масові сцяки типу дрехера. Угорська сцена крафт-пивоваріння, як на мене, досить таки потужна, хоча Валлон може і не погодитись, він, думаю, глибше ту тєму вивчав
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699713 вiд 2024-08-22 22:50:00Palacsinta
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699712 вiд 2024-08-22 22:48:04Фоззі, дякую! Від селебріті особливо приємно отримати вітання! Yagshamash, а можеш словенською вірша написати для Jena, щоби там у всіх слухачів волосся на ногах і на руках дибки стало!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699711 вiд 2024-08-22 22:47:17Vichny, З тими гуляшами й бечі селед й ортобадь хушош палачінке лише вітаю, але угорське пиво це такі найгірші сцяки я будь-коли пив. Там допомагає, що скрізь є австрійський Ґессер. Інакше вдавитися тим пивом можна.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699710 вiд 2024-08-22 22:44:112 Vichny№ 1699697Фахово. Вітання!
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699709 вiд 2024-08-22 22:40:41Jen, А який вірш треба? Пафосний, тадиційний? Якийсь менш традиційний, зовсім нетрадиційний? Клвсичний, сучасний, зовсім новий?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699708 вiд 2024-08-22 22:39:36Вино у них достойне є. А от міцне (сливовиця) в Румунії і на Балканах, ІМХО, краща.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699707 вiд 2024-08-22 22:38:13Гуляш угорський - ахуєнна тєма! Хоч у вигляді супу, хоч у вигляді печені. Ну орбан - підар, і тамтешні імбецили які ведуться на популізм цього підара, а так цілком мадярщина - збс! А культура ruin pubs в Будапешті - взагалі ахуєннійша тєма! Ми в такому якось потягнули там 400 гр місцевого крафтового пива під назвою «сто тисяч мегаватт», так там такий вибух хмелю був у роті, що таке враження що досі тримає. А масове пиво мадярське - хуйня нереальна. Навіть наше Чернігівське краще
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699706 вiд 2024-08-22 22:33:45Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699690 абсолютно не єбануто - там тих гуляшів, як у нас вареників - я особисто декількох знаю
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699705 вiд 2024-08-22 22:33:06Nycolas № 1699699 Дякую, супер! Voxa (м. Запоріжжя) № 1699702 Ну який там офіціоз: мітинг на центральній площі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699704 вiд 2024-08-22 22:31:51sk (Samsung galaxy) № 1699701 Дуже схожі симптоми. Завтра перевірюсь
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699703 вiд 2024-08-22 22:31:43olma № 1699689 Пишуть наче по «порту Кавказ» і все що поруч, працює Нептун. Який, бай дизайн, летить низенько. Над водою, чи над степом…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699702 вiд 2024-08-22 22:29:36Jen № 1699694 якшо у вас пафосний офіціоз, то можно і Шевченко чи Сосюру :) а якшо шось для людей, то краще вибери якусь ліріку Ліни Костенко
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699701 вiд 2024-08-22 22:29:13Vichny № 1699697 Приєднуюсь до привітань З приводу болячки. Дружина робила тест на ковід тиждень назад. Позитивно У мене боліло горло плюс насморк. Три дні Ну і постійне відчуття в горлі наче щось потрібно випити щоб «не дерло» Видно так зараз ковід проходить…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699700 вiд 2024-08-22 22:09:13Jen № 1699694 Вірш. «Смерть москалям! Смерть москалям! Смерть москалям, смерть москааляяяяяям! Смерть москаляяям, смерть москаляяяяям, смерть москалям, смерть мо-ска-лям!»
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699699 вiд 2024-08-22 22:00:482Jen (ще раз) «І мертвим і живим…» (фрагмент) І смеркає, і світає, День божий минає, І знову люд потомлений, І все спочиває. Тілько я, мов окаянний, І день і ніч плачу На розпуттях велелюдних, І ніхто не бачить, І не бачить, і не знає – Оглухли, не чують; Кайданами міняються, Правдою торгують. І Господа зневажають, Людей запрягають В тяжкі ярма. Орють лихо, Лихом засівають, А що вродить? побачите, Які будуть жни ва! Схаменіться, недолюди, Діти юродиві! Подивіться на рай тихий, На свою країну, Полюбіте щирим серцем Велику руїну, Розкуйтеся, братайтеся, У чужому краю Не шукайте, не питайте Того, що немає І на небі, а не тілько На чужому полі. В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля. Нема на світі України, Немає другого Дніпра, А ви претеся на чужину Шукати доброго добра, Добра святого. Волі! волі! Братерства братнього! Найшли, Несли, несли з чужого поля І в Україну принесли Великих слов велику силу, Та й більш нічого. Кричите, Що Бог создав вас не на те, Щоб ви неправді поклонились!.. І хилитесь, як і хилились! І знову шкуру дерете З братів незрящих, гречкосіїв, І сонця-правди дозрівать В німецькі землі, не чужії, Претеся знову!.. Якби взять І всю мізерію з собою, Дідами крадене добро, Тойді оставсь би сиротою З святими горами Дніпро!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699698 вiд 2024-08-22 21:56:542Jen «І мертвим і живим…» (фрагмент) І смеркає, і світає, День божий минає, І знову люд потомлений, І все спочиває. Тілько я, мов окаянний, І день і ніч плачу На розпуттях велелюдних, І ніхто не бачить, І не бачить, і не знає – Оглухли, не чують; Кайданами міняються, Правдою торгують. І Господа зневажають, Людей запрягають
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699697 вiд 2024-08-22 21:52:54Всім дякую за привітання з ДН, на Обсілфі це рідко трапляється останнім часом, раніше ж - постійно. І ці всі привітання всіх з усіма ДН трохи навіть зайобували :) Так що ще раз дякую, воно, канєшно, десь приємно, але я не вартую тієї всієї уваги. Щодо «томагавка війни», як висловився УР, так блін, у мене особисто війни (!!!) тут ні з ким немає і бути не може, війна з кацапами. Так шо. лисбан, крівой і хто там ще читає звідта - ідіть нахуй, підари. Москаляку - на гілляку. Ми, звісно, можемо розходитися думками з дописувачами цього сайту, з ким більше, з ким менше. Але називати це війною - таке собі. А сайт цей досить великий вплив на моє життя дав, тож мені він особисто реально дорогий, незважаючи на то, що дохера дописувачів змінилося з 2000 чи 2001 року, коли я тут вперше вирішив щось натицяти жовтим по синьому. Всім нашим - добра! Вибачаюсь, що відписав тільки зараз - мене трохи скосила якась їбанута болячка - першить у горлі, тече ніс, болить голова, і взагалі - загальна слабість. І це не тому, що я вчора накидався з приводу епічної перемоги Оболоні, бо перші симптоми ще вчора почались. Ну, слава нам, смерть ворогам і шануймося, бо ми того варті! До речі, сьогодні ДН у реальної легенди цього сайту - Бориса Bor_G!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699696 вiд 2024-08-22 21:52:22Starik (Україна, Київ) № 1699692 Дійсно не зрозуміло, навіщо це братам-унітазникам і звідки вони отримують зиск на зарплати всім гравцям та менеджменту команди У «гудка» працює все набагато ефективніше - але він не сидить на трибуні останнім часом
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699695 вiд 2024-08-22 21:51:46Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1699691 Це більше схоже на той кацапський анекдот про Пєтьку та Чапаєва коли «Надо ж чтото дєлать!»
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699694 вiд 2024-08-22 21:51:40Кажуть що ОБСІЛФ знає набагато більше ніж AI :) Готуємо захід на День Незалежності. Хто би порадив який вірш можна би було продекламувати під час святкування? ЗИ Декламуватиму не я.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699693 вiд 2024-08-22 21:44:03olma № 1699689 Вона летить низенько-низенько і дуже швидко