🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1284.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699692 вiд 2024-08-22 21:43:20

доволі непоганий аналіз

https://champion.com.ua/ukr/football/realnist-pidkralasya-zanadto-pomitno-6-visnovkiv-z-matchu-dinamo-zalcburg-1008684/

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699691 вiд 2024-08-22 21:03:01

Росія оголосила в міжнародний розшук 99-річного ветерана дивізії СС Галичин Ярослава Гунька, який виступав у парламенті Канади під час візиту президента Володимира Зеленського.

Мoсквi нeймeться щoсь пoкaзoвe…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699690 вiд 2024-08-22 19:47:46

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1699687 вiд 2024-08-22 19:18:57

Здається, раніше у нас цього мадяра писали просто «Гуляш», але потім мабуть зрозуміли, що мадяр із прізвищем «Гуляш» - це надто єбануто.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699689 вiд 2024-08-22 19:44:27

Як цікаво летить ця ракета через окуповану територію, чи облітає по мертвих зонах?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699688 вiд 2024-08-22 19:34:14

Залізничний пором з паливом у російському порту “Кавказ” навпроти Криму, який вразила українська ракета, затонув. Про це повідомила влада Росії.

На борту було тридцять залізничних цистерн з паливом та п'ятеро людей, повідомили в Росії.

Цей порт розташований у Краснодарському краї неподалік Кримського мосту. Пором мав доправити паливо до окупованого Криму.

Україна офіційно цей інцидент не коментувала, але голова офісу президента Андрій Єрмак у цей час зробив у своєму телеграм-каналі пост, в якому поставив емодзі порома і червоний хрест.

Представник російських екстрених служб заявив агентству “РІА Новини”, що на залізничному поромі у момент атаки перебували п'ятеро людей і їхня доля з'ясовується.

Перед затопленням на поромі була величезна пожежа, а над портом піднімались великі хмари диму і язики вогню.

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c4geqx7357no?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699687 вiд 2024-08-22 19:18:57

Очільник апарату прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуяш закликав до припинення вогню, коментуючи операцію Збройних сил України в Курській області Росії.

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699686 вiд 2024-08-22 18:48:46

klirik
№ 1699684

:)))

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699685 вiд 2024-08-22 18:15:53

тепер ще й пором кацапський уїбали. красиво палає.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699684 вiд 2024-08-22 17:37:44

кацапія потроху починає вже нагадувати Кувейт в 1990

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699683 вiд 2024-08-22 17:33:55

Vitaliy Trubnykov??
@vokinburt_avia
·
9 хв
Пишуть, що українська ракета Нептун прилетіла в пором в порту «Кавказ», на якому стояли залізничні цистерни з паливом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699682 вiд 2024-08-22 17:28:55

Я чув, що Нарендра вирішив розпочати тривалий перехід на стандарти НАТО, і розглядає контракти з НАТОвськими країнами. У Польщі наприклад, закуплять FlyEyes na Warmate, що добре показують себе в Україні.

Накльовується також з Американами великі переговори, щодо закупки техніки.

І виявляється в Індії є багато артилерії та снарядів радянських зразків, які цікавлять Україну. І тут може бути тристоронній big deal for Ukraine.

Але з іншого боку Індія тепер хоче стати важливим посередником щодо кінця війни.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699681 вiд 2024-08-22 17:22:46

Нова Польща
40 хв ·
Сьогодні у Варшаві прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск зустрівся з індійським колегою Нарендрою Моді.

Очільники урядів, зокрема обговорили свої позиції з питань, які «хвилюють сьогодні весь світ». Туск переконаний, що завтрішній візит Моді в Україну стане історичним.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699680 вiд 2024-08-22 16:46:59

Nedopysuvach, тобто брАти? Можна, але за які гроші. Хіба що старший відстібне премію за голосування проти кацапен патріярхату?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699679 вiд 2024-08-22 16:39:35

Взагалі, це прізвище - раНГНік - схоже на коняче ржання. А у на президент - ІгогоСу, тобто має місце певна спорідненість.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699678 вiд 2024-08-22 16:20:10

Де Вічний? Рангнік-хуянгнік? Чи я десь помилився? Виправ.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699677 вiд 2024-08-22 15:53:45

olma
№ 1699676
ну, тут така нагода підкотила, як не скористатись :-)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699676 вiд 2024-08-22 15:40:36

Пепсі, закругляйся з культом лічності Ральфа. Всі вже все зрозуміли.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699675 вiд 2024-08-22 15:03:24

ДК і Рангнік створені один для одного.
ДК - це бренд і система дитячо-юнацьких команд.
Рангнік - це спец і майстер і даній царині. Професор.
Він би міг у Києві таке збудувати, шо ваау.
МанСіті з Реалами б здигнулись.
А так маємо Шовковського і Шорті.

За 10 останніх років думку не поміняв і пишу одне і те ж саме. Бо все для мене однозначно і на долоні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699674 вiд 2024-08-22 14:59:24

Сільський Хоффненхайм Рангніка досьогодні грає у бундеслізі. Це мегадосягнення.
Хтось тут каже, а чого команди Рангніка досі не виграли ЛЧ.
Ну, візьми, спробуй виграй в Реала, ПСЖ, чи Барси і МанСіті. Удачі :-).
Так собі критерій.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699673 вiд 2024-08-22 14:55:34

Starik (Україна, Київ)
№ 1699672
автоматизм заклав Рангнік. Це відрізняє всі його команди. Системність, автоматизм, залучення талантів, скаутінг екстра класу. Машина.
Системна робота у клубі, від дитячої команди до основи.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699672 вiд 2024-08-22 14:40:21

PEPSI (Merkury)
№ 1699670

При тому що у австріяк була саме доросла майстерність, багато речей просто автоматично робили, що для Динамо взагалі недосяжний рівень.
Так були помилки, тому ЛЧ виграє Реал, а не Ред Булл. :)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699671 вiд 2024-08-22 14:30:21

olma
№ 1699669 вiд 2024-08-22 14:23:44
Valeriy
№ 1699667
мій тато з чернігівської обл (ніжинський район), то він ніколи Ф нормально не вимовляв: хвутбол, хведор і т. п… мама інколи його тролила, але я коли був у тата на батьківщині помічав що половина «місцевих» всі так вимовляли… для мене то був «чернігівський акцент» :)
як багато хто еР не може вимовити як більшість вимовляє. ну і ок…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699670 вiд 2024-08-22 14:26:51

саме так, не вистачає дорослої майстерності.
Є дофіга дитячої, підліткової та юнацької майстерності. Хоча багатьом хлопцям по 30 років. З цим всим навіть Ярмола не допоможе.
Тому - ЛЄ, Ліга конференцій і т. д.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699669 вiд 2024-08-22 14:23:44

Valeriy
№ 1699667
----
Так, це слобожанський діалект. Але в Прикарпатті кажуть гуцули 'мнєсо' теж. Це є спеціальний термін для цього явища в лінгвістиці.

Наприклад, в старословянській церковній мові є слово сонм - це зібрання, багато персонажів в одному місці. історик Грушевський каже про зібрання української шляхти як Сойм, соймик. А в Польщі це парламент сейм.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699668 вiд 2024-08-22 14:03:02

Журналіст Володимир Звєров висловився про поразку «Динамо» від «Зальцбурга».

На майстерності атакуючої групи можна вилізти у чемпіонаті України чи проти «Рейнджерс». Все що вище – «Динамо» не вистачає дорослої майстерності.
-----------------------------------------------------
Я вчора писав, що динамівцям не вистачає майстерності. Не знаю, чи це є очевидним, але ніхто про це не казав, чи може Звєров читає тут, але він від себе все ж таки придумав дуже цікавий епітет - «дорослої».
Ну, повіримо Звєрову і скажемо, що Динамо вистачає
дитячої, підліткової та юнацької майстерності.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699667 вiд 2024-08-22 13:14:48

olma
№ 1699663 вiд 2024-08-22 12:27:53

Я не люблю, коли мнясо полядвицю…
----------------------------------
Мій дід родом з Харківщини, десь район Малого та Великого Бурлука так і казав - МНЯСО.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699666 вiд 2024-08-22 13:12:07

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1699664 вiд 2024-08-22 12:55:13

Попри невеликий словниковий запас, кацап виступив доволі інформативно.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699665 вiд 2024-08-22 13:04:01

десь до 90-х років на Азові були осетрові. Не промислово, але у браконьерів можна було купить. За сови в Бердянську баночка з під майонеза чорної ікри коштувала 25 рублів ну і балик само собой. В останне таке бачив на базарчику в Широкіно десь в 88 чи 89 році.
а перед самою війною почали зариблювать Азов, випустила малька здається белуги, так да трохи було, браконьери весною носили таких невеликих може на кіло-півтора.
Але натомість винищили бичка, морськими тралами :( В останні роки бичка не було зовсім :(

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699664 вiд 2024-08-22 12:55:13

Підносить настрій цей кацапський очевидець. Must see video про пожеж і rozjebanie бази космічних військ кацапні в Мариновці Волгоградської області.

https://x.com/IAPonomarenko/status/1826551959010078962

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699663 вiд 2024-08-22 12:27:53

Даруйте ще один флешбек з 1970-х. Приїжджав якось до нас двоюрідний брат батька, з Астрахані. І привозив засолений балик (з осетра) - дуже дуже смачна риба.
Я не люблю, коли мнясо полядвицю (корейку) називають баликом. Адже балик це з турецької balik - риба. І баликом турки і чумаки називали якраз засолене м'ясо (прихребетне) риби!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699662 вiд 2024-08-22 12:06:09

sk (здалеку)
№ 1699660
ну да, підіймаються, браконьери вже шось ловлять.
х. з. як воно буде і далі, бо води мало

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699661 вiд 2024-08-22 12:00:02

klirik
№ 1699659 вiд 2024-08-22 11:56:55

Valeriy
№ 1699657

Здається Ожинін ще про це співав «четвертые сутки пылают станицы»
----------------------------------------
Додаються нові куплети про п "яті та шості.
Маю надію що пісня буде розвиватися і далі.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699660 вiд 2024-08-22 11:57:14

до речі, раз мова за рибу
а що там по осетровим в дніпрі?
після знищення каховської дамби, вони можуть підніматись аж до зп… десь було пару статтей на ту тему. чим вище піднімаються по руслу ріки, тим краще їм з розмноженням…
давно якось ця тема на очі не попадалась…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699659 вiд 2024-08-22 11:56:55

Valeriy
№ 1699657

Здається Ожинін ще про це співав «четвертые сутки пылают станицы»

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699658 вiд 2024-08-22 11:48:23

olma
№ 1699652
Про той базар стаття в «Бізнесі» була ще в середині 90-х

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699657 вiд 2024-08-22 11:37:14

2 olma
Свежее утреннее …

Телеграм Это Ростов

Ещё одна цистерна взорвалась сегодня утром в Пролетарске. Предыдущая взорвалась ночью.

Огонь уничтожает цистерны одну за одной. Остановить огонь невозможно из-за огромной температуры горения.

Густой дым с нефтебазы в Пролетарске накрыл Шахты, Новошахтинск и Красный Сулин.

Жители жалуются на запах гари. Расстояние между городами больше 160 км!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699656 вiд 2024-08-22 11:32:55

olma
№ 1699653 вiд 2024-08-22 10:52:34

Вирішив подивитися, що пише австрійська преса про вчорашній матч. В цілому дуже об'єктивно.
«In der 34. Minute zog Kjaergaard aus der Distanz ab – Dynamo-Goalie Heorhij Buschtschan griff erfolgreich ein.»
Жора Бущан німецькою пишеться Heorhij Buschtschan. Ох і багато літер)))
-----------------------------------------
Я в побуті дома деколи на борщ кажу «борздч».
Це як відсилка до неспроможності іноземців передати зуки Щ та Ч.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699655 вiд 2024-08-22 10:59:38

olma
№ 1699652
я на той базар колись попав в перший раз десь в кінці минулого століття :) був дуже вражений розміром…
по-моєму ще в житомирі на окружній в сторону вінниці є «філіал» того базару
минулим літом дружина з дітьми проїжджали повз летичів, то сказала що кіосків з рибою було небагато…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699654 вiд 2024-08-22 10:59:22

olma
№ 1699652
тарань була, та і зараз ще шось напевно є, але внизу нема води :(
толстолоба повно. Як воду весною активно спускали битого-глушеного виловлювали.
зато з'явилось шось осетрове

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699653 вiд 2024-08-22 10:52:34

Вирішив подивитися, що пише австрійська преса про вчорашній матч. В цілому дуже об'єктивно.
«In der 34. Minute zog Kjaergaard aus der Distanz ab – Dynamo-Goalie Heorhij Buschtschan griff erfolgreich ein.»
Жора Бущан німецькою пишеться Heorhij Buschtschan. Ох і багато літер)))


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.