Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699692 вiд 2024-08-22 21:43:20доволі непоганий аналіз https://champion.com.ua/ukr/football/realnist-pidkralasya-zanadto-pomitno-6-visnovkiv-z-matchu-dinamo-zalcburg-1008684/
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699691 вiд 2024-08-22 21:03:01Росія оголосила в міжнародний розшук 99-річного ветерана дивізії СС Галичин Ярослава Гунька, який виступав у парламенті Канади під час візиту президента Володимира Зеленського. Мoсквi нeймeться щoсь пoкaзoвe…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699690 вiд 2024-08-22 19:47:46Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1699687 вiд 2024-08-22 19:18:57Здається, раніше у нас цього мадяра писали просто «Гуляш», але потім мабуть зрозуміли, що мадяр із прізвищем «Гуляш» - це надто єбануто.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699689 вiд 2024-08-22 19:44:27Як цікаво летить ця ракета через окуповану територію, чи облітає по мертвих зонах?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699688 вiд 2024-08-22 19:34:14Залізничний пором з паливом у російському порту “Кавказ” навпроти Криму, який вразила українська ракета, затонув. Про це повідомила влада Росії. На борту було тридцять залізничних цистерн з паливом та п'ятеро людей, повідомили в Росії. Цей порт розташований у Краснодарському краї неподалік Кримського мосту. Пором мав доправити паливо до окупованого Криму. Україна офіційно цей інцидент не коментувала, але голова офісу президента Андрій Єрмак у цей час зробив у своєму телеграм-каналі пост, в якому поставив емодзі порома і червоний хрест. Представник російських екстрених служб заявив агентству “РІА Новини”, що на залізничному поромі у момент атаки перебували п'ятеро людей і їхня доля з'ясовується. Перед затопленням на поромі була величезна пожежа, а над портом піднімались великі хмари диму і язики вогню. https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c4geqx7357no?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699687 вiд 2024-08-22 19:18:57Очільник апарату прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуяш закликав до припинення вогню, коментуючи операцію Збройних сил України в Курській області Росії.
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699686 вiд 2024-08-22 18:48:46klirik № 1699684 :)))
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699685 вiд 2024-08-22 18:15:53тепер ще й пором кацапський уїбали. красиво палає.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699684 вiд 2024-08-22 17:37:44кацапія потроху починає вже нагадувати Кувейт в 1990
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699683 вiд 2024-08-22 17:33:55Vitaliy Trubnykov?? @vokinburt_avia · 9 хв Пишуть, що українська ракета Нептун прилетіла в пором в порту «Кавказ», на якому стояли залізничні цистерни з паливом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699682 вiд 2024-08-22 17:28:55Я чув, що Нарендра вирішив розпочати тривалий перехід на стандарти НАТО, і розглядає контракти з НАТОвськими країнами. У Польщі наприклад, закуплять FlyEyes na Warmate, що добре показують себе в Україні. Накльовується також з Американами великі переговори, щодо закупки техніки. І виявляється в Індії є багато артилерії та снарядів радянських зразків, які цікавлять Україну. І тут може бути тристоронній big deal for Ukraine. Але з іншого боку Індія тепер хоче стати важливим посередником щодо кінця війни.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699681 вiд 2024-08-22 17:22:46Нова Польща 40 хв · Сьогодні у Варшаві прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск зустрівся з індійським колегою Нарендрою Моді. Очільники урядів, зокрема обговорили свої позиції з питань, які «хвилюють сьогодні весь світ». Туск переконаний, що завтрішній візит Моді в Україну стане історичним.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699680 вiд 2024-08-22 16:46:59Nedopysuvach, тобто брАти? Можна, але за які гроші. Хіба що старший відстібне премію за голосування проти кацапен патріярхату?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699679 вiд 2024-08-22 16:39:35Взагалі, це прізвище - раНГНік - схоже на коняче ржання. А у на президент - ІгогоСу, тобто має місце певна спорідненість.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699678 вiд 2024-08-22 16:20:10Де Вічний? Рангнік-хуянгнік? Чи я десь помилився? Виправ.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699677 вiд 2024-08-22 15:53:45olma № 1699676 ну, тут така нагода підкотила, як не скористатись :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699676 вiд 2024-08-22 15:40:36Пепсі, закругляйся з культом лічності Ральфа. Всі вже все зрозуміли.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699675 вiд 2024-08-22 15:03:24ДК і Рангнік створені один для одного. ДК - це бренд і система дитячо-юнацьких команд. Рангнік - це спец і майстер і даній царині. Професор. Він би міг у Києві таке збудувати, шо ваау. МанСіті з Реалами б здигнулись. А так маємо Шовковського і Шорті. За 10 останніх років думку не поміняв і пишу одне і те ж саме. Бо все для мене однозначно і на долоні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699674 вiд 2024-08-22 14:59:24Сільський Хоффненхайм Рангніка досьогодні грає у бундеслізі. Це мегадосягнення. Хтось тут каже, а чого команди Рангніка досі не виграли ЛЧ. Ну, візьми, спробуй виграй в Реала, ПСЖ, чи Барси і МанСіті. Удачі :-). Так собі критерій.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699673 вiд 2024-08-22 14:55:34Starik (Україна, Київ) № 1699672 автоматизм заклав Рангнік. Це відрізняє всі його команди. Системність, автоматизм, залучення талантів, скаутінг екстра класу. Машина. Системна робота у клубі, від дитячої команди до основи.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699672 вiд 2024-08-22 14:40:21PEPSI (Merkury) № 1699670 При тому що у австріяк була саме доросла майстерність, багато речей просто автоматично робили, що для Динамо взагалі недосяжний рівень. Так були помилки, тому ЛЧ виграє Реал, а не Ред Булл. :)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699671 вiд 2024-08-22 14:30:21olma № 1699669 вiд 2024-08-22 14:23:44 Valeriy № 1699667 мій тато з чернігівської обл (ніжинський район), то він ніколи Ф нормально не вимовляв: хвутбол, хведор і т. п… мама інколи його тролила, але я коли був у тата на батьківщині помічав що половина «місцевих» всі так вимовляли… для мене то був «чернігівський акцент» :) як багато хто еР не може вимовити як більшість вимовляє. ну і ок…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699670 вiд 2024-08-22 14:26:51саме так, не вистачає дорослої майстерності. Є дофіга дитячої, підліткової та юнацької майстерності. Хоча багатьом хлопцям по 30 років. З цим всим навіть Ярмола не допоможе. Тому - ЛЄ, Ліга конференцій і т. д.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699669 вiд 2024-08-22 14:23:44Valeriy № 1699667 ---- Так, це слобожанський діалект. Але в Прикарпатті кажуть гуцули 'мнєсо' теж. Це є спеціальний термін для цього явища в лінгвістиці. Наприклад, в старословянській церковній мові є слово сонм - це зібрання, багато персонажів в одному місці. історик Грушевський каже про зібрання української шляхти як Сойм, соймик. А в Польщі це парламент сейм.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699668 вiд 2024-08-22 14:03:02Журналіст Володимир Звєров висловився про поразку «Динамо» від «Зальцбурга». На майстерності атакуючої групи можна вилізти у чемпіонаті України чи проти «Рейнджерс». Все що вище – «Динамо» не вистачає дорослої майстерності. ----------------------------------------------------- Я вчора писав, що динамівцям не вистачає майстерності. Не знаю, чи це є очевидним, але ніхто про це не казав, чи може Звєров читає тут, але він від себе все ж таки придумав дуже цікавий епітет - «дорослої». Ну, повіримо Звєрову і скажемо, що Динамо вистачає дитячої, підліткової та юнацької майстерності.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699667 вiд 2024-08-22 13:14:48olma № 1699663 вiд 2024-08-22 12:27:53 Я не люблю, коли мнясо полядвицю… ---------------------------------- Мій дід родом з Харківщини, десь район Малого та Великого Бурлука так і казав - МНЯСО.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699666 вiд 2024-08-22 13:12:07olma [Останнi 20 месаг]№ 1699664 вiд 2024-08-22 12:55:13Попри невеликий словниковий запас, кацап виступив доволі інформативно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699665 вiд 2024-08-22 13:04:01десь до 90-х років на Азові були осетрові. Не промислово, але у браконьерів можна було купить. За сови в Бердянську баночка з під майонеза чорної ікри коштувала 25 рублів ну і балик само собой. В останне таке бачив на базарчику в Широкіно десь в 88 чи 89 році. а перед самою війною почали зариблювать Азов, випустила малька здається белуги, так да трохи було, браконьери весною носили таких невеликих може на кіло-півтора. Але натомість винищили бичка, морськими тралами :( В останні роки бичка не було зовсім :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699664 вiд 2024-08-22 12:55:13Підносить настрій цей кацапський очевидець. Must see video про пожеж і rozjebanie бази космічних військ кацапні в Мариновці Волгоградської області. https://x.com/IAPonomarenko/status/1826551959010078962
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699663 вiд 2024-08-22 12:27:53Даруйте ще один флешбек з 1970-х. Приїжджав якось до нас двоюрідний брат батька, з Астрахані. І привозив засолений балик (з осетра) - дуже дуже смачна риба. Я не люблю, коли мнясо полядвицю (корейку) називають баликом. Адже балик це з турецької balik - риба. І баликом турки і чумаки називали якраз засолене м'ясо (прихребетне) риби!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699662 вiд 2024-08-22 12:06:09sk (здалеку) № 1699660 ну да, підіймаються, браконьери вже шось ловлять. х. з. як воно буде і далі, бо води мало
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699661 вiд 2024-08-22 12:00:02klirik № 1699659 вiд 2024-08-22 11:56:55 Valeriy № 1699657 Здається Ожинін ще про це співав «четвертые сутки пылают станицы» ---------------------------------------- Додаються нові куплети про п "яті та шості. Маю надію що пісня буде розвиватися і далі.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699660 вiд 2024-08-22 11:57:14до речі, раз мова за рибу а що там по осетровим в дніпрі? після знищення каховської дамби, вони можуть підніматись аж до зп… десь було пару статтей на ту тему. чим вище піднімаються по руслу ріки, тим краще їм з розмноженням… давно якось ця тема на очі не попадалась…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699659 вiд 2024-08-22 11:56:55Valeriy № 1699657 Здається Ожинін ще про це співав «четвертые сутки пылают станицы»
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699658 вiд 2024-08-22 11:48:23olma № 1699652 Про той базар стаття в «Бізнесі» була ще в середині 90-х
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699657 вiд 2024-08-22 11:37:142 olma Свежее утреннее … Телеграм Это Ростов Ещё одна цистерна взорвалась сегодня утром в Пролетарске. Предыдущая взорвалась ночью. Огонь уничтожает цистерны одну за одной. Остановить огонь невозможно из-за огромной температуры горения. Густой дым с нефтебазы в Пролетарске накрыл Шахты, Новошахтинск и Красный Сулин. Жители жалуются на запах гари. Расстояние между городами больше 160 км!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699656 вiд 2024-08-22 11:32:55olma № 1699653 вiд 2024-08-22 10:52:34 Вирішив подивитися, що пише австрійська преса про вчорашній матч. В цілому дуже об'єктивно. «In der 34. Minute zog Kjaergaard aus der Distanz ab – Dynamo-Goalie Heorhij Buschtschan griff erfolgreich ein.» Жора Бущан німецькою пишеться Heorhij Buschtschan. Ох і багато літер))) ----------------------------------------- Я в побуті дома деколи на борщ кажу «борздч». Це як відсилка до неспроможності іноземців передати зуки Щ та Ч.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699655 вiд 2024-08-22 10:59:38olma № 1699652 я на той базар колись попав в перший раз десь в кінці минулого століття :) був дуже вражений розміром… по-моєму ще в житомирі на окружній в сторону вінниці є «філіал» того базару минулим літом дружина з дітьми проїжджали повз летичів, то сказала що кіосків з рибою було небагато…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699654 вiд 2024-08-22 10:59:22olma № 1699652 тарань була, та і зараз ще шось напевно є, але внизу нема води :( толстолоба повно. Як воду весною активно спускали битого-глушеного виловлювали. зато з'явилось шось осетрове
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699653 вiд 2024-08-22 10:52:34Вирішив подивитися, що пише австрійська преса про вчорашній матч. В цілому дуже об'єктивно. «In der 34. Minute zog Kjaergaard aus der Distanz ab – Dynamo-Goalie Heorhij Buschtschan griff erfolgreich ein.» Жора Бущан німецькою пишеться Heorhij Buschtschan. Ох і багато літер)))