olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699652 вiд 2024-08-22 10:47:59sk (здалеку…) № 1699649 --- Дякую, ніколи не знав, що в Летичеві на Хмельниччині є такий базар рибний. Прогуглив, навіть відео в ЮТ є. &t=33s Там певно нема такої тарані (вобли) з Донського приазовського басейну. Вона відрізняється напевно. Але дякую. На Дніпровських каскадах в Низовьї, колись теж була тарань, та мені здається завезли цього білого амура чи товстолоба. А мені він не смакує.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699651 вiд 2024-08-22 10:11:38Vichny № 1699641 та немає там зв'язку, заспокойся :) Я більше про те, що використання мови ніяк не робить людину кращої у інших питаннях. Шапа говорить українською не означає що він молодець. Це лише означае що він опанував мову.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699650 вiд 2024-08-22 10:05:18Хєр його зна чому вчора гравці Динамо лажали у вирішальних моментах. Піхальонок видав черговий шедевральний розрізний пас на Ярмолу, той заплутався з м'ячем. В ситуації коли зазвичай першим дотиком зупиняє другим забиває або віддає на порожні. Чи то перегоріли, чи щось іще. Дуже шкода буде якщо це Динамо не пройде до Ліги. В минулі роки команда часом проповзала і потім мучилася. Нинішнє Динамо грає дуже навіть непогано.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699649 вiд 2024-08-22 09:49:25olma № 1699646 «рекламуючи» рибні базари з-за «порєбріка» не забувай згадати рибний базар в летичеві, який завжди залишиться намбер ван :)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699648 вiд 2024-08-22 09:45:59olma № 1699644 ну у нас у першому таймі тільки яромола міг би 3-4 забити… в крайньому випадку один гол з усіх моментів що мав… але… рахунок на табло
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699647 вiд 2024-08-22 09:43:07Українські сили взяли під контроль селища Краснооктябрьске, таким чином повністю перерізали сухопутне сполучення армії РФ з південним берегом річки Сейм в Глушковському районі Курської області. --- DeepState
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699646 вiд 2024-08-22 09:41:54Відважні дрони Сил Оборони України підбили військовий аеродром в Калачі на Дону. Горить і детонує! Красави. Ще в школі їздили до Волгограду з екскурсією. І м. Калач стояв на півдорозі з Ворошиловграда до Волгограда. У Калачі якраз ВолгоДонський канал вливається в Дон і водосховище велике - багато риби ловилося. І тоді там продавали і зараз мабуть продають найкращу таранку (сушену рибу). Вобла, лящі, чехонь. Так вобла-таранка звідти - смачна зараза. А тепер аеродром там хай горить, добренько так горить, хай вогонь нічого не минає!
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699645 вiд 2024-08-22 09:27:13теніс Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у Монтерреї, обігравши у двох сетах?? Еліну Аванесян - 6:4, 6:3 Після матчу українка не стала тиснути руку суперниці. Нагадаємо, що Аванесян виступає за Вірменію з початку серпня, раніше вона представляла росію. ----------- наші не тиснуть руку тим хто змінив громадянство за час повномасштабної війни ще одна така - грачьова, яка перед рг отримала французський паспорт
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699644 вiд 2024-08-22 08:37:23В Зальцбурзі зробити роботу над помилками. І вийти на матч, з австрійцями можна грати. Може на цей раз фортуна буде більше прихильна до нас.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699643 вiд 2024-08-22 08:27:13А далі - кубок ярмарків, ліга конференцій та інші турніри для альтернативно обдарованих.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699642 вiд 2024-08-22 08:07:19Звернув увагу на статистику після першого тайму, Зальцбург явно випереджав за всіма параметрами, але в другому таймі ДК вирівняло цю статистику, і за цілий матч перевага австрійців не була така очевидна. В плані тактичному і взагалі гра від ДК і тренера Шовковського сподобалася. За підбором футболістів Ліга Европи то наше, не ЛЧ. Коли виходили з автобуса в Любліні і заходили на стадіон в роздягальню, динамівці і тренер були якісь аж дуже серйозні, такі аж наче занепокоюче насторожені. Це мені не сподобалося.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699641 вiд 2024-08-22 03:13:29Starik (Україна, Київ) № 1699628 вiд 2024-08-22 00:21:03 Де зв'язок?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699640 вiд 2024-08-22 03:08:54От я ніяк не можу визначити своє ставлення до Караваєва. Він ніби корисний кльовий завзятий затятий чувак, кладе іноді голи вирішальні і навіть буває лідером команди, а іноді обісреться на рівному місці та привезе пенальті або ще щось.. Герой він чи гівно? Красень чи довбойоб? Як на мене по сукупності десь рівненько фіфті-фіфті виходить. Нахуя його ставити захисником взагалі? Будулай якусь хуйню свого часу вигадав. А ще кожний раз коли він обсирається, мозок сам видає «напоміналочку» про його кацапське прізвище. Чувак, звісно, не винен, але нічого зі своїм мозком зробити не можу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699639 вiд 2024-08-22 01:26:38 Valeriy № 1699635 перепрошую, мабуть пан був занадто саркастичний. маю надію що не смертельно образив метра дальньої ноги. ---------------------------------------------------- Мене ображають люди які ніколи не грали в футбол, а потім ображають гравців за їх технфчні помилки. Я ж намагаюсь недалеким і далеким «фахівцям» від футболу пояснити що не все так просто, як їм це вдається. Але, як бачу, мені це також не вдається, бо «фахівці» не можуть допетрати, як це пробити по м «ячу, який до тебе котиться збоку відносно твого руху, ближньою або дальньою ногою. Доречі, маленькі діти в такому випадку завжди б» ють ближньою. Але деякі не тільки не розуміють футбол, але не мають навіть найменшого почуття гумору. Грайте в футбол і це допоможе потім розуміти гру. З почуттям гумору все складніше …
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699638 вiд 2024-08-22 01:12:57приїхав. всім тихої та мирної ночі!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699637 вiд 2024-08-22 01:10:26Valeriy № 1699635 перепрошую, мабуть пан був занадто саркастичний. маю надію що не смертельно образив метра дальньої ноги. твій кунг-фу сильніший. їду спочивати
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699636 вiд 2024-08-22 01:07:43А … пойняв, ти може не дивився матч в Глазго. То глянь як там заробив для шотландця другу жовту Караваєв.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699635 вiд 2024-08-22 01:04:34Starik (Україна, Київ) № 1699633 вiд 2024-08-22 00:54:14 Valeriy № 1699632 який суддя? який артистизм? ми програли саме в футбол, а не суддям. --------------------------------------- Ти нічого не зрозумів … Я майже он-лайн коментував, може з десяток дописів, , що ми програли саме від недостатньої майстерності. Перечитай ще раз що я написав на рахунок гри-відповіді у Австрії. Підказка (це називається сарказм).
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699634 вiд 2024-08-22 00:55:212 Valeriy№ 1699632в черговий раз - хто нарешты зрозуміє, що Каравє гравець якісний. але не захисник!?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699633 вiд 2024-08-22 00:54:14Valeriy № 1699632 який суддя? який артистизм? ми програли саме в футбол, а не суддям.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699632 вiд 2024-08-22 00:40:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699621 вiд 2024-08-22 00:04:22 А фарт і нефарт компенсуються - у Глазго пощастило, що хтось із мєсних мамовиїбався в результаті неочевидного рішення арбітра, сьогодні не пощастило з дурнуватим пеналем від Каравая і штангою після удару Попова. ----------------------------------------------- Є шанс в Сольграді … але це за умови що буде такий самий суддя як в Глазго і такі ж самі артистичні падіння від Караваєва.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699631 вiд 2024-08-22 00:29:41* ладали = лажали
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699630 вiд 2024-08-22 00:29:21Vichny № 1699622 Вийобувались або ладали, коли треба було просто влучно бити по воротах. За гру не соромно, віддали всі сили.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699629 вiд 2024-08-22 00:27:09Voxa (м. Запоріжжя) № 1699624 Травма
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699628 вiд 2024-08-22 00:21:03Vichny № 1699626 Чувак з Донеччини (Шапаренко) говорить якісною українською робить хуйню у договірному матчі щоб знайти покупця. це точно те що ти очікуєш від впровадження мови, заборони москальськких попів тощо?
DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699627 вiд 2024-08-22 00:18:33PEPSI (Merkury) № 1699507 вiд 2024-08-21 20:22:47 ТНМК - Хороший Рік / Поганий Рік --- Good time, bad time? ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699626 вiд 2024-08-22 00:16:46Чувак з Донеччини (Шапаренко) говорить якісною українською, а напівватан батий і його міньйони переживають за сосок і їбуться морально один з одним. Йобаний тупиздень не розуміє причин війни. Динамо - вперед!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699625 вiд 2024-08-22 00:14:09А чому немає ідей щодо Шапи-Девіча для привертання уваги та маркетингу? Буя вже не продати, а на ніякого Піх надія ще була. це все цинічний бізнес з елементами ризику :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699624 вiд 2024-08-22 00:11:30а шо Буяльского в заявці не було?
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699623 вiд 2024-08-22 00:10:27Valeriy № 1699620 Так, школяри чітко бігли знаючи суперника. Це те, де Динамо катастрофічно почало зливати Так звана наукова група палить бамбук, або гравці не розуміють
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699622 вiд 2024-08-22 00:04:31Динамо гарно грало, 0:2 ніхуя не по грі рахунок :(
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699621 вiд 2024-08-22 00:04:22А фарт і нефарт компенсуються - у Глазго пощастило, що хтось із мєсних мамовиїбався в результаті неочевидного рішення арбітра, сьогодні не пощастило з дурнуватим пеналем від Каравая і штангою після удару Попова.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699620 вiд 2024-08-22 00:00:13Nycolas № 1699612 вiд 2024-08-21 23:55:20 ну, якщо таке не забивати - то готуйтесь до іншої ліги --------------------------------------------------- Це було нелегко тому, що Волошину йшло на удар на нерідну, він не наважився бити, але все ж паснув нерідною, не ідеально, і Шапаренко після цього також бив нерідною. Нерідною гравці б «ють» как получится ", а робочою можуть легенько покотити в кут на виконання і буде гол.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699619 вiд 2024-08-21 23:59:35А хто стадіо не запостив? :)
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699618 вiд 2024-08-21 23:58:31Хто встиг зробити ставку по моєму передбаченою :))) Блін, ми не в боротьбі як оптимист каже з ТВ. Ми навіть не конкуренти. Я досі дивуюсь проходу Хуязго (Happy birthday). У ЛЧ нам не треба. Так війна, так немає ресурсів. Тож маємо, те що маємо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699617 вiд 2024-08-21 23:57:57найсумніше шо Зальцбург давав грать, і рахунок, а з ним і шанси могли бути значно кращими. Рівень гравців Динамо не для ЛЧ. Слабуваті, будем відверто казати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699616 вiд 2024-08-21 23:57:07VVV № 1699615 Але гімножери вже ниють та розмазують шмарклі. Тьфу блядь.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699615 вiд 2024-08-21 23:55:50чомусь здається у другому матчі буде бій. австріякам зарано радіти.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699614 вiд 2024-08-21 23:55:41Valeriy № 1699607 та вже всьо, ніхто ні куда не їде. на
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699613 вiд 2024-08-21 23:55:36Ну як ще нині треба викотити м'яча на Шапаренко щоби він хоча би небезпечно вдарив?