Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699612 вiд 2024-08-21 23:55:20ну, якщо таке не забивати - то готуйтесь до іншої ліги
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699611 вiд 2024-08-21 23:54:40замість 1-1, 0-2
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699610 вiд 2024-08-21 23:51:18П "янтковський це просто інородне тіло серед негрів …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699609 вiд 2024-08-21 23:48:08Nycolas № 1699608 вiд 2024-08-21 23:46:49 а в цього супер-пупер центрального захисника гетри порвані від натуги в захисті чи це прикид такий? ------------------------------------------ Це такий прикид від натуги …
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699608 вiд 2024-08-21 23:46:49а в цього супер-пупер центрального захисника гетри порвані від натуги в захисті чи це прикид такий?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699607 вiд 2024-08-21 23:46:00Voxa (м. Запоріжжя) № 1699603 вiд 2024-08-21 23:42:45 ще й невезе :( ------------------ Хто і куди не везе?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699606 вiд 2024-08-21 23:45:23Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1699601 Карвахаль по-футбольному п. ць розумний хєр.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699605 вiд 2024-08-21 23:44:34…помилялися замість робити різницю. Тепер ще штанга блін
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699604 вiд 2024-08-21 23:43:17За непоганої гри поступаємось через індивідуальні помилки та брак майстерності в ключових епізлдах. Але нині як пороблено: Ярмоленко та Шапаренко
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699603 вiд 2024-08-21 23:42:45ще й невезе :(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699602 вiд 2024-08-21 23:42:26ще й не фартить
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699601 вiд 2024-08-21 23:41:032 Valeriy № 1699598пригадайте крайнього захисника-інтелектуала
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699600 вiд 2024-08-21 23:41:02Зальцбург насправді швидка, але тупувата командв. Типу грузинів. тому від бельгійців і нахапались в попередньому раунді. шкода, що рівень Динамо дозволяє лише демонструвати психи, а не тиск на суперника.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699599 вiд 2024-08-21 23:40:07Воротар За схожий на Бущана :))) Але це перемога класу над досвідом. У нас навіть шансу немає Шапа - жовта, це типичний договірняк :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699598 вiд 2024-08-21 23:39:41Дубінчак баран …
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699597 вiд 2024-08-21 23:37:01цікаво, що ше треба, щоб дійшло, що Караваєв не захисник?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699596 вiд 2024-08-21 23:36:37Випускайте Бражка …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699595 вiд 2024-08-21 23:34:26Від Тимчика відскакує м "яч …а цей каже що це бог винен.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699594 вiд 2024-08-21 23:33:04Бог нас наказує, каже коментатор, але це він робить за нехватку майтерності.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699593 вiд 2024-08-21 23:33:01Можливо Брагару вийшов на позицію центрфорварда ;) А Супряга на лавці.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699592 вiд 2024-08-21 23:32:20немає там чого очікувати. Динамо нажаль сире. Коли з кого випечуть колобка або коровай, нажаль невідомо. Зальцбург РБ - машина. Хто її зібрав на конвеєрі - нагадувати не буду. Там все якісно, і надовго. Всі шурупи і софт.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699591 вiд 2024-08-21 23:32:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699588 вoни влaснe зa тe i бoряться…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699590 вiд 2024-08-21 23:31:20вирішив догравати без нападника, хм
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699589 вiд 2024-08-21 23:30:11Задовбав Шовковського Ванат …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699588 вiд 2024-08-21 23:30:05Зальцбурзькі афронєгри - це не ті афронєгри, що у якому-небудь Кривбасі, чи наш тупуватий носоріг. Вони добре навчені, і згодом цілком можуть опинитися у великих клубах.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699587 вiд 2024-08-21 23:30:04треба гол, щоб поборотись у другому матчі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699586 вiд 2024-08-21 23:25:48Від Бражка можна було очікувати більшого у цьому матчі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699585 вiд 2024-08-21 23:25:07Михайленко виходив на заміну класно …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699584 вiд 2024-08-21 23:24:01VVV № 1699577 вiд 2024-08-21 23:19:00 австріяки п. ць швидкі. а у нас на заміні майже самі черепахи. ----------------------------- Олімпіада, фінал стометровки, негри і один італійський, бувший чемпіон, півнегр. Так, у нас черепахи … але мудрі черепахи.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699583 вiд 2024-08-21 23:23:55olma № 1699578 Щас врем'я таке дурне, у всіх нерви, всі лікуються, якіхось прізраків та фантомів бачать.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699582 вiд 2024-08-21 23:23:32Як це заміна Бражка?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699581 вiд 2024-08-21 23:23:03Vichny Вітаю з Днем народження. Всіх благ, наснаги та усіляких гараздів. Ти прикольний, живий та небайдужий :) І головне, що не кислойоблий як усілякі там гівножери ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699580 вiд 2024-08-21 23:22:01VVV № 1699577 --------- Школа Ліверпуля. Прутконогі африканці і блондини (цей шо пеналь бив - голандець чи данець?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699579 вiд 2024-08-21 23:21:21Ванат програє все …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699578 вiд 2024-08-21 23:20:48LAZY № 1699575 ---- Про негрів я пожартував, іронія, сарказм. Ред Булл я пробував вперше 2004 року. Насправді, претензій нема ані до негрів, ані до редбула. Це ж жарт. Дивуюся як ви все це серйозно сприймаєте.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699577 вiд 2024-08-21 23:19:00австріяки п. ць швидкі. а у нас на заміні майже самі черепахи.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699576 вiд 2024-08-21 23:18:09 olma № 1699573 вiд 2024-08-21 23:15:22 Зате нафтобаза Кавказ в Пролетарську горить ще. Кажуть, ще один резервуар загорівся і палає від сьогодні. --------------------------------------------- Дивись телеграм Ростов главный та Это Ростов.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699575 вiд 2024-08-21 23:17:59olma № 1699554 Тупєйший висєр, вітаю. «Негрів» він «набрав» вдало, явно за футбольні якості, тому що у них будь-який «негр» - вправний та спритний. Ред Бул не «пойло», а крута тема, яка допомагає в необхідні моменти. Навіть Магучіх п'є. І коштує він не дуже дешево, навряд чи в Африці його п'ють масово.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699574 вiд 2024-08-21 23:17:31гандон чорний спеціально на Бущана наступив
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699573 вiд 2024-08-21 23:15:22Зате нафтобаза Кавказ в Пролетарську горить ще. Кажуть, ще один резервуар загорівся і палає від сьогодні.