Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699572 вiд 2024-08-21 23:15:01П «янтковський виносить м» яч по-нашому.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699571 вiд 2024-08-21 23:13:51Ванат - це не форвард
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699570 вiд 2024-08-21 23:12:17Starik (Україна, Київ) № 1699565 вiд 2024-08-21 23:10:19 Ще й Ярмола не з тої ноги … -------------------------------- Перекладав би - то б з "їли.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699569 вiд 2024-08-21 23:11:53з таких моментах надо хоча б в створ попадать :(
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699568 вiд 2024-08-21 23:11:44 olma № 1699554 нe нeгри a schwarzeneggers :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699567 вiд 2024-08-21 23:11:06«На рівному місці» каже КОМЕНТАТОР … але це не так. Була метушня при виносі м "яча. Негри виходять в таких ситуаціях якісніше … і набагато.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699566 вiд 2024-08-21 23:11:02Ярмола вже скільки моментів проїбав?
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699565 вiд 2024-08-21 23:10:19Ще й Ярмола не з тої ноги …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699564 вiд 2024-08-21 23:09:36знов Каравай пеналь у відборі привозе. на ровном місці
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699563 вiд 2024-08-21 23:08:55Каравай - каравай…. Скільки він вже привіз в кваліфікаціях)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699562 вiд 2024-08-21 23:08:12який довбоєбізм.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699561 вiд 2024-08-21 23:07:41Каравай не встигав і їбанув по нозі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699560 вiд 2024-08-21 23:07:40Караваєв майстер робити пенальті …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699559 вiд 2024-08-21 23:06:07Ванату за кожну гру п'яткою треба по 10 т євро штраф хуярити. може припинить цю хуйню.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699558 вiд 2024-08-21 23:05:18Starik (Україна, Київ) № 1699555 вiд 2024-08-21 23:01:09 З тексту я не робив би висновок про незграбність нинішнього Ярмоли ;)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699557 вiд 2024-08-21 23:04:51Starik (Україна, Київ) № 1699556 вiд 2024-08-21 23:02:05 olma № 1699554 Оце так вкид. Редь зуй проти расизму! ----------------------------- Редь взуй? Це ми маємо Редь взути?
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699556 вiд 2024-08-21 23:02:05olma № 1699554 Оце так вкид. Редь зуй проти расизму!
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699555 вiд 2024-08-21 23:01:09Nedopysuvach Ти текст читаєш чи дивишся картинку?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699554 вiд 2024-08-21 23:00:34А негрів Зальцбург набрав, щоб там в Африці це пойло своє РедБулль продавати більш на ринках, що розвиваються?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699553 вiд 2024-08-21 22:59:37Незрозуміло чому майже все в атаці йде через Ярмолу, а він старий в неповороткий.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699552 вiд 2024-08-21 22:55:22Те що Пихальонок повільний я писав ще з Партизаном. Насправді він ніякий, його рівень це ЧУ зі слабкими клубами
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699551 вiд 2024-08-21 22:55:11Yorik № 1699546 вiд 2024-08-21 22:50:52 Як на мене, сьодні дуже слабенько Піхальонок. Всі підбори перед нашим штрафним за биками. --------------------------------------- Піхальонок, коли він виходив в збірній, виглядав слабенько. Проти швидких йому завжди важко. Негри класно в один дотик виходять з під пресингу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699550 вiд 2024-08-21 22:54:40ну те шо в захисті проблеми, було відомо, а от те шо навіть до ударів не будем довить все шо створим в атаці, то неприємно. Транжиріть моменти неможна. Але є і позитив, у порівнянні з суцільною безнадьогой минулого і позаминулого року явний крок вперед.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699549 вiд 2024-08-21 22:53:42Молодіжка системно зібрана та тренована б'є досвід. У нас більше досвіду це просто видно, але школяри набагато краще виконують стандартні вправи. Насправді це приговор клубам східної Європи. Жахливе для нас видовище, але заслужене. Все ще можна поміняти, молодь нестабільна. Але по факту чекаю на 2:0.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699548 вiд 2024-08-21 22:52:22Бражко, Ярмоленко, Шапаренко - перший склад. Ванат, Кабаєв, Піхальонок, Караваєв, Попов, Бущан - другий склад збірної.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699547 вiд 2024-08-21 22:51:18Динамо не подобається сьогодні. Зальцбург дає грати, зон, хоч дупою жери, але якось все коряво, повільно. При цьому очевидний поспіх, метушня. Дратує і те наскільки якісніший пресинг у австріяків.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699546 вiд 2024-08-21 22:50:52Як на мене, сьодні дуже слабенько Піхальонок. Всі підбори перед нашим штрафним за биками.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699545 вiд 2024-08-21 22:49:45Трохи зневірились в кінці тайму, але в цілому - доволі якісна гра від нас. В цілому для нас зараз вилетіти в ЛЄ - непоганий варіант, бо в ЛЧ може бути боляче. Тож можна більше-менш спокійно дивитись. :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699544 вiд 2024-08-21 22:47:55Nycolas № 1699543 вiд 2024-08-21 22:47:01 Якщо СаШо не поміняє Попова - буде біда ---------------------------------------- Зять гірше …
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699543 вiд 2024-08-21 22:47:01Якщо СаШо не поміняє Попова - буде біда
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699542 вiд 2024-08-21 22:46:53Valeriy № 1699537 вiд 2024-08-21 22:36:34 Крім Шапаренка (ну може ще Ярмоленка і Бражка) в Динамо немає гравців, що безумовно входять в основу збірної. Ну і проблеми виникають у захисті, якраз там, де гравці явно не дотягують до рівня збірної.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699541 вiд 2024-08-21 22:46:16Попов вже тричі (а може й більше) помилився …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699540 вiд 2024-08-21 22:45:53Попова перехвалили.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699539 вiд 2024-08-21 22:38:56Кoмeнтaтoри «пoтiшили» - Кaрaвaєв бьє! мяч у сiтцi… aлe з зoвнiшньoї стoрoни…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699538 вiд 2024-08-21 22:36:37суддя недобачає
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699537 вiд 2024-08-21 22:36:34І це пів збірної України … майже нічого не виходить проти молодих негрів.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699536 вiд 2024-08-21 22:35:18І це збірна пів збірної України …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699535 вiд 2024-08-21 22:32:05не забиваєш ти, забивають тобі. таке.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699534 вiд 2024-08-21 22:30:50помилка Попова
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699533 вiд 2024-08-21 22:30:16ну от. не можете забити, заб'ють вам.