🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1288.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699532 вiд 2024-08-21 22:30:14

тiпiчний дaгaвaрняк…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699531 вiд 2024-08-21 22:29:42

Enot
№ 1699529 вiд 2024-08-21 22:27:24

Хід цієї гри чомусь нагадує сьогодняшній матч Оболоні з Колосом)
-----------------------------------
Ось тобі і Колосбург …

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699530 вiд 2024-08-21 22:29:14

Ванат відверто дратує.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699529 вiд 2024-08-21 22:27:24

Хід цієї гри чомусь нагадує сьогодняшній матч Оболоні з Колосом)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699528 вiд 2024-08-21 22:20:50

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1699523 вiд 2024-08-21 22:11:25

ех Ярмола
-------------------------------------
Спочатку не пробив правою - це кричуща помилка.
Потім приймав ЗНОВУ правою і знов помилка.
єдине чого Ярмоленко навчився робити правою під кінець кар "єри- це простріли.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699527 вiд 2024-08-21 22:18:43

Бандити сидітимуть в тюрмах, а Оболонь гратиме в Лізі Чемпіонів!
Будь!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699526 вiд 2024-08-21 22:18:17

зайві нерви

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699525 вiд 2024-08-21 22:16:15

А я купив австрійське пиво. Під нього і дивлюсь)
Минулого разу дивився Бельгію під бельгійське…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699524 вiд 2024-08-21 22:14:28

Ванат заїбав постійно «хитровиєбано» пропускати мʼяч.
Ти центр форвард, маєш бути націлений на удар!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699523 вiд 2024-08-21 22:11:25

ех Ярмола

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699522 вiд 2024-08-21 22:10:58

Vichny, з Днем Народження!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699521 вiд 2024-08-21 22:10:39

Orest Dniprovskiy
№ 1699515
----
А я вже в Сільпі купив 2 баночки Harridan у з різним смаком. Зараз пью джин-тонік з Гарріданом цитрус мікс (грейпфрутовий). Валлон правий. Смак більш приємний і делікатний за Швепс, не такий різкий і не такий токсично-кислотний.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699520 вiд 2024-08-21 22:03:08

«» херідан оболонський та мандариновий швепс.. "-можливо це якась нова мода, але якщо вам то в кайф, то ваша справа - на здоровя, але краще щось живе вживати.. не збираюсь розгортати, що саме, мудрий і так знає, з дурним не наговоришся.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699519 вiд 2024-08-21 21:56:55

Vichny, будь здоровим! Всіх благ! Нашої Перемоги!

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699518 вiд 2024-08-21 21:55:12

Протестувальники в Єревані закидали білоруське посольство яйцями та іншими продуктами та вимагали розірвати дипломатичні відносини з Мінськом через заяви Олександра Лукашенка.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699517 вiд 2024-08-21 21:55:10

Протестувальники в Єревані закидали білоруське посольство яйцями та іншими продуктами та вимагали розірвати дипломатичні відносини з Мінськом через заяви Олександра Лукашенка.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699516 вiд 2024-08-21 21:30:14

Orest Dniprovskiy
№ 1699515
дайош распаковку!

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699515 вiд 2024-08-21 21:28:19

Зайшов у сільпо потім в ашан купив херідан оболонський та мандариновий швепс. Продегустуємо за здоров'я Вічного. Напишу відгук. Баночки редбула попроколював шилом :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699514 вiд 2024-08-21 21:21:25

Polissya Zhytomyr - Obolon Kiew
25.8.
12:00
----------------------
грядьот :-).
Цікаво кого ми у Житомирі поімєєм :-), жабок чи живчик, чи пивозаврів, чи як їх там звати.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699513 вiд 2024-08-21 21:00:05

Staryk

Та все римується чудово: спиртяк пиздяк, шахтар хуяр. Зальцбурґ хуяцбурґ. Зальцбурґ ред бул на хую вже побув.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699512 вiд 2024-08-21 20:54:54

Якась підозріла єдність і великодушність. А де срач? ДК за годину грає. Точно просерон світить. Чи може щось таке написати? Не хочеться щось. Братерство краще. Хай програЮть. Суркіс заслужив.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699511 вiд 2024-08-21 20:51:00

на честь дня невідомого мені іменинника пропоную конкурс.

ну там глазго - хуязго, партизан - хуйтезан це просто.

спиртяк
шахтар
ну і щоб два рази не писати Зальцбург Ред Булл.

p. s. так нечесно, але що не зробиш заради…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699510 вiд 2024-08-21 20:36:43

Vichny
Мої вітання. Нехай радують улюблені колективи.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699509 вiд 2024-08-21 20:32:19

Оболонські жабенята пройшли далі в Кубку України. Як і карпатські левм :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699508 вiд 2024-08-21 20:27:01

пройшло всього напу днів, а таке враження, що Суджа завжди була українським містом в складі України :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699507 вiд 2024-08-21 20:22:47

ТНМК - Хороший Рік / Поганий Рік
Чув нещодавно таку поп-версію, а може кавер, у неті, що майже нагадує Модерн Токінг :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699506 вiд 2024-08-21 20:17:48

Wallon
є 1699379
о, а це шо за прижок? Валлонич іди нахуй, слітно :-).
Доречі це непоганий трансфер.

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699505 вiд 2024-08-21 19:20:28

Дмитро, з днем народження! Ми ще покажемо :-)))

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699504 вiд 2024-08-21 18:48:37

Vichny,
З Днем Народження!
Вірю, що ми ще вип'ємо гарного алкоголю з нагоди розпаду імперії зла :)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699503 вiд 2024-08-21 15:57:51

Vichny
З днем народження!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699502 вiд 2024-08-21 15:54:16

Vichny з Днем Народження

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699501 вiд 2024-08-21 15:50:24

Vichny
Вітаю. Всіх благ і міцного здоров'я.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699500 вiд 2024-08-21 15:13:17

sk (здалеку)
№ 1699497 вiд 2024-08-21 15:03:10

Enot
№ 1699495
-----
Тут просто тема для інвестиції. У цих Венчурних фондів завдання підтримати такий проєкт, який в своїй ніші або темі буде монополістом. Тобто Або за ціною якістю або за функціоналом плюс ціна, або за потребою.

Отже якщо Зброярський стартап таке щось розробить перевірить і масштабує виробництво, то Пентагон сам напише під цього виробника тендер, законтрактує і Венчурний фонд отримає своє бабло.

А в тому повідомленні, я так зрозумів спроба застовбити новий стандарт ракет і підсадити на нього весь світовий ринок. Типа як в IT це буває.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699499 вiд 2024-08-21 15:08:05

sk (здалеку)
№ 1699497 вiд 2024-08-21 15:03:10
Це теж, але це it. Виробників зброї мало, вони - монополісти. Відповідно ціни на їхню продукцію ідуть у безмежжя. Але зараз, в зв'язку з потребою, очевидно прийнято політичне рішення шукати дешеві і масові рішення і на ринку виробників зброї з'явилися стартапи. А до того ніяких стартапів, щоб вони ракети Пентагону продавали і уявити собі не можна було))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699498 вiд 2024-08-21 15:05:55

Vichny з днюхою! Щоб було багато здоров`я і натхнення для великих і маленьких перемог!

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699497 вiд 2024-08-21 15:03:10

Enot
№ 1699495
пригадую що недавно майкрософт з амазоном судились (чи хтось з них звинувачував пентагон), за те що «неправильно» визначив переможця тендеру на хмарні сервіси…
ціна питання - 10 ярдів на рік чи щось таке… (можна порівняти скільки нам на війну дають)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699496 вiд 2024-08-21 14:43:37

Вічного з Днем Народження!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699495 вiд 2024-08-21 13:52:58

sk (здалеку)
№ 1699492 вiд 2024-08-21 13:44:55
Тендери може й публічні, але ти ж розумієш що це питання на мільярди?)

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699494 вiд 2024-08-21 13:46:54

Першим закопую в землю томагавк війни та вітаю Вічного з Днем Народження. Будь!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699493 вiд 2024-08-21 13:45:08

Хавбек «Шахтаря» Педрінью про можливість грати за збірну України: «Я не відкидаю подібної можливості»
----------------------
Будь-який педріньйо не проти змінити громадянство - аби дали бабла.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.