Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699532 вiд 2024-08-21 22:30:14тiпiчний дaгaвaрняк…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699531 вiд 2024-08-21 22:29:42 Enot № 1699529 вiд 2024-08-21 22:27:24 Хід цієї гри чомусь нагадує сьогодняшній матч Оболоні з Колосом) ----------------------------------- Ось тобі і Колосбург …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699530 вiд 2024-08-21 22:29:14Ванат відверто дратує.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699529 вiд 2024-08-21 22:27:24Хід цієї гри чомусь нагадує сьогодняшній матч Оболоні з Колосом)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699528 вiд 2024-08-21 22:20:50Voxa (м. Запоріжжя) № 1699523 вiд 2024-08-21 22:11:25 ех Ярмола ------------------------------------- Спочатку не пробив правою - це кричуща помилка. Потім приймав ЗНОВУ правою і знов помилка. єдине чого Ярмоленко навчився робити правою під кінець кар "єри- це простріли.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699527 вiд 2024-08-21 22:18:43Бандити сидітимуть в тюрмах, а Оболонь гратиме в Лізі Чемпіонів!Будь!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699526 вiд 2024-08-21 22:18:17зайві нерви
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699525 вiд 2024-08-21 22:16:15А я купив австрійське пиво. Під нього і дивлюсь) Минулого разу дивився Бельгію під бельгійське…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699524 вiд 2024-08-21 22:14:28Ванат заїбав постійно «хитровиєбано» пропускати мʼяч. Ти центр форвард, маєш бути націлений на удар!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699523 вiд 2024-08-21 22:11:25ех Ярмола
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699522 вiд 2024-08-21 22:10:58Vichny, з Днем Народження!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699521 вiд 2024-08-21 22:10:39Orest Dniprovskiy № 1699515 ---- А я вже в Сільпі купив 2 баночки Harridan у з різним смаком. Зараз пью джин-тонік з Гарріданом цитрус мікс (грейпфрутовий). Валлон правий. Смак більш приємний і делікатний за Швепс, не такий різкий і не такий токсично-кислотний.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699520 вiд 2024-08-21 22:03:08«» херідан оболонський та мандариновий швепс.. "-можливо це якась нова мода, але якщо вам то в кайф, то ваша справа - на здоровя, але краще щось живе вживати.. не збираюсь розгортати, що саме, мудрий і так знає, з дурним не наговоришся.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699519 вiд 2024-08-21 21:56:55Vichny, будь здоровим! Всіх благ! Нашої Перемоги!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699518 вiд 2024-08-21 21:55:12Протестувальники в Єревані закидали білоруське посольство яйцями та іншими продуктами та вимагали розірвати дипломатичні відносини з Мінськом через заяви Олександра Лукашенка.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699517 вiд 2024-08-21 21:55:10Протестувальники в Єревані закидали білоруське посольство яйцями та іншими продуктами та вимагали розірвати дипломатичні відносини з Мінськом через заяви Олександра Лукашенка.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699516 вiд 2024-08-21 21:30:14Orest Dniprovskiy № 1699515 дайош распаковку!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699515 вiд 2024-08-21 21:28:19Зайшов у сільпо потім в ашан купив херідан оболонський та мандариновий швепс. Продегустуємо за здоров'я Вічного. Напишу відгук. Баночки редбула попроколював шилом :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699514 вiд 2024-08-21 21:21:25Polissya Zhytomyr - Obolon Kiew 25.8. 12:00 ---------------------- грядьот :-). Цікаво кого ми у Житомирі поімєєм :-), жабок чи живчик, чи пивозаврів, чи як їх там звати.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699513 вiд 2024-08-21 21:00:05Staryk Та все римується чудово: спиртяк пиздяк, шахтар хуяр. Зальцбурґ хуяцбурґ. Зальцбурґ ред бул на хую вже побув.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699512 вiд 2024-08-21 20:54:54Якась підозріла єдність і великодушність. А де срач? ДК за годину грає. Точно просерон світить. Чи може щось таке написати? Не хочеться щось. Братерство краще. Хай програЮть. Суркіс заслужив.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699511 вiд 2024-08-21 20:51:00на честь дня невідомого мені іменинника пропоную конкурс. ну там глазго - хуязго, партизан - хуйтезан це просто. спиртяк шахтар ну і щоб два рази не писати Зальцбург Ред Булл. p. s. так нечесно, але що не зробиш заради…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699510 вiд 2024-08-21 20:36:43VichnyМої вітання. Нехай радують улюблені колективи.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699509 вiд 2024-08-21 20:32:19Оболонські жабенята пройшли далі в Кубку України. Як і карпатські левм :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699508 вiд 2024-08-21 20:27:01пройшло всього напу днів, а таке враження, що Суджа завжди була українським містом в складі України :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699507 вiд 2024-08-21 20:22:47ТНМК - Хороший Рік / Поганий Рік Чув нещодавно таку поп-версію, а може кавер, у неті, що майже нагадує Модерн Токінг :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699506 вiд 2024-08-21 20:17:48Wallon є 1699379 о, а це шо за прижок? Валлонич іди нахуй, слітно :-). Доречі це непоганий трансфер.
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699505 вiд 2024-08-21 19:20:28Дмитро, з днем народження! Ми ще покажемо :-)))
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699504 вiд 2024-08-21 18:48:37Vichny, З Днем Народження! Вірю, що ми ще вип'ємо гарного алкоголю з нагоди розпаду імперії зла :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699503 вiд 2024-08-21 15:57:51Vichny З днем народження!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699502 вiд 2024-08-21 15:54:16Vichny з Днем Народження
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699501 вiд 2024-08-21 15:50:24Vichny Вітаю. Всіх благ і міцного здоров'я.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699500 вiд 2024-08-21 15:13:17sk (здалеку) № 1699497 вiд 2024-08-21 15:03:10 Enot № 1699495 ----- Тут просто тема для інвестиції. У цих Венчурних фондів завдання підтримати такий проєкт, який в своїй ніші або темі буде монополістом. Тобто Або за ціною якістю або за функціоналом плюс ціна, або за потребою. Отже якщо Зброярський стартап таке щось розробить перевірить і масштабує виробництво, то Пентагон сам напише під цього виробника тендер, законтрактує і Венчурний фонд отримає своє бабло. А в тому повідомленні, я так зрозумів спроба застовбити новий стандарт ракет і підсадити на нього весь світовий ринок. Типа як в IT це буває.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699499 вiд 2024-08-21 15:08:05sk (здалеку) № 1699497 вiд 2024-08-21 15:03:10 Це теж, але це it. Виробників зброї мало, вони - монополісти. Відповідно ціни на їхню продукцію ідуть у безмежжя. Але зараз, в зв'язку з потребою, очевидно прийнято політичне рішення шукати дешеві і масові рішення і на ринку виробників зброї з'явилися стартапи. А до того ніяких стартапів, щоб вони ракети Пентагону продавали і уявити собі не можна було))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699498 вiд 2024-08-21 15:05:55Vichny з днюхою! Щоб було багато здоров`я і натхнення для великих і маленьких перемог!
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699497 вiд 2024-08-21 15:03:10Enot № 1699495 пригадую що недавно майкрософт з амазоном судились (чи хтось з них звинувачував пентагон), за те що «неправильно» визначив переможця тендеру на хмарні сервіси… ціна питання - 10 ярдів на рік чи щось таке… (можна порівняти скільки нам на війну дають)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699496 вiд 2024-08-21 14:43:37Вічного з Днем Народження!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699495 вiд 2024-08-21 13:52:58 sk (здалеку) № 1699492 вiд 2024-08-21 13:44:55 Тендери може й публічні, але ти ж розумієш що це питання на мільярди?)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699494 вiд 2024-08-21 13:46:54Першим закопую в землю томагавк війни та вітаю Вічного з Днем Народження. Будь!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699493 вiд 2024-08-21 13:45:08Хавбек «Шахтаря» Педрінью про можливість грати за збірну України: «Я не відкидаю подібної можливості»----------------------Будь-який педріньйо не проти змінити громадянство - аби дали бабла.