sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699452 вiд 2024-08-20 21:55:37https://x.com/maxseddon/status/1825942288624976212 хуйло з візитом до кадирова… кадиров, якого вже ховали пару разів, виглядає живим. як і хуйло
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699451 вiд 2024-08-20 21:52:29Хммм, бражко - в Ньюкасл, судаков - в Астон віллу, лейзік - в песду. Непогані трансфери. :-)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699450 вiд 2024-08-20 21:26:43Jannik Sinner has escaped a drugs ban after a tribunal accepted that two failed tests in March were caused through contamination from a massage by his physiotherapist. A tribunal in London ruled that the world No 1 bears «no fault or negligence». https://thetimes.com/article/2614b815-8ea5-4bc8-8fa8-853cac4f1aca ------- якщо навіть прибрати за дужки чим профі-тенісистов годують, то навіть під час масажу чимось «намазують» що проходить як допінг…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699449 вiд 2024-08-20 21:20:45теніс тут інша «бомба» в ефірі яніка зловили на допінгу. але «федерація» спустила то все на гальмах… тенісна тусовка дуже не любить тих кого хоч раз ловили шарапова бідненька навіть записувалась читати бізнес курс якийсь в бізнес-школі в штатах… халєп козлять до сих пір, організатори не дають вайлд-карти… навіть на ястремську інколи наїжджають… --------- Jannik Sinner tested positive twice for the steroid clostebol after ingesting the drug accidentally during a massage.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699448 вiд 2024-08-20 21:00:34Yagshamash № 1699447 вiд 2024-08-20 20:42:12 Perfect бачив. а що можна сказати? суддя не побачив. всі в а-хуйі. але рішення судді вже змінити не можна вже пишуть що в теніс потрібен вар. це ж просто. гравець просить «челендж», суддя переглядає ситуацію на телевізорі і виносить фінальне рішення… навіть на невеликих турнірах організовують лайв трансляцію в ютьюб. взагалі технічно це зробити легко… достатнь пара камер з різних сторін корту, хд якість і все… були ж випадки коли джокович випадково судді в горло зарядив, чи тренер серені підказував - і їх із слемів дискваліфікували одразу… а майже всі хуйло-тенісисти матюкають всіх підряд, ракетками кидаються - і нічого… багато від судді залежить. як у футболі… фіг «автоматизуєш» логіку прийняття рішення, щоб на ШІ перекласти…
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699447 вiд 2024-08-20 20:42:12Perfect Так, тут навіть ближче було, але у Дрейпера навіть більш очевидно. І це матчпойнт, а не 3 0 на користь Феда.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699446 вiд 2024-08-20 20:26:43 Yagshamash № 1699445 тaкe кoлись Фeдeрeр мaв i пoяснив суддi чoгo цe нeмoжливo.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699445 вiд 2024-08-20 20:19:40SK Тенісна тема знову. Ти бачив отой скандал на матчпойнті у Цинциннаті між Феліксом і Джаком Дрейпером? Я в охуї. Куди котиться теніс? Суддя не побачив, що після прийому Дрейпера м'яч відскочив на соплю від корту, а не прямо від ракетки і присудив очко переможне Дрейперу. Фелікс благав подивитися відео або переграти очко і навіть звертався до самого Дрейпера, а той каже: я не певен сам. Кіріос потім писав, що це неможливо, що він не знає сам. Що ти про це думаєш? Сорі за черговий обсилТ (від теніс)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699444 вiд 2024-08-20 20:07:53Геть № 1699440 це дуже і дуже спірна дурня в звичайний час, а під час війни коли бюджет дотаційний і нестача грошей, просто шкідливий.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699443 вiд 2024-08-20 20:04:43Orest Dniprovskiy № 169943 а, тобто розрахунок на саму листівку. я був подумав шо так классна ручка і якось по особливому пише :)
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699442 вiд 2024-08-20 19:47:24Stranger Так у тому й річ, що нормально йому це мало б бути по барабану. Тому у цьому випадку СБУ мала б зацікавитися цим типом іще ретельніше.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699441 вiд 2024-08-20 19:44:51Я говорю про гроші, які найшвидше надходять до казни. Подоходний корпоративний може бути більше, але його чекати, як 2й приход Ісуса.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699440 вiд 2024-08-20 19:43:43Voxa (м. Запоріжжя) № 1699435 вiд 2024-08-20 18:05:27 Основним джерелом доходів уряду є ПДВ (окрім податку на доходи знятого з платні). Крути нац товари, знімай ПДВ з обертів грошей. Як кешбек менше, ніж витрати (а так виглядає), то є державі профіт. Або, принаймні, стимул економіки та пришвидшення обертів товарів та капіталу у країні. Дебет із кредитом все одно не зведуться до кінця війни.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699439 вiд 2024-08-20 18:51:49Voxa (м. Запоріжжя) № 1699433 Наскільки я пам'ятаю текст писали чорнильною ручкою, красивим каліграфічним почерком. Але звісно це маркетинговий хід :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699438 вiд 2024-08-20 18:49:37В рамках спецоперації “Очерет” російський військовий підірвав штаб з офіцерами “Шторм-Z” і перейшов на бік України. https://bukvy.org/vijskovyj-rf-pidirvav-shtab-z-oficzeramy-i-perejshov-na-bik-ukrayiny/
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699437 вiд 2024-08-20 18:29:59Voxa (м. Запоріжжя) № 1699435 якщo прaвильнo пoтaхoвaнo, тo тaкa кoмпeнсaцiя мaє з лихвoю пeрeкритися дoхoдaми з рoсту eкoнoмiки зумoвлиним цим стимулoм.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699436 вiд 2024-08-20 18:25:55Yagshamash № 1699432 «сукa прaвoслaвнaя» :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699435 вiд 2024-08-20 18:05:27«Уряд ухвалив рішення про запуск» Національного кешбеку «з 2 вересня, який українці зможуть оформлювати через застосунок» Дія ". Так, програма дозволить отримувати до 3 тисяч гривень компенсації щомісяця за купівлю товарів українського виробництва. " а як ця дика хуйня корегує з майбутнім вже анонсованим підвищенням податків, бо нема грошей? блять, от за шо ж нас так а …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699434 вiд 2024-08-20 17:50:50olma № 1699431 9 місяців то не так страшно, довше чекали, гірше оце: «у разі виявлення порушень діяльність релігійної організації може бути припинена у судовому порядку за позовом центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері релігії (або за позовом прокурора).» в перший же суд принесуть папери шо УПЦ відношення до РПЦ немає, і шо зв'язки розірвані раз і на завжди. Шо потім буде? тут цікаве інше, чи зняли негласну заборону на перехід громад до ПЦУ.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699433 вiд 2024-08-20 17:26:26Orest Dniprovskiy № 1699430 і шо, отак реально видно шо на папері написано якось особливо, і можно на око відрізнити від якогось умовного звичайного BIC?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699432 вiд 2024-08-20 15:00:21Гриша Суркіс, звісно, проголосував проти заборони.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699431 вiд 2024-08-20 14:54:18Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про заборону діяльності в Україні релігійних організацій, що пов'язані з Росією, яким можуть унеможливити діяльність УПЦ МП. Джерело: народні депутати Ярослав Железняк, Роман Лозинський у соцмережах Пряма мова Железняка: "Рада прийняла в цілому доопрацьований законопроєкт №8371 щодо заборони діяльності на території України релігійних організацій, зокрема пов’язаних з РФ. В народі - закон про заборону московської церкви) ". Деталі: «За» у другому читанні проголосували 265 нардепів. Железняк зазначає, що закон набирає чинності через 30 днів з дня його опублікування. Але окрім одного пункту - згідно нього громади УПЦ МП матимуть 9 місяців на те, щоб розірвати зв’язки з РПЦ. ---- Це з УП новина. Це не закон а якась можливість залишити все як є. 9 місяців!!!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699430 вiд 2024-08-20 14:33:27sk (здалеку) є 1699410 нагадує дискусію «яку ручку вибрати щоб писати» … відповідь - пох яка. будь яку купуй - буде писати :) Ну не скажи, ті що по тендерах купують як правило не пишуть (: А є й такі монстри https://fama.ua/uk/p/ruchka-roller-frankenstein-monster-ot-montegrappa-30344 Колись на сайті montegrappa був такий цікавий безкоштовний сервіс. На сайті пишеш текст привітання та адресу отримувача. Отримувачу приходить з Італії красива велика листівка написана ручкою montegrappa. Я користувався. Отримувачі були в приємному шоці :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699429 вiд 2024-08-20 14:26:30sk (здалеку…) № 1699428 о, Почаїв то пиздець кубло.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699428 вiд 2024-08-20 14:23:45по рус попам питання. а чому саме зараз парламент «засуєтився»? чому не можна було це зробити раніше? що заважало? чи це «друга частина». в першій було відбір лаври, висилка рус попів на «родіну»? ------- згадав що колись (після помаранчевої революції, десь можливо 2005 чи 06) подорожували карпатами і проїдждали почаїв ну, вирішили зупинитись, зайти в лавру літо-жара +30, але в шортах не можна, вдягай чорні «шаравари», дружину взагалі в «монашку» одягли - то таке собі вийшов молодий хлопець нам проводити екскурсію. він же там і служить, закінчив якусь духовну семінарію чи щось таке… питає: якою мовою хочете екскурсію? і одразу: я вам рекомендую російською, тому що це **** ну і там купа тексту про «церковні істокі ізика» я вже навіть не пам'ятаю. сам хлопець нам розказував що з сусіднього села і по рус з акцентом весь час розмовляв. і ми його фіг уговорили перейти на укр і не мучитись…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699427 вiд 2024-08-20 14:13:23Starik (Україна, Київ) № 1699424 йонекс, видно, гарно співпрацює з конторам що ведуть азіатів-автралійців. недавно рибакіна перейшла на йонекс цікаво що марей останні пів-року своєї кар'єри перейшов (чи на тренуваннях використовував йонекс, не бачив його останні ігри в турі). шукав, можливо, щось, що допоможе йому грати на нормальному рівні стоячи на одній нозі на корті :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699426 вiд 2024-08-20 14:09:29Orest Dniprovskiy № 1699425 Женя Шевченко орденоносний розвідник ГУР, сам себе під контроль буде брать :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699425 вiд 2024-08-20 14:04:20VVV № 1699420 всіх хто проти спецслужбам треба брати на контроль. Ті хто проти: https://lh7-us.googleusercontent.com/LPik-9UAugKnWE6mQSuJGgsFlPIOqfus6OPfDvN_T98ViYTrPj8tVgttfbTJTbA7bYsDe12Go4nOZOZJ19eNb5kEuFX3WT0I8cdpak-iAHLQN6mIBuI6riwmfQfJmXJjDQJOPknicuqMF7geGKlKHug
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699424 вiд 2024-08-20 14:01:16sk (здалеку…) № 1699423 а шо, є тенісний Yonex? :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699423 вiд 2024-08-20 13:17:09olma № 169941 я «взагалі» писав про трьох «монстрів» які домінують в турі… але японці з йонекс, чи французи з техніфайбр зараз пробують «наступати» … щось мені підказує що такий «гемблінг» з мєдвєдєвим-ігою дав їм великий потенціал для розкрутки. і тут вже лакоста підсуєтилась і їх викупила :) ці теж багато в тенісі світяться. контракт на одежу з джоковичем, думаю, не дуже «бесплатно» :) ладно. раз така тема. коли джокович був «молодим», з ним підписав контракт Sergio Tacchini, італійський бренд що надавав джоковичу одяг. десь там в контракті було прописані супер-великі призові за виграш джоковичем гренд-слема. при живих федерері-надалі мало хто вірив що джокович зможе виграти більше 1-2-3х слемів… але він почав брати по три слеми в сезон… і фірма майже почала банкрутіти. прийшлось розривати контракт… джокович потім ще пару брендів змінив, поки не підписався з лакоста. після того решта тенісистів почали жалітись що як джоковича підписали, решту почали просити «на вихід» :) лакоста і мєдвєдєва також одягає. типу він «французський» чувак, весь у французських брендах…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699422 вiд 2024-08-20 13:04:11Тактична авіація ВРАЖАЄ! Удар керованими авіабомбами по скупченню техніки та особового складу окупантів на Донецькому напрямку. https://x.com/Inside_the_AFU/status/1825834965226918300 ------- до речі. раніше не було багато повідомлень про застосування нами каб-ів… щось новеньке нам підкинули? начеб-то і на кур-щині таке використовується («злами» мостів - як приклад) …
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699421 вiд 2024-08-20 12:57:36Starik (Україна, Київ) № 1699414 звичайно що навіть в лінійці брендів є декілька варіантів той же хед має (сам граю хед-ом, тому краще їх знаю): спід (джокович), радікал (маррей), гравіті (звєрєв), бум (коко-гауф), екстрім (гаске) … і коли починаєш грати іншою ракеткою одного бренду, звичайно що відчуття «різні». потім, дійсно, купа різних струн (плюс натяжка різна може бути), і це ще більше відчуття змінює тобто, вибравши один бренд, далі можеш дотюнінгувати ракетку під себе, коли вийдеш на такий рівень що зрозумієш що тобі не вистачає… але принципово немає різниці вілсон-хед-баболат-йонекс… зараз технофайбр «вистрелив». повезло що колись підписали «ноунеймів» мєдвєдєва та ігу (іга коли виграла перший рг, взагалі не мала контракту з виробниками ракеток, і сказала що грала вілсоном «з магазину»), технофайбр швидко підсуєтився, решта брендів тоді дивились на неї як на «вискочку-одноденку» …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699420 вiд 2024-08-20 12:55:55Starik (Україна, Київ) № 1699419 всіх хто проти спецслужбам треба брати на контроль.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699419 вiд 2024-08-20 12:52:26нарешті
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699418 вiд 2024-08-20 12:35:582 sk (здалеку) № 1699410 а ти не згадав молодого але борзого французького ракеткового бренду Technifibre https://www.tecnifibre.com.ua/ Чи Іга Свьонтек до сих пір їхня клієнтка?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699417 вiд 2024-08-20 12:03:16Які ще адміністративні стимули, коли у керівника визначної мультинаціональної компанії в Україні, що тут дописує, робоча мова - кацапська, як він сам визнав? Тобто навіть керівники компаній власним прикладом діють дуже лагідно, іґноруючи факт, що українська - єдина державна мова в Україні за конституцією.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699416 вiд 2024-08-20 11:59:29У вівторок, 20 серпня, Верховна Рада розгляне у другому читанні законопроєкт №8371 про заборону діяльності в Україні релігійних організацій, які пов'язані з Російською православною церквою
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699415 вiд 2024-08-20 11:55:13 Але який виробник дійсно пофіг, для парної гри у мене була фірма Starik, яка зібрала ракетку з запчастин від трьох різних виробників, включаючи почищений та обрізаний обідок від «легендарної» Ластівки :) ----------------------------------------------- Непагано для англомовних звучить бренд Starik … Запускай в серію.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699414 вiд 2024-08-20 11:47:17sk (здалеку) № 1699410 Я не знаю про теніс, тому згоден з еспертом. Але коли я активно грав у бадмінтон, то різниця все ж є, навіть на рівні поєдинків на асфальті в Гідропарку. Як мінімум у мене були окремі ракетки для пари та для одиночної гри. Та й струни також різні і впливають. Але який виробник дійсно пофіг, для парної гри у мене була фірма Starik, яка зібрала ракетку з запчастин від трьох різних виробників, включаючи почищений та обрізаний обідок від «легендарної» Ластівки :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699413 вiд 2024-08-20 11:46:15PEPSI (Merkury) № 1699397 вiд 2024-08-20 01:17:00 Vichny № 1699393 natürlich :-). У Німеччині є все. Швепси з чим завгодно, у т. ч. і з мандарином. Продається під назвою Schweppes Tangerine. Це швепс з мандарином на смак. Можу передати. ------------------------------------------------------- Можеш мені передати гроші, а я піду в Сільпо або Spar та куплю спайку по 0,7 літра Швепс Мандарин та передам Вічному. Вкладешся в 5 Євро … пересилка з Німеччини буде, думаю, дорожче та ще й 10 раз менше за об "ємом.