🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 130.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745855 вiд 2026-04-14 21:21:28

Після того як Трамп зробив блокаду як відповідь на блокаду, я зразу згадав дії Юлія Цезаря в Галії, де він заблокував блокуючих Галії,
Сиджу дома і слухаю зранку до вечора військових експертів

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745854 вiд 2026-04-14 21:18:49

футбол-теніс
Atlético Madrid has cut the grass less short, making it harder to play football. UEFA noticed it yesterday and demanded that it be mowed to a maximum of 26 mm today.
------
я так розумію що стандарт для ігор 24 +-2 мм :)
пригадався вім-н. «жостко» 8 мм. запрошували науковців. ті довго щось там міряли. підстрижеш нижче - трава починає «гнобитись» від кросівок і вигорати на сонці. вище - м'яч не буде підстрибувати…
при чому традиції-традиціями, але 8 саме мм. не в «традиційних» імперських одиницях

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745853 вiд 2026-04-14 21:02:04

sk
№ 1745852
Мелані морозиться від пізділа. Воно токсичне, угорська жаба це довела.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745852 вiд 2026-04-14 20:50:42

трохи про міжнародні угоди… от була угода італія-ізраїль
хуйяк! і вже нема!!!
коли десь пишуть «миротворчі конвої» - завжди пригадуються «миротворчі» конвої в 2014 в лугандонії… грузовики з білими тентами
-------
Італійська прем'єрка Джорджа Мелоні призупинила дію угоди про оборонне співробітництво Італії з Ізраїлем, продовжуючи дистанціювати свій уряд від американсько-ізраїльської війни в Ірані.

Цей крок зроблено на тлі напруженості між Італією та Ізраїлем після того, як 8 квітня ізраїльські сили оборони зробили попереджувальні постріли по італійському миротворчому конвою поблизу Бейрута у Лівані.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745851 вiд 2026-04-14 20:39:42

PEPSI [Останнi 20 месаг]
№ 1745844 вiд 2026-04-14 18:24:30
Valeriy [Останнi 20 месаг]
№ 1745843
це все рівно що обговорювати сорти гівна
який сенс. хто вони такі. маю на увазі оті всі хуйлостанці?
чому не обговорюєте лідерів чартів пн кореї, афгану чи іншого дикого «бандустану»?
ще й рекламувати рузькіх підарасів тут чи ще десь?
потім виходить так що в топ чартів україни якісь москальські підараси із своїми пісеньками
пошуки в гугл на 10+ років війни ледь не 50% на рус мові
потім хуйлу хтось покладе папочку на стіл що пів-україни спілкуються на-рузькам, і «нас-там-жут»
тільки змістити зе, і дальше вже «дагаваряцця»
юля і партія ригів - готові
будуть вибори - трамп їх підтримає
ото розетка молодці - прибрали рус мову нах… інші потроху підтягнуться…

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745850 вiд 2026-04-14 19:22:09

20 квітня
кроти - вовки
Там все і вирішиться.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745849 вiд 2026-04-14 19:19:30

Kanye West ще той підорас

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745848 вiд 2026-04-14 19:13:36

По сообщению российских СМИ, изменения вносятся в законы «О гражданстве РФ» и «Об обороне». Документ предполагает, что президент РФ будет иметь право направлять военных для защиты граждан от преследования со стороны иностранных и международных судов, наделенных полномочиями без участия РФ. Также по решению президента РФ госорганы смогут принимать необходимые меры «для защиты преследуемых за границей граждан».

В законопроекте не уточняется, в чем именно может заключаться использование армии для защиты арестованных за рубежом.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745847 вiд 2026-04-14 18:47:03

нічого спільного, крім ноти до і ля бемоль..

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745846 вiд 2026-04-14 18:31:45

sk
№ 1745838
ось наприклад Kanye West виконав кавер на пісню ЛМ Седая ночь (Silver Night) - і нічого. Ґіт :-))



PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745845 вiд 2026-04-14 18:26:56

прихав знайомий з Страсбурга, теж розповів про шок від патрулів з автоматами і кулеметом.
Зійшлися на тому, шо найбільше не пощастило тому, хто замикав патруль і ніс ручний кулемет. Важко, сцуко.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745844 вiд 2026-04-14 18:24:30

sk
№ 1745838
звичайно тролю, але ефект того вартий :-)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745843 вiд 2026-04-14 17:05:35

Соррі …зависло.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745842 вiд 2026-04-14 17:05:11

Слєпаков є гумористом, який озвучує власні жарти, а в па в піснях ще їх римує і додає власну музику.
Пєтросян є артистом, який корчить рожі, при цьому роблячи акробатичні етюди руками і ногами під чужі тексти.
Якщо хтось не розуміє різниці між ці двома типами
артистів, то мені нічого не можна з цим поробити, крім того щоб просто розвести руками.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745841 вiд 2026-04-14 16:27:08

inguard
№ 1745839

так. 1500%. в наших умовах щоб грітись пів-року - потрібно щось спалювати. ну а що - то вже «по місцю» кожен повинен вирішувати…
я звичайно про тих хто у власних будинках. хто в квартирах - заручники місцевих осбб чи жеків…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745840 вiд 2026-04-14 16:01:18

Слєпаков є гумористом, який озвучує власні жарти, а в па в піснях ще їх римує і додає власну музику.
Пєтросян є артистом, який корчить рожі, при цьому роблячи акробатичні етюди руками і ногами під чужі тексти.
Якщо хтось не розуміє різниці між ці двома типами
артистів, то мені нічого не можна з цим поробити, крім того щоб просто розвести руками.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745839 вiд 2026-04-14 15:42:45

sk
№ 1745833
Для обігріву є газ, і твердопаливний котел. Тобто, навіть якщо гаряча вода сама не тече по трубах, електрика потрібна лишень для насоса, а там дуже маленька потужність

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745838 вiд 2026-04-14 15:26:33

PEPSI
№ 1745836

мені постійно здається що ти всіх тролиш тим лм…
але від слєпакова з 2022 хочеться ригати
нехай там плєбєс на болотах забавляє. якщо їм це сильно смішно і їм мало пєтросяна

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745837 вiд 2026-04-14 15:25:30

Voxa
№ 1745835

ну так йому сонце потрібно
у нас листопад-грудень був один сонячний день. і температура за бортом -10 :)
десь читав що в туреччині оновили норми будівництва. багатоповерхівки повинні мати ті сонячні колектори
дійсно ефективна штука. давно доведено нашими дачниками що ставили чорну пластикову бочку (чи каністру) і робили «літній душ» :)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745836 вiд 2026-04-14 15:22:26

Сеня Слепаков видав шедевр :-)))



Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745835 вiд 2026-04-14 15:06:56

для нагріва води є такі собі спеціальні сонячні коллектори, це дісно працює, і дуже вигідно.
Там нема батарей, і все просто. Високе ккд.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745834 вiд 2026-04-14 15:05:51

Voxa
№ 1745832

так. кудрицький наче вкладається в «батарейні комплекси», принаймні він так казав, і, так, в газову генерацію
але, від початку незалежності наша енергетика обросла схемами, які закріплені законами чи постановами…
до речі, байрактар хотіли будувати завод в к-обл, і перше що їм викотили прайс за підключення до електро-мережі, якийсь зашкальний… при чому ніякої «корупції». все згідно з «чинним законодавством» :) давно про це ніхто не писав. хз чим закінчилось…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745833 вiд 2026-04-14 15:03:13

Enot
№ 1745829

звичайно якщо ти в приватному будинку з панелями та батареєю - то ти частково незалежний. половину року навіть з мінімальним «сетапом» можна без мережі жити
ну якщо у тебе кастрюлі по 20 літрів не варять борщ постійно :)
але якщо питання «погрітись» - то це зовсім інший турнір
якщо домогосподарству вистачає +-5 квт на день, то нагріти бойлер з водою від 10 до 70 градусів (50 літрів) - це 3 квт… ну і далі можна прикинути, якщо ти грієшся водою (батареї чи тепла підлога), скільки тобі її потрібно гріти на протязі дня
тут панелями не врятуєшся…
але в б-якому випадку, зараз панелі-інвертор-батарея, у порівнянні з вартістю будинку - це «нуль». тому краще поставити та частково мати автономію. принаймні при довгих відключеннях щоб було світло-інет-холодильник-гаджети
раніше була проблема з батареями, вони сильно деградували, знайомі які цим починали займатись років 10 назад, викидали батареї через 3-4 роки…
але зараз нові батареї що вважаються «вічними», тому можна вкладатись..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745832 вiд 2026-04-14 15:01:55

sk
№ 1745830
регуляція. та і багато питань.
Почитай Кудрицького, на фейсбуці вроде він є. Він розписує подробно чому і як, і хто заважає.
Судячи з всього, так мені здається, він чи партнери вклались (чи хотіли) в малу газову генерацію, тому володіє предметом.

ні в Енегроатом і Укренегро після міндічгейта нічого не змінили. Все як і було. Може і «двушечка на москву» і досі від'їзжа.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745831 вiд 2026-04-14 14:54:14

футбол
ох і «розкрутили» попередній матч барса-алетіко
ну +- були помилки судді, але прямо ж так в очі не кидались (принаймні мені), якби барса забила хоч один з +- 5-10 моментів, не було б цієї «хвилі» з подання протестів в х-уйєфа і посилом х-уефа барси нах (ну звичайно, яке х-уйєфа буде створювати прецедент? якщо «так можна», на завтра після кожного матчу якась команда буде стояти «з папірцем» що вони не задоволені арбітром)
---------------
UEFA's official statement about Barcelona's submitted complaint last week, regarding the handball in Atlético Madrid's box.

"Following the first leg of the UEFA Champions League quarter-final between FC Barcelona and Atlético de Madrid, played on Wednesday 8 April 2026, FC Barcelona submitted a complaint regarding a refereeing decision.

On 13 April 2026, UEFA’s Control, Ethics and Disciplinary Body declared the complaint inadmissible. ”

Inadmissible = not accepted or not allowed to be considered.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745830 вiд 2026-04-14 14:51:58

Voxa
№ 1745826

ну це буданов казав власникам бізнесів. його меседж, але…
я просто ніфіга не бачу щоб хтось-десь-щось робив з приводу тієї де-централізованої генерації
можливо воно є але просто «не видно»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745829 вiд 2026-04-14 14:43:28

Я не спеціаліст в енергетиці, але я бачу як рекламують комплекти у які входять сонячні батареї, інвертор, акумулятор і окремо наголошують, що це все можна буде підключати до загальної мережі і можна буде продавати електроенергію, окрім того що накопичувати енергію для себе. Я не знаю як це технічно робиться, щоб ти як приватна особа щось підключила і кудись продала і отримала гроші по «зеленому тарифу», однак, імовірно, така опція реально є. З точки зору держави це теж варіант який аом'якшує наслідки ударів по електростанціях. Можливо, треба щоб була програма, щоб держава кредитувала придбання таких комплектів, і це буде корисно не тільки самим користувачам.

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745828 вiд 2026-04-14 14:27:03

2 sk
№ 1745815
Ну там трохи по іншому: спочатку він вирахує всі своі витрати, потім відрахування у всякі пенсійні, благодійні фонди. Штати мають податкові брекети, так, більшість грошей піде в 37% брекет, але еффективний відсоток буде нижчий. Але… Всі ці призові отримує не він особисто, а його кораорація. І там геть все по іншому. Він швидше всього отримує ті гроші як девіденти від компанії, якщо взагалі отримує, а там податок всього 21%

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745827 вiд 2026-04-14 14:26:26

Voxa
№ 1745826

Agree

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745826 вiд 2026-04-14 14:20:03

це все звісно так,
«спасєніє утопающих - дєло рук саміх утопающих»
але якшо державному рівні закладатися на перспективу, шо кожен сам себе забезпечує базовыми потребами в теплі-воді-електриці, то в мене для вас погані новини …
це так не робиться.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745825 вiд 2026-04-14 14:18:31

Dawid Kamizela

@DawidKamizela

Мова оригіналу: польська

Посольство Ірану в ПАР з цим фільмом піднялося на вершини тролінгу. Цікаво, чи знайдеться хтось із мужністю показати це президенту США.

https://x.com/DawidKamizela/status/2043979503261630621?s=20

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745824 вiд 2026-04-14 14:08:25

Voxa
№ 1745821

буданов десь недавно «умнічав» на ютьюбі (зустріч в сео-клубі по-моєму) … так ненароком сказав фразу: енергетика майже розрушена. зараз всі максимально повинні думати як себе забезпечити, принаймні частково…
поки зараз всіх «попустило», особливо продавців павер-банків, еко-флоу й інших батарей-сонячних панелей - не потрібно втрачати час…
тут майже літом. бару атомних блоків на ремонті, сонце зайшло, підсосу з європи немає - і все… «куримо бамбук» без світла…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745823 вiд 2026-04-14 13:59:58

Enot
№ 1745822
---
+100

Ніхто не заважає для безпеки нації налагодити децентралізовану генерацію.

А дешеву електрику з АЕС спрямувати на експорт, або збудувати виробництва (процесінгові центри), де велика потреба є в дешевій електриці і настроїти спецтарифи дл я цих підприємств.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745822 вiд 2026-04-14 13:47:16

Для мирного часу - так. Але мирного часу може вже не бути ніколи. Тобто буде або війна, або підготовка до неї. І в таких умовах децентралізація, автономізація енергопостачання має велике значення.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745821 вiд 2026-04-14 13:42:40

sk
№ 1745818
залишки того клюєвського заводу і досі догнивають біля ЗТМК. Там і виробництво панелей було і самі пластини повинні були робить.
«Зелений тариф» то була (та і досі в деякій мірі є) така велечезна діра звідки пизділи всі гроші дотичні до тієї енегретики. Чисте наєбалово. Усі проекти були збитковими якшо зелений тариф не рахувався.
Не, зараз, коли мережу вимикають, і зруйновані тец і тес, то воно і нічого можно якось перебитись. + нові акуми кажуть якось трохи підрівнюють ситуацію, і то тіки обіціяють, бо напрацювання на відмову корректної ще нема.
Але загалом, при наявній дешевій атомній енергетиці це постна і непотрібна хуйня.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745820 вiд 2026-04-14 11:43:15

так би мовити «совпадєніє»
там наче в малазії найбільший «маркетплейс» нафти
купа нафти звозиться туди, змішується, якщо потрібно і звідти продається (ну і всі мутки з іранською нафтою)
---------
Malaysia just seized two tankers caught doing illegal ship-to-ship oil transfers in the Malacca Strait, the same waters where Russian and Iranian crude quietly changes hands out of sight.

The U. S. blockades Hormuz. Malaysia cleans up the backdoor.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745819 вiд 2026-04-14 11:28:32

Batyj
№ 1745817

єгипед десь має 10 ярдів на рік від суецького каналу (хз скільки з них витрачає на підтримку самого канала)
можливо панама аналогічно щось з того має
але тут можна зрозуміти. «рукотворний» канал, який, якщо не слідкувати, скоріш за все перестане функціонувати
а от природні протоки - ну…
але ж зараз - як у тому совковому анекдоті
товариші курсанти, запам'ятайте: значення косинуса в мирний час не може перевищувати одиниці. Але у воєнний час може досягати двух. а за наказом командира - трьох…
як іран, «своїх» - випускаємо бесплатно, «дружні країни» - берем «мзду». ворожі країни - не випускаємо…
як остап бендер в провалі: члєнам проф-союза і воєнним скідка 10%

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745818 вiд 2026-04-14 11:22:57

Batyj
№ 1745816

ну. в середньому панелей стає більше-і-більше. після встановлення воно «їсти» не просить
багато хто не париться. вкрилось снігом - чекаємо поки сам зійде з 0 генерацією від них
«проблема» з зеленим тарифом та що ти «втрачаєш» дешевий нічний тариф. але коли воно з'явилось то було вигідним. зараз скоріш за все - ні. і держава починає «боротись» з цією «шарою», яку скоріш за все риги протягнули щоб бабло заробляти
там же клюєв, якщо не помиляюсь, завод купував, під це держ кредити брав, щоб сонячні палені «місцевого» виробництва встановлювати… лінь рити…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745817 вiд 2026-04-14 10:54:55

хоча, звичайно, плата за проходи проток вже давно стягується. У вигляді оплати послуг лоцманів..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745816 вiд 2026-04-14 10:41:31

у мене вже дві знайомі сім'ї, які проживають у власних котеджах, що встановили колись сонячні панелі та зрубували бабло за злив «надлишків» у загальну мережу, демонтували та продали за незначною ціною все обладнання та панелі. Мотив – так, за ними стежити треба, правильно експлуатувати. А для цього треба бути кваліфікованим інженером-електриком. Бухгалтер не завадить, зводити баланси, стежити за грошима. Та й свого скелелаза мати не завадить. Панелі треба ж мити, а вони на даху..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.