🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1291.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699412 вiд 2024-08-20 10:38:41

самому себе працює ровно до того момента, як в цей процесс втручається хтось зовні з «допомогою»

а взагалі теза «ми вас научім родіну любіть» така собі, це вже було :(

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699411 вiд 2024-08-20 10:18:40

2 PEPSI
№ 1699346
Примус викличе природній спротив.
А самому себе примушувати?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699410 вiд 2024-08-20 10:18:14

Nycolas
№ 1699407 вiд 2024-08-20 09:40:15
Orest Dniprovskiy
№ 1699373
мені здається що технології з моб телефонами вийшли на такий рівень що для 90% людей - пох який телефон
одягаєш чохол - і взагалі вони всі однакові
звичайно гугл-еппл затягнули в свої сервіси. ну і ок…
звичайно гугл-телефони, є нюанси, тому що самсунги-сяомі і т. п. роблять ще додатково свої сервіси і «затягують» туди користувачів. але можна не звертати увагу…
ну і 10% для «нердів», яким потрібні супер-камери, чи супер-проц щоб в ігри шпилити, чи ще щось…
а так, дискусія «який телефон вибрати», нагадує дискусію «яку ручку вибрати щоб писати» … відповідь - пох яка. будь яку купуй - буде писати :)
---------
колись (100 років назад) я консультувався у одного тренера, який бренд ракеток краще…
він дуже просто все пояснив. вболіваєш за федерера - купуй вілсон, за рафу - баболат, за джоковича - хед.
все :) звичайно що є «мільйон» нюансів, але для «нашого рівня» - різниці немає :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699409 вiд 2024-08-20 10:12:45

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1699329
“За словами джерел, Індія погодилася передавати повідомлення між президентом України Володимиром Зеленським і правителем Росії Володимиром Путіним”.
Передаст, значить

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699408 вiд 2024-08-20 10:08:17

2 Nycolas
№ 1699407
Пікселів мав багато, є свої плюси і мінуси. Як і скрізь.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699407 вiд 2024-08-20 09:40:15

Orest Dniprovskiy
№ 1699373

Свого часу мав Pixel 2, Pixel 3. Зараз користуюсь Pixel 5
Камера одна з найкращих
На 6,7,8 не переходжу бо не подобається дизайн камери і розміри

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699406 вiд 2024-08-20 07:26:07

Від кунілінгуса до нарендри моді - це цікавий перехід. Хоча та нарендра - мабуть що рідкісний 3.143дюк ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699405 вiд 2024-08-20 07:17:44

Нарендра Моді визвався бути посередником. Подивимся, шо воно буде.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699404 вiд 2024-08-20 02:42:57

І ні одна блядь нікуди і нікому не жалілась!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699403 вiд 2024-08-20 02:40:19

Цікаво, чи почав печерний кацапський дикун лисбан робити кунілінгус?

Зуб даю, що немоскаль від такого ригає, ще чого не вистачало, у «бабів» пизду лизати, тьху! Не для того існує його свящєнний укрАінскій язик в автентичному укрАінскаму роті!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699402 вiд 2024-08-20 02:37:16

Vichny
№ 1699400

Довбойоб - то було, звісно, пихатому пєтуху, бюргеру з житомирщини.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699401 вiд 2024-08-20 02:10:18

ну, і про теніс



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699400 вiд 2024-08-20 01:31:04

Лейзі, сподіваюсь, «довбойоб» не на мою адресу було, тут один пафосний хєр з короною таке щось написав нещодавно, і був посланий нахуй.
Бо коли я роблю довбоєбічні вчинки, я то визнаю, а от перекручування, маніпуляції і пафос - не люблю.

А якщо на пдресу Пепса - то в цьому конкретному випадку стрибок на нього не в тєму, бо то я насправді його не знаходив в Україні, але не написав шо пошуки десь в 2021 році закінчились. Ну і попросив його підтвердити чи є таке в DE.
Все просто і без пафосу.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699399 вiд 2024-08-20 01:23:40

Довбойоб вважає, що в Україні такого дива дивного ніхто не нюхав.

https://varus.ua/ru/napitok-schweppes-mandarin-075l

https://maudau.com.ua/product/napii-sokovmisnyi-schweppes-tangerine-sylnohazovanyi-zb-330-ml-924934

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699398 вiд 2024-08-20 01:19:51



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699397 вiд 2024-08-20 01:17:00

Vichny
№ 1699393
natürlich :-). У Німеччині є все. Швепси з чим завгодно, у т. ч. і з мандарином. Продається під назвою Schweppes Tangerine. Це швепс з мандарином на смак. Можу передати.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699396 вiд 2024-08-20 01:00:22

olma
№ 1699394

Сок з пізди - це добре, але він ніяк не може бути холодним. Жуть якась. Хіба тільки якщо з трупом Це робити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699395 вiд 2024-08-20 00:28:37



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699394 вiд 2024-08-20 00:27:57

Короче, дивився серіал польський крутий від Польска HBО Сліпнучи від світла Ślepnąc od świateł (Serial TV 2018).

І там головний герой кримінальний авторитет - безпредельщик ескалірує. говорить нагнітаючи ситуацію фразу: і водочка має бути холодна і густа, як сок з пізди… І настільки я розумію ці дрінки. СПравжній мартіні має бути таки холодний і густий як сок з …

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699393 вiд 2024-08-20 00:25:23

PEPSI (Merkury)
№ 1699392

Та в Румунії дохуя і інших наркотиків ;)
Класна країна.
Я б катнув на виїзд ще раз би із задоволенням, якби не війна, тим більше, такий ахуєнний був рок-фест цього року біля Брашова, ех…

А в Німеччині є таке? В сенсі швепс з мандарином?
Чи то чисто специфічна румунська фішка?

Наче близьким має бути з гранатом, таких швепсів у нас дохуя, але … не те.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699392 вiд 2024-08-20 00:21:35

Vichny
№ 1699387
то тобі дилер дав дозу, підсадив на смак мандарина у швеппсі, тепер будеш як нарік шукати по всій європі по супермааркетах :-).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699391 вiд 2024-08-20 00:19:52

Мені шкода людей, чий статус піднімає «стакан хайболл» ггг

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699390 вiд 2024-08-20 00:18:39

ну, я скільки існує О., стільки і пямятаю шо Оболонь жабками називають. Мабуть знущаються, нелюди :-)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699389 вiд 2024-08-20 00:18:05

З приводу коктейлів і дрінків на спекотну погоду маю свою думку, що треба мати кубиків льоду достатню кількість в морозилці. І якщо ти маєш цей лід, то решта все то є справа техніки.
Мінералка, скибка лимона, і лід в стакані хайболл - вже піднімає твій статус і твоє піднебіння добре.

Я колись був в шоці, коли довідався шо таке коктейль мартіні. А це ніякий не коктейл, це просто джин або горілка (водка) пропущені через лід, і охолоджені настільки, що воно в цьому трикутному стакані (martini glass) стає густим таким холодним мега міцним питвом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699388 вiд 2024-08-20 00:09:42

Французької фірми Alcatel продавалися телефончики мобільні 2001-2004 в Україні. Подібні були до телефонів Siemens. У мене був Siemens М40

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699387 вiд 2024-08-20 00:07:10

Якось в Румунії (був за кермов, тож змушений був пити неалко) купив баночку швеппса з соком мандарину.
Який смачнющий був напій!!!
У нас шукав, видивлявся, по інтернет-магазинам - нізуя нема такого, навіть тоді коли нам суцільний імпорт возили (та і зараз, здається, швеппс імпортний тільки).
А взагалі-то ці тоніки п'ю я ну може раз на рік.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699386 вiд 2024-08-20 00:00:35

Що цікаво, метою відрядження була закупівля чипів у французів та розроблення ПЗ для них

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699385 вiд 2024-08-19 23:55:23

PEPSI (Merkury)
№ 1699368

А я подумав, що ти про французькі телефони. Колись давно я був у складі делегації в Sagem. Вони тоді пробували вийти на ринок смартфонів. Одному нашому пронирі дали безкоштовно смартфон на тестування з обіцянкою написати всі недоліки та незручності смартфону. Він чесно написав їм звіт у порівнянні з нокією, яка в нього була :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699384 вiд 2024-08-19 23:55:18

Я, звісно, поважаю продукцію концерну Оболонь, бо якийсь процент з них йде на зарплату, скажімо, Назарія Федорівського, якого поважаю безмежно, але от склад прорекламованого Валоном напою…
Погуглив, бо не мій тип напоїв, які люблю.
І це точно не гидотніше швепса? (склад там внизу сторінки)

Harridan

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699383 вiд 2024-08-19 23:50:09

Wallon
№ 1699380
---
дякую за рекомендацію. Я ще не бачив в продажу такого дива. Відтепер буду зважати і видивлятися що воно таке є.

P. S. концерн Оболонь нестантардно бере ринок не скільки пивом, але іншими беверіджиз, типа Живчика. Круто.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699382 вiд 2024-08-19 23:47:16

Wallon
№ 1699374
Повністю з тобою згоден, екосистема для мене на першому місці. Ноут для роботи купив делл :)

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699381 вiд 2024-08-19 23:47:10

olma
№ 1699378

Оболонь зараз робить власний дуже непоганий тонік, Harridan. Не пий швепс, це гидота

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699380 вiд 2024-08-19 23:46:50

olma
№ 1699378

Оболонь зараз робить власний дуже непоганий Harridan. Не пий швепс, це гидота

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699379 вiд 2024-08-19 23:45:03

PEPSI (Merkury)
№ 1699375

Ти ж людина розумна, тож в ккрсі, що ніхто з оболоні себе з жабами не асоціює. Це вважається принизливим прізвиськом. Тож дякую, але іди на хуй зі своєю ідеєю :-)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699378 вiд 2024-08-19 23:41:36

Як тонік можна використовувати як Schweppes Indian Tonic, так і Оболонь Живчик без газу. Тільки памятайте, треба мати кубики льоду в холодильнику морозилці достатньо. Джин тонік це холодний на кубиках напій в склянці типу гайболл.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699377 вiд 2024-08-19 23:41:14

Там теніс-хуєніс уже розпочався не найгірше :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699376 вiд 2024-08-19 23:37:58

Зараз спека неслаба в Києві. пару днів триватиме. У такі гарячі дні люблю наєбнути домашнього селфмейд джин-тоніка пару порцій.
І скажу вам по секрету литовський джин Thorn 265 грн за 0.7l не поступається Beefeater london dry gin від глобальних продавців, що його правлять вдвічі дорожче.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699375 вiд 2024-08-19 23:36:38

Wallon
№ 1699371
ну чому одразу говняр :-), ти ж там у проектах петраєш, то чому не підігнати улюбленій команді жаб іміджевий проект - Жабофон.
Колір - ясний :-). Залишилось лише підтягнути спонсорів. Дарую ідею.

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699374 вiд 2024-08-19 23:36:18

Orest Dniprovskiy
№ 1699373

Це питання довіри до екосистеми. Я гуглівську розумію краще і більше їй довіряю. Але ноут у мене MacBook air :-)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699373 вiд 2024-08-19 23:32:41

Wallon
№ 1699369
Та мій почав тормозити, приглядаюсь до гуглофонів, хотів почути думку реального користувача, айфон також колись у мене був


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.