🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1293.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699332 вiд 2024-08-19 17:13:06

sk (здалеку)
№ 1699330
ЗП після війни відбудовувалось активно завдяки приватному сектору, ну і з південної частини був такий собі «Посьолок імєні 1 Мая», в просторєчьї - Первомайський. Коли він розрісся, поруч з'явився наступник - Второмайський :)
Вони і зараз «живі», багато хто їх так і досі називає.
До речі так народився жарт:
2 травня національний праздник мешканців Второмайського посьолка :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699331 вiд 2024-08-19 17:11:02

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1699329
а де орбан? :)
це ж його «територія». воно ж «вєсточку» від зе до ху приносило?
що це зе ще один «син лєйтенанта шмідта» що «працює» на чужій території?
перше що з моді повинні зробити, прямо з аеропорту привезди в охмадіт, і там його може зеленський зутстріти… екскурсію зробити…
десь були повідомлення що наче зе може до сі полетіти… хм… тоді це буде «зовсім інший турнір» …
поки байден «спить»
хоча… візитів «великих гостей» було багато за 2.5 роки… особливо (кардинально) нічого не змінюється

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699330 вiд 2024-08-19 17:04:00

новини з пожаром в рост обл не перестають приходити…
горить собі, і горить…
але, ж, сука. як уйобіщно звучать ці назви міст: пєрвомайськойє :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699329 вiд 2024-08-19 16:51:17

«За словами джерел, Індія погодилася передавати повідомлення між президентом України Володимиром Зеленським і правителем Росії Володимиром Путіним».
------------------
Причому робитиме це зі смішним індійським акцентом.

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699328 вiд 2024-08-19 16:31:07

То Ukrainian Ranger
№ 1699202 вiд 2024-08-17 22:30:47:
Странно, но какое-то время назад от тебя такого не было слышно, даже боюсь спросить - и донецкие, не?
ЗЫ. То вичный, ну ты в курсе…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699327 вiд 2024-08-19 16:20:16

Серед чоловіків у одиночному фігурному катанні ніби було багато голубих.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699326 вiд 2024-08-19 16:11:54

по тенісу моя думка така
теніс - спорт де топ-200 самі заробляють собі грою
а топ-20 взагалі мільйонери…
тому «незалежні» від своїх федерацій і т. п…
якщо взяти хуйлостанців-тенісистів: захотіли - поїхали на олімпіаду. не захотіли - не поїхали (ну тобто менеджерська контора, що їх веде, так вирішила, типу ми рекламуємо бренди що рекламуються на олімпіаді - «нада йєхать!») …
а якісь там борці, плавці, кульові стрільці - хуй. не послухаєшся своєї педерації - перестанеш отримувати зарплату на картку і все… кінець кар'єрі
ну й теніс - «західний» вид спорту. все бабло-спонсори - західне. де до лгбт - толерастія. якщо ти робиш камінг-аут - це взагалі ні на що не впливає. можливо навіть в плюс піде. додаткові теми для соц-мереж та лайків…
тому тенісисткам - пох. роблять що хочуть… при чому багато ж камінг-аут не роблять. хоча всі знають, і багато хто з собою гьорл-френдш на турніри возять…
в тенісі мужиків-гоміків наче не помічено. :)
та й взагалі, тему лгбт давно не обговорюють… ну «дружить» та бельгійка про яку я нижче писав, ще з однією тенісисткою. похуй… була тема колись їх жереб звів на одному турнірі. ну ок. «цікаво» як дві «голубиці» одна проти одної грали… тема на один день і знову пох хто там в лгбт записався…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699325 вiд 2024-08-19 15:54:45

Чому саме в тенисі так багато лесбі? З чим це пов'язано? А геїв також багато? А в інших видах спорту як з лгбт справи?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699324 вiд 2024-08-19 15:39:22

Чомусь нагадало:

«…Козин — человек надежный. Педераст, а не фашист». (с)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699323 вiд 2024-08-19 15:30:54

Найбільш відома тенісистка лесбі це Мартіна Навратілова, вона ж на цій темі втекла з Чехословаччини в США, і потім чимало виграла вже під Американським прапором. Антикомуністка та ЛГБТ активістка.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699322 вiд 2024-08-19 15:27:26

Sauron
№ 1699301

https://vikna.if.ua/news/category/all/2024/08/17/156267/view

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699321 вiд 2024-08-19 14:28:10

Мабуть вирішила зосередитися виключно на лесбіянстві ;)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699320 вiд 2024-08-19 14:22:44

про тенісисток-лесбіянок
прочитала дискусію на О і вирішила «піти на пенсію»
----------
Екс-37-ма ракетка світу?? Алісон ван Ейтванк оголосила про завершення своєї професійної кар'єри

30-річна бельгійка виграла п'ять одиночних і два парних титули WTA. У 2024-му вона виграла два турніри ITF.

На турнірах Grand Slam її найкращим результатом є вихід у чвертьфінал «Ролан Гаррос» -2015.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699319 вiд 2024-08-19 13:55:21

Тут алькарас нещодавно нерви показав такі, що монфілс і глядачі офігєлі. Ніколи б не подумав.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699318 вiд 2024-08-19 12:17:42

теніс
багатьох тенісисток звинувачують в тому що вони - «мужик»
серена була однією з таких
думаю що її це досить сильно задівало. коли вона народила, то діставала всих постійним «ажемать!!!»
бувший бой-френд сабалєнки був жостким алкашом. його бувша дружина давала коментар після смерті. казала що бувші рус хокеїсти - всі такі. після закінчення кар'єри бухають по чорному. до речі той кольцов почав жити з сабалєнкою коли офіційно ще не розлучився з «колишньою»
ну і новий бой-френд - хокеїст (можу помилятись, але весь такий в татухах, накачений. любить в боксі сидіти і на камеру посміхатись) … та й взагалі колись сабалєнка розказувала що любить їздити в мск тусоватись. тому що там багато хокеїстів… такесобі…
тільки відкритих лєсб в жіночому тенісі, десь майже десяток в топ-100
касаткіна - «сама відома». є й такі що після кар'єри заводили сім'ю одна з одною… ну то їх проблеми…
колись один тренер з біларусі (до речі там гарна школа ще з часів совка, а потім лукашеску давав багато бабла і навіть деякі тенісисти з москальщини там тренувались постійно), так от. той тренер казав що бачив сабалєнку в 14ть років на деяких змаганнях. була дуже висока, нєрвна, і постійно лупила куди-попала, тренера не слухала. казав що він би її вигнав нафіг на другий же день як проф-непригодну… в основному через «нєрви»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699317 вiд 2024-08-19 12:06:22

Погуглив. Виявляється, що «її» вже роками підозрюють в цьому.
З Реддіта декілька дискусій:

r/unpopularopinion

6 yr. ago

I think tennis star Aryna Sabalenka is biologically male.

Go to conspiracy
r/conspiracy

6 yr. ago
Dostoyevsick

Is «female» tennis star Aryna Sabalenka biologically male?

https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/a4m28c/is_female_tennis_star_aryna_sabalenka/

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699316 вiд 2024-08-19 12:04:04

Костянтин Євгенович Кольцов (біл. Канстанцін Яўгеньевіч Кальцоў; 17 квітня 1981, Мінськ, СРСР — 18 березня 2024, Маямі) — білоруський хокеїст.

Був би кацапом - із радістю і далі підставлял би сраку під могутній хуй свого мужнього гьорлфренда.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699315 вiд 2024-08-19 10:37:50

теніс
сабалєнка вже третя в рейтингу. немає сенсу її обговорювати (хіба що знову жереб на наших її виведе)
зараз коко-гауф друга в рейтингу, і її гарно розкручують. нести прапор сша на олімпіаді, коли в команді купа людей - чинні олімпійські чемпіони, хз як там рішення приймалось…
з іншого боку, вона - чорненька, до сих пір інвестує в церкву/комьюніті в якому виросла… тобто, максимально позитивний персонаж (принаймні медіа вибудували про неї) … на відміну від ватної сабалєнки…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699314 вiд 2024-08-19 10:34:21

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1699310
азербайджан (якщо відкинути «проблеми» з вірменами), сам боїться провокації зі сторони ірану…
тому зброєю точно ділитись не буде (до речі вони дофіга у ізраїлю закупали постійно)
можливо хуйло хоче показати що «всьо ідьот по плану», події в курську - «мєлочь».
азербайджан розгорнув бурну діяльність, пробує продавати газ-нафту на європу (я-ля замінити хуйлостан), і алієв недавно десь гнєвно виступав, казав що європа (нєхарошій чєлавєк), не хоче з азербайджаном довгі контракти підписувати, а підписують короткі, тільки на рік… що не дає змогу азербайджану інвестувати в розробку нових родовищ…
інше питання що хуйло буде там 2 дні робити?
чи зараз алієв, як лідер країни що перемогла у війні, дивиться на хуйла як на плєшивого карлика у якого купа проблем? можливо в шушу звозять? алієв постійно всіх хто до нього приїжджає - возить туди…
будуть робити нєрви пашіяну…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699313 вiд 2024-08-19 10:02:51

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1699305 вiд 2024-08-19 00:38:03

Мабуть той пʼяний кацап нарешті розчухав, що то не баба, а кінь з яйцями, і від сорому вкоротив собі віку.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699312 вiд 2024-08-19 01:37:09

Perfect Stranger
В Генштабі чи в газеті?)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699311 вiд 2024-08-19 01:15:48

olma
№ 1699308

oт щo зa пиздун в Гeнштaбi сидить?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699310 вiд 2024-08-19 01:14:59

Путин вечером 18 августа прибыл в Баку с двухдневным визитом, сообщила пресс-служба президента РФ.

Мaбуть будe прoсити збрoю.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699309 вiд 2024-08-19 01:05:32

Непогана стаття в Економісті.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699308 вiд 2024-08-19 00:58:41

Стаття в the Economist надобраніч

Фантастична розповідь про походження та поточний стан Курської наступальної операції, автор ⁦
@olliecarroll
⁩. «Зеленський як і раніше наполягає на максимальному прогресі», — говорить джерело в Генштабі. Але [Сирський] обережний, зосереджується на розширенні флангів»

https://www.economist.com/europe/2024/08/18/russias-double-punch-back-against-ukraines-shock-raid

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699307 вiд 2024-08-19 00:46:53

Women's Tennis Association (WTA) чогось любить Аріну нашу Сабаленку. Вона екс 1 ракетка, але люблять її. Може Лука і його спортивні міністри внесли якийсь щедрий внесок у ВТА, але факт очевидний.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699306 вiд 2024-08-19 00:41:03

olma
№ 1699305
от ссука, :-)…Не встиг охолоти Костік Кольцов, а у неї вже новий бойфренд? От стерво, а може і стерв.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699305 вiд 2024-08-19 00:38:03

Yagshamash
№ 1699304
-----
У Сабаленки і зараз є бойфренд. А попередній Константін Кольцов колишній хокеїст русський, випав з вікна наєбаний алкоголем в США. В Маямі.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699304 вiд 2024-08-19 00:26:16

UR, Точно так. Та/той алжирка/алжирець. Теж підозріло. Хоча мені підказали, що в тої сабаленки, наче, був бойфренд. Але це нічого не доводить. Може, в них були якісь високі отношенія.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699303 вiд 2024-08-18 23:59:38

Тільки ЛБ фантастично невезучий або просто не дотягує, бо програв 4 матчі на старті цього сезону. першого в УПЛ.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699302 вiд 2024-08-18 23:05:06

Глянув ЛБ - ШД.
На диво це ЛБ досить непогано виглядає, вперте, активне і по грі дуже сподобалось.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699301 вiд 2024-08-18 23:01:17

«Повідомлення про знесення пам'ятника у центрі міста Суджа, яке зараз контролюють українські війська, оприлюднили низка медіа, радниця керівника офісу президента Дарія Зарівна і Мінкульт, але невдовзі його видалили», — йдеться у повідомленні.

Джерело ЗМІ в Суджі надіслало відео від 17 серпня, на якому видно, що памʼятник пошкоджений через бойові дії, проте на місці.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699300 вiд 2024-08-18 22:55:23

В Суджі скинули статую Ілліча. І фейсбук в рілсах підкинув мені відео вікопомне

Лєніна свалілі

https://www.facebook.com/reel/1984723731971142

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699299 вiд 2024-08-18 22:38:50

Ukrainian Ranger
№ 1699297
та судячи по відосу коли вона (він) підстрибує радіючи перемозі, там в штанах не тіки скелет і м'язи чоловічі :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699298 вiд 2024-08-18 22:36:13

Yagshamash
№ 1699281

ти бaчив нaшу Кaлiнiну? :)

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699297 вiд 2024-08-18 22:27:47

Yagshamash
№ 1699281 вiд 2024-08-18 20:13:30

Це як з тою скандальною боксеркою на Олімпіаді. Біологічно - жінка, але через витівки природи має «чоловічі» скелет та кріплення м'язів. Що надає перевагу в порівнянні з нормальними жінками.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699296 вiд 2024-08-18 22:27:45

І так… Я все ж не зрозумів що заважає шановному пану Батию писати на гесті українською. Бо певен - туйову купу документації він вже українською напейсав. ;)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699295 вiд 2024-08-18 22:24:35

2 VVV
№ 1699291
Ну протистояння важливе, тут дрібниць немає!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699294 вiд 2024-08-18 22:23:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1699276

a мoжe «Путiн - х**лo»? :)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699293 вiд 2024-08-18 22:23:23

2 Akela
№ 1699194
Дес же про це розповідав. Коли був у командировці у Німеччині і мав пунктом програми підписатись на журнал німецької хімічної АН. Отримав питання: ві єсть чілєн академії чи ні? - а яка різниця? - членам підписка 200 марок, посполитим 600 - а як стати членом? - з вас 300 марок…
Так Дес і став членом… Академії наук, перепрошую!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.