Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699332 вiд 2024-08-19 17:13:06sk (здалеку) № 1699330 ЗП після війни відбудовувалось активно завдяки приватному сектору, ну і з південної частини був такий собі «Посьолок імєні 1 Мая», в просторєчьї - Первомайський. Коли він розрісся, поруч з'явився наступник - Второмайський :) Вони і зараз «живі», багато хто їх так і досі називає. До речі так народився жарт: 2 травня національний праздник мешканців Второмайського посьолка :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699331 вiд 2024-08-19 17:11:02Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699329 а де орбан? :) це ж його «територія». воно ж «вєсточку» від зе до ху приносило? що це зе ще один «син лєйтенанта шмідта» що «працює» на чужій території? перше що з моді повинні зробити, прямо з аеропорту привезди в охмадіт, і там його може зеленський зутстріти… екскурсію зробити… десь були повідомлення що наче зе може до сі полетіти… хм… тоді це буде «зовсім інший турнір» … поки байден «спить» хоча… візитів «великих гостей» було багато за 2.5 роки… особливо (кардинально) нічого не змінюється
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699330 вiд 2024-08-19 17:04:00новини з пожаром в рост обл не перестають приходити… горить собі, і горить… але, ж, сука. як уйобіщно звучать ці назви міст: пєрвомайськойє :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699329 вiд 2024-08-19 16:51:17«За словами джерел, Індія погодилася передавати повідомлення між президентом України Володимиром Зеленським і правителем Росії Володимиром Путіним».------------------Причому робитиме це зі смішним індійським акцентом.
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699328 вiд 2024-08-19 16:31:07То Ukrainian Ranger № 1699202 вiд 2024-08-17 22:30:47: Странно, но какое-то время назад от тебя такого не было слышно, даже боюсь спросить - и донецкие, не? ЗЫ. То вичный, ну ты в курсе…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699327 вiд 2024-08-19 16:20:16Серед чоловіків у одиночному фігурному катанні ніби було багато голубих.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699326 вiд 2024-08-19 16:11:54по тенісу моя думка така теніс - спорт де топ-200 самі заробляють собі грою а топ-20 взагалі мільйонери… тому «незалежні» від своїх федерацій і т. п… якщо взяти хуйлостанців-тенісистів: захотіли - поїхали на олімпіаду. не захотіли - не поїхали (ну тобто менеджерська контора, що їх веде, так вирішила, типу ми рекламуємо бренди що рекламуються на олімпіаді - «нада йєхать!») … а якісь там борці, плавці, кульові стрільці - хуй. не послухаєшся своєї педерації - перестанеш отримувати зарплату на картку і все… кінець кар'єрі ну й теніс - «західний» вид спорту. все бабло-спонсори - західне. де до лгбт - толерастія. якщо ти робиш камінг-аут - це взагалі ні на що не впливає. можливо навіть в плюс піде. додаткові теми для соц-мереж та лайків… тому тенісисткам - пох. роблять що хочуть… при чому багато ж камінг-аут не роблять. хоча всі знають, і багато хто з собою гьорл-френдш на турніри возять… в тенісі мужиків-гоміків наче не помічено. :) та й взагалі, тему лгбт давно не обговорюють… ну «дружить» та бельгійка про яку я нижче писав, ще з однією тенісисткою. похуй… була тема колись їх жереб звів на одному турнірі. ну ок. «цікаво» як дві «голубиці» одна проти одної грали… тема на один день і знову пох хто там в лгбт записався…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699325 вiд 2024-08-19 15:54:45Чому саме в тенисі так багато лесбі? З чим це пов'язано? А геїв також багато? А в інших видах спорту як з лгбт справи?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699324 вiд 2024-08-19 15:39:22Чомусь нагадало:«…Козин — человек надежный. Педераст, а не фашист». (с)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699323 вiд 2024-08-19 15:30:54Найбільш відома тенісистка лесбі це Мартіна Навратілова, вона ж на цій темі втекла з Чехословаччини в США, і потім чимало виграла вже під Американським прапором. Антикомуністка та ЛГБТ активістка.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699322 вiд 2024-08-19 15:27:26Sauron № 1699301 https://vikna.if.ua/news/category/all/2024/08/17/156267/view
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699321 вiд 2024-08-19 14:28:10Мабуть вирішила зосередитися виключно на лесбіянстві ;)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699320 вiд 2024-08-19 14:22:44про тенісисток-лесбіянок прочитала дискусію на О і вирішила «піти на пенсію» ---------- Екс-37-ма ракетка світу?? Алісон ван Ейтванк оголосила про завершення своєї професійної кар'єри 30-річна бельгійка виграла п'ять одиночних і два парних титули WTA. У 2024-му вона виграла два турніри ITF. На турнірах Grand Slam її найкращим результатом є вихід у чвертьфінал «Ролан Гаррос» -2015.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699319 вiд 2024-08-19 13:55:21Тут алькарас нещодавно нерви показав такі, що монфілс і глядачі офігєлі. Ніколи б не подумав.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699318 вiд 2024-08-19 12:17:42теніс багатьох тенісисток звинувачують в тому що вони - «мужик» серена була однією з таких думаю що її це досить сильно задівало. коли вона народила, то діставала всих постійним «ажемать!!!» бувший бой-френд сабалєнки був жостким алкашом. його бувша дружина давала коментар після смерті. казала що бувші рус хокеїсти - всі такі. після закінчення кар'єри бухають по чорному. до речі той кольцов почав жити з сабалєнкою коли офіційно ще не розлучився з «колишньою» ну і новий бой-френд - хокеїст (можу помилятись, але весь такий в татухах, накачений. любить в боксі сидіти і на камеру посміхатись) … та й взагалі колись сабалєнка розказувала що любить їздити в мск тусоватись. тому що там багато хокеїстів… такесобі… тільки відкритих лєсб в жіночому тенісі, десь майже десяток в топ-100 касаткіна - «сама відома». є й такі що після кар'єри заводили сім'ю одна з одною… ну то їх проблеми… колись один тренер з біларусі (до речі там гарна школа ще з часів совка, а потім лукашеску давав багато бабла і навіть деякі тенісисти з москальщини там тренувались постійно), так от. той тренер казав що бачив сабалєнку в 14ть років на деяких змаганнях. була дуже висока, нєрвна, і постійно лупила куди-попала, тренера не слухала. казав що він би її вигнав нафіг на другий же день як проф-непригодну… в основному через «нєрви»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699317 вiд 2024-08-19 12:06:22Погуглив. Виявляється, що «її» вже роками підозрюють в цьому. З Реддіта декілька дискусій: r/unpopularopinion • 6 yr. ago I think tennis star Aryna Sabalenka is biologically male. … Go to conspiracy r/conspiracy • 6 yr. ago Dostoyevsick Is «female» tennis star Aryna Sabalenka biologically male? … https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/a4m28c/is_female_tennis_star_aryna_sabalenka/
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699316 вiд 2024-08-19 12:04:04Костянтин Євгенович Кольцов (біл. Канстанцін Яўгеньевіч Кальцоў; 17 квітня 1981, Мінськ, СРСР — 18 березня 2024, Маямі) — білоруський хокеїст. … Був би кацапом - із радістю і далі підставлял би сраку під могутній хуй свого мужнього гьорлфренда.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699315 вiд 2024-08-19 10:37:50теніс сабалєнка вже третя в рейтингу. немає сенсу її обговорювати (хіба що знову жереб на наших її виведе) зараз коко-гауф друга в рейтингу, і її гарно розкручують. нести прапор сша на олімпіаді, коли в команді купа людей - чинні олімпійські чемпіони, хз як там рішення приймалось… з іншого боку, вона - чорненька, до сих пір інвестує в церкву/комьюніті в якому виросла… тобто, максимально позитивний персонаж (принаймні медіа вибудували про неї) … на відміну від ватної сабалєнки…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699314 вiд 2024-08-19 10:34:21Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1699310 азербайджан (якщо відкинути «проблеми» з вірменами), сам боїться провокації зі сторони ірану… тому зброєю точно ділитись не буде (до речі вони дофіга у ізраїлю закупали постійно) можливо хуйло хоче показати що «всьо ідьот по плану», події в курську - «мєлочь». азербайджан розгорнув бурну діяльність, пробує продавати газ-нафту на європу (я-ля замінити хуйлостан), і алієв недавно десь гнєвно виступав, казав що європа (нєхарошій чєлавєк), не хоче з азербайджаном довгі контракти підписувати, а підписують короткі, тільки на рік… що не дає змогу азербайджану інвестувати в розробку нових родовищ… інше питання що хуйло буде там 2 дні робити? чи зараз алієв, як лідер країни що перемогла у війні, дивиться на хуйла як на плєшивого карлика у якого купа проблем? можливо в шушу звозять? алієв постійно всіх хто до нього приїжджає - возить туди… будуть робити нєрви пашіяну…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699313 вiд 2024-08-19 10:02:51olma [Останнi 20 месаг]№ 1699305 вiд 2024-08-19 00:38:03Мабуть той пʼяний кацап нарешті розчухав, що то не баба, а кінь з яйцями, і від сорому вкоротив собі віку.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699312 вiд 2024-08-19 01:37:09Perfect Stranger В Генштабі чи в газеті?)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699311 вiд 2024-08-19 01:15:48olma № 1699308 oт щo зa пиздун в Гeнштaбi сидить?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699310 вiд 2024-08-19 01:14:59Путин вечером 18 августа прибыл в Баку с двухдневным визитом, сообщила пресс-служба президента РФ. Мaбуть будe прoсити збрoю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699309 вiд 2024-08-19 01:05:32Непогана стаття в Економісті.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699308 вiд 2024-08-19 00:58:41Стаття в the Economist надобраніч Фантастична розповідь про походження та поточний стан Курської наступальної операції, автор @olliecarroll . «Зеленський як і раніше наполягає на максимальному прогресі», — говорить джерело в Генштабі. Але [Сирський] обережний, зосереджується на розширенні флангів» https://www.economist.com/europe/2024/08/18/russias-double-punch-back-against-ukraines-shock-raid
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699307 вiд 2024-08-19 00:46:53Women's Tennis Association (WTA) чогось любить Аріну нашу Сабаленку. Вона екс 1 ракетка, але люблять її. Може Лука і його спортивні міністри внесли якийсь щедрий внесок у ВТА, але факт очевидний.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699306 вiд 2024-08-19 00:41:03olma № 1699305 от ссука, :-)…Не встиг охолоти Костік Кольцов, а у неї вже новий бойфренд? От стерво, а може і стерв.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699305 вiд 2024-08-19 00:38:03Yagshamash № 1699304 ----- У Сабаленки і зараз є бойфренд. А попередній Константін Кольцов колишній хокеїст русський, випав з вікна наєбаний алкоголем в США. В Маямі.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699304 вiд 2024-08-19 00:26:16UR, Точно так. Та/той алжирка/алжирець. Теж підозріло. Хоча мені підказали, що в тої сабаленки, наче, був бойфренд. Але це нічого не доводить. Може, в них були якісь високі отношенія.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699303 вiд 2024-08-18 23:59:38Тільки ЛБ фантастично невезучий або просто не дотягує, бо програв 4 матчі на старті цього сезону. першого в УПЛ.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699302 вiд 2024-08-18 23:05:06Глянув ЛБ - ШД. На диво це ЛБ досить непогано виглядає, вперте, активне і по грі дуже сподобалось.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699301 вiд 2024-08-18 23:01:17«Повідомлення про знесення пам'ятника у центрі міста Суджа, яке зараз контролюють українські війська, оприлюднили низка медіа, радниця керівника офісу президента Дарія Зарівна і Мінкульт, але невдовзі його видалили», — йдеться у повідомленні. Джерело ЗМІ в Суджі надіслало відео від 17 серпня, на якому видно, що памʼятник пошкоджений через бойові дії, проте на місці.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699300 вiд 2024-08-18 22:55:23В Суджі скинули статую Ілліча. І фейсбук в рілсах підкинув мені відео вікопомне Лєніна свалілі https://www.facebook.com/reel/1984723731971142
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699299 вiд 2024-08-18 22:38:50Ukrainian Ranger № 1699297 та судячи по відосу коли вона (він) підстрибує радіючи перемозі, там в штанах не тіки скелет і м'язи чоловічі :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699298 вiд 2024-08-18 22:36:13Yagshamash № 1699281 ти бaчив нaшу Кaлiнiну? :)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699297 вiд 2024-08-18 22:27:47Yagshamash № 1699281 вiд 2024-08-18 20:13:30 Це як з тою скандальною боксеркою на Олімпіаді. Біологічно - жінка, але через витівки природи має «чоловічі» скелет та кріплення м'язів. Що надає перевагу в порівнянні з нормальними жінками.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699296 вiд 2024-08-18 22:27:45І так… Я все ж не зрозумів що заважає шановному пану Батию писати на гесті українською. Бо певен - туйову купу документації він вже українською напейсав. ;)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699295 вiд 2024-08-18 22:24:352 VVV№ 1699291Ну протистояння важливе, тут дрібниць немає!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699294 вiд 2024-08-18 22:23:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699276 a мoжe «Путiн - х**лo»? :)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699293 вiд 2024-08-18 22:23:232 Akela№ 1699194Дес же про це розповідав. Коли був у командировці у Німеччині і мав пунктом програми підписатись на журнал німецької хімічної АН. Отримав питання: ві єсть чілєн академії чи ні? - а яка різниця? - членам підписка 200 марок, посполитим 600 - а як стати членом? - з вас 300 марок…Так Дес і став членом… Академії наук, перепрошую!