та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699252 вiд 2024-08-18 01:45:10Vichny № 1699250 я ще більш агресивний, москальською майже ніколи (хіа що в армії) не говорив, і зараз тим більше. Мова не про мене, а про спілкування наших «гостей» між собою, а їх у місті прогулюється значно більше ніж місцевих
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699251 вiд 2024-08-18 01:38:04Просто в людини ніколи не було цих ситуацій. А ми з Києва, і мене навчили не переходити на кацапську у побуті з дитинства. І так само сестру. А небоги взагалі кацапської не знають, хоча щось там розуміють, як і будь-яку іншу слов'янську.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699250 вiд 2024-08-18 01:24:51та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1699249 Зеро толеранс. Не переходити на кацапську, якщо співрозмовник щось чвякає-хуякає. Відповідати «не розумію», особливо в закладах, які залежать від клієнтів. І похуй що вони щось там десь «абідятся». Інакше ніколи Україна не говоритиме українською.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699249 вiд 2024-08-18 01:20:28yagshamash № 1699248 у моєму місті, де до війни російською говорили, хіба, що туристи, зараз почути її більше шансів, ніж українську. Спочатку переселенці старались адаптуватись, хоч суржиком, хоч дякую. Зараз вони вже відчувають себе вдома.. у когось є рецепт як це змінити??
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699248 вiд 2024-08-18 01:10:23Цікаво, що тут ішлося про те, що Батий не бажає спілкуватися мовою країни, в якій живе. Він уже давно спить, а тут усі українці обкладають одні одних хуями.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699247 вiд 2024-08-18 01:08:48Vichny № 1699246 мені нічого не дає інтелектуальну перевагу над співрозмовником, я її і не шукаю ніколи. Мені просто досить прочитати два-три речення, або якусь фразу сказану, чи написану мовою, щоб зрозуміти хто за нею стоїть.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699246 вiд 2024-08-18 01:03:45Мій корєш ггг Я пам'ятаю, були часи як ми з ним тут один одного хуями обкладали. І, до речі, жодного разу в житті не бачились. Так, не святий він, але нахуй бути святим на цьому вебсайті? До речі, а як ти знаєш хто якою мовою думає, вчить дітей, говорить, що от прям заявляєш «хай спочатку дітей своїх навчить, говорити почне українською, думати нею». Можеш, звісно ще раз написати який я тупий, то ахуєть який сильний аргумент і відразу дає тобі інтелектуальну перевагу над співрозмовником!
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699245 вiд 2024-08-18 01:01:48і коля чогось мовчить, може магазин набиває?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699244 вiд 2024-08-18 00:58:21VVV № 1699242 ???
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699243 вiд 2024-08-18 00:57:31Vichny № 1699241 ти тупий, і ще раз підкреслює це твоє запитання «такі як Лейзі не мають права бути українцями» - якщо б ти хоч трохи хотів слухати, або читати те, про що я вже писав, то б засвоїв - мають право і повинні ним користуватись, честь і хвала за це - але коли на другий день після, як казав «здрастє», починає всіх вчити як має бути правильно, то хай спочатку дітей своїх навчить, говорити почне українською, думати нею - тоді вже буде мати право, щось комусь повідати. А «пішов нахуй» - це саме безневине, щоб ти зрозумів, якими фразами твій корєш спілкується - пошукай, не важко, і зроби висновки про українство його
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699242 вiд 2024-08-18 00:46:27ніхуя собі фальстарт на австріяків.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699241 вiд 2024-08-18 00:45:56«матами-перематами, яких ніколи не вживав» і тут же «та пішов ти нахуй» гггг. Рівень непиздобольства! На граматику ти наче ніколи не звертав увагу, вона у тебе самого не є ідеальною, але то таке, бо у мене також. Але це ти ж щось там розповідаєш про «українцем треба бути і відчувати з народження, молоко, корівки, хуйо-майо, думати треба українською, а не просто писати», (сорі, цитата неточна, але суть передає). Тобто такі як Лейзі не мають права бути українцями? А що йому (і мені) зробити, щоб українцем стати? А батию?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699240 вiд 2024-08-18 00:39:49Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1699237 ще одно вилізло, а ти яка еліта, коля? з якої бригади, де діти, брати служать??? відкрийся, чого ж тобі елітному ховатися?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699239 вiд 2024-08-18 00:37:21Vichny № 1699233 є вічний жид, а ти як вічний дурень - я, комусь, крім твого брата-придурка лейзіка вказував на правопис чи фонетику??? - ти точно нормальний??? - ото, йобнуте створіння, яке раптом стало гуглоїдним українцем (агов, якою мовою воно до того писало???) мене буде повчати, як правильно говорити мені рідною мовою, має хамити мені матами-перематами, які я взагалі в житті ніколи не вживав, а я маю мовчати у відповідь??? та пішов ти нахуй разом з такими «українцями»
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699238 вiд 2024-08-18 00:37:09Yagshamash № 1699215 яскрaвий приклaд укрaїнoмoвнoгo зaпрoдaнця - Гaнькa Гeрмaн.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699237 вiд 2024-08-18 00:34:40Vichny № 1699235 eлiтa зaкaрпaтськa, бля :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699236 вiд 2024-08-18 00:30:16Akela № 1699194 Знaю чимaлo нaукoвцiв якi «клюнули» нa цe.. i їх IQ зaтмилo б тутeшньoгo гeрoя. дo рeчi, в тaкoму нiчoгo нeзaкoннoгo нeмaє - члeнствo в любoму клубi вaртує грoшi :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699235 вiд 2024-08-18 00:29:24немоскаль - рівень! Архументації нуль, просто написати - «та ти тупий», і всьо, дискусія виграна! Ти автоматично стаєш нетупим ггг
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699234 вiд 2024-08-18 00:23:47Вічний - тобі дорога у конкурс «тупий і ще тупіший», точно не останнім будеш
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699233 вiд 2024-08-18 00:21:25Перечитай себе, о гострий немоскалю, спробуй то зробити очима незаангажованого читача. А от дійсно, напевно праві деякі дописувачі тут по суті (але не по формі), і той же «ukrainian ranger», теж. По вас з батиєм це очевидно - неважливо («какайа разніца») якою мовою людина говорить та пише. Якщо вона совок, то вона совок. От ви тут з батиєм брати-брати, хоч ти десь там інколи сорочку рвеш і наче не любиш москалів, а батий навпаки - українців (суки, спровокували!), але от ви реально більш подібні один до одного ніж умовний хмельниччанин і харків'янин, один з яких говорить суржиком, а інший намагається все ж згадати свої корені і якось висловлюватись українською, а такі от немоскалі - «ти хуйово пишеш! у тебе в душі нічого українського! перевертень». Я такого харків'янина поважаю набагато більше ніж тебе, якому українська просто від народження давалась, і тепер ти чванливо дивишся на інших, хоча какайаразніка батиїв не засуджуєш. Якесь роздвоєння особистості, їй-бо
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699232 вiд 2024-08-17 23:56:41//І ти так радісно про то писав, дуже тішився що тобі місце козирне видал// - Вічний, ти точно тупий, тобі журнал мурзилку читати. а ти вже був на світі у 85-у?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699231 вiд 2024-08-17 23:52:56Jen № 1699228 :) - трохи злий, бо маю білет від клубу (not for sale) на перший матч у Любліні, а не можу поїхати. можливо на другий в Зальцбург махну, при хороших розкладах.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699230 вiд 2024-08-17 23:49:04О, «баби», «бляді». Як то перегукується з батиєвським «соски». І ти так радісно про то писав, дуже тішився що тобі місце козирне видали за рахунок якоїсь «баби», а хулі її питати, «животнає» же
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699229 вiд 2024-08-17 23:45:47для особливо тупих ще раз повторю: та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) є 1685232 вiд 2024-03-06 17:33:16 рік десь так 85-й, казанський вокзал, поїзд «москва-андіжан», їду в відрядження в саратов, куча бабів на пероні з ковбасними авоськами, подали поїзд, всі пхаються, стою собі збоку - чого пертися? двері вагона відкриваються, появляється вусатий узбек, років сорока, комплекції Тараса Бульби. Легким порухом правої руки відсунув до дверей сусіднього вагона ту бабську масу, закличним жестом лівої показав мені заходити. Провів мене в перше купе, всадив на перше місце, хоч у мене десь в кінці вагона верхнє було по білету, запустив бабів, поїзд рушив, приніс піали дві (собі й мені), чайник фаянсовий, і почалась неспішна розмова - откуда- куда і т. п. Чач був вечірній, делегація бабська почала вимагати пастєльниє прінадлежності, нащо була резонно послана - нэ мешай, шенщына, выдыш с мусчыной разгаварываэм "… І ні одна блядь нікуди і нікому не жалілась ================= а тепер відгорніть трошки вниз і прочитайте до кого і до чого той допис був написаний.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699228 вiд 2024-08-17 23:37:20Слабенький срач перед Зальцбургом. Потужніше треба, креативніше
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699227 вiд 2024-08-17 23:30:25№ 1699224 в «мораль басні» в тому, що обговорювали тему забобонів у провідників вагонів
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699226 вiд 2024-08-17 23:29:02Я теж ніхуя не зрозумів високу ідею тієї історії немоскаля про вусатого узбека, чай в купе, а «баби пускай падаждут» Дядьку, поясніть будь ласка даунам, дайте шанс.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699225 вiд 2024-08-17 23:24:39Загострення у багатьох. Варто кілька днів не читати новини а можливо і в інших питаннях не користуватися інтернетом (про. Тб — цим і в кращі часи не варто користуватися без потреби). Чвари усіх з усіма нічого корисного не зроблять
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699224 вiд 2024-08-17 23:20:27та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1699222 вiд 2024-08-17 23:17:08 Ну ок, поясни тупому мораль сєй басні. Може застидаюсь за власну тупість.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699223 вiд 2024-08-17 23:19:00Та це більш-менш ще прийнятно не могти писати українською, якщо от нещодавно в країні, чи все життя в кацаповомному Криму прожив. І за таке нормальні люди вибачаються, може стараються, щось намагаються. А не так - «та мнє похуй, і так паймут, ета ви, нацикі, справациравалі вайну са сваім язиком і нелюбовью к рускім!»
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699222 вiд 2024-08-17 23:17:08LAZY № 1699219 якраз, ти, довбню, ще тупіший від того вусатого узбека, якщо до тепер не зрозумів до чого і про що був той допис.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699221 вiд 2024-08-17 23:14:51yagshamash № 1699208 думай по руськи, пиши по руськи, але користуйся гугл транслейт, і все!, ти вже українець???
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699220 вiд 2024-08-17 23:13:58Немоскаль, та мені якось похуй, от щиро, як я виглядаю в _твоїх_ очах. Я не думаю, що ти алкаш, але ти сам писав про то шо вино домашнє робиш, і міцніше теж, тримаєш в погребі. Думаю, так багато на Закарпатті робить, і я б робив, якби міг. І зрозуміло, що інколи півлітри-літр випиваєш, а шо? І я б випивав, чому ні, якщо смачне? З цим «дядьку, ви вже 2 літри всадили і шрмь тут пиздитЕ», тебе переважно підйобують, а тииведешся
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699219 вiд 2024-08-17 23:12:35Інші, значицця, дауни, а воно разом з узбецьким вусатим проводником - йобані дартаньяни ггг
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699218 вiд 2024-08-17 23:10:53"Кількість плям на Сонці досягла 23-річного максимуму: по Землі вдарила затяжна магнітна буря! Негативний вплив відчують по всьому світу. Можливі перебої в роботі GPS та зв'язку, різке погіршення здоров'я. " здається є пояснення загостренню …
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699217 вiд 2024-08-17 23:09:58Vichny № 1699213 мене тут, дякуючи деяким україномовним дописувачам, мають за конченого алкаша. хай мають - їхня справа, але ти, останнім часом, разом з колєгою лєйзіком виглядаєте як просто якісь дауни
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699216 вiд 2024-08-17 23:09:35І які ж це російськомовні українці тут перестали писати? Ім'я, сєстра, ім'я? І які україномовні перестали? Може причина у людей трохи інші, у кожного свої, а не придуманий тобою «москальський дух»?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699215 вiд 2024-08-17 23:09:20А випущений судом беркутівець - це справа вічного. Янукович й азяров теж українською типу пизділи щось там, то Вічний має й їх поцілувти? Дивна логіка до цієї розмови. Я пам'ятаю багато довбойобів з кінця 80х, коли україномовні дядьки питали в кіосках українською газети Комуністт України і подібні. А це було вже під час пєрєстройкі. Тому мова не завжди визначала політику колись. Але нині це змінилося.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699214 вiд 2024-08-17 23:05:30десь років з 20 тому з гаком, коли зі «Стіни» зайшов сюди, то на 90 відсотків панувала тут російська мова, але на 75 український дух. Зараз на 90 відсотків українська, але дух москальський з тих перевертнів, так само пре й українською, а більшість російськомовних українців просто перестали тут писати.. Перед тим, як писати мовою, спробуй нею говорити, потім нею думати - тоді буде щиро.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699213 вiд 2024-08-17 22:56:43Долбойоб, який пише тут під ніком «ukrainian ranger», нижче для тебе. Твої маніпуляції є пиздуватими і розрахованими хіба на дитячий садок. По суті нічого не відповів, не парирував, не аргументував, а з'їжджає на якихось львівських беркутівців. Пішов нахуй, йобаний інфантіл і пиздобол Я б навряд це тут таке писав, але ж ти перший став тут сьогодні писати коверкаючи ніки, намагаючись принизити, і займатися дешевими маніпуляціями з корпоративної солідарності. Можеш мене забанити на цьому сайті і стерти всі пости, як ти стер архіви, він же твій, тож маєш право робити що хочеш. Я знайду інші способи спілкуватися з людьми, які мені цікаві.