Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699212 вiд 2024-08-17 22:52:56yagshamash № 1699208 Ось не даєш втекти :) В мене зараз багато хто з рідних, друзів та знайомих докладає зусиль. Максимальних. Б'ють кацапів. А з побратимами і далі російською говорять. Хоча все більше тих, хто переходить на мову помаленьку, але зараз це точно в них не проблема номер 1…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699211 вiд 2024-08-17 22:49:582 Akela№ 1699194а шо, в НЙ раздавали кандидатские по специальности «Строительные конструкции»?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699210 вiд 2024-08-17 22:49:12Мене, до речі, це ніхуя не зачіпає. Трохи навіть смішно від цією «я маю позицію! Імєю право! Мнє похуй, і так паймут!» Але то що вилізло з батия сьогодні про причини війни, ще раз і ще раз демонструє його совково-кацапську ментальність, і тут вже не смішно, бо таких реально багато… Які тіпа за Україну десь якось, але віну у них розв'язали українці, спровокували. І не вистачає потужного айкью зрозуміти, звідки ж узялися оці «москалів на ножі», «на гілляку», і т. д. Чомусь ніхто не каже «німаку на гілляку», чи поляка там. Хоча і до тих і до тих маса претензій, як історичних, так і сьогоденніших
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699209 вiд 2024-08-17 22:47:17Оскільки нічого адекватного від вічного вже не почути, раджу йому, якщо так вже любить поцілунки в сраку, піти і зробити це львівському беркутівцю, який розстрілював Майдан, і якого сьогодні випустив печерський суд… адже він спілкується такою чудовою українською! А всьому товариству добраніч.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699208 вiд 2024-08-17 22:43:12UR, я розумію твій арґумент, але він дещо застарів. Нині КОЖЕН українець має докласти бодай якихось зусиль. Мова - це найменше, що можна зробити. Це нескладно на сайті. Зажени це, бля, на ґуґл транслейт. Це 17 секунд твого часу. Нах під час війни хизуватися, що ти - єдиний кацапомовний на цьому сайті? Дражнити Вічного й інших?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699207 вiд 2024-08-17 22:41:17Хто двоє? Кірюша крівой і лисбан? Писали, ще й як писали тут. Та не хвилюють зовсім, просто пам'ятаю, і твої братання теж. Я тобі просто повернув той аргумент шо «ходили рпзом на футбол», значить маєш поважати. Схуялі. Я чому ти з цим не доїбався до свого друга-напівватана батия, який згадав якийсь епізод 15-річної може давнини про кацапську чи ізраїльську «соску», яку «образили» викрики про москалів і шо тіпа це його хвилює і шо слово-в-слово кацапчьку мантру він повторює про причини війни? Поцілуй його ще раз в сраку.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699206 вiд 2024-08-17 22:37:35m1919 Але не за Калпака :)))))
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699205 вiд 2024-08-17 22:34:53Вічний, а чому ці двоє так тебе хвилюють? Я їх чомусь не пам'ятаю окрім того, що вони тут щось писали. А ти пам'ятаєш? Тривожний симптом.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699204 вiд 2024-08-17 22:34:40Шото особливої «ненависті до русні» у батия я не помітив, навпаки - шкодує що якось неадресною заявою від якогось вічного абіділі дєвушку, пардон, «соску» рускаізичьнуйу. І тут же путін задумав війну. А так же харашо жилі, дешевна!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699203 вiд 2024-08-17 22:32:21LAZY № 1699193 «москаляку на гілляку» в повітря - нєуваженіє, а «соска» на адресу конкретної людини - просто верх уваженія до жінки! «Постойтє баби пока в тамбурє, пака ми тут чяй пйом с мужчиной» як згадував тут ще один дописувач, такий же савєцький чілавєк як і батий, дарма що різними мовами говорять і дописують
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699202 вiд 2024-08-17 22:30:47yagshamash № 1699198 Немає такого водорозділу. Він інший - ти за Україну чи за окупанта. А серед «наших» до біса різних - і україномовних з дитинства, і тих, хто перейшов після 2014 чи 2022, і тих, хто досі узькоязикий, але прагне навчити дітей українською, і тих хто вже в силу певних обставин ніколи не заговорить мовою - але все одно ненавидить русню. Всі вони НАШІ. І рано чи пізно, але вся Україна буде розмовляти українською - якщо ось такі вічні не влаштовуватимуть геноцид «неправильних українців».
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699201 вiд 2024-08-17 22:29:532 Yagshamash№ 1699191От часи настали, я вже з тобою погоджуюсь :)всі ці коментатори не доганяють суті справи. Знову ці пошуки виправдань якихось. А виправдань нема: ти маєш докласти зусиль.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699200 вiд 2024-08-17 22:27:00зодив=ходив, теж старий, по клаві на смартфоні хуйово попадаю
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699199 вiд 2024-08-17 22:26:08Їбать, «зодив на футбол» - це так, це мощщно! Ти, ukrainian ranger, зодив на футбол з усякими кірюшами з маскви, лисбанами з навасібірска, та іншими пітухами, які тепер або вата, або агресивна вата, або просто мовчать в тряпочку. То шо тепер? Ти їм валентинки шлеш?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699198 вiд 2024-08-17 22:23:14Так, він вирішив, бо тепер зовсім інша ситуація, ніж коли він ходив десятиріччями разом на футбол. Зараз водорозділ такий стався - війна.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699197 вiд 2024-08-17 22:22:58Це ти мені будеш про інфантилізм розповідати, серйозно?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699196 вiд 2024-08-17 22:21:07О, інфантильний скандаліст вічний тупотить ніжкою. І згадує про путіна, хоча не з путіним, а саме з Батиєм він ходив разом на футбол, і протягом років - та що там, десятиліть! - не дорікав за мову. А тепер вирішив стати ревнителем мовної цноти. Дуенья хуєва :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699195 вiд 2024-08-17 22:20:42А так же зарашо жилі! 15 рєспублік-сістьор! Злі нацики все розвалили і тепер батия в трусіках катують, заставляють на укрАінскам пісать! Нігадяї!
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699194 вiд 2024-08-17 22:16:26з приводу справок «Ph. D». На початку двотисячних декілька разів зустрічав у всіляких єбенях в Україні місцевих опініон-лідерів з візиткою «член Нью-Йоркської академії наук». Дивувався - як це вони? А потім дізнався: пара совкових евреїв зареєструвала юридично в Нью-Йорку таку фірму, і розіслала по екс-совку листи «за Ваші заслуги та вклад в світову науку пропонуємо стати членом Нью-Йоркської академії наук по спеціальній, тільки для Вас, ціні - 200 долларів». Потім надсилали красивий дипломчік… Батий - ти в НЙ був, здається? :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699193 вiд 2024-08-17 22:15:41Vichny Нігадяй, ти мав з більшим уваженієм ставитись до очей кацапської «соски»! Вона приїхала на свої чумні болота та, ридаючи, розказувала своїм оркам, що "хахли нас нє любят! :(((" Хуйло це почув та, скрєпя серце, розпочав благородную свящєнную вайну.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699192 вiд 2024-08-17 22:14:392 Vichny № 1699190с тобой разговаривать бесполезно, таких, как ты можно тока посылать нахуй..
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699191 вiд 2024-08-17 22:13:34Vichny, ти зух. Не зважай на ці коменти. Це ясно, що конкретний Батий нормальна людина. Але всі ці коментатори не доганяють суті справи. Знову ці пошуки виправдань якихось. А виправдань нема: ти маєш докласти зусиль. Це не дуже складно. Це - не естонську вивчати. Інакше, навіщо вбили Іру Фаріон? Аби знову ніхто висновків не робив? Ну, гаразд, то таке. Але Вічний - зух, що заторкнув це.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699190 вiд 2024-08-17 22:10:57Єбічєска сила, я винен у війні, виявляється, пздц. Казав «москаляку на гілляку» поки Батий хуй к кацапів смоктав. Так же було харашо, так жи дружна жилі, покі Вічний про «москаляку» не казав. Один в один відмазка кацапів які говорять що вони прийшли визволяти від страшних нациків, які скакали на Майдані і кричали про «москалів на ножі». От таких батиїв і прийшли кацапи «захищати» Батий, я знаю про старческий маразм, можливо і у мене буде, але я принаймні знаю яким не треба бути. Український рейджер, довбойоб то ти. ВюІди поцілуй свого куміра батия в старечу сраку. А я ніколи не буду поважати йобаних ватанів, які демонстративно не поважаюиь мову людей моєї країни. Вік, а тим більше «виїзди» і «пиво» ніхуя не індульгенція. Іди поповажай путіна, у нього теж вік.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699189 вiд 2024-08-17 21:52:35+1
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699188 вiд 2024-08-17 21:51:02А шо, війна вже закінчилась, вже можна сратись? Соберітесь, тряпкі :-).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699187 вiд 2024-08-17 21:42:23«– Я розраховую на всіх футболістів, які в нас є. Просто йому потрібен певний час, щоби зрозуміти наші взаємодії. Також є певні проблеми з комунікацією, адже він розмовляє іспанською, а в нас ніхто не знає цієї мови. Хоча Браян швидко навчається, і чудово підказує партнерам на полі під час тренувального процесу.» дивно якось, а перекладча найняти?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699186 вiд 2024-08-17 21:35:10до речі, раз мова зайшла, хоча і так негарно :( ЗП місто російськомовне, ну зараз трохи розбавилось біженцями з області, але не про то. На початку війни багато хто переходив і намагався спілкуватись українською, може не дома, але в транспорті, в магазинах. Це було чуть і так в раз, а тепер знов по російські восновном на вулиці … Особливо це помітно в останні півроку-кілька місяців.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699185 вiд 2024-08-17 21:27:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1699146 вiд 2024-08-17 19:38:25 а хто оце коментуе на залупл-ТБ? … А ось мені цікаво, а нахуя кисломорде уйобіщє абревіатуру УПЛ потворить? Що тут блядь йому знов не так?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699184 вiд 2024-08-17 21:23:462 Vichny№ 1699180ты меня так достал, что скажу, чего еще не говорил.Это ты виноват в текущей войне. В том числе,. Почему? Потому..Вспомни пьянку перед игрой в кафешке на верхнем входе на Динамо, када Хейтер приехал со своей новой соской. Это ты орал как подрезаный, москаляку на гилякую и я помню глаза той соски. Еще тогда подумал, это чтож она расскажет, када ее спросят - как сьездила?Но ты нихуя не меняешся, серба на вербы ты наш..
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699183 вiд 2024-08-17 21:19:32Вічний, в тебе немає жодної поваги до віку людини? З якою ти не один і не два рази на стадіон ходив та пиво пив? Вирішив, що маєш право тепер вдавати з себе морального авторитета? Вітаю, ти поводишся як останній довбойоб. Так, україномовність не є вакциною від довбойобства.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699182 вiд 2024-08-17 21:18:33посмотрел в таблицу, нихера не понял. какого полового Алескандрия на 1 месте?Очков - одинаково, по 6. Разница олинакова - +3. А вот забитый у нас боллше - 5, против 4 у Александрии.Так почему Алескандрия на 1 месте?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699181 вiд 2024-08-17 21:18:13Ukrainian Ranger № 1699179 а жабки що? а жабки де? а жабки кумкають в болоті :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699180 вiд 2024-08-17 21:07:23Батий, ти такий смішний зі своїми дитячими відмазками, просто пиздець. Ти скільки років в Україні вже? Хуй з ним, з говорінням, «білоруським акцентом» і все таке. Але ж тицьнути 1-2 слова чи речення, як ти зазвичай робиш, можна ж і українською? Ти ж не есе тут пишеш. Он, Бірюков такий є, Юрій. Такий же впертий як ти був. І корона на голові схожа - тіпа «всі лошки, один я дартаньян». Етнічний кацап, скоріш за все, хоча мені похуй хто є хто етнічно. Так його довго зайобували в пейсбучиках щоб на українську переходив, раз він так за Україну. Він на то огризався дуже сильно, нахуй людей посилав, банив. Аж поки не сталося 24.02.2022. Відтоді перейшов. Хоча я чомусь впевнений, що у побуті продовжує послуговуватись «удобною» кацапською. Футболіст Бабогло - гагауз, гравець збірної Молдови, його кар'єра точно не в українських лінгвістичних школах проходила, а говорить впевнено. Ти тупіший за гагауза і всіх звичайних людей, яким не впадло українською тут писати?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699179 вiд 2024-08-17 21:00:42Щось в нас тут жабки розкумкалися. Погода змінюється? НДо речі, на якому місці Оболонь в нас?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699178 вiд 2024-08-17 20:43:38Вичный, та знаешь, ты такой долюоеб, что я на тебя даже не обижаюсь..Я тут уже много раз рассказывл, аочему я\ оказался русскоговорящим. И я не удивлен, что ты не понял. потому ша долбоеб.Все тутуже знают, что я родился в Охмадете, мама из семьи с Никольской Борщагивки, папа - станица Ахтырская Кубань. Я рассказывал, что когда был в этой станице даже в 72 году, там говорили по украински. Что меня в годовалом возрасте вывезли на дальний восток. Где в селах тоже говорили по украински, но в школе только русский. Пару раз я оказывался в школах с изучением укранского. Судак 1966 год, 153 школа киев 1968, но меня обычно выгоняли из класса на втором уроке, чтобы не мешал. Патамушта весь класс лежал от смеха с моего белорусского акцента.И в институт поступил в Киеве, где обучение на русском.На работе, первой - рабочий русский, на второй - украмнский, насобачился писать, на третьей - английский и опять русский, забыл украинский.. А тепер - похуй..
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699177 вiд 2024-08-17 20:39:09Batyj № 1699164 Дінамовость продовжує перти :) Така тіпічна-тіпічна Насправді на Оболонь Арені є досить пристойний музей ФК, до якого я маю пряме відношення (а також ті люди, які зараз над Rebrew працюють). Там поруч ще гарна наливайка :)
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699176 вiд 2024-08-17 20:37:09Vichny № 1699161 І фани Динамо, Дмитро :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699175 вiд 2024-08-17 20:31:36yagshamash № 1699173 Я не про Зеленського, я про виборців Зеленського ;) Батий може скільки завгодно потрясати своїми «справками» і належністю до 25%, але ж ментально - ну «какайаразніца» ж типовий
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699174 вiд 2024-08-17 20:29:18Yagshamash № 1699172 Та нє, він хіба копіпасти якийсь сюди хуйарив українською, просто не підписував, то не його слова. О, он по телевізору Бабогло, гагауз, гравець збірної Молдови, віщає гарною українською. А Батию «тяжило», айкью заважає. І справка.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699173 вiд 2024-08-17 20:28:54Vichny, а до чого тут кацапо-зеленщина? Він якраз дуже суттєво вдосконалив свою українську й англійську теж, до речі. У цьому (і не лише) йому ріспект.