🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1297.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699172 вiд 2024-08-17 20:24:52

Vichny, він навіть у різні часи демонстрував, що може, якщо схоче, але не хоче чомусь. Ну, то таке. Людина не бачить зв'язку між кацапомовністю і війною. Власне, хуйло ж і прийшло під гаслами його защіщять.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699171 вiд 2024-08-17 20:22:50

№ 1699170
не ваш, не пизди..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699170 вiд 2024-08-17 20:22:02

справка єсть, бггггг
Тримайте мене семеро.
айкьюшний ти наш

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699169 вiд 2024-08-17 20:20:29

2 Vichny
№ 1699167
ну насчет IQ можем посоревноваться. Кстати, у меня справка есть, Ph. D., а у тебя?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699168 вiд 2024-08-17 20:20:24

«пісал би і по кітайскі» - нагадало мені що певний час тому чув від деяких хто англійською ні бе-ні ме. «Я в школі німецьку вчив!».
Але якщо копнути глибше, то той «нічецький учень» ніхуя крім пари поширених речень не міг з себе вичавити.

І наче знання чи «знання» китайської якось звільняє від обов'язку знати українську в Україні.
Типова кацапо-зеленщина.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699167 вiд 2024-08-17 20:17:06

прощє йому))
«какайа разніца»))
Типовий виборець зеленського віщає.

Майже всі дописувачі місцеві теж ніхуя не займають «абщєсвєнай должнасті», але перейшли.

Суркіс - теж, купа народу звичайного - теж.

Може ти просто тупий?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699166 вiд 2024-08-17 20:14:10

2 Vichny
№ 1699163
я, в отличие от ЯныкаЮ не занимаю общественной должности. И поэтому пишу так, как мне проще. Не понимаешь - не читай. Я бы писал и по китайски, но клавиатура не позволяет..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699165 вiд 2024-08-17 20:12:10

2 Vichny
№ 1699163
ну канечно, ты чо, не понял ищо?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699164 вiд 2024-08-17 20:11:20

Зал славы фк Рефрижиратор Фастов.

Под номером 2 под потолком висит футболка нашего знаменитого защтитника Васка Кучерявого, знаменитого тем, что в матче 1/138 кубка области перебад насмерть нападающего противника..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699163 вiд 2024-08-17 20:10:32

Батий, а ти кацап?
Скільки років в Україні ти живеш, чому такі проблеми з українською?

Навіть яник вивчив, і суркіс-мол якось чвякає-хуякає, і від ахмєтки та іншої донецької пиздоти чув українську. Та й майже всі в минулому рускопишущі дописувачі перейшли на українську.
А у тебе все якісь проблеми написати хоч пару слів в інтернеті українською. Це ж не потребує навіть багатотисячного словарного запасу, он суржик тут часто трапляється.
Тож в чому проблема, чим тобі допомогти?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699162 вiд 2024-08-17 20:05:54

2 Vichny
№ 1699161
ахуевай дальше, не останавливайся..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699161 вiд 2024-08-17 19:59:10

А хуїю з цього вашого Батия %)
Такою зарозумілістю відрізняються у світі кацапи і англійський low-class

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699160 вiд 2024-08-17 19:56:32

Так це васько коментувало; не пізнав.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699159 вiд 2024-08-17 19:55:54

2 Wallon
№ 1699156
аа, ну тогда достойный претендент…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699158 вiд 2024-08-17 19:55:41

ааа, це Вацко туди пристроївся

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699157 вiд 2024-08-17 19:54:07

У Карпат вийшло якесь пєдросо. От гратимуть проти кротівні - буде пєдріньйо проти пєдросо.

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699156 вiд 2024-08-17 19:51:16

Об нього Фернандіньо ногу зламав в матчі Оболонь - Шахтар, коли ми в них 1-0 виграли багато років тому :-)

А зараз вже перспективний тренер

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699155 вiд 2024-08-17 19:50:44

ну хоч так

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699154 вiд 2024-08-17 19:49:19

а вот и пендаль..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699153 вiд 2024-08-17 19:46:52

Михайленко центр забрав …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699152 вiд 2024-08-17 19:46:23

Шапаренко знов не прострілює лівою …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699151 вiд 2024-08-17 19:45:09

Брагару треба ставити справа … або не ставити.
На лівому фланзі приймає правою і потім іде вправо …і весь час невдало.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699150 вiд 2024-08-17 19:44:23

якась хуйня від Динамо в останні 10 хв

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699149 вiд 2024-08-17 19:40:45

Шовковький не бачить, що просів центр - вибачаюсь побачив!!!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699148 вiд 2024-08-17 19:39:48

ахуеть, симуляны.. А ведб этому учат в так называемых футбольных школах..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699147 вiд 2024-08-17 19:39:34

Ярмоленко треба випускати, коли команда домінує, а не навпаки.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699146 вiд 2024-08-17 19:38:25

а хто оце коментуе на залупл-ТБ?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699145 вiд 2024-08-17 19:34:23

2 Wallon
№ 1699136
ну тогда сама постановка вопроса - смешна..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699144 вiд 2024-08-17 19:32:53

я уже согласен на Буяльского, ока уберите Андриевського..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699143 вiд 2024-08-17 19:27:41

«опція викупу є, але вона не обов'язкова»

Перш, ніж вимовляти ротом іноземні слова, треба вивчити, що вони означають. Якщо опція, то вона аж ніяк не може бути обов'язковою.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699142 вiд 2024-08-17 19:22:16

Ванат баняк. М "яч ідеально на правіцй нозі, катни і все.., але нє, на незручну в цій позиції ліву перекладає і тому й помилка.
Грав в стилі Андрїєвського - той завжди перкладає на ліву.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699141 вiд 2024-08-17 19:19:49

2 Wallon
№ 1699138
кротовні

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699140 вiд 2024-08-17 19:19:02

а кому то Ванат муляе..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699139 вiд 2024-08-17 19:17:15

йес..

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699138 вiд 2024-08-17 19:04:18

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1699135

Дефлорація чого?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699137 вiд 2024-08-17 19:04:02

нарешті його замінили,
але «так ми слона нє продадім» :)

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699136 вiд 2024-08-17 19:03:46

Batyj
№ 1699132

Пізнаю зарозумілого невігласа - типового фана Динамо. З ким ви зараз граєте? Хто там головний тренер?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699135 вiд 2024-08-17 18:55:01

2 Wallon
№ 1699130
Дефлорація?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699134 вiд 2024-08-17 18:52:30

Лонвейк прийшов при Лупеску

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1699133 вiд 2024-08-17 18:51:08

Якісь заміни на другий тайм все-таки потрібні - Лонвейка нафуй безумовно.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.