Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699172 вiд 2024-08-17 20:24:52Vichny, він навіть у різні часи демонстрував, що може, якщо схоче, але не хоче чомусь. Ну, то таке. Людина не бачить зв'язку між кацапомовністю і війною. Власне, хуйло ж і прийшло під гаслами його защіщять.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699171 вiд 2024-08-17 20:22:50№ 1699170не ваш, не пизди..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699170 вiд 2024-08-17 20:22:02справка єсть, бггггг Тримайте мене семеро. айкьюшний ти наш
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699169 вiд 2024-08-17 20:20:292 Vichny№ 1699167ну насчет IQ можем посоревноваться. Кстати, у меня справка есть, Ph. D., а у тебя?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699168 вiд 2024-08-17 20:20:24«пісал би і по кітайскі» - нагадало мені що певний час тому чув від деяких хто англійською ні бе-ні ме. «Я в школі німецьку вчив!». Але якщо копнути глибше, то той «нічецький учень» ніхуя крім пари поширених речень не міг з себе вичавити. І наче знання чи «знання» китайської якось звільняє від обов'язку знати українську в Україні. Типова кацапо-зеленщина.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699167 вiд 2024-08-17 20:17:06прощє йому)) «какайа разніца»)) Типовий виборець зеленського віщає. Майже всі дописувачі місцеві теж ніхуя не займають «абщєсвєнай должнасті», але перейшли. Суркіс - теж, купа народу звичайного - теж. Може ти просто тупий?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699166 вiд 2024-08-17 20:14:102 Vichny№ 1699163я, в отличие от ЯныкаЮ не занимаю общественной должности. И поэтому пишу так, как мне проще. Не понимаешь - не читай. Я бы писал и по китайски, но клавиатура не позволяет..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699165 вiд 2024-08-17 20:12:102 Vichny№ 1699163ну канечно, ты чо, не понял ищо?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699164 вiд 2024-08-17 20:11:20Зал славы фк Рефрижиратор Фастов.Под номером 2 под потолком висит футболка нашего знаменитого защтитника Васка Кучерявого, знаменитого тем, что в матче 1/138 кубка области перебад насмерть нападающего противника..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699163 вiд 2024-08-17 20:10:32Батий, а ти кацап? Скільки років в Україні ти живеш, чому такі проблеми з українською? Навіть яник вивчив, і суркіс-мол якось чвякає-хуякає, і від ахмєтки та іншої донецької пиздоти чув українську. Та й майже всі в минулому рускопишущі дописувачі перейшли на українську. А у тебе все якісь проблеми написати хоч пару слів в інтернеті українською. Це ж не потребує навіть багатотисячного словарного запасу, он суржик тут часто трапляється. Тож в чому проблема, чим тобі допомогти?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699162 вiд 2024-08-17 20:05:542 Vichny№ 1699161ахуевай дальше, не останавливайся..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699161 вiд 2024-08-17 19:59:10А хуїю з цього вашого Батия %) Такою зарозумілістю відрізняються у світі кацапи і англійський low-class
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699160 вiд 2024-08-17 19:56:32Так це васько коментувало; не пізнав.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699159 вiд 2024-08-17 19:55:542 Wallon№ 1699156аа, ну тогда достойный претендент…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699158 вiд 2024-08-17 19:55:41ааа, це Вацко туди пристроївся
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699157 вiд 2024-08-17 19:54:07У Карпат вийшло якесь пєдросо. От гратимуть проти кротівні - буде пєдріньйо проти пєдросо.
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699156 вiд 2024-08-17 19:51:16Об нього Фернандіньо ногу зламав в матчі Оболонь - Шахтар, коли ми в них 1-0 виграли багато років тому :-) А зараз вже перспективний тренер
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699155 вiд 2024-08-17 19:50:44ну хоч так
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699154 вiд 2024-08-17 19:49:19а вот и пендаль..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699153 вiд 2024-08-17 19:46:52Михайленко центр забрав …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699152 вiд 2024-08-17 19:46:23Шапаренко знов не прострілює лівою …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699151 вiд 2024-08-17 19:45:09Брагару треба ставити справа … або не ставити. На лівому фланзі приймає правою і потім іде вправо …і весь час невдало.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699150 вiд 2024-08-17 19:44:23якась хуйня від Динамо в останні 10 хв
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699149 вiд 2024-08-17 19:40:45Шовковький не бачить, що просів центр - вибачаюсь побачив!!!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699148 вiд 2024-08-17 19:39:48ахуеть, симуляны.. А ведб этому учат в так называемых футбольных школах..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699147 вiд 2024-08-17 19:39:34Ярмоленко треба випускати, коли команда домінує, а не навпаки.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699146 вiд 2024-08-17 19:38:25а хто оце коментуе на залупл-ТБ?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699145 вiд 2024-08-17 19:34:232 Wallon№ 1699136ну тогда сама постановка вопроса - смешна..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699144 вiд 2024-08-17 19:32:53я уже согласен на Буяльского, ока уберите Андриевського..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699143 вiд 2024-08-17 19:27:41«опція викупу є, але вона не обов'язкова» Перш, ніж вимовляти ротом іноземні слова, треба вивчити, що вони означають. Якщо опція, то вона аж ніяк не може бути обов'язковою.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699142 вiд 2024-08-17 19:22:16Ванат баняк. М "яч ідеально на правіцй нозі, катни і все.., але нє, на незручну в цій позиції ліву перекладає і тому й помилка. Грав в стилі Андрїєвського - той завжди перкладає на ліву.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699141 вiд 2024-08-17 19:19:492 Wallon№ 1699138кротовні
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699140 вiд 2024-08-17 19:19:02а кому то Ванат муляе..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699139 вiд 2024-08-17 19:17:15йес..
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699138 вiд 2024-08-17 19:04:18Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1699135 Дефлорація чого?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699137 вiд 2024-08-17 19:04:02нарешті його замінили, але «так ми слона нє продадім» :)
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699136 вiд 2024-08-17 19:03:46Batyj № 1699132 Пізнаю зарозумілого невігласа - типового фана Динамо. З ким ви зараз граєте? Хто там головний тренер?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699135 вiд 2024-08-17 18:55:012 Wallon№ 1699130Дефлорація?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699134 вiд 2024-08-17 18:52:30Лонвейк прийшов при Лупеску
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699133 вiд 2024-08-17 18:51:08Якісь заміни на другий тайм все-таки потрібні - Лонвейка нафуй безумовно.