Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699132 вiд 2024-08-17 18:49:442 Wallon№ 1699130а кто такой «Лупашко»?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699131 вiд 2024-08-17 18:43:48Той Лонвейк застряг у Динамо часів чи то раннього Будулая, чи то пьозднєго Михайличенка.
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699130 вiд 2024-08-17 18:35:43Поки вони там бігають, задам питання знавцям: за яку дію Лупашко назавжди потрапив в зал слави ФК Оболонь? (Вічний, мовчи :-) )
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699129 вiд 2024-08-17 18:31:18Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699123 вiд 2024-08-17 18:21:36 Лонвейк - тупе повільне уйобище. ------------------------------- Він не винен - винні селекціонери. Куча аренд і його ніхто не хоче викупити. Його б вільним агентом випхнути.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699128 вiд 2024-08-17 18:31:10пасователи сраные. Никто не отважится на удар..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699127 вiд 2024-08-17 18:30:01дали свет. Андриевский - катастрофа..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699126 вiд 2024-08-17 18:29:52таке нада забивать :(
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699125 вiд 2024-08-17 18:27:34Дуже-дуже нетехнічний удар від Лонвейка …показав, як не треба бити, бо взяв і підсів під м "яч під час удару з нахилом корпусу назад. Слабий гравець …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699124 вiд 2024-08-17 18:26:12ну з третьої спроби у Піхаленка таки залетіло. Молодець. Чим битись головою в стіну оборони, краще так
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699123 вiд 2024-08-17 18:21:36Лонвейк - тупе повільне уйобище.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699122 вiд 2024-08-17 18:21:17Даббссон ж є.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699121 вiд 2024-08-17 18:15:55Ахуеть, у меня пропал свет..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699120 вiд 2024-08-17 18:15:16Центральна вісь - Лонвейк, Андрієвський, Біловар, це катастрофа.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699119 вiд 2024-08-17 18:02:57малацца, на 44 секунде банка.. А я предупреждал..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699118 вiд 2024-08-17 17:59:56впрочем, по тому же мнению и в ДК 3 нападника..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699117 вiд 2024-08-17 17:58:54в понимании коментатора Карпаты играют с тремя напалающими..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699116 вiд 2024-08-17 17:54:51Понятно, что в начале второго тайма будут ударные замены, но.. терять время?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699115 вiд 2024-08-17 17:52:40пардон, хотел сказать, что Сашо сильно рискует..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699114 вiд 2024-08-17 17:52:06Cfij hbcretn gj-dphjckjve//«Динамо»: 1. Бущан (К) — 24. Тимчик, 40. Біловар, 32. Михавко, 2. Вівчаренко — 17. Лонвейк, 18. Андрієвський — 9. Волошин, 76. Піхальонок, 22. Кабаєв — 11. Ванат.Запасні: 35. Нещерет, 7. Ярмоленко, 10. Шапаренко, 15. Рубчинський, 20. Караваєв, 23. Малиш, 28. Себальйос, 29. Буяльський, 30. Діалло, 44. Дубінчак, 45. Брагару, 91. Михайленко.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699113 вiд 2024-08-17 17:39:32Причому Попова навіть на лавці нема.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699112 вiд 2024-08-17 17:38:09Піхальонок в основі, але окрім того і Андрієвський, і голландський хєр Лонгвейк, і навіть зять.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699111 вiд 2024-08-17 17:36:16Якщо церкву буде заборонено, то і храми треба буде з-під її фактичного контролю забирати і передавати… а от хз кому, початково мабуть державі.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699110 вiд 2024-08-17 14:56:24так шо, нарешті заборонять москальський патріархат? от блін :) а то на Оболоні лише одна нормальна церква. мабуть тепер побільшає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699109 вiд 2024-08-17 10:53:28Росія погрожує італійським журналістам, які зняли репортаж у Суджі Марія Захарова Міністерство закордонних справ Росії в п’ятницю, 16 серпня, викликало посла Італії Чечилію Піччоні та поскаржилось їй на телеканал Rai, знімальна група якого зняла репортаж у Курській області. Відомство Марії Захарової нарікає, що команда Rai, яка працювала на Курщині, «грубо порушила російське законодавство та елементарні правила журналістської етики». Там пригрозили журналістам кримінальною відповідальністю на території Росії, додавши, що «компетентними відомствами робляться необхідні кроки щодо встановлення обставин скоєного співробітниками Rai злочину». Раніше цього тижня репортери Rai Стефанія Баттістіні і Сімоне Траїні показали репортаж про наступ ЗСУ в Курській області – ймовірно, ставши першими іноземними журналістами, які отримали туди допуск. Джерело: https://censor.net/ua/n3505176 ----- Кацапи хай звикають. В Донбасі 2014-17 та і на окупованих землях 2022 року возили чимало журналістів як з Китаю, так були там і західні деякі прикормлені.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699108 вiд 2024-08-17 10:21:25Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1699107 вони за нагоди перші б станцювали на могилі хуйлостану.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699107 вiд 2024-08-17 10:05:49Прикольно, що ОДКБшні тюбєтєйки мовчать. Ігдє солідарность? Треба адінзафсєхіфсєзаоднаво ікакадінумрьом - а тут ні пари з вуст.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699106 вiд 2024-08-17 09:09:03Від початку наступальної операції ЗСУ у Курській області РФ минуло понад 10 днів, але практично жодна з країн, які Москва вважає «дружніми», досі не засудила перше військове вторгнення іноземної держави на територію Росії з часів Другої світової війни. На це звертають увагу росЗМІ та Telegram-канали. Єдиною країною серед «дружніх» до РФ, яка засудила події на Курщині, стала Сирія, звертає увагу The Moscow Times. Водночас МЗС Китаю, реагуючи на прохання журналістів прокоментувати становище в Курській області, вказало, що Пекін «звернув увагу на ситуацію, що склалася». Білоруський правитель Лукашенко закликав Росію та Україну «закінчити бійку» та сісти за стіл переговорів. https://p.dw.com/p/4jZXp ------- орбан повернувся з відпустки? він же головує в раді єс? до речі, дійсно, «вєроломно», «вставай страна агромная», «враг у варот» … а бєлоусов зустрічається з міністром оборони буркіна-фасо я хз, звичайно. можливо для хуйлостана тролінг макрона важливіше… було буркіна-фасо ваше, а тепер - наше, ги-ги-ги… там за останні роки пара військових переворотів. спочатку одні військові попросили чинного президента на вихід. потім інші попросили того що прийшов правити… «серйознийє рібята» …
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699105 вiд 2024-08-17 09:00:20ProstoVlizPobalakaty № 1699099 вiд 2024-08-17 00:24:16 sk (Samsung galaxy) № 1699098 вiд 2024-08-16 23:43:52 yagshamash № 1699097 починав дивитись еліну на якомусь англо-стрімі. там ольга савчук була в ролі спів-коментатора. її спитали про те як еліна несла прапор на олімпіаді. вона сказала що їм повідомили за декілька днів і попросили все тримати в секреті. але «секрет» швидко вилився в медіа і вони реально робили репетицію. тому що ніхто не знав що робити :) еліна замість того щоб тиждень відпочити перед юс-оупен, записалась на турнір на наступному тижні. видно планувала більше матчів зіграти в торонто-цінці… у алькараза інколи (рідко) стаються провальні матчі, і він на пресухах розказує що «це була моя найгірша гра в житті»), цікаво що його матч перервали. він виграв 1й сет і мат зупинили на тай-брейк в 2му… видно коли повертались на корт, карлос планував за 10 хв «дожати» дідугана гаеля на тай-брейку і піти відпочивати. дивився сабалєнку. от, сука, яка вона «конь» :) мені здалось що вона навіть на 80% не включалась… крім рибакіної, яка може лупити также сильно, чи іги, яка може крутити і бити дуже косі удари, заставляючи сабалєнку бігати за м'ячами, шанси є тільки у тих хто може швидко і дого бігати, повертаючи якомога більше м'ячів назад. як коко-гауф… ну, або, кому повезе і у сабалєнки шиза в голові почнеться… був такий провал в кінці 1го сету, що дозволив еліні зробити зворотній брейк…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699104 вiд 2024-08-17 07:18:20блин, шахеды над головой летают..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699103 вiд 2024-08-17 06:55:38Это надо было быть профессором математики, йобнутом на комбинаторике, чтобы такое придумать: https://dynamo.kiev.ua/uk/news/601669-yakshcho-dynamo-proide-zaltsburh-to-pid-chas-zherebkuvannia-osnovnoho-etapu-lihy-chempioniv-bude-v-tretomu-abo-chetvertomu-koshyku?skip_infinite=1#comments
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699102 вiд 2024-08-17 04:15:06Nycolas № 1699096 вiд 2024-08-16 23:22:44 Без відносно до. Його батько - батько абрамса у системі закупівель. Він республіканець до коренів, але за логістику та Україну стоїть горою.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699101 вiд 2024-08-17 02:55:13Операція «Пенетрація» російської Федерації. Ввійшли на 40 км. На хую вертелі. (с) Шейтельманн
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699100 вiд 2024-08-17 00:48:39карлос-хуярлос, теніс-пизденіс
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699099 вiд 2024-08-17 00:24:16sk (Samsung galaxy) № 1699098 вiд 2024-08-16 23:43:52 Гаель взагалі довів Алькараса до нервового зриву, який більше характерний для рубльових-медведєвих. Ракетку Карлос зламав, щоправда здається не матюкав нікого.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699098 вiд 2024-08-16 23:43:52yagshamash № 1699097 Так, інший рівень… Ну нічого. Гарний тест перед юс оупен Гаель у алькараза виграв
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699097 вiд 2024-08-16 23:41:02SK Еліна поборолася у першому сеті. Відіграла брейк на 5 5. Тут таки його віддала і програла 5 7. А далі без варіянтів. Се ля ві.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699096 вiд 2024-08-16 23:22:44Трент Теленко, американський аналітик і військовий історик, колишній співробітник Пентагону: Залізнична логістика російської армії зараз у гіршому стані, ніж коли повстання Ваґнера захопило залізничну сортувальну станцію Ростова-на-Дону. Україна тепер має фізичний доступ і контроль над лінією Льгов-Бєлгород та лінією Льгов-Ворожба. Дві ключові залізничні сортувальні станції російської армії в окупованій Україні знаходяться в Бєлгороді та Ростові-на-Дону. Причому Бєлгородська залізнична сортувальна станція щойно була відрізана з півночі. Такого перенаправлення руху поїздів у росії не відбувалося з 1941 року
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699095 вiд 2024-08-16 23:13:39Ця південно-західна Курщина це лісова зона. Там оті дороги, річка і суцільні змішані ліси. І х-й ти де пройдеш в місцях поза дорогами, які певно від царя гороха там були і не змінювалися. Це Білгородщина - Слобожанщина там важче, там лісостеп, шо переходить в степ і там вже варіантів більше.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699094 вiд 2024-08-16 23:11:36Batyj № 1699091 зaбaгaтo рaдникiв якi зaкiнчувaли типoвi Russian and Eastern European Studies
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1699093 вiд 2024-08-16 22:36:03olma № 1699074 вiд 2024-08-16 17:41:51 Вже пишуть, що залишився один самий західний міст та +650 км2