🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1303.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698932 вiд 2024-08-13 23:58:07

Ось тут їм можно напихати хуїв
https://x.com/DynamoKyiv/status/1823460394809135606

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698931 вiд 2024-08-13 23:56:03

Шотландці прийшли у твітер Динамо і постять хуйло з кацапськими прапорами. Жалюгідний скам

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698930 вiд 2024-08-13 23:51:22

На трибуні був банер СуДжа з динамівським ромбиком там, де Д :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698929 вiд 2024-08-13 23:50:29

Ванату - так, слід дорослішати і набувати навичок вбивці ;)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698928 вiд 2024-08-13 23:49:07

Ванат часто грає доволі корисно і хитро. Але постійно чогось не вистачає.
Хз це психологія / впевненість, або щось серйозніше.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698927 вiд 2024-08-13 23:48:36

Не без проблем, але перемога, за яку слід подякувати СаШо і команді.

Зальцбург-Червоний Бичара - це доволі серйозно, якщо справді вони.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698926 вiд 2024-08-13 23:48:36

Але за ці паси назад хотілося вставити їм всім по клізмі зі скіпідаром.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698925 вiд 2024-08-13 23:47:36

З перемогою! Хлопці молодці, і заміни спрацювали як треба. Ну і з вилученням пощастило.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698924 вiд 2024-08-13 23:46:42

Valeriy
№ 1698921
так. у цьому і є весь Ванат.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698923 вiд 2024-08-13 23:46:36

З перемогою!

1й гол - ідеальна гра Піхальонка.
Створив собі простір для удару і виконав удар єдиною можливою траєкторією.
Клас!

2-й гол - блискавична контра в кілька пасів.
Це просто сльози на очах.
Браво!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698922 вiд 2024-08-13 23:45:33

olma
№ 1698918
я б не сказав, що було потужно. було стрьомно. але, на щастя, все склалося: бразильський довбойоб-гравець + італійський принциповий арбітр. навіть у меншості шотландці могли забивати, бо у ДК не вистачає конкурентних матчів, вони легко відпускають суперника, дають йому продихатись, коли треба додушувати.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698921 вiд 2024-08-13 23:44:44

VVV
№ 1698916 вiд 2024-08-13 23:39:09

в цьому весь Ванат.
---------------------
Воротар розтянувся … у Ваната м "яч під робочою лівою, прокидай в сторону і закатуй в пусті.
При ударі, який він робив, треба бити між ніг, але на це треба мати холодну голову.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698920 вiд 2024-08-13 23:42:50

це Динамо просто сильніше за цей Рейнжерс.
і помітно краще готово фізично

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698919 вiд 2024-08-13 23:42:44

и шо теперь? Зальбург? Который прошел Твенте 5-4?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698918 вiд 2024-08-13 23:42:05

VVV
№ 169891
----
Вистачає в ДК чуваків, які начебто вміють грати в футбол, але якась фундаментальна хиба чи недолік не дає ефекту.

Молодці. СаШові залік за цей матч! Дуже потужно вийшло.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698917 вiд 2024-08-13 23:40:19

Yagshamash
№ 1698910 вiд 2024-08-13 23:33:07

Так, слід було чіткіше висловитися - я не про всіх шотландців, а про фанів Рейнджерса, які, нам тут повідомляли, нарід малоосвічений та власне бидлуватий.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698916 вiд 2024-08-13 23:39:09

в цьому весь Ванат.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698915 вiд 2024-08-13 23:38:45

Olma Зі стадіо там треба електричкою їхати півгодини до центру.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698914 вiд 2024-08-13 23:36:38

В Глазго метра нема, тому вболівальники на маршрутку вечірню попиздували, або на електричку Ніжинську. До місцевої Носовки година їзди. Будьте трохи снісходітєльні чи шо.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698913 вiд 2024-08-13 23:35:19

теперь главное, не пустить 2 в добавленное время..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698912 вiд 2024-08-13 23:34:23

тактические замены на 89 минуте..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698911 вiд 2024-08-13 23:34:18

Дуже класна країна. Всі люблять Україну.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698910 вiд 2024-08-13 23:33:07

Нормальні чуваки шкоти. Ніяка не бидлота.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698909 вiд 2024-08-13 23:31:40

Багато підарів на трибунах, вже пиздують со стадіону. Мабуть на метро запізнюються, гівнососи. Чмо обісцяне а не фани.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698908 вiд 2024-08-13 23:30:29

Молодці, реалізували чисельну перевагу. Хороша фізуха і правильні заміни. Але часу ще вистачає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698907 вiд 2024-08-13 23:30:25

Тим часом, малосвідома шотландська бидлота вже потяглася з трибун до пабу - заливати горе пивом.

SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698906 вiд 2024-08-13 23:29:19

А ось і другий

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698905 вiд 2024-08-13 23:29:01

Хто там пиздів про заміни, га???? Це пиздець!!!!!!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698904 вiд 2024-08-13 23:28:46

будуть нити, що суддя злив рейнджерів.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698903 вiд 2024-08-13 23:28:42

як казав один кацап: «і тут наш трєнєр угадал с замєной»
:)

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698902 вiд 2024-08-13 23:28:15

Знов кучно пішло

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698901 вiд 2024-08-13 23:28:07

ну все. гут.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698900 вiд 2024-08-13 23:27:59

Нє …ось тепер всьо.

SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698899 вiд 2024-08-13 23:27:45

Трясця лишень зібрався написати, про недо барселону так вони забили.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698898 вiд 2024-08-13 23:27:44

Волошин 0-2

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698897 вiд 2024-08-13 23:27:42

красавелу запіханув

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698896 вiд 2024-08-13 23:27:41

0-2!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698895 вiд 2024-08-13 23:27:13

Піх - і фсьо ;)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698894 вiд 2024-08-13 23:27:04

тільки хотів написати, що ліва у Пихальонка в порядку.

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698893 вiд 2024-08-13 23:26:21

Гол


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.