🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1308.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698732 вiд 2024-08-11 00:28:34

Starik (Україна, Київ)
№ 1698731
у мене сьогодні брат помер. від того ж типу раку
лікар сказав що шансів нуль коли такий тип раку починається. причини виникнення - хз. хімія може відтерміновувати, залежить як рано діагностували, але не довго…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698731 вiд 2024-08-10 23:36:02

https://apnews.com/article/susan-wojcicki-youtube-former-ceo-google-obit-67271f8fe43bdd6ed04f35f484464489

Легенда. RIP.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698730 вiд 2024-08-10 23:14:17

olma
№ 1698728 вiд 2024-08-10 23:00:52

Іра Коляденко - слава!
___________________________
Героям слава!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698729 вiд 2024-08-10 23:04:53

Поважаю і шаную укр. службу BBC. Дуже шустрі, швидкі, але помірковані без надмірного клікбета.

Коляденко виборола Україні срібло. Як вона врятувалась від російської окупації

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c8jl9ywwv10o?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698728 вiд 2024-08-10 23:00:52

Іра Коляденко - слава!

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698727 вiд 2024-08-10 22:52:59

Ірина Коляденко - срібна призерка Олімпіади в Парижі у вільній боротьбі (вагова категорія до 62 кг)!

У фінальній сутичці українка поступилася?? Сакурі Мотокі

Для Ірини Коляденко це друга олімпійська медаль - на Олімпіаді в Токіо вона завоювала бронзу

Це 12-та медаль для України на Іграх у Парижі!

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698726 вiд 2024-08-10 22:51:30

про стрибки у висоту
всі забули що був такий чувак на прізвище бондеренко (якщо я не помиляюсь), він че-чс брав, навіть світовий рекорд пару раз пробував бити… тобто був у топ-і, як зараз магучіх… але десь «пропав». начеб-то була травма і після травми на свій рівень не повернувся, але що там насправді - хз…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698725 вiд 2024-08-10 22:16:02

ахххаха, кадирівці доповіли Кадирову і Путіну «Ми видвінулісь навстречу ВСУ в курской области, но размінулісь с німі. А то би ми огого!»

тік ток війська, бггг :-)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698724 вiд 2024-08-10 22:13:52

Стрибок Олега Дорощука (Кропивницький) 2.31 на ОІ Париж. 6 місце, але потужно стрибнув.

https://x.com/danzo_fs/status/1822344222130729471

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698723 вiд 2024-08-10 22:05:28

yagshamash
№ 1698720
----
тут велике поле до роботи. УП ніколи не мало свого мовного стиля.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698722 вiд 2024-08-10 21:44:59

по каспарову. слухав його довге і-вью тижень назад
не слухав інших «хароших рузьких», тільки читав «цитати», які без контексту можуть бути не дуже коректними
але гарі - самий адекватний
сподобалась фраза: якщо у вас немає хороших ходів, це не значить що потрібно робити погані
це до тих що обміняли і почали розказувати що допомагати зсу - «зло»
ну і сам каспаров каже що можливості рус опозиції зараз щось зробити в одиночку - майже нуль. а сама реальна сила, яка може йобнути хуйло-режим, це зсу. тому потрібно допомагати максимально. наче у них у празі був колись «зльот» і вони там якусь «декларацію» видали, де написано підтримка зсу як пріорітет
і тепер він каже, всі кого обміняли, прости тест. нехай підпишуться під декларацією…
або ті хто каже що він апазіціонєр…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698721 вiд 2024-08-10 21:31:39

Гарри Каспаров.

Наблюдая за событиями, которые развернулись в последние дни в Курской области, мы считаем нужным подчеркнуть следующее:
Как мы уже не раз заявляли, война, развязанная Путиным против Украины, является преступной. Сейчас эта война возвращается в Россию, что вполне закономерно. «Посеявший ветер, пожнет бурю». Все жертвы и разрушения, вызванные этой войной, в том числе и на территории РФ, являются прямым следствием путинской преступной политики.
Для Украины эта война – оборонительная и справедливая. Украинцы воюют за свою свободу и независимость, за право существовать на Земле как государство и нация. Они вправе защищаться так, как считают нужным, соблюдая при этом законы и обычаи войны. Перенос военных действий на территорию агрессора – их законное право.
Мы приветствуем прорыв ВСУ в Курскую область, который демонстрирует нам, что ход войны отнюдь не предрешен. Локальные успехи путинских захватчиков в Украине оказались лишь отдельным эпизодом войны. Теперь инициатива перешла к украинцам, что внушает нам надежду на то, что победа Украины в этой войне не только возможна, но и вполне вероятна.
Особенно впечатляет то обстоятельство, что нынешний успех ВСУ достигнут при очень ограниченных поставках вооружений из стран Запада и в условиях острого дефицита живой силы, о котором так много говорили в последнее время всевозможные эксперты. Прорыв ВСУ в Курскую область вновь убеждает нас в том, что борьба за праведное дело является сильнейшей мотивацией, оказывающей порой большее влияние на ход боевых действий, чем вооружения и экипировка солдат.
Происходящее в Курской области является лучшим ответам скептикам, твердящим о необходимости переговоров и невозможности выхода на границы 1991 года. Ход войны непредсказуем, а ее конечный результат может оказаться совсем не таким, как его представляли.
К сожалению, ни одна боевая операция не обходится без потерь. Мы выражаем соболезнования родным и близким мирных жителей, погибших в результате боевых действий в Курской области. При этом мы обращаем их внимание на то, что реальным виновником гибели этих людей (как и всех жертв войны) является российский диктатор, развязавший эту войну и продолжающий ее вести до сих пор.
Мы также напоминаем, что неизменно поддерживаем Украину в этой войне с самого ее начала. Мы воспринимаем ВСУ как наших естественных союзников в борьбе с путинской тиранией. В этом наше коренное отличие от других отрядов российской политической эмиграции, занимающих до сих недостаточно внятную позицию по отношению к этой войне. Мы призываем их одуматься и начать оказывать действенную поддержку тем, кто с оружием в руках противостоит сейчас путинской агрессии: ВСУ и российским добровольцам.
Наш лозунг – «Победу Украине, свободу России» - сейчас обретает новый смысл, когда мы видим, как ВСУ идут по территории РФ, фактически освобождая ее от путинизма. Каким бы ни был конечный итог этой операции, становится ясно одно: путинский режим не так силен, как кажется. Его можно сокрушить силой оружия и в Украине, и в самой России.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698720 вiд 2024-08-10 21:22:45

Я про «вишку» читав на УП.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698719 вiд 2024-08-10 21:21:52

Olma, Я не кажу про експертів, я кажу про журналістів, що складали іспити з мови.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698718 вiд 2024-08-10 20:53:58

Слухаю радіо, і кожен воєнний (військовий) експерт - каже нанесли удар, наносили удари. Кожен.
При тому що журналісти самі вживають нормальне українське - завдавати удару.

Наносити можна шар фарби на залізні гаражні двері.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698717 вiд 2024-08-10 20:46:47

«Вишка» то «вежа» нашою мовою. Вишка - хуїшка (с)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698716 вiд 2024-08-10 20:26:25

гы, еще один «хороший руцкий» проявился. Лев Шлосберг. Помнится, Албаденко его тут оччень уважал..

https://x.com/levshlosberg/status/1821777807707398320

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698715 вiд 2024-08-10 18:46:50

Грайворон - справді треба брать, бо нормальна назва, не якийсь там рильск. :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698714 вiд 2024-08-10 18:20:04

Sauron
Подивимось чи буде продовження. Наші цілком можуть спробувати захопити прикордонну територію і на Белгородщині, чому б ні? Там отой Гайворон зовсім близько, ще й напівоточений українською територією, подивися карту. З іншого боку росіяни теж про це знають і змушені когось на укріплення кордону відправляти замість іти у Курську область.
Головна задача, наскільки я розумію, примусити росіян перекидати війська з інших ділянок фронту. Якщо зона окупації буде достатньо великою, то росіянам доведеться відмовитися від продовження наступу на Донбасі, щоб не втрачати свої території.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698713 вiд 2024-08-10 17:55:35

Valeriy
№ 1698702

тa вoнo вжe й тaк зрoзумiлo чoму нe змiг :)

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698712 вiд 2024-08-10 13:24:59

ВМС вночі винесли газову вишку, на якій було до 40 росіян та розвідувальна апаратура.

Ще не міст, але розминка непогана

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698711 вiд 2024-08-10 12:21:50

як би була ще можливість зараз керченський міст йобнути, то довело б хуйлушу до сказу. може і наїбнувся б від нападу.
хз, що буде далі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698710 вiд 2024-08-10 12:08:32

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1698703 вiд 2024-08-10 11:19:51

«Фахівці компанії Over Easy Solar встановили на даху футбольного стадіону Уллевол (Норвегія) найбільшу у світі сонячну електростанцію з вертикальними панелями».

(https://glavcom.ua/world/observe/u-norvehiji-zjavilas-najbilsha-u-sviti-vertikalna-sonjachna-elektrostantsija-jakij-vona-maje-vihljad-foto-1013843.html)

Хз, може і у нас щось таке слід зафуярити.
-------------------------------------------------
Зайшов …глянув.
Що вразило? Тим, що в банерах рекламується нова колекція кросівок в МЕЛІТОПОЛІ!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698709 вiд 2024-08-10 12:08:06

Enot
№ 1698705

Та глянь карту де той Пороз.
Не факт, що русня навіть має з ним якесь сполучення.

Наявність публічного відео - вже іпсо і привертання уваги.
На 99% наших там вже нема.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698708 вiд 2024-08-10 12:02:58

olma
№ 1698706 вiд 2024-08-10 11:54:51

Там треба глянути мапу залізничних колій РФ в прикордонні з Україною. (На жаль, Гугл мепс - звичайний безплатний сервіс не малює залізницю окремими кольором або як раніше такою смугастою чорнобілою зал. дорогу в совєцьких контурних і топографічних мапах школьних малювали).

А хотів було російську карту железных дорог Європейской часті Росії, так в мене без VPN домени ". ru не відкриває.

Короче, якщо глянути там, то стане ясно чи ІПСО чи не ІПСО.
------------------------------------------------
Це перше, що я зробив ще два дня назад.
http://www.gps-info.com.ua/27653

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698707 вiд 2024-08-10 11:58:41

olma
№ 1698706
Коли серйозний заход - то все тихо, без відосів…
А тут одразу відос. Явно хочуть ресурс на себе відтягнути… Точно не другий основний напрямок

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698706 вiд 2024-08-10 11:54:51

Там треба глянути мапу залізничних колій РФ в прикордонні з Україною. (На жаль, Гугл мепс - звичайний безплатний сервіс не малює залізницю окремими кольором або як раніше такою смугастою чорнобілою зал. дорогу в совєцьких контурних і топографічних мапах школьних малювали).

А хотів було російську карту железных дорог Європейской часті Росії, так в мене без VPN домени ". ru не відкриває.

Короче, якщо глянути там, то стане ясно чи ІПСО чи не ІПСО.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698705 вiд 2024-08-10 11:26:25

Sauron
ІПСО це якби ніхто нікуди не заходив

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698704 вiд 2024-08-10 11:22:00

Enot
№ 1698698

Ось це виглялає просто як іпсо, а не новий напрям. :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698703 вiд 2024-08-10 11:19:51

«Фахівці компанії Over Easy Solar встановили на даху футбольного стадіону Уллевол (Норвегія) найбільшу у світі сонячну електростанцію з вертикальними панелями».

(https://glavcom.ua/world/observe/u-norvehiji-zjavilas-najbilsha-u-sviti-vertikalna-sonjachna-elektrostantsija-jakij-vona-maje-vihljad-foto-1013843.html)

Хз, може і у нас щось таке слід зафуярити.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698702 вiд 2024-08-10 10:55:28

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1698694 вiд 2024-08-10 09:08:14

Valeriy
№ 1698667

aгa a пянi aнглiйськi убoлiвaльники мoжуть тримaти тeмп? :)

PS мiг-нeзмiг…
--------------------------------------------------
-Товарищ директор филармонии, я пою лучше чем Поваротти?
-Товарищ посетитель, Вам надо обратиться в специализированное лечебное учреждение, где профессионально всех выслушивают и дают площадку для сольной карьеры.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698701 вiд 2024-08-10 10:39:33

klirik
№ 1698692
У них же ФСБ включає погранців
Типу прорив кордону погранців повинні ліквідувати… Ну або ФСБ відповідає за контр тероризм…
Можна історію з Вірменії згадати. Всі погранці - з хуйлостану. Зараз тільки з аеропорту їх вивели.
Недавно по моєму портніков розказував що летів з єревана в мск.
І казав що дивна ситуація. При вильоті тебе перевіряє ФСБ хуйлостану. І на прильоті. Питання нафіга 2 рази…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698700 вiд 2024-08-10 10:17:42

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1698696
----
Там вже пару днів як сидить батальйон спецназа ГРУ в тому Курчатові.

з. і. Якщо захоплювати такий обєкт, то треба десантуру, альфу висилати в перший же день, а потім вже броньовану техніку висилати на підкріплення, в перший же день.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698699 вiд 2024-08-10 10:16:06

Можливо, наші хочуть забрати місто Грайворон. Адміністративно, село Пороз належить до Грайворона, і біля нього дорога в це місто іде. І сам Грайворон дуже близько від кордону, лише 7 км, якщо вірити Вікіпедії.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698698 вiд 2024-08-10 10:06:04

Зараз в мережі з'явилося відео - ЗСУ в селі Порозі Белгородської області. Це досить далеко від Курського напряму, тобто в РФ з'являється ще одна лінія фронту.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698697 вiд 2024-08-10 09:46:46

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1698693 вiд 2024-08-10 08:44:51

«…поводом для разговора стала запись Арестовичем аудиокниги романа братьев Стругацких» Обитаемый остров ".
------------------
Гм… у того підара дикція така, ніби у нього постійно фуй в роті - куди йому ще аудіокниги записувати?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698696 вiд 2024-08-10 09:45:01

Щодо Курської АЕС, то якими б довбойобами не були кацапи, вони напевно вже перекинули туди якісь сили, щоб її прикрити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698695 вiд 2024-08-10 09:33:46

PEPSI (Merkury)
№ 1698683 вiд 2024-08-09 23:23:25

Batyj
№ 1698676
-------------

https://x.com/TrentTelenko/status/1822028388049285477

Трент Теленко пише: Пошкодження скла (лобового) вказує на те, що РСЗВ із «альтернативною БЧ», тобто з вольфрамовими шарикопідшипниками, знищили ці російські вантажівки.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698694 вiд 2024-08-10 09:08:14

Valeriy
№ 1698667

aгa a пянi aнглiйськi убoлiвaльники мoжуть тримaти тeмп? :)

PS мiг-нeзмiг…

- Доктор! Мой сосед говорит, что может за ночь 7 раз!
- Так и вы говорите! ⁠⁠

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698693 вiд 2024-08-10 08:44:51

№ 1698686
ой, да кого тока он не обращался..

https://www.newsru.co.il/rest/9aug2024/arestovich.html


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.