klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698692 вiд 2024-08-10 08:43:38sk (Mob phone) № 1698690 Це типу на війська фсб поклали завдання звільнити кунр
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698691 вiд 2024-08-10 08:34:49а, собственно, про какие ошибки Нещерета все талдычат? Я, кроме незафиксированного мяча, уронил, весной с Лнз, кажись, ничего и не помню..
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698690 вiд 2024-08-10 08:08:46 DW українською @dw_ukrainian ? ФСБ Росії оголосило про проведення «контртерористичної операції» (КТО) у Курській, Брянській і Бєлгородській областях. Причиною такого рішення називають «безпрецедентну спробу дестабілізації обстановки в низці регіонів», начебто, з боку України. Як пишуть російські ЗМІ, «режим КТО» передбачає, зокрема, відселення людей, контроль телефонних переговорів, обмеження використання зв'язку, руху транспорту та пішоходів, «безперешкодне проникнення осіб, які проводять КТО, в житлові та інші приміщення». … О, буряти-чечени будуть унітази у своїх виносити…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698689 вiд 2024-08-10 03:38:55Арсенович вирішив що вітер змінився?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698688 вiд 2024-08-10 00:26:21Буданову і ГУР дяка за роботу. Вже оперативно сьогодні зявились у мережі відео від «Ополченія Курска, яке вітає ЗСУ, дякує за роздану зброю і бажає щоб війська РФ вийшли з Курської області, бо вони принесли війну. Ми дружилі і хотім дальше дружить с Украиной! Вступайтє в наші ряди» Спроба замутити КуНР?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698687 вiд 2024-08-10 00:21:53я свого часу обїздив всю Курщину і Білгородщину, Льгов, Рильськ, Суджа, Милютино. Населені пункти там нічим не відрізняються від сумських і харківських. Там присутня Україна і український слід під кожним кущем. І говірка відповідна теж.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698686 вiд 2024-08-10 00:05:31Арестович звернувся до росіян: ? feature=share
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698685 вiд 2024-08-09 23:36:21 Ніяк. Все що не ЛМ і МТ - херня. :-) ---------------------------------------- Любиш закурити і на мотик з коляскою?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698684 вiд 2024-08-09 23:25:18Valeriy № 1698667 Пепсі як, ви оцінили це виття? --------------------------- Ніяк. Все що не ЛМ і МТ - херня. :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698683 вiд 2024-08-09 23:23:25Batyj № 1698676 вiд 2024-08-09 22:27:48 азеры пишут, по их сведениям - самолетно-ракетный удар по колонне.. ------------------------- А отэта вже може бути. Ф16 залетів у Суджу, вдарив і сьебався? Проба пера. Чому ні. Може навіть якийсь модифікований невидимий Ф16 залітав, заодно і постестили в бойових умовах.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698682 вiд 2024-08-09 23:15:492 Valeriy № 1698643:)))) суддя на 9 хв. виписав ліву жовту картку. Після чого той ще почав нариватися на другу. Точно суддя винен!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698681 вiд 2024-08-09 23:15:06Та сидіть ви з АЕС. Поляк (осінтер) пише, шо ЗСУ ще Суджу не спромоглися цілком взяти, якийсь там Ру батальйон не можуть вибити. А ви там Наполеоновські плани малюєте.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698680 вiд 2024-08-09 23:04:48Nycolas № 1698679 вiд 2024-08-09 23:01:20 АЕС… ----------------------------- Йес-йес Курська АЕС.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698679 вiд 2024-08-09 23:01:20АЕС…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698678 вiд 2024-08-09 22:45:59Batyj № 1698670 ---- А, ну тоді зрозуміло. Реально якийсь перестарілий вид спорту це багатоборьє. Якась стареча херня. Велосипед свій можна взяти на змагання, але коня - це без шансів.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698677 вiд 2024-08-09 22:36:02 Batyj № 1698674 вiд 2024-08-09 22:21:52 2PEPSI (Merkury) № 1698665 из этой же серии хоккейные «верхняя рука», «нижняя рука». Я это проходил в 9 классе.. ТОже умники пытались навязать, так правильно, а так неправильно.. А мне похуй, штрафные «закрытой клюхой» 10 из 10 пробивал. Это какей с мячем, в сиысле.. ------------------------------------------------- Умники умничают, а глупые глупничают … Ты б еще технику удара битой в родную лапту привел для правильного понимания футбола.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698676 вiд 2024-08-09 22:27:48азеры пишут, по их сведениям - самолетно-ракетный удар по колонне..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698675 вiд 2024-08-09 22:23:552 PEPSI№ 1698650Хаймарси? По колоні на марші? Це не міст, і не склад.Це не Хаймерси, це щось інше. Можливо РПГ і якесь швидке і зухвале добивання спецурою.От і я думав, що засідка. Та колона ще й розтягнута була. Але у мережі зʼявилося відео з нічника, де видно, що кілька прильотів згори.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698674 вiд 2024-08-09 22:21:522PEPSI (Merkury) № 1698665 из этой же серии хоккейные «верхняя рука», «нижняя рука». Я это проходил в 9 классе.. ТОже умники пытались навязать, так правильно, а так неправильно.. А мне похуй, штрафные «закрытой клюхой» 10 из 10 пробивал. Это какей с мячем, в сиысле..
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698673 вiд 2024-08-09 22:17:37Я вже не можу цей спорт витримувати. А нах вони потрібні, як не додають оптимізму вам в Україні? Я не певен.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698672 вiд 2024-08-09 22:17:19Коня тепер дискваліфікацюють та відправлять на ковбасу?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698671 вiд 2024-08-09 22:14:572 olma№ 1698602А чого чекати від команди, у якої на емблемі дятел? :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698670 вiд 2024-08-09 22:14:122olma № 1698669 это же кони организаторов, не свои. Разыгрываются жребием у пятиборцев. Не смог подружиться с конем..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698669 вiд 2024-08-09 22:11:43Кінь відмовився перестрибувати перешкоду: українець Товкай не зміг пробитися у фінал сучасного п'ятиборства \https://champion.com.ua/ukr/olimpiyski-igri/tovkay-vtrativ-shansi-na-vihid-u-final-suchasnogo-p-yatiborstva-1007566/ І такий сюр трапляється.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698668 вiд 2024-08-09 22:11:12Таке футбольне дійство було, що я навіть забув що воно існує … це я про фінал Олімпіади. Тільки що дізнався рахунок. Іспанія перемогла …так і треба було.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698667 вiд 2024-08-09 21:51:20Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1698664 вiд 2024-08-09 21:04:20 Valeriy № 1698651 цe тoбi нeпoдoбaється спiв укр убoлiвaльникiв… i я вжe тут… i тaм :) ----------------------------------- А я тут і тут, хоч міг легально виїхати з України на ПМЖ коли завгодно з 14 го року. Співи не подобаються категорично … не вміють і не має кому навчити. Просто заспівувач має брати швидший темп … Сьогодні Червону Руту диктор співав так, що вовкам захотілось би відвивати. Пепсі як, ви оцінили це виття? Також мені не подобаються не тільки співи вболівальників, але багато чого ще.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698666 вiд 2024-08-09 21:15:05Марта теж знову влаштувала клоунаду в Торонті. Але на це нема сил уже. Х з нею. Це не важливо.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698665 вiд 2024-08-09 21:04:37дискусії у стилі дальня нога-ближня нога доставляють :-). Парнокопитні диспути. Про футбол.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698664 вiд 2024-08-09 21:04:20Valeriy № 1698651 цe тoбi нeпoдoбaється спiв укр убoлiвaльникiв… i я вжe тут… i тaм :)
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698663 вiд 2024-08-09 20:52:44Це як Йосип Врліч став мемом через пузо. Народ не рубить, що він центрфорвард. Він важить 135 кг і має 2 метри на зріст, і від нього відлітають захисники. Це просто люди ніх у поло не розуміють. Це все одно, що вимагати, щоб борець сумо виглянав, як Аполон.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698662 вiд 2024-08-09 20:49:56Сашо в блицинтервью тоже отметил кошмарную реализацию..
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698661 вiд 2024-08-09 20:35:01Так-так, про поло краще не треба, я підозрюю :) Тим часом Коляденко у боротьбі вийшла до фіналу. Давай, дівчинко!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698660 вiд 2024-08-09 20:19:17Yagshamash № 1698659 вiд 2024-08-09 20:11:47 Valeriy Ти прописні істини з дальньою ногою пишеш, але це якщо простріл іде перед тим, хто б'є. А якщо простріл йтиме трохи назад або в тіло? Як ти це дальньою замкнеш? А якщо назад і високо, то можна взагалі двома ногами через себе завершити (жарт). ----------------------------------- Не треба про водне поло мені росказувати … я не фахівець в цьому і не зможу прокоментувати, хоч маю розряд по плаванню і в мене був ватерпольний м "яч.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698659 вiд 2024-08-09 20:11:47Valeriy Ти прописні істини з дальньою ногою пишеш, але це якщо простріл іде перед тим, хто б'є. А якщо простріл йтиме трохи назад або в тіло? Як ти це дальньою замкнеш? А якщо назад і високо, то можна взагалі двома ногами через себе завершити (жарт).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698658 вiд 2024-08-09 19:59:20Апофигей транжирення моментов -это выйти втроём на 1 защитника и пустые ворота и не забить
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698657 вiд 2024-08-09 19:56:23Пономаренко набагато технічнище від Супряги, але погано бачить партнерів …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698656 вiд 2024-08-09 19:44:14Андрієвський мені не подобається сьогодні … ну як і завжди.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698655 вiд 2024-08-09 19:42:08PEPSI (Merkury) № 1698650 Ein Wunderkommando mit einer Wunderwaffe? Схоже на те.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698654 вiд 2024-08-09 19:40:20ВСУ получили доступ к камерам наблюдения в частных домах и отслеживают колонны подразделений ВС РФ, - сообщают российские источники. … ого, злагоджено працюють всі служби :-)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698653 вiд 2024-08-09 19:39:11PEPSI (Merkury) № 1698650 вiд 2024-08-09 19:34:40 Valeriy № 1698630 Хаймарси? По колоні на марші? Це не міст, і не склад. Це не Хаймерси, це щось інше. Можливо РПГ і якесь швидке і зухвале добивання спецурою. Але 1-2 бата спецури де взяти, так не буває. Ще версія, що це якесь РПГ вундервафельне. Що і розбігтись не встигають. ---------------------------------- Поки не було відео, то можна були мати інші припущення, але вже їх немає.