🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1309.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698692 вiд 2024-08-10 08:43:38

sk (Mob phone)
№ 1698690

Це типу на війська фсб поклали завдання звільнити кунр

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698691 вiд 2024-08-10 08:34:49

а, собственно, про какие ошибки Нещерета все талдычат? Я, кроме незафиксированного мяча, уронил, весной с Лнз, кажись, ничего и не помню..

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698690 вiд 2024-08-10 08:08:46

DW українською

@dw_ukrainian
? ФСБ Росії оголосило про проведення «контртерористичної операції» (КТО) у Курській, Брянській і Бєлгородській областях.

Причиною такого рішення називають «безпрецедентну спробу дестабілізації обстановки в низці регіонів», начебто, з боку України.

Як пишуть російські ЗМІ, «режим КТО» передбачає, зокрема, відселення людей, контроль телефонних переговорів, обмеження використання зв'язку, руху транспорту та пішоходів, «безперешкодне проникнення осіб, які проводять КТО, в житлові та інші приміщення».

О, буряти-чечени будуть унітази у своїх виносити…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698689 вiд 2024-08-10 03:38:55

Арсенович вирішив що вітер змінився?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698688 вiд 2024-08-10 00:26:21

Буданову і ГУР дяка за роботу.
Вже оперативно сьогодні зявились у мережі відео від «Ополченія Курска, яке вітає ЗСУ, дякує за роздану зброю і бажає щоб війська РФ вийшли з Курської області, бо вони принесли війну. Ми дружилі і хотім дальше дружить с Украиной! Вступайтє в наші ряди»

Спроба замутити КуНР?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698687 вiд 2024-08-10 00:21:53

я свого часу обїздив всю Курщину і Білгородщину, Льгов, Рильськ, Суджа, Милютино. Населені пункти там нічим не відрізняються від сумських і харківських. Там присутня Україна і український слід під кожним кущем. І говірка відповідна теж.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698686 вiд 2024-08-10 00:05:31

Арестович звернувся до росіян:

? feature=share

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698685 вiд 2024-08-09 23:36:21

Ніяк. Все що не ЛМ і МТ - херня. :-)
----------------------------------------
Любиш закурити і на мотик з коляскою?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698684 вiд 2024-08-09 23:25:18

Valeriy
№ 1698667
Пепсі як, ви оцінили це виття?
---------------------------
Ніяк. Все що не ЛМ і МТ - херня. :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698683 вiд 2024-08-09 23:23:25

Batyj
№ 1698676 вiд 2024-08-09 22:27:48

азеры пишут, по их сведениям - самолетно-ракетный удар по колонне..
-------------------------
А отэта вже може бути. Ф16 залетів у Суджу, вдарив і сьебався? Проба пера. Чому ні.
Може навіть якийсь модифікований невидимий Ф16 залітав, заодно і постестили в бойових умовах.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698682 вiд 2024-08-09 23:15:49

2 Valeriy
№ 1698643
:)))) суддя на 9 хв. виписав ліву жовту картку. Після чого той ще почав нариватися на другу. Точно суддя винен!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698681 вiд 2024-08-09 23:15:06

Та сидіть ви з АЕС. Поляк (осінтер) пише, шо ЗСУ ще Суджу не спромоглися цілком взяти, якийсь там Ру батальйон не можуть вибити. А ви там Наполеоновські плани малюєте.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698680 вiд 2024-08-09 23:04:48

Nycolas
№ 1698679 вiд 2024-08-09 23:01:20

АЕС…
-----------------------------
Йес-йес
Курська АЕС.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698679 вiд 2024-08-09 23:01:20

АЕС…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698678 вiд 2024-08-09 22:45:59

Batyj
№ 1698670
----
А, ну тоді зрозуміло. Реально якийсь перестарілий вид спорту це багатоборьє. Якась стареча херня.

Велосипед свій можна взяти на змагання, але коня - це без шансів.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698677 вiд 2024-08-09 22:36:02

Batyj
№ 1698674 вiд 2024-08-09 22:21:52

2PEPSI (Merkury)
№ 1698665
из этой же серии хоккейные «верхняя рука», «нижняя рука».
Я это проходил в 9 классе.. ТОже умники пытались навязать, так правильно, а так неправильно.. А мне похуй, штрафные «закрытой клюхой» 10 из 10 пробивал. Это какей с мячем, в сиысле..
-------------------------------------------------
Умники умничают, а глупые глупничают … Ты б еще технику удара битой в родную лапту привел для правильного понимания футбола.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698676 вiд 2024-08-09 22:27:48

азеры пишут, по их сведениям - самолетно-ракетный удар по колонне..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698675 вiд 2024-08-09 22:23:55

2 PEPSI
№ 1698650
Хаймарси? По колоні на марші? Це не міст, і не склад.
Це не Хаймерси, це щось інше. Можливо РПГ і якесь швидке і зухвале добивання спецурою.

От і я думав, що засідка. Та колона ще й розтягнута була. Але у мережі зʼявилося відео з нічника, де видно, що кілька прильотів згори.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698674 вiд 2024-08-09 22:21:52

2PEPSI (Merkury)
№ 1698665
из этой же серии хоккейные «верхняя рука», «нижняя рука».
Я это проходил в 9 классе.. ТОже умники пытались навязать, так правильно, а так неправильно.. А мне похуй, штрафные «закрытой клюхой» 10 из 10 пробивал. Это какей с мячем, в сиысле..

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698673 вiд 2024-08-09 22:17:37

Я вже не можу цей спорт витримувати. А нах вони потрібні, як не додають оптимізму вам в Україні? Я не певен.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698672 вiд 2024-08-09 22:17:19

Коня тепер дискваліфікацюють та відправлять на ковбасу?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698671 вiд 2024-08-09 22:14:57

2 olma
№ 1698602
А чого чекати від команди, у якої на емблемі дятел? :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698670 вiд 2024-08-09 22:14:12

2olma
№ 1698669
это же кони организаторов, не свои. Разыгрываются жребием у пятиборцев. Не смог подружиться с конем..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698669 вiд 2024-08-09 22:11:43

Кінь відмовився перестрибувати перешкоду: українець Товкай не зміг пробитися у фінал сучасного п'ятиборства

\https://champion.com.ua/ukr/olimpiyski-igri/tovkay-vtrativ-shansi-na-vihid-u-final-suchasnogo-p-yatiborstva-1007566/

І такий сюр трапляється.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698668 вiд 2024-08-09 22:11:12

Таке футбольне дійство було, що я навіть забув що воно існує … це я про фінал Олімпіади. Тільки що дізнався рахунок.
Іспанія перемогла …так і треба було.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698667 вiд 2024-08-09 21:51:20

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1698664 вiд 2024-08-09 21:04:20

Valeriy
№ 1698651

цe тoбi нeпoдoбaється спiв укр убoлiвaльникiв…

i я вжe тут… i тaм :)
-----------------------------------
А я тут і тут, хоч міг легально виїхати з України на ПМЖ коли завгодно з 14 го року.
Співи не подобаються категорично … не вміють і не має кому навчити. Просто заспівувач має брати швидший темп … Сьогодні Червону Руту диктор співав так, що вовкам захотілось би відвивати. Пепсі як, ви оцінили це виття?
Також мені не подобаються не тільки співи вболівальників, але багато чого ще.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698666 вiд 2024-08-09 21:15:05

Марта теж знову влаштувала клоунаду в Торонті. Але на це нема сил уже. Х з нею. Це не важливо.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698665 вiд 2024-08-09 21:04:37

дискусії у стилі дальня нога-ближня нога доставляють :-).
Парнокопитні диспути. Про футбол.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698664 вiд 2024-08-09 21:04:20

Valeriy
№ 1698651

цe тoбi нeпoдoбaється спiв укр убoлiвaльникiв…

i я вжe тут… i тaм :)

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698663 вiд 2024-08-09 20:52:44

Це як Йосип Врліч став мемом через пузо. Народ не рубить, що він центрфорвард. Він важить 135 кг і має 2 метри на зріст, і від нього відлітають захисники. Це просто люди ніх у поло не розуміють. Це все одно, що вимагати, щоб борець сумо виглянав, як Аполон.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698662 вiд 2024-08-09 20:49:56

Сашо в блицинтервью тоже отметил кошмарную реализацию..

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698661 вiд 2024-08-09 20:35:01

Так-так, про поло краще не треба, я підозрюю :)

Тим часом Коляденко у боротьбі вийшла до фіналу. Давай, дівчинко!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698660 вiд 2024-08-09 20:19:17

Yagshamash
№ 1698659 вiд 2024-08-09 20:11:47

Valeriy

Ти прописні істини з дальньою ногою пишеш, але це якщо простріл іде перед тим, хто б'є. А якщо простріл йтиме трохи назад або в тіло? Як ти це дальньою замкнеш? А якщо назад і високо, то можна взагалі двома ногами через себе завершити (жарт).
-----------------------------------
Не треба про водне поло мені росказувати … я не фахівець в цьому і не зможу прокоментувати, хоч маю розряд по плаванню і в мене був ватерпольний м "яч.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698659 вiд 2024-08-09 20:11:47

Valeriy

Ти прописні істини з дальньою ногою пишеш, але це якщо простріл іде перед тим, хто б'є. А якщо простріл йтиме трохи назад або в тіло? Як ти це дальньою замкнеш? А якщо назад і високо, то можна взагалі двома ногами через себе завершити (жарт).

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698658 вiд 2024-08-09 19:59:20

Апофигей транжирення моментов -это выйти втроём на 1 защитника и пустые ворота и не забить

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698657 вiд 2024-08-09 19:56:23

Пономаренко набагато технічнище від Супряги, але погано бачить партнерів …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698656 вiд 2024-08-09 19:44:14

Андрієвський мені не подобається сьогодні … ну як і завжди.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698655 вiд 2024-08-09 19:42:08

PEPSI (Merkury)
№ 1698650

Ein Wunderkommando mit einer Wunderwaffe? Схоже на те.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698654 вiд 2024-08-09 19:40:20

ВСУ получили доступ к камерам наблюдения в частных домах и отслеживают колонны подразделений ВС РФ, - сообщают российские источники.

ого, злагоджено працюють всі служби :-)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698653 вiд 2024-08-09 19:39:11

PEPSI (Merkury)
№ 1698650 вiд 2024-08-09 19:34:40

Valeriy
№ 1698630
Хаймарси? По колоні на марші? Це не міст, і не склад.
Це не Хаймерси, це щось інше. Можливо РПГ і якесь швидке і зухвале добивання спецурою. Але 1-2 бата спецури де взяти, так не буває.
Ще версія, що це якесь РПГ вундервафельне. Що і розбігтись не встигають.
----------------------------------
Поки не було відео, то можна були мати інші припущення, але вже їх немає.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.