🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1311.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698612 вiд 2024-08-09 18:31:23

Странный состав. Справа никакого креатива.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698611 вiд 2024-08-09 18:29:54

Коли співають англійцф це класно, але як українці це завжди убого …ну на мій смак це убого.
Українці співають ВСІ!!! (включно з гімном) пісні повільніше він класичного виконнання цих музичних творів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698610 вiд 2024-08-09 18:29:08

Щоб дихтур по стадіону ще й співав - це, бля, ноу-хау ;)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698609 вiд 2024-08-09 18:20:57

А Шапа это Шапа..
-----------------------
Замикати треба сильним ударом, тоді б влучив.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698608 вiд 2024-08-09 18:19:33

Нормально так завелося Динамо

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698607 вiд 2024-08-09 18:17:25

влучів классно

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698606 вiд 2024-08-09 18:16:45

Cупряга есть Супряга..
А Шапа это Шапа..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698605 вiд 2024-08-09 18:07:39

Андрівський як завжди помиляється … за 5хв. двічі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698604 вiд 2024-08-09 17:47:30

«Державне» Укргідроенерго « 29 липня уклало угоду з ПрАТ» Укргідропроект "на виконання проєктних робіт щодо Дніпровської ГЕС на 197,9 млн грн
За умовами угоди, до кінця 2025 року підрядник має виконати проєктні роботи «Будівництво споруди для захисту будівлі ГЕС-2 Дніпровської ГЕС філії» Дніпровська ГЕС «.»

просто блять ахуєть. ссука, навіть не соромляться :(

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698603 вiд 2024-08-09 17:42:53

olma
№ 1698602 вiд 2024-08-09 17:36:09

Київський ЛБ невдало в УПЛ стартував. Дві поразки поспіль.
---------------------------------------------
Майже ЛгБт…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698602 вiд 2024-08-09 17:36:09

Київський ЛБ невдало в УПЛ стартував. Дві поразки поспіль.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698601 вiд 2024-08-09 17:22:29

І трохи про футбол …
Знов цей Студебеккер в складі … тобто Нещерет, в якості родича.
Я вже раз попереджав цього не робити, а він знов за старе.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698600 вiд 2024-08-09 15:30:48

Та вся ця пєрхоть була куплена москалями через газові гроші. «Бізнес президентів». Зараз ми пожинаємо наслідки цього бізнесу.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698599 вiд 2024-08-09 14:45:14

А так Чорновола акуратно прибрав. Ну й Ґії голову відрубали. А інших вивозили до лісу й били. Привів Медведчука - аґента кремля. Той, серед інщого, запровадив темники. Привів хама до влади. Лазаренко - його продукт. Непоганий чувак.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698598 вiд 2024-08-09 14:36:20

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1698591

А я пам'ятаю: «Я перед Черномирдіним готовий навколішки впасти, аби він ціну на газ не підіймав» (не дослівно, з пам'яті)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698597 вiд 2024-08-09 14:31:58

LAZY
№ 1698593

А якщо «I Кучма, започаткувавши …, створив», то кома була б на місці, правильно?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698596 вiд 2024-08-09 14:15:24

LAZY
№ 1698593
---
А дякую. Я часто не бачу або не відчуваю все речення цілісно, і луплю по клавіатурі як бог дасть.

Була б у мене можливість, я би взяв тебе літературним редактором/коректором своїх постів. Робив би премодерацію перед публікацією ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698595 вiд 2024-08-09 14:09:31

Людмила Лузан - медалістка ОІ в Токіо. І в Парижі також взяла! Вітаємо вітаємо наших каноїсток з медалями! Супер.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698594 вiд 2024-08-09 13:55:52

Ще одне срібло - каное двійка!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698593 вiд 2024-08-09 13:50:26

І Кучма, започаткував

Нахуя ти тут кому ставиш, блядддь. Ти шо, тупий зумер?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698592 вiд 2024-08-09 13:47:48

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1698591
----
Так йому Пінчуки, Ахметови і Тарути, Коломойські нашептали. І Кучма, започаткував експеримент в металургійному комплексі, створив Олігархат…

Насправді, я не вважаю, що він шось навмисно створив або не створив. Просто так поточилася історія, інакше не могло бути.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698591 вiд 2024-08-09 13:33:08

Кучма.
Памʼятаю. «Скажіть, яку Україну ви хочете збудувати і я її збудую»

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698590 вiд 2024-08-09 13:25:01

2 Nycolas
№ 1698581
Це один з найкривавіших і масованих ударів (швидше за все HIMARS) за всю війну”.
От саме на HIMARS зовсім не схоже.
Я б припустив засідку.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698589 вiд 2024-08-09 13:22:46

2 Starik
№ 1698574
Дякую!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698588 вiд 2024-08-09 12:58:07

На Тузлу відреагував достойно. В 2004 році в кривавого тирана-довбойоба грати не став, як того вимагали хуйло з уридлом. А гівна можна на будь-кого налити.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698587 вiд 2024-08-09 12:52:42

А навіщо Кучму так вже засирати? Він був продуктом своєї епохи. Діяв відповідно до реалій. Ну да, не Валенса. Але більшість затятих патріотів, що тут зараз пишуть мовою та ненавидять русню, в ті роки разгаварівалі па-русскі і вважали кацапів своїми братами, з якими треба жити мирно та смоктатись у дьосна. Так що…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698586 вiд 2024-08-09 11:22:03

Виявляється, ку_чму сьогодні 86 років. Скільки достойних людей пішло з життя набагато раніше за такий вік, а це їбуче падло і досі животіє.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698585 вiд 2024-08-09 11:17:50

https://ipress.ua/articles/do_bisa_torpedy_povnyy_vpered_yak_ukraintsi_vyrishyly_vsih_zdyvuvaty_i_vrazyty__tom_kuper_360791.html
---
Про курську нр від Купера

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698584 вiд 2024-08-09 10:56:59

olma
№ 1698576

Як швидко німецька шлюха перейняла звичаї русні -спіздеть і наїбать



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698583 вiд 2024-08-09 10:49:08

Леднев как свободный агент подписался в Полесье.. Посмотрим, сколько продержится.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698582 вiд 2024-08-09 10:43:11

olma
№ 1698577
там якщо подивитись назви сіл поруч з тією суджею…
то взагалі «руським духом» не пахне
гоголівка, олешня, широкий шлях, черкаська конопелька…
на сторінці вікі про суджу написано що за переписом кінця 19го сторіччя - 70% у суджі - українці…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698581 вiд 2024-08-09 10:40:58

Процитую:

«13 тентованих військових Уралів і КАМАЗів з піхотою. Багато загиблих, частина машин згоріла до тла. Схоже, що вся колона везла піхоту. Вони були зі зброєю, по взводу на машину швидше за все. 3-4 роти - цілий батальйон знищений. Судячи з вигляду колони, загиблих приблизно половина. Це один з найкривавіших і масованих ударів (швидше за все HIMARS) за всю війну».

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698580 вiд 2024-08-09 10:37:44

olma
№ 1698579

1. Підтримувати міжнародний мир та безпеку і з цією метою вживати ефективних
колективних заходів для запобігання та
усунення загрози миру й придушення
актів агресії, або інших порушень миру,
і проводити мирними засобами, відповідно до принципів справедливості та міжнародного права, залагоджування або
розв’язання міжнародних конфліктів або
ситуацій, що можуть призвести до порушення миру.
----
Стаття 55
З метою створення умов стабільності та благополуччя, необхідних для мирних і дружніх відносин між націями, заснованих на
повазі принципу рівноправності та самовизначення народів, Організація Об’єднаних
Націй сприяє:
-------
той статут можна крутити як попало
а рад-без ні за що не проголосує. тому що там засідає одна з країн агресорів
от хуйлостан каже «народ новоросії» має право на самовизначення. вони на референдумі всі «за»
і що? все згідно статуту
також, хуйлостан розказує що вони не проушували будапештський меморандум. в україні стався держ переворот. усунули діючого президента. тому хуйлостан не має зобов'язань перед не-лігитимною владою…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698579 вiд 2024-08-09 10:28:00

Вчора по радіо НВ у Тузова був посол дипломат і аналітик В. Чалий говорив, що десь там в статуті ООН чорним по-білому написано, що країна, що зазнала агресії має право на оборону, колективну (з іншими країнами) оборону і доступними засобами і можливостями, включно на території агресора.

Крім того дуже цікава пропозиція до Саліванів, Шольців такий парадокс: Чим більше високтехнологічної дальнобійної зброї (Тауруси) наприклад Захід надасть Україні, і дозволить бити по Вороніжах, тим менше загине людей як цивільних так і військових як в Україні так і в Росії.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698578 вiд 2024-08-09 10:20:37

ООН:
«Нам потрібно більше інформації, щоб зрозуміти, у чому полягає характер конфлікту в Курській області».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698577 вiд 2024-08-09 10:20:24

https://x.com/auto_glam/status/1821798879357968561

Оце відео розйобаної колони русні неподалік Рильська. І на 10 сек. бачу зліва типову українську хату радянських часів чотирискатну, далі йдуть пару кацапських двускатних, ще далі машина їде, і праворуч лелечине гніздо на стовпі.
Схоже на типове велике село на Слобожанщині.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698576 вiд 2024-08-09 00:09:47

Starik (Україна, Київ)
№ 1698574 вiд 2024-08-08 23:32:15

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1698572
-------

"На другому плані ліворуч від графічного зображення князя зображено перероблений фрагмент із мініатюри Радзивіллівського літопису XV століття.

Тут зображено три фігури: священик з Біблією, служка з панікадилом та князь (у шапці та з бородою). Оригінальна мініатюра в літопису присвячена спорудженню Десятинної церкви князем Володимиром Святославичем. "

Так схоже, фрагмент мініатіру переробили і розвернули в інший бік

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698575 вiд 2024-08-08 23:51:40

Єдина збірна у якої був склад, що рівнем майстерності міг нав'язати боротьбу Дрім-Тім повністю переважала американців три чверті, вигравала до останніх трьох хвилин, але все одно програла 4 очки. Так цим сербам і треба.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698574 вiд 2024-08-08 23:32:15

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1698572 вiд 2024-08-08 23:11:39

http://www.mdch.kiev.ua/node/966

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698573 вiд 2024-08-08 23:31:56

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1698572

Двоє чуваків - прибульці в скафандрах, а третій якийсь місцевий лох


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.