Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698612 вiд 2024-08-09 18:31:23Странный состав. Справа никакого креатива.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698611 вiд 2024-08-09 18:29:54Коли співають англійцф це класно, але як українці це завжди убого …ну на мій смак це убого. Українці співають ВСІ!!! (включно з гімном) пісні повільніше він класичного виконнання цих музичних творів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698610 вiд 2024-08-09 18:29:08Щоб дихтур по стадіону ще й співав - це, бля, ноу-хау ;)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698609 вiд 2024-08-09 18:20:57А Шапа это Шапа.. ----------------------- Замикати треба сильним ударом, тоді б влучив.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698608 вiд 2024-08-09 18:19:33Нормально так завелося Динамо
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698607 вiд 2024-08-09 18:17:25влучів классно
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698606 вiд 2024-08-09 18:16:45Cупряга есть Супряга..А Шапа это Шапа..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698605 вiд 2024-08-09 18:07:39Андрівський як завжди помиляється … за 5хв. двічі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698604 вiд 2024-08-09 17:47:30«Державне» Укргідроенерго « 29 липня уклало угоду з ПрАТ» Укргідропроект "на виконання проєктних робіт щодо Дніпровської ГЕС на 197,9 млн грн За умовами угоди, до кінця 2025 року підрядник має виконати проєктні роботи «Будівництво споруди для захисту будівлі ГЕС-2 Дніпровської ГЕС філії» Дніпровська ГЕС «.» просто блять ахуєть. ссука, навіть не соромляться :(
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698603 вiд 2024-08-09 17:42:53olma № 1698602 вiд 2024-08-09 17:36:09 Київський ЛБ невдало в УПЛ стартував. Дві поразки поспіль. --------------------------------------------- Майже ЛгБт…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698602 вiд 2024-08-09 17:36:09Київський ЛБ невдало в УПЛ стартував. Дві поразки поспіль.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698601 вiд 2024-08-09 17:22:29І трохи про футбол … Знов цей Студебеккер в складі … тобто Нещерет, в якості родича. Я вже раз попереджав цього не робити, а він знов за старе.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698600 вiд 2024-08-09 15:30:48Та вся ця пєрхоть була куплена москалями через газові гроші. «Бізнес президентів». Зараз ми пожинаємо наслідки цього бізнесу.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698599 вiд 2024-08-09 14:45:14А так Чорновола акуратно прибрав. Ну й Ґії голову відрубали. А інших вивозили до лісу й били. Привів Медведчука - аґента кремля. Той, серед інщого, запровадив темники. Привів хама до влади. Лазаренко - його продукт. Непоганий чувак.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698598 вiд 2024-08-09 14:36:20m1919(Київ - чемпіон!) № 1698591 А я пам'ятаю: «Я перед Черномирдіним готовий навколішки впасти, аби він ціну на газ не підіймав» (не дослівно, з пам'яті)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698597 вiд 2024-08-09 14:31:58LAZY № 1698593 А якщо «I Кучма, започаткувавши …, створив», то кома була б на місці, правильно?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698596 вiд 2024-08-09 14:15:24LAZY № 1698593 --- А дякую. Я часто не бачу або не відчуваю все речення цілісно, і луплю по клавіатурі як бог дасть. Була б у мене можливість, я би взяв тебе літературним редактором/коректором своїх постів. Робив би премодерацію перед публікацією ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698595 вiд 2024-08-09 14:09:31Людмила Лузан - медалістка ОІ в Токіо. І в Парижі також взяла! Вітаємо вітаємо наших каноїсток з медалями! Супер.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698594 вiд 2024-08-09 13:55:52Ще одне срібло - каное двійка!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698593 вiд 2024-08-09 13:50:26І Кучма, започаткував … Нахуя ти тут кому ставиш, блядддь. Ти шо, тупий зумер?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698592 вiд 2024-08-09 13:47:48m1919(Київ - чемпіон!) № 1698591 ---- Так йому Пінчуки, Ахметови і Тарути, Коломойські нашептали. І Кучма, започаткував експеримент в металургійному комплексі, створив Олігархат… Насправді, я не вважаю, що він шось навмисно створив або не створив. Просто так поточилася історія, інакше не могло бути.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698591 вiд 2024-08-09 13:33:08Кучма.Памʼятаю. «Скажіть, яку Україну ви хочете збудувати і я її збудую»
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698590 вiд 2024-08-09 13:25:012 Nycolas№ 1698581Це один з найкривавіших і масованих ударів (швидше за все HIMARS) за всю війну”.От саме на HIMARS зовсім не схоже.Я б припустив засідку.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698589 вiд 2024-08-09 13:22:462 Starik№ 1698574Дякую!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698588 вiд 2024-08-09 12:58:07На Тузлу відреагував достойно. В 2004 році в кривавого тирана-довбойоба грати не став, як того вимагали хуйло з уридлом. А гівна можна на будь-кого налити.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698587 вiд 2024-08-09 12:52:42А навіщо Кучму так вже засирати? Він був продуктом своєї епохи. Діяв відповідно до реалій. Ну да, не Валенса. Але більшість затятих патріотів, що тут зараз пишуть мовою та ненавидять русню, в ті роки разгаварівалі па-русскі і вважали кацапів своїми братами, з якими треба жити мирно та смоктатись у дьосна. Так що…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698586 вiд 2024-08-09 11:22:03Виявляється, ку_чму сьогодні 86 років. Скільки достойних людей пішло з життя набагато раніше за такий вік, а це їбуче падло і досі животіє.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698585 вiд 2024-08-09 11:17:50https://ipress.ua/articles/do_bisa_torpedy_povnyy_vpered_yak_ukraintsi_vyrishyly_vsih_zdyvuvaty_i_vrazyty__tom_kuper_360791.html --- Про курську нр від Купера
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698584 вiд 2024-08-09 10:56:59olma № 1698576 Як швидко німецька шлюха перейняла звичаї русні -спіздеть і наїбать
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698583 вiд 2024-08-09 10:49:08Леднев как свободный агент подписался в Полесье.. Посмотрим, сколько продержится.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698582 вiд 2024-08-09 10:43:11olma № 1698577 там якщо подивитись назви сіл поруч з тією суджею… то взагалі «руським духом» не пахне гоголівка, олешня, широкий шлях, черкаська конопелька… на сторінці вікі про суджу написано що за переписом кінця 19го сторіччя - 70% у суджі - українці…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698581 вiд 2024-08-09 10:40:58Процитую: «13 тентованих військових Уралів і КАМАЗів з піхотою. Багато загиблих, частина машин згоріла до тла. Схоже, що вся колона везла піхоту. Вони були зі зброєю, по взводу на машину швидше за все. 3-4 роти - цілий батальйон знищений. Судячи з вигляду колони, загиблих приблизно половина. Це один з найкривавіших і масованих ударів (швидше за все HIMARS) за всю війну».
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698580 вiд 2024-08-09 10:37:44olma № 1698579 1. Підтримувати міжнародний мир та безпеку і з цією метою вживати ефективних колективних заходів для запобігання та усунення загрози миру й придушення актів агресії, або інших порушень миру, і проводити мирними засобами, відповідно до принципів справедливості та міжнародного права, залагоджування або розв’язання міжнародних конфліктів або ситуацій, що можуть призвести до порушення миру. ---- Стаття 55 З метою створення умов стабільності та благополуччя, необхідних для мирних і дружніх відносин між націями, заснованих на повазі принципу рівноправності та самовизначення народів, Організація Об’єднаних Націй сприяє: ------- той статут можна крутити як попало а рад-без ні за що не проголосує. тому що там засідає одна з країн агресорів от хуйлостан каже «народ новоросії» має право на самовизначення. вони на референдумі всі «за» і що? все згідно статуту також, хуйлостан розказує що вони не проушували будапештський меморандум. в україні стався держ переворот. усунули діючого президента. тому хуйлостан не має зобов'язань перед не-лігитимною владою…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698579 вiд 2024-08-09 10:28:00Вчора по радіо НВ у Тузова був посол дипломат і аналітик В. Чалий говорив, що десь там в статуті ООН чорним по-білому написано, що країна, що зазнала агресії має право на оборону, колективну (з іншими країнами) оборону і доступними засобами і можливостями, включно на території агресора. Крім того дуже цікава пропозиція до Саліванів, Шольців такий парадокс: Чим більше високтехнологічної дальнобійної зброї (Тауруси) наприклад Захід надасть Україні, і дозволить бити по Вороніжах, тим менше загине людей як цивільних так і військових як в Україні так і в Росії.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698578 вiд 2024-08-09 10:20:37ООН: «Нам потрібно більше інформації, щоб зрозуміти, у чому полягає характер конфлікту в Курській області».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698577 вiд 2024-08-09 10:20:24https://x.com/auto_glam/status/1821798879357968561 Оце відео розйобаної колони русні неподалік Рильська. І на 10 сек. бачу зліва типову українську хату радянських часів чотирискатну, далі йдуть пару кацапських двускатних, ще далі машина їде, і праворуч лелечине гніздо на стовпі. Схоже на типове велике село на Слобожанщині.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698576 вiд 2024-08-09 00:09:47Starik (Україна, Київ) № 1698574 вiд 2024-08-08 23:32:15 m1919(Київ - чемпіон!) № 1698572 ------- "На другому плані ліворуч від графічного зображення князя зображено перероблений фрагмент із мініатюри Радзивіллівського літопису XV століття. Тут зображено три фігури: священик з Біблією, служка з панікадилом та князь (у шапці та з бородою). Оригінальна мініатюра в літопису присвячена спорудженню Десятинної церкви князем Володимиром Святославичем. " Так схоже, фрагмент мініатіру переробили і розвернули в інший бік
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698575 вiд 2024-08-08 23:51:40Єдина збірна у якої був склад, що рівнем майстерності міг нав'язати боротьбу Дрім-Тім повністю переважала американців три чверті, вигравала до останніх трьох хвилин, але все одно програла 4 очки. Так цим сербам і треба.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698574 вiд 2024-08-08 23:32:15m1919(Київ - чемпіон!) № 1698572 вiд 2024-08-08 23:11:39 http://www.mdch.kiev.ua/node/966
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698573 вiд 2024-08-08 23:31:56m1919(Київ - чемпіон!) № 1698572 Двоє чуваків - прибульці в скафандрах, а третій якийсь місцевий лох